دانستنی‌های کسب و کارمقالات آموزشی

مهارت‌های تجاری ضروری برای شروع و اجرای یک کسب و کار

دانستن این مهارت های تجاری ضروری است

برای شروع و اجرای یک کسب و کار، به تعدادی مهارت نیاز خواهید داشت. مهم است که مهارت هایی را که برای توسعه یا بهبود یافتن کسب و کار روزمره نیاز دارید به دست آورید تا موفق شوید. essential business skills

داشتن شغل پردرآمد با یادگیری این مهارت‌ها

مدیریت مالی

قادر بودن در مدیریت امور مالی بسیار مهم است. شما باید بتوانید جریان نقدی و فروش خود را پیش بینی کنید و همچنین سود و زیان خود را کنترل کنید. شما همچنین باید درآمد خود را به اداره مالیات اعلام کنید.

داشتن مهارت های مدیریتی صحیح به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را سودآور کنید و از سرمایه گذاری های مالی خود محافظت کنید.

بازاریابی، فروش و خدمات مشتری

مهم است که بتوانیم محصولات و خدمات خود را به طور موثر ترویج کنیم. ارائه خدمات به مشتریان خوب و داشتن یک استراتژی بازاریابی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تولید کنید.

ارتباطات و مذاکره

شما باید با تامین کنندگان، سرمایه گذاران بالقوه، مشتریان و کارمندان خود ارتباط برقرار کنید و مذاکره کنید. داشتن مهارت های ارتباطی مکتوب کتبی و کلامی به شما در ایجاد روابط خوب در کار کمک می کند. هر ارتباط باید تصویری از شخصیت شما را نشان دهد.

رهبری

اگر رهبری مردم را استخدام کنید، یک مهارت کلیدی خواهد بود. شما باید قادر به ایجاد انگیزه در کارکنان خود باشید تا بتوانید از آنها بهتر استفاده کنید و بهره وری را افزایش دهید. کمی از وقت خود را به مربیان کارکنان خود اختصاص دهید.

مدیریت و برنامه ریزی پروژه

شروع کسب و کار به این معنی است که شما باید طیف وسیعی از پروژه ها را مدیریت کنید، مانند راه اندازی یک وب سایت، مدیریت آسان در محل مورد نظر خود و ایجاد طیف وسیعی از سیاست ها و روش ها. دانستن اینکه چگونه به طور موثر منابع خود از جمله زمان، پول و کارکنان را مدیریت کنید به شما در دستیابی به اهداف خود کمک خواهد کرد.

نمایندگی و مدیریت زمان

عدم تخصیص یک تله است بسیاری از صاحبان کسب و کار به طور معمول به دلیل اینکه آنها اجازه کنترل کار را ندارند سقوط میکنند. مدیریت زمان شما به طور موثر ممکن است به معنی دادن مسئولیت به شخص دیگری در کسب و کار یا برون سپاری باشد. شناسایی افرادی که می توانید وظایف خود را به آنها اعطا کنید، به شما اجازه می دهد که تمرکز خود را بر کارهایی که از آن درآمد کسب می کنید اختصاص دهید.

حل مشکل

با وجود اینکه شما برنامه ریزی میکنید گاهی در مشاغل خود با مشکلی مواجه خواهید شد. این به این معنی است که شما باید بتوانید تصمیمات خوب بگیرید و گاهی تحت فشار قرار دهید و سخت کار کنید.

شبکه سازی

برقراری روابط خوب از طریق شبکه به شما کمک خواهد کرد که کسب و کارتان را رشد دهید و با پیوستن به صنعت یا انجمن کسب و کار، کسب و کار و شبکه خود را گسترش دهید.

دانش و مهارت های خود را بیشتر کنید

کسب و کار یک وظیفه سخت است. در صورت عدم اطمینان در مورد توانایی ها و مهارت های خود، از کسی کمک بگیرید. توسعه مهارت های لازم برای کسب و کار پایه کار شماست.

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
تجارت کسب و کار مهارت

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن