کسب درآمد اینترنتی

نحوه کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد در خانه

کسب درآمد همیشه با مسیر “آفلاین” سنتی همراه بوده و محدود شده است. با در اختیار داشتن اینترنت بخش بزرگی از زندگی ما، افراد بیشتری به دنبال راه هایی برای کسب درآمد آنلاین برای افزایش جریان های مالی خود هستند. با این حال، باید مراقب بستر انتخابی خود باشید. در حالی که روش های بیشماری برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد، برخی از این موارد ممکن است جعلی باشند، بنابراین شما را برای پیاده روی سوق می دهد. همچنین، در استفاده از راه های آنلاین برای کسب درآمد، انتظار نداشته باشید که به سرعت درآمد بالایی کسب کنید.اکنون با قفل شدن، ممکن است برخی از شما اوقات فراغت داشته باشید. در اینجا چند سیستم عامل آنلاین، وب سایت و منابعی وجود دارد که می توانند به شما در درآمد زایی آنلاین کمک کنند.

آزاد

Freelancing همیشه روشی محبوب برای کسب درآمد آنلاین بوده است و اینترنت گزینه های مختلفی دارد. چندین وب سایت وجود دارد که وظایف آزاد را برای افراد با مهارت های مختلف ارائه می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب کاربری، مرور لیست ها و درخواست کاری که برای شما مناسب است. 

برخی از وب سایتها حتی ممکن است شما را ملزم به ایجاد لیست شخصی با جزئیات کادر مهارتهای خود کنند، تا مشتریهای علاقمند بتوانند مستقیماً با شما تماس بگیرند Outfiverr.com ، upwork.com ، freelancer.com و worknhire.com برخی وب سایتهایی هستند که مشاغل آزاد ارائه می دهند. می توانید از طریق این وب سایت ها بین 5 تا 100 دلار درآمد کسب کنید.اما به یاد داشته باشید، تنها پس از انجام وظیفه خود و تأیید آن توسط مشتری، پرداخت می شود. این حتی ممکن است به معنای تجدید نظر در کار چندین بار باشد، مگر اینکه شرایط مشتری شما برآورده نشود. ممکن است برخی از سایت ها از شما بخواهند که یک حساب پی پال را تنظیم کنید، زیرا بیشتر مشتری ترجیح می دهند از طریق آن پرداخت بپردازید.

راه اندازی وب سایت خود

به اندازه کافی مطالب آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند وب سایت خود را بسازید. این شامل انتخاب دامنه، قالب ها، چیدمان و طراحی کلی وب سایت شما می باشد. پس از آمادگی سرویس دهی به بازدید کنندگان با مطالب مربوط، در Google Adsense که وقتی در وب سایت شما ظاهر می شود، ثبت نام کنید.این سایت ها توسط بازدید کنندگان کلیک می شود، وبه در درآمدزایی شما کمک می کند. هرچه تعداد ترافیک بیشتری در وب سایت خود داشته باشید، احتمال افزایش درآمد بیشتر خواهد بود.

بازاریابی وابسته

پس از راه اندازی وب سایت خود، باید بازاریابی کنید. یعنی شرکت های وابسته را با اجازه خود آنها برای وارد کردن لینک های وب به سایت خود، انتخاب کنید. این مانند یک همکاری همزیستی است. هنگامی که بازدید کنندگان سایت شما با کلیک کردن بر روی چنین لینک هایی، محصولات یا خدمات را خریداری می کنند، از این امر درآمد کسب می کنید.

