سایت های اسکم

معرفی و کسب درآمد ترون از سایت ترون ایکس TRONex

کسب رویایی ترون با ترون ایکس

وضعیت: اسکم عدم پرداخت

سایت ترون ایکس یک سایت دیگر برای کسب درآمد ترون می باشد، مدتی است که سایت های کسب ترون در میان کاربران طرفداران زیادی جذب کرده است، خوشبختانه از عملکر سایت ترون ایکس TRONex حدود 43 روز است که می گذرد، روزانه %13.4 تا %200 سوددهی دارد و با توجه به سایت ترون اسکن. استخر در حال پر شدنی دارد و روز به روز به کاربرانش اضافه می شود. سایت ترون ایکس یک سایت و کمپانی ثبت شده در انگلستان ( لندن ) می باشد که مدارکشان را می توانید در بخش About us ببینید. سایت ترون ایکس TRONex نسبت به سایر سایت های کسب ترون هم مدارک قانونی بهتری دارد، هم عمر بیشتر و هم شرایطش در سایت های مانیتورینگ مناسب تر است در ادامه به بررسی کامل سایت TRONex می پردازیم.

نکته:
در نظر داشته باشید سایت فیل.تر است و باید با فیل.تر شکن وارد شوید، جای نگرانی نیست که در صورت عدم استفاده از فیل.تر شکن حساب شما قفل شود زیرا در صورت روشن نبودن فیل.تر شکن سایت به طور کلی باز نمی شود.

tronex.net

معرفی جامع سایت کسب درآمدی ترون ایکس

نام سایت: TRONex
تاریخ شروع: Aug 16, 2020
درصد ریسک: %23
شاخص کیفیت: 4.92
سرمایه گذاری ما: 10.000Trx
حداقل سرمایه گذاری: 100 ترون
حداقل برداشت: — ( ندارد)
برداشت: دستی
سیستم های پرداختی:
Tron Link – Tron Wallet
پلن ها:
32.3% روزانه + %0.1 در قبال برداشت نکردن در روز + %0.1 در قبال هر 1 میلیون ترون ورودی به استخر

همانطور که می دانید سایت های کسب ترون امروزه توجه کاربران را به سمت خود بیش از پیش جلب کرده اند. در این میان سایت های کلاهبرداری و اسکم نیز کم نبودند، اما سایت TRONex بر بستر قرارداد هوشمند بوده و کاملا قانونی و ثبتی می باشد و عمری که دارد (43 روز) گواه این موضوع را می دهد. سایت های زیادی با نام قرار داشتن بر بستر قرارداد هوشمند اومدند و رفتند ولی سایت ترون ایکس در صفحه مانیتورینگ ترون اسکن تیک سبز قرار داد هوشمند را داراست. برای آن دسته از دوستان که نمی دونند قرار داشتن یک سایت بر بستر قرار داد هوشمند چه مزیتی داره باید بگم یعنی سرمایه شما دست شخص خاصی نیست و کسی نمی تواند سرمایه اشخاص را بردارد و یا اکانت کاربری آن ها را تغییر دهد و یا هک کند.

سایت ترون ایکس چند نمره مثبت دارد که بسیار سریع به بررسی آن ها می پردازیم.

 1. عدم نیاز به زیر مجموعه
 2. پرداخت فوری و آنی
 3. پلن های معقول
 4. عمر مناسب
 5. حداقل سرمایه گذاری مناسب
 6. امکان کسب ارز ترون

1.عدم نیاز به زیر مجموعه گیری

زیر مجموعه گیری یکی از نفس گیر ترین شرایط یک سایت کسب درآمدی است. کسانی که قدرت و امکانات شبکه سازی را ندارند در سایت هایی که نیاز به زیر مجموعه گیری دارند نمی توانند موفق شوند. زیرا چنین سایت هایی با وجود نیاز به زیر مجموعه گیری آپشن سقف برداشت و یا همان کش پوینت نیز برایشان فعال است. اما سایت ترون ایکس به هیچ زیر مجموعه گیری احتیاج ندارد و هر کس به راحتی می تواند با سرمایه گذاری مبلغی از سود سایت ترون ایکس لذت ببرد. اما با این وجود سایت پاداش زیر مجموعه گیری در 3 سطح %5 – %2 و %0.5 را قرار داده است.

