مقالات آموزشی

وام پرفکت مانی دریافت وام دلاری فوری دغدغه ی بسیاری از جویندگان وام

آموزش دریافت وام دلاری فوری

دریافت وام پرفکت مانی یکی از خدمات کاربردی سیستم پرداخت پول پرفکت مانی Perfect Money است، پرفکت مانی یک سیستم امن و ساده خدمات مالی برای انتقال وجه در سراسر جهان می باشد.

دوستان بخش وام پرفکت مانی perfect money loan بیشتر شامل افراد کلاهبردار است. و خیلی ها تا به حال پول خود را دریافت نکرده اند.

وام پرفکت مانی پرفکت مانی

در این مقاله که به نام دریافت وام پرفکت مانی است در مورد شرایط و چگونگی گرفتن وام از این شرکت معتبر اطلاعات مفیدی در اختیار شما می گذاریم.

با وجود تحریم‌های گسترده مالی علیه ایران، پرفکت مانی جزو محدود شرکت‌هایی است که دست به این اقدام نزده است. به همین دلیل، این سرویس بین کسانی که به دنبال دریافت وجه از خارج از کشور و یا پرداخت خرید از وب‌سایت‌های خارجی هستند از محبوبیت بالایی برخوردار است.

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از جهاتی شبیه به دیگر سیستم های پرداخت مانند وب مانی و پی پال (پی پل) است. با استفاده از سیستم پرداخت و خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی یک کاربر می تواند هر نوع اکانتی را و با هر ارزی (دلار، یورو و طلا) انتخاب کند.

انواع حساب های موجود

  • USD‏ دلار (برحسب واحد PM، معادل دلار آمریکا)
  • EUR‏ یورو (برحسب واحد PM، معادل یورو)
  • GOLD‏ طلا (برحسب واحد PM، معادل فلز گران‌بهای طلا، برحسب تاون‌ها تروا)
  • Bitcoin‏ (حقوق مالکانه مربوط به انتشار ورودی‌ها در پایگاه داده عمومی جهانی bitcoin.org از جانب Perfect Money برای Startup Research & Investments LLC محفوظ است)

روش دریافت وام پرفکت مانی

دریافت و پرداخت وام در پرفکت مانی در میان کاربران اتفاق می افتد. به این صورت که هر شخص خود تصمیم می گیرد به افراد دیگر وام بدهد یا خیر. پرفکت مانی مشخص کرده است که هر کس چه تعداد وام دریافت کرده و چه تعداد را به موقع باز پس داده است. هم چنین پارامتر TS که به معنی اعتبار یک کاربر است (Trust Score) می تواند در انتخاب وام گیرنده موثر باشد. چرا که هر کاربری که TS بالاتری داشته باشد یعنی مورد اعتماد تر است.

کاربرانی که علاقه‌مند به دریافت وام یا پرداخت وام هستند، درخواست خود را به مبادله‌ی اعتبار ارائه می‌دهند. اگر یک وام‌دهنده پیشنهاد پرداخت وام داشته باشد، پول اختصاص یافته به وام را به حسابی ویژه نزد تبادل اعتبار منتقل می‌کند. هنگامی که معامله‌ی منعقد گردید، سرمایه از حساب ویژه به وام‌ گیرنده منتقل خواهد گردید.

اگر پیشنهاد وام‌دهنده با درخواست وام‌گیرنده مطابقت داشته باشد، پول به همان شکل منتقل خواهد گردید. چنین تراکنشی می‌تواند به صورت خودکار و یا با توافق وام‌دهنده انجام پذیرد. درخواست دریافت وام یا پرداخت وام شامل مبلغ وام، دوره‌ی بازپرداخت و نرخ سود می‌باشد.

تعیین اینکه چه کسی وام را دریافت کند و چه کسی دریافت نکند، حق مشتری است. شما می‌توانید میزان حداقل امتیاز اعتماد (Trust Score) را تعیین کنید بطوریکه کاربران دارای امتیاز اعتماد کمتر از آن قادر به دریافت وام از شما نباشند.

اگر وام بازپرداخت نشد، حساب وام‌گیرنده مسدود خواهد شد. تمام موجودی حساب شخص وام‌گیرنده به حساب وام‌دهنده منتقل خواهد گردید.

