مقالات آموزشی

نکات سرمایه گذاری هایپ پیش از سال نو میلادی

سرمایه گذاری در کریسمس

کسانی که در صنعت هایپ HYIP ( برنامه ایی برای سرمایه گذاری با سود دهی بالا ) سال ها است که حضور دارند، به خوبی میدانند که روزهای قبل از کریسمس، روزهایی کم درآمد برای هر دو سرمایه گذار و صاحبان پروژه ها است. ولی این زمان خوبی برای صاحبان پروژه ایی است که پروژه هایشان رو به اتمام است.

وضعیت سایت هایپ نزدیک عید

گفتن اینکه دقیقا چه زمانی همه ی افراد، سرمایه هایشان را قبل از سال نو برداشت کنند، سخت است. به احتمال زیاد، این یک اتفاق است که سالانه رخ میدهد و بالاخره تبدیل به یک سنت شده. حالا، تمام سرمایه گذاران سعی می کنند که تمام سرمایه ی خود را برداشت و به کیف پول های الکترونیکی، منقل کنند و با آرامش منتظر تمام شدن تعطیلات مینشینند. و صاحبان پروژه سعی میکنند که سایت ها را هنگامی که بیشترین گردش مالی را دارد بدون اینکه منتظر برداشت های بزرگ از طرف سرمایه گذار ها صورت بگیرد ، ببندند.

قانون سرمایه گذاری در عید

ولی در چه زمانی باید بدانیم که سرمایه گذاری به این روش ( HYIP ) امنیت دارد؟ تا 20ام دسامبر، 15 دسامبر ، و یا حتی 1 ام دسامبر و یا حتی زود تر؟ این مشکل عامل نگران کننده ایی برای صاحبان پروژه و کسانی که پروژه را تبلیغات می کنند است. چه زمانی بهترین زمان برای بستن پروژه است؟
هر سال متوجه میشویم که زمان مورد نیاز برای استراحت پروژه مداما به بعد از تعطیلات سال نو در زمستان، منتقل میشود. و حالا متوجه این هستیم که ماه دسامبر به کلی، ماه پر خطر و پر ریسکی است. بنابراین بهتر است که از سرمایه گذاری در پروژه های زمستانه اجتناب کنید.

در ادامه ، اگر پروژه ایی سپرده ی یک ماهه به شما پیشنهاد میدهد، پیشنهاد میشود که در چنین پروژه هایی سرمایه گذاری نکنید حتی اگر در ماه نوامبر باشد و این در حالی است که صاحبان پروژه ، از روانشناسی کسانی که تبلیغات می کنند خبر دارند و ترجیح میدهند که سپرده ها را برنگردانند که دلیل این اقدام این است که سپرده ها در زمان نامناسبی انجام شده و صاحبان پروژه میدانند که سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در یک پروژه ی تکراری نیستند.

پس چه کاری میشود انجام داد؟ به مدت دو ماه بدون سپرده گذاری منتظر بمانیم و شاهد تبلیغات باشیم ؟

از سوی دیگر، انواع پروژه های دیگری وجود دارند که میتوانیم در آنها در هفته های آخر سال شرکت کنیم:

  1. سرمایه گذاری سریع: برنامه هایی با سود بالا و سپرده های کوتاه مدت. بنابراین پروژه هایی که تعرفه های یک تا سه روزه دارند، در ماه دسامبر محبوبیت زیادی دارند .چنین برنامه هایی تا اواخر ماه جواب میدهند. شاید در هفته ی آخر سال استراحتی بکنند. معمولا چنین پروژه هایی برنامه های پرسود که سود روزانه ی 2 تا 3 درصدی دارند و پس از یک تا سه روز سپرده را برمیگردانند. بهتر است در سه تا پنج پروژه ی شبیه به هم ، به محض تمام شدن یکی از آنها بپیوندید. و یا میتوانید به کلی از این کار دست بکشید ؛ چون همه ی پروژه ها می توانند کلاهبرداری از آب در بیایند.
  2. پروژه های میان مدت با سپرده های کوتاه مدت که پنج تا ده روز طول می کشند. جدید بودن یک پروژه مهم است. این مهم است که حداقل یک روز قبل از تمام شدن سال و ترجیحا دو چرخه ی کامل وجود داشته باشد که شما دخالتی در پروژه ندارید. به عنوان مثال ،اگر پروژه ایی 10 روز وقت نیاز دارد ، شما میتوانید از اوایل دسامبر به آن وارد شوید تا در دهم دسامبر بتوانید پروژه را ترک کنید. در اصل، تا آخر سال دو چرخه ی کامل از پروژه ها هست که باید از دست بدهید.
  3. پروژه های کم سود، در صورتی که نسبتا جدید هستند و در پاییز شروع شده اند و با برنامه ایی برای ارائه ی تعرفه به سپرده گذاران، برمیگردند. برای مثال ، پروژه ایی در ماه اکتبر شروع شده و پیشنهاد سرمایه گذاری سه ماهه یا بیشتر میدهد.
  4. پروژه های مالی و اجتماعی بزرگ که بازاریابی آن ، نیازی به برگرداندن سپرده و پرداختی های سالانه ندارد. البته بهتر است که در قسمت امن ماجرا باشیم و در پروژه هایی که شش ماه به بالا کار میبرند، شرکت نکنیم.
  5. پروژه هایی که قادر به برگرداندن سپرده و اعمال تعرفه در یک یا دو هفته ی آخر ماه سپتامبر هستند. صاحبان پروژه قطعا احمق نیستند و می‌دانند که انتظار سپرده های بزرگ داشتن در آخر سال را نباید داشته باشند؛ بنابراین آنها در این موقع سال، پروژه هایی با اهداف متفاوتی شروع میکنند که عملکرد پروژه را آزمایش کنند و آنها را در یک محیط مناسب تر و امن تر تبلیغ کنند تا بتوانند یک پروژه ی کامل را در سریعا در ماه ژانویه شروع کنند.

البته، همه ی سرمایه گذاران مجرب، قوانین خود را برای سرمایه گذاری در HYIP ها ، در سال نو دارند. بعضی ها به حالت خود جلو میروند و بعضی ها به سرمایه گذاری با روش هایی که ذکر شد، ادامه میدهند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x