2. پرداخت فوری و آنی

فاصله کلیک کردن گزینه WIthdraw تا پرداخت سایت به کیف پول شما قد یک نفس کشیدن است.

3. پلن های معقول

تجربه ثابت کرده سایت هایی که سود نجومی روزانه دارند زودتر از سایر سایت های کسب درآمدی اسکم می شوند، اما سایت ترون ایکس دارای سود منطقی می باشد و می توان آن را یک فاکتور مهم برای کارکرد درست سایت دانست.

4. عمر مناسب

43 روز از عمر سایت ترون ایکس می گذرد و در تمام این مدت وضعیت مناسبی در سایت های مانیتورینگ خارجی و ترون اسکن دارد اما با این وجود مواظب سرمایتون باشید و با مدیریت سرمایه وارد سایت بشید.

نحوه چک کردن سایت در ترون اسکن:
حتما بالانس سایت را روز به روز چک کنید که اگر زمانی بالانس به سمت منفی رفتن داشت میرفت سرمایتونو خارج کنید، (ما همینجا اگر خطری سایتو تهدید کند اعلام میکنیم زیرا بیگ ولت یک سایت مانیتورینگه) برای این کار کافیست روی گزینه smart contract در پایین سایت Tronex کلیک کرده و وارد سایت ترون اسکن شوید.
و یا بر روی لینک کلیک کنید. در این قسمت شما میتوانید مقدار موجودی سایت یا همان بالانس سایت را مشاهده کنید. برای اینکه بخواهید نمودار بالانس را نیز مشاهده کنید بر روی گزینه TRXBALANCE کلیک کنید.

5. حداقل سرمایه گذاری مناسب

حداقل سرمایه گذاری در سایت TRONex صد ترون می باشد که معادل 78 هزار تومن می شود.

6. امکان کسب ارز ترون

مهمترین نکته ای که در این مقاله می خواهیم بگیم همین پاراگراف است.
حدود 4 ماه پیش و به هنگام معرفی سایت بانک اف ترون که متاسفانه الان اسکم شده قیمت هر واحد ترون معادل 400 تک تومن بود و تا حدود 25 روز پیش تا مرز قیمت 1,200 تومان را لمس کرد و اکنون قیمت هر واحد ترون معادل 780 تک تومن است حتی با وجود قیمت 780 تک تومن این ارز رشد %95 را دیده است. خلاصه کلام اینکه کسب ترون در هر زمانی مانند استخراج معدن طلاست زیرا همانطور که می دانید ترون حلزونی وار به سمت بالا حرکت می کند. پس به نظرم همیشه گوشه سبدتون ترون را داشته باشید و اگر بتوانید آن را از طریق سایت هایی مثل TRONex کسب هم کنید عالی تر می شود.

در ادامه با نحوه ثبت نام، برداشت و همچنین پلن سوددهی سایت TRONex آشنا می شویم.

آموزش ثبت نام در سایت TRONex

شرایط ثبت نام و افتتاح حساب در سایت ترون ایکس مانند سایر سایت های کسب ترونی می باشد یعنی تنها از طریق ترون لینک و یا کیف پول ترون شما قادر به شروع سرمایه گذاری هستید.
خوشبختانه هیچ مشکلی نیست و می تونید در کمتر از 5 دقیقه حساب های کیف پول خود را بسازید.
قبل از افتتاح حساب از طریق لینک های داده شده اقدام به دانلود ترون لینک ( برای سیستم ) و کیف پول ترون ( برای گوشی موبایل ) کنید.