هیچ حق‌العملی برای استفاده از تبادل اعتبار تعیین نشده است. وام‌دهنده ۰/۵ درصد کارمزد استاندارد را به هنگام درخواست انتقال پول به وام‌گیرنده پرداخت می‌کند. همچنین وام‌گیرنده نیز ۰/۵ درصد کارمزد استاندارد را به هنگام درخواست انتقال پول به وام‌دهنده پرداخت می‌کند.

پرفکت مانی حتی بخشی ویژه به زبان فارسی نیز دارد. کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت (شامل بخش پرداخت و دریافت و نیز راهنما) استفاده کنند.

امتیاز اعتماد (Trust Score) چیست؟

شاخصی در سیستم پرفکت‌مانی وجود دارد که فعالیت یک کاربر را در سیستم مشخص می‌کند. این شاخص یک امتیاز اعتماد (Trust Score) نام دارد و برای هر کاربر محاسبه می‌گردد. TS به صورت روزانه بروزرسانی گردیده و بر مبنای برخی شرایط از جمله نقل و انتقال سرمایه در حساب شخص، تاریخ شروع استفاده از سیستم و پارامترهای دیگری که یک کاربر پرفکت‌مانی را مشخص می‌کند تغییر می‌کند. هرچه میزان TS کاربر بیشتر باشد، اعتماد بیشتری نزد سیستم پرداخت پرفکت‌مانی و سایر کاربران دارد.

روش کار اینجوری هست که یه عده میان حساب های وریفای شده رو یا میخرن یا با مدارک Fake وریفای میکنند ، بعد یه سری ( که حالا ) امکان داره حتی دوستان خودشون و یا حساب خودشونم باشه وام رد و بدل می کنند ، بعد که امتیاز یا همون Trust Level شون رفت بالا ایرانی های ساده و بعضا بقیه افراد رو اسکم می کنند.

برای آنکه از پرفکت مانی وام بگیرید، به وب سایت این شرکت به آدرس Perfectmoney.is بروید و به حساب کاربری خود وارد شوید. در اکانت پرفکت مانی از منو بالای صفحه “Deposit” را بزنید و سپس به بخش ‘Credit Exchange‘ بروید.

شما برای دریافت وام به چه چیزهایی نیاز دارید؟

اگر تمایل به دریافت وام دارید، دو انتخاب پیش روی شماست :

۱. درخواستی ایجاد کنید تا به بخش عمومی تبادل اعتبار ارسال شود و منتظر پاسخ بمانید.

۲. یک پیشنهاد که توسط شخصی که خواهان پرداخت وام است را یافته و پیشنهاد معکوس آن را ارائه کنید.
بیایید به صورت جداگانه هر یک از انتخاب‌ها را بررسی کنیم

۱. ایجاد درخواست دریافت وام.
جهت ایجاد درخواست دریافت وام، شما باید بر روی کلید «دریافت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک کنید.

سپس موارد زیر را تعیین کنید:

به هنگام پرداخت وام، ترجیح می‌دهید وجه در کدامیک از حساب‌های شما دریافت شود.

مبلغ وامی که تقاضای دریافت آن را دارید چقدر است؟

نرخ سود (از … تا …) که برای وام خود می‌پذیرید و یا مجموع مبلغی که در پایان دوره‌ی وام قادر به پرداخت آن هستید.

طول دوره‌ی وام بر مبنای روز که پس از آن قادر به پرداخت وام به وام‌دهنده خواهید بود.

اگر شما دارای یک کارگزار مورداعتماد هستید که قبلاً با وی کار کرده‌اید، می‌توانید درخواست خود را بجای فهرست عمومی، مستقیماً به وی ارجاع دهید.

سپس شما باید بر روی «پیش‌نمایش» کلیک نموده، یکبار دیگر درخواست خود را بررسی کرده و سپس «ایجاد» را کلیک نمایید.

پس از آن درخواست شما ایجاد شده و به فهرست عمومی ارسال می‌گردد. به محض اینکه درخواست وام شما توسط یک وام‌دهنده پاسخ داده شود، فرآیند بستن معامله شروع خواهد شد.