جستجوها و بررسی ها

چندین وب سایت وجود دارد که می توانند برای انجام نظرسنجی آنلاین، انجام جستجوی آنلاین و نوشتن نظرات در مورد محصولات، پول دریافت کنند. برای به دست آوردن اعتبار، باید اطلاعات خاصی را از جمله جزئیات بانکی شخص برای آنها فاش کند. به همین دلیل است که باید با نهایت دقت از این مسیر استفاده کنید. برخی از آنها حتی ممکن است از شما بخواهند قبل از کار روی پروژه ها، ثبت نام کنید. مهمترین دیدگاه در چنین پروژه هایی، دوری از وب سایتهایی است که پول ارائه می دهند که به نظر می رسد خیلی مناسب است. در ارزیابی شهرت وب سایت مراقب باشید زیرا بسیاری از آنها می توانند کلاهبرداری باشند. اکثر سایتها مشاغل تبلیغاتی را نشان می دهند که نسخه هایی از پرداختهای چک را که فقط به واسطه ها داده شده است نشان می دهند.

دستیار مجازی

انجام کلیه امور شرکتی از خانه شخصی کاری است که یک دستیار مجازی انجام می دهد(VA) می کند. VA ها اساساً از راه دور با مشتریان خود کار می کنند و جنبه های مشاغل خود را مدیریت میکنند که خیلی مشغول کار خود هستند. هنگامی که به عنوان دستیار مجازی کار می کنید، می توانید به عنوان کارمند کار کنید یا می توانید تجارت شخصی خود را راه اندازی کنید.VAs متخصصان مستقر در خانه هستند که به شرکتها، مشاغل و کارآفرینان پشتیبانی اداری ارائه می دهند. برخی از زمینه های اصلی کار شامل برقراری تماس تلفنی، مکاتبات ایمیل، تحقیقات اینترنتی، ورود اطلاعات، برنامه ریزی قرار ملاقات ها، ویرایش، نوشتن، نگهداری کتاب، بازاریابی، مدیریت وبلاگ، تصحیح، مدیریت پروژه، طراحی گرافیک، پشتیبانی فنی، خدمات به مشتری، برنامه ریزی رویداد و مدیریت رسانه های اجتماعی هستند.

تبدیل شدن به یک VA بسته به مدارک تحصیلی شما می تواند مستلزم مدرک آموزش یا توجیهی باشد. اما اگر مهارت ارتباطی خوبی دارید و می توانید از برنامه هایی مانند MS Office استفاده کنید، می توانید در سایت هایی مانند Elance.com ، 24/7 دستیار مجازیAssistant Match ، eaHelp ، Freelancer ، FlexJobs ، People در هر ساعت ثبت نام کنید.

ترجمه زبان

دانستن زبانی غیر از انگلیسی حتی ممکن است به شما در کسب درآمد اضافی کمک کند. چندین وب سایت وجود دارد که پروژه های ترجمه را ارائه می دهند که نیاز به ترجمه یک سند از یک زبان به زبان دیگر دارد. این ممکن است شامل اسپانیایی، فرانسوی، عربی، آلمانی یا هر زبان دیگری به انگلیسی باشد.

برای بسیاری ، این می تواند کار را بسیار وقت گیر باشد و به همین دلیل آنها مترجمان را به صورت آنلاین از هر نقطه از جهان استخدام می کنند. چندین وب سایت مانند Freelancer.in ، Fiverr.com ، worknhire.com یا Upwork.com یک بستر را برای شما فراهم می کند تا یک مترجم حرفه ای باشید.

تدریس آنلاین

اگر شما متخصص در یک موضوع خاص هستید، می توانید با تدریس افراد به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. تدریس آنلاین ابزاری برای برقراری ارتباط آنلاین با دانش آموزان در تمام سنین، در سرتاسر کشور، برای ارائه کمک در خانه و تدریس در موضوعاتی که برای آنها تخصص نشان داده اید فراهم می کند.

رسانه های اجتماعی

علاوه بر تعامل با دوستان و غریبه ها، می توان از سکوهای شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپ چت برای درآمدزایی استفاده کرد. شرکت ها و مارک های محبوب به استراتژیست های رسانه های اجتماعی پرداخت می کنند تا بیشتر محبوبیت محصولات خود را افزایش دهند. با ایجاد رقابت زیاد و کوتاه شدن زمان توجه بینندگان آنلاین ، خلاقیت برای ایجاد پست ، فیلم و غیره که می تواند به سرعت ویروسی شود و ارزش برند را افزایش دهد، ضروری است. به یاد داشته باشید، رسانه های اجتماعی برای ماندن در ارتباط به زمان و انرژی اختصاصی نیاز دارند. از این رو، شما باید پست ها را به طور مرتب به اشتراک بگذارید و به طور مرتب با پیروان خود تعامل داشته باشید.