آموزش ساخت کیف پول ترون ولت:

 1. پس از نصب ترون ولت از طریق لینک داده شده وارد برنامه شوید
 2. از بین دو گزنه create wallet و restore wallet گزینه create را انتخاب کنید
 3. گذرواژه ورود به کیف پول خودتان را وارد کنید ( این گذرواژه را هرگز فراموش نکنید)
 4. اپلیکیشن برای شما 12 کلمه را به صورت اتفاقی نمایش می دهد این 12 کلمه را در جایی یادداشت و ذخیره کنید
 5. 12 کلمه را به ترتیب از اول به آخر وارد کنید
 6. کیف پول ترون شما ساخته شد.

آموزش ساخت ترون لینک:

 1. روی لینک کلیک کرده و گزینه add to chrome را تایید کنید
 2. ترون لینک به نوار ابزار افزونه های کروم شما اضافه می شود ( نوار بالا سمت راست کروم)
 3. روی آیکون ترون لینک کلیک کرده
 4. پسورد برای ورود خود بسازید ( پسورد را فراموش نکنید )
 5. 12 کلمه داده شده به شما را در جایی یادداشت و ذخیره کنید
 6. 12 کلمه داده شده در مرحله قبل را از اول به آخر بنویسید
 7. نامی برای اکانت خود انتخاب کنید
 8. کیف پول ترون شما ساخته شد.

آموزش واریز در TRONex با کیف پول ترون ولت و ترون لینک :

 1. مطابق شکل زیر وارد قسمت browser شوید
 2. لینک را در قسمت Enter a URL وارد کنید.
 3. لینک جهت کپی :
 4. https://b2n.ir/372020
 5. وارد سایت شوید و در قسمت Make Deposit، مقدار سرمایه خودتون رو وارد کنید.
 6. پیام آمده را تایید و رمز خود را وارد کنید.
 7. سپس ترون شما به TRONex  منتقل می شود و سرمایه گذاری شما شروع می شود.
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن bigwallet-featuring-image-3.jpg است

در  TRONex  سه سطح زیر مجموعه گیری به ترتیب %5 – %2 و %0.5 وجود دارد.
(برای فعالیت در این سایت به هیچ زیرمجموعه گیری احتیاج نیست)

( برای هر تراکنش سایت مبلغ 2 – 3 ترون به عنوان کارمزد کسر میکند )
قیمت ترون امروز به تاریخ 99/7/6 معادل 783 تک تومن می باشد.

شما می توانید جهت خرید و یا فروش ارز های دیجیتال خود نظیر ترون و یا حتی دلار و روبل در تلگرام به آیدیBigwalletex@ پیام دهید.

معرفی پلن های سرمایه گذاری سایت ترون ایکس

تفاوت این پروژه با سایر پروژه ها در سوددهی آن است. به این صورت که به شما به صورت روزانه 32.3% سود میدهد. حال در صورتی که شما برداشتی از سایت نداشته باشید روزانه 0.1% به سود روزانه شما اضافه میشود. به عنوان مثال در روز اول شما 32.3 % سود میکنید، در روز دوم 32.4% و در روز سوم 32.5% و این تا زمانی ادامه پیدا میکند که برداشتی از سایت نداشته باشید. هنگامی که برداشت میکنید مجدد به حالت روزی 32.3% برمیگردد. و این روال به همین صورت ادامه پیدا میکند.

توجه داشته باشید تا 200% این درصد میتواند افزایش یابد و بیشتر از آن نمیتوانید برداشت داشته باشید. پس از آن مجددا سرمایه گذاری صورت میگیرد.

درصدهای سوددهی با بالانس سایت نیز افزایش میباشد. به ازای هر یک میلیون افزایش بالانس میزان سوددهی در روز 0.1% برای هر سرمایه گذار افزایش میابد.

