مقالات آموزشی

نحوه سرمایه گذاری در انواع مختلف هایپ

روش سرمایه گذاری در انواع هایپ

توزیع منطقی وجوه سرمایه گذاری در هایپ hyip، بیشترین سود را تولید می کند. بیایید با یک قاعده کلی مناسب برای هر نوع سرمایه گذاری شروع کنیم: “پولی را سرمایه گذاری نکنید که تحمل از دست دادن آن را ندارید!” سبد سرمایه گذاری شما باید شامل مبلغی باشد، که ضرر آن برای زندگی شما فاجعه بار نباشد. اگر آمادگی از دست دادن چیزی را ندارید، حتی ارزش شروع آن را هم ندارد، زیرا همانطور که تجربه نشان داده، همه سرمایه گذاران جدید در روزهای اولیه سرمایه گذاری خود مقداری وجه را از دست می دهند. همچنین لازم به ذکر است که اگر شما یک سرمایه گذار حرفه ای نیستید، هرگز پول شخص دیگری را سرمایه گذاری نکنید.

انواع سرمایه گذاری در پروژه های هایپ

هایپ هایی با بازده بالا. اگر قصد سرمایه گذاری در پروژه های پربازده هایپ دارید، نیازی به سپرده گذاری بیش از 10 تا 15 درصد از کل بودجه موجود نیست. بهتر است 15٪ از کل بودجه را در پروژه های قابل اعتماد سرمایه گذاری نمایید. سرمایه گذاری مجدد در چنین پروژه هایی مطلوب نیست، زیرا تعداد محدودی در چرخه دوم کار باقی مانده اند.

پروژه های میان مدت. اگر در هایپ های میان مدت سرمایه گذاری کنید، مبلغ بهینه سرمایه گذاری 15 تا 30 درصد از کل مبلغ پول است. به بیان دقیق تر، باید در مورد مدت سپرده گذاری و طول عمر پروژه قضاوت کنیم. چنانچه ماه های زیادی فعالیت داشته، سپرده گذاری عمده در آن بسیار خطرناک است.

هایپ های کم بهره. زمان مطلوب برای سرمایه گذاری در پروژه های کم بهره در صورتی که شرایط سپرده گذاری از 30 روز تجاوز نکند، در 30 تا 40 روز از زمان اجرای پروژه است، یا بعد از 2 تا 3 ماه کاری، چنانچه شرایط سپرده گذاری بیش از 30 روز باشد.

پروژه های طولانی مدت کم بهره. چنین پروژه هایی به مدت چند سال به صورت پایدار فعالند. اگر با چنین پروژه ای روبرو شده و به سرمایه گذاری در آن فکر کردید، میزان سپرده گذاری را می توان به راحتی تا 35 تا 40 درصد (اما نه بیشتر از 50٪) از کل بودجه موجود افزایش داد. اما بهتر است در اولین چرخه کار با پروژه یک بار سپرده گذاری افزایش یابد. بعلاوه، بهتر است میزان سپرده گذاری را به میزان بهینه استاندارد قرار دهید و به سرمایه گذاری مجدد سود ادامه دهید. بنابراین می توانید با کمترین خطر از دست دادن پول شخصی خود، بهره بالایی کسب کنید.
در سرمایه گذاری در پروژه هایپ های بلند مدت، مورد اصلی این احساس است که چه زمانی باید از این پروژه خارج شوید، در غیر این صورت با خطر از دست دادن پول خود روبرو هستید.

پروژه های چندگانه. پروژه هایی وجود دارد که انواع مختلفی از سپرده گذاری را پیشنهاد می دهند: کوتاه مدت و میان مدت یا بلند مدت. در این حالت بهتر است با سرمایه گذاری در موارد کوتاه مدت شروع کنیم، به شرط آنکه پروژه معتبر بوده و شتاب بیشتری داشته باشد. در نهایت، می توانید سود خود را در سایر انواع پروژه های مشابه سرمایه گذاری نمایید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x