طراحی وب

همه صاحبان مشاغل با ذکاوت فنی هستند، اما نیازمند داشتن یک وب سایت از خودشان هستند. کسانی که برای همه چیز خاص هستند، به خصوص با وب سایتها، می توانند به مشاغل کوچک کمک کنند تا وب سایتهای خود را راه اندازی کرده و از آن درآمد کسب کنند. برنامه نویسی و طراحی وب عناصر اساسی در راه اندازی وب سایت ها هستند. علاوه بر این ، وب سایت ها به تعمیر و نگهداری نیاز دارند و ممکن است به روزرسانی های مکرر نیاز داشته باشند، که ممکن است به درآمد شخص بیفزاید. بسته به مشتری و شغل، یک پروژه واحد می تواند شما را در هر جایی بین 20،000 روپیه و 1 لس لک دریافت کند.

نوشتن مطالب

سیستم عامل های آنلاین می توانند نقطه شروع خوبی باشند. بسته به کیفیت مقالات، یک نفر پرداخت می شود. ممکن است از شما خواسته شود که روی مقالاتی با رهنمودهای خاص نیز کار کند. در زمینه تخصص خود یک طاقچه ایجاد کنید و در آن حوزه قدرت ایجاد کنید تا جریان درآمد افزایش یابد.

وبلاگ نویسی

با سرگرمی، علاقه و اشتیاق شروع می شود و به زودی وبلاگ نویسی برای بسیاری از وبلاگ نویسان به گزینه شغلی تبدیل می شود. تعدادی از وبلاگ نویسان تمام وقت در کشور وجود دارند. برای راه اندازی یک وبلاگ دو راه وجود دارد: شما می توانید از طریق وردپرس یا Tumblr یک وبلاگ ایجاد کنید که نیازی به سرمایه گذاری ندارد، یا به یک وبلاگ میزبان بروید.در صورت دوم، شما باید روی نام دامنه و فضای میزبان سرور سرمایه گذاری کنید و هزینه کنید که می تواند بین 3،000 تا 5،000 روپیه در سال هزینه شود.وبلاگ های خود میزبان یک مزیت اضافه دارند که به شما امکان می دهد عناصر و کارایی وب سایت خود را شخصی سازی کنید. در موارد سابق، شما باید با ابزار و افزونه هایی که توسط ارائه دهنده خدمات در دسترس است صلح برقرار کنید. شما می توانید از طریق وبلاگها، بررسی محصولات، و غیره از وبلاگها درآمد کسب کنید. اما به یاد داشته باشید، درآمد از طریق وبلاگ نویسی ممکن است وقت و تلاش زیادی هم ببرد. برای برخی ممکن است درآمد واقعی از طریق وبلاگ نویسی تا سال ها طول بکشد.

یوتیوب

اگر راحت نیستید که افکار خود را از طریق وبلاگ ها و نوشتن محتوا بنویسید، از دوربین خود برای ایجاد یک نمایش ویدیویی استفاده کنید. کانال YouTube خود را ایجاد کنید، فیلم ها را بارگذاری کنید و کسب درآمد از آنها را شروع کنید. یک دسته یا موضوعی را انتخاب کنید که می خواهید فیلم ها را شروع کنید، اما مطمئن شوید که این موضوعی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار خواهد گرفت همه چیز، از آشپزی گرفته تا مباحثات سیاسی. شما باید یک کانال YouTube ایجاد کنید، که به عنوان وبلاگ روی یک مدل مشابه کار می کند. هرچه کانال خود را محبوب کنید و تعداد مشترکین رشد می کند، پتانسیل درآمد شما نیز افزایش می یابد. پرداختی که دریافت می شود بر اساس هر هزار بازدید انجام می شود.