مثال:

اگر شما مبلغ 1 تومن معادل 1250 ترون سرمایه گذاری کنید در حالت معمول روزانه %32.3 سود دریافت میکنید. یعنی روزی 320 هزار تومن و پایان دوره 200 درصدی یعنی بعد 6 روز 2.010.000 تومان. این سود دهی تا %200 ادامه دارد یعنی تا زمانی که شما 2 برابر مبلغ سرمایه گذاریتون از سایت سود کنید، و زمانی که به این مبلغ رسیدید سوددهی برای شما تمام می شود و باید دوباره سرمایه گذاری کنید، حال اگر مبلغ ورودی اول بیشتر باشد همه چیز بیشتر می شود.

در نظر داشته باشید که شاید سود روزانه بالا باشد و دوستانی فکر کنند سایت کلاهبرداریه ولی باید بگم از اون طرف نهایت سود دریافتی شما 200 درصده و هر چه سود روزانه شما بیشتر شود در اصل سرعت رسیدن به دو برابر پول خودتون بیشتر می شود و نه مقدار سود نهاییتون.

در حالت دوم اگر شما یک تومن واریز کنید و روزانه برداشت نکنید 0.1 درصد روزانه به سودتون اضافه می شود. یعنی روز اول 2.2 روز بعد 2.3 بعدی 2.4 و الی آخر که تا %200 برسید.

در حال حاضر سود روزانه به ازای استخر 315 میلیونی برابر 32.4% میباشد.

آموزش نحوه برداشت از سایت ترون ایکس

جهت برداشت از سایت ترون ایکس وارد قسمت Wallet Statistic شوید و بر روی گزینه Withdraw کلیک کنید. ترون های شما به سرعت وارد کیف پولتان می شود.

امیدواریم با مدیریت سرمایه و ریسک پذیری یک سرمایه گذاری دلچسب را در بستر سایت ترون ایکس TRONex داشته باشیم.

موفق باشید

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
12 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
معین
معین
13 روز قبل

آیا کلاه برداری بوده ؟

معین
معین
13 روز قبل

سلام دوستان چرا قابلیت سرمایه گذاری و برداشت رو برداشتن ؟

عرفان
عرفان
21 روز قبل

سلام بالانس از 75درصد اومده 10 درصد اصلا معقول نیست روندش و از دیروز تا الان از 150000 هزار تا اعضا رسیده 400000 هزار تا و از 700 میلیون ترون اومده 2میلیارد و 500 میلیون ترون

حمید
حمید
21 روز قبل

100% اسکم میشه 1000 درصد اصلا بزار بگیم

مهدی
مهدی
22 روز قبل

چه جور مانیتورینگی هستین که از اول شب بالانس به طرز وحشتناکی کم شده و داره کمترم میشه و هنوز خبری ننوشتین

حسین
حسین
23 روز قبل

سلام من هرکار میکنم با این لینک وارد نمیشه.مینویسه این لینک در دسترس نیست.لطفا راهنمای کنید

مریم
پاسخ دادن به  حسین
21 روز قبل

سلام. ضمن تشکر از مدیریت محترم سایت ، در مطلب نوشته شده که باید با قند شکن وارد بشید. موفق باشید و سربلند.

masoud
masoud
24 روز قبل

بالانسش به طرز وحشتناکی رفته بالا.مراقب سرمایتون باشین.بانک اف ترون هم یهو رفت بالا و در عرض 6 روز خالی کرد

حسینعلی
حسینعلی
25 روز قبل

درست توضیح ندادید
بالاخره سود روزانه چقده ۱۳٪. ۱٪. ۲٪
چقدره ؟

محسن صادقی
محسن صادقی
27 روز قبل

۱۰ روز میشه تو این قرارداد شرکت کردم تو هر قرادادی که شرکت کردم حتی با سرمایه کم بازم بالانس خالی شد
امیدوارم این بار این سایت بهتر عمل کنه.

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  محسن صادقی
27 روز قبل

سلام این سایت فعلا داره به خوبی کار میکنه و احتمالا یک مدت طولانی بمونه

دکمه بازگشت به بالا
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x