۲. دریافت وام با کسب پیش‌نیازهای یک پیشنهاد پرداخت وام در فهرست.
اگر یک پیشنهاد پرداخت وام در فهرست عمومی مشاهده کردید که پیش‌نیازهای شما را اقناع می‌کند، می‌توانید با کلیک بر روی «دریافت وام» که در کنار پیشنهاد قرار دارد، وام را دریافت نمایید. لطفاً خود را با تمامی شرایط وام پیشنهادی آشنا نموده، و اگر کاملاً با آن‌ها راحت هستید، شماره حسابی را برای وقتی که درخواست شما تکمیل شده و قرارداد منعقد شده و قرار باشد وام پرداخت شود تعیین نمایید.

با فشردن «پیش‌نمایش» وارد صفحه‌ای خواهید شد که در آن می‌توانید یکبار دیگر معامله را مرور کنید. اگر تمایل به ادامه داشتید، «ارسال درخواست» را بفشارید.

توجه! وام فقط هنگامی پرداخت خواهد شد که وام‌دهنده از اینکه پیشنهادش مورد توجه یک کاربر سیستم پرفکت‌مانی قرار گرفته است باخبر شود. تنها هنگامی که وام‌دهنده تأیید خودکار درخواست را تعیین کرده باشد، معامله بلافاصله پس از فشردن «ارسال درخواست» منعقد خواهد گردید.

کاربران باید مد نظر داشته باشند که اگر وام در موعد مقرر (زمان تعیین شده در شرایط معامله) پرداخت نشود، حساب شما مسدود گردیده و شما توانایی انجام هیچ گونه فعالیتی در حساب خود از جمله افزودن سرمایه به آن را نخواهید داشت.

اگر شما تصمیم به بازپرداخت وام خود پیش از اتمام دوره داشته باشد، باید به بخش «معاملات» رجوع کرده و بر روی کلید «تکمیل» که در کنار معامله‌ی شما قرار دارد کلیک نمایید.

اخطار!

لطفاً از داشتن یک راهکار خوب جهت چگونگی بازپرداخت وام اطمینان حاصل نمایید. پرداخت‌های به‌موقع باعث بهبود رتبه‌ی حساب شما نزد پرفکت‌مانی خواهد گردید.

ما قویاً معتقدیم که اگر شما یک طرح واقع‌گرایانه جهت چگونگی استفاده از پول دریافت شده، کوشش و روش پاسخگویانه دارید، هیچ مشکلی برای برگرداندن پول نخواهید داشت.

به هر حال، لطفاً توجه داشته باشید که درماندگی در بازپرداخت وام باعث تحریم‌های مختلفی از انسداد حساب شما تا پیگرد قانونی خواهد شد.

آنچه جهت پرداخت وام نیاز به دانستن آن دارید

اگر می‌خواهید که پول خود را به فردی وام داده و از این تراکنش منفعت ببرید، دو راه برای انجام آن دارید:

۱. یک پیشنهاد پرداخت وام که در مکان عمومی تبادل اعتبار منتشر می‌گردد ایجاد نموده و منتظر پاسخ به پیشنهادتان بمانید.
۲. یک پیشنهاد موجود از طرف یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد پرداخت وام را ارائه نمایید
بیایید به صورت جداگانه هر یک از انتخاب‌ها را بررسی کنیم.

۱. ایجاد پیشنهاد پرداخت وام.
جهت ایجاد پیشنهاد پرداخت وام شما باید بر روی کلید «پرداخت وام» در منوی اصلی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

در بخشی که گشوده شده، شرایط معامله را تعیین کنید.

اول از همه، حسابی که قصد پرداخت وام از آن را دارید انتخاب نمایید.

سپس مبلغی را که می‌خواهید به عنوان وام پرداخت کنید را تعیین کنید.

جهت حفظ امنیت تراکنش خود و پرداخت وام فقط به کاربران دارای امتیاز اعتماد بالا، شما می‌توانید بازه‌ی TS مورد قبول را تعیین نمایید. اگر شما بازه‌ی TS را تعیین کنید، تنها کسانی که دارای امتیاز اعتماد منطبق با آن هستند توانایی معامله با شما را خواهند داشت.

هنگام ثبت پیشنهاد، شما باید دوره‌ی بازپرداخت وام را بر مبنای روز تعیین نمایید.

نرخ سود پیشنهاد وام خود را تعیین کنید. این سود، منفعت شما از این پیشنهاد است.