اگربه نوشتن کتاب شما علاقه مند هستید، یکی از گزینه های مورد استفاده شما، انتشار کتابهای الکترونیکی و کتابهای مختلف با انتشار مستقیم Kindle Direct و رسیدن به میلیونها خواننده در آمازون است. انتشار کمتر از 5 دقیقه طول می کشد و کتاب شما در این فروشگاه ها در سراسر جهان طی 24-48 ساعت ظاهر می شود. می توان 70 درصد حق امتیاز فروش را به مشتریان در ایالات متحده، کانادا، انگلیس، آلمان، هند، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، ژاپن، برزیل، مکزیک، استرالیا و غیره بدست آورد. فرد می تواند بر حقوق شخص خود نظارت داشته باشد و قیمت لیست خود را تعیین کند و همچنین در هر زمان تغییراتی در کتاب های شخصی ایجاد کند. BooksFundr و Pblishing.com دو مکان دیگر برای انتشار کتاب شما و کسب درآمد هستند.

فروش محصولات خود به صورت آنلاین

اگر می خواهید محصولات را بصورت آنلاین بفروشید، می توانید با ایجاد وب سایت شخصی خود این کار را انجام دهید. از آنجا که رقابت زیادی وجود دارد و چندین وب سایت موجود در حال حاضر از این بازار پذیرایی می کنند، ممکن است تلاش برای ایجاد یک طاقچه از نظر محصولات انجام شود. یا می توانید از پلتفرمی مانند Amazon ، Flipkart برای فروش استفاده کنید. از طریق بازاریابی وابسته می توان دسترسی و دید را افزایش داد.

PTC های سایت

چندین وب سایت با کلیک بر روی تبلیغات، پول (پس از حداقل سطح درآمد) ارائه می دهند. از این رو، به آنها سایتهای پرداخت به کلیک (PTC) گفته می شود. قبل از شروع پروژه باید ثبت نام کنید. همه این سایت ها نمی توانند واقعی باشند ، بنابراین مراقب باشید. برخی از سایتهای ClixSense.com ، BuxP و NeoBux برخی از سایتهای PTC هستند.

نظیر به نظیر

مشابه وب سایت های تجارت الکترونیکی مانند آمازون و OLX ، یک سکوی همتا (P2P) یک بازار برای فعالیت های وام دهی است. شما می توانید با استفاده از بستر وام P2P به صورت سازمان یافته تر و منظم تر به دیگران وام دهید. سکوهای P2P روند بازیابی را در کار خود دارند و باید قبل از استفاده از خدمات این سیستم عامل، آن را درک کنید.از آنجا که این وام ناامن است که هیچ تعامل چهره به چهره وجود ندارد، یک وام دهنده P2P باید از خطرات ناشی از آن آگاه باشد. در حال حاضر، نرخ بهره به دست آمده می تواند از 13 درصد تا 30 درصد باشد.

ورود داده ها

اگرچه این خط کار با اتوماسیون به طور جدی تهدید می شود، اما هنوز هم تعداد زیادی کار ورود اطلاعات در هند وجود دارد. این یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید ، و نیازی به مهارت خاصی ندارد. شما فقط باید یک کامپیوتر، اتصال به اینترنت ، مهارت های تایپ سریع و توانایی توجه به جزئیات داشته باشید. اکثر وب سایت های آزاد این شغل ها را ذکر می کنند، و می توانید در هر یک از آنها ثبت نام کنید تا در محدوده 300 تا 1500 روپیه در هر ساعت درآمد کسب کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مرام
مرام
4 ماه قبل

داداش خداییش اگه می شد از سرچ و کپی پیست پول دارآورد الان میلیاردر که هیچ کاخ ترامپ واسه تو بود! اینایی که نوشتی تو نت پره حتی خارجیشو اونا ترجکه زدن!!!! راه درست رو بگین اینا چرتیاته

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x