شما مجبور به انتشار درخواست خود در فهرست عمومی نیستید، بلکه می‌توانید حساب کارگزار خود را تعیین نموده تا درخواست شما مستقیماً به شخصی که قبلاً در تبادل اعتبار با وی کار کرده‌اید و کسی که در لیست کارگزاران شماست ارجاع داده شود.

بسیار مهم است که زمانی که درخواست خود را تهیه می‌کنید فرآیند انعقاد معامله را دقیقاً تنظیم کنید. اگر می‌خواهید که معامله‌ی شما با یک وام‌گیرنده پس از موافقت وی با پیشنهاد شما به طور خودکار انجام شود، نیاز دارید که وضعیت خود را به «خودکار» تنظیم نمایید. اگر می‌خواهید که وام گیرنده‌ی احتمالی را بهتر بشناسید، نیاز دارید که وضعیت خود را به «دستی» تنظیم کنید. در این حالت، به محض آنکه کاربر علاقه‌مند به وام گرفتن از شما درخواستش را جهت انعقاد معامله به شما ارسال کرد، شما یک اطلاع دریافت خواهید کرد. اگر شما کاملاً از همه چیز خشنود بودید، می‌توانید معامله را در بخش «درخواست‌های من» تأیید نمایید.

پس از آنکه تمامی شرایط پیشنهاد خود را تعیین نمودید، بر روی «پیش‌نمایش» کلیک کنید. سپس یکبار دیگر تمامی مقادیر پیشنهاد خود را بازبینی نموده، و اگر خشنود بودید، بر روی کلید «ایجاد» کلیک نمایید. به محض آنکه کلید را فشار دادید پیشنهاد شما به فهرست عمومی درخواست‌ها ارسال گردیده؛ مبلغ دلخواه جهت وام دهی از حسابی که انتخاب کرده‌اید کسر می‌شود. مبلغ به حساب تبادل اعتبار منتقل خواهد شد.
۲. یک درخواست موجود از یک وام‌گیرنده را یافته و پیشنهاد وام دادن بدهید.
جهت یافتن یک درخواست وام موجود لطفاً بر روی کلید «حساب من» در منوی اصلی محوطه‌ی تبادل اعتبار کلیک نمایید.

فهرست درخواست‌های وام‌گیری را مرور نمایید. جهت فهرست کامل لطفاً بر روی «همه‌ی درخواست‌های وام‌گیری را نمایش بده» کلیک نمایید.

به شرایط ویژه‌ی هر وام‌گیرنده، از جمله مدت وام و درصد نرخ توجه داشته باشید تا تشخیص بدهید که آیا شرایط وام درخور شما است.امتیاز اعتماد وام‌گیرنده نیز مفید خواهد بود.

پس از آنکه یک درخواست مطابق با معیارهای خود یافتید، بر روی لینک زیر عمل کلیک نمایید.

در صفحه‌ی پرداخت وام محوطه‌ی تبادل اعتبار شما امکان بازبینی شرایط وامی که تصمیم به پرداخت آن دارید را دارید. اگر با شرایط موافق بودید لطفاً یک حساب که تمایل به استفاده از آن جهت تأمین سرمایه‌ی وام را دارید انتخاب نموده و بر روی پیش‌نمایش کلیک نمایید.یکبار دیگر شرایط وام را بازبینی نموده و با کلیک بر روی «پرداخت وجه» ادامه دهید. پس از آنکه کلید «پرداخت وجه» فشرده شد شما با شرایط وام موافقت نموده‌اید و به مقتضی آن یک تراکنش انجام خواهد شد. اگر نظرتان عوض شده بود، لطفاً بر روی «بازگشت» کلیک نمایید.

روند ابطال درخواست و برگشت سرمایه به حساب وام‌دهنده

اگر تمایل دارید که درخواست خود را ابطال نموده و پول خود را برگشت دهید، به بخش «درخواست‌های من» مراجعه نموده و بر روی «ابطال» جلوی درخواست خود کلیک نمایید. وجه فوراً به حساب شما باز خواهد گشت اما یک کارمزد ۰/۵ درصد کسر خواهد شد.

روند انعقاد معامله

يک معامله میان یک وام‌گیرنده و یک وام‌دهنده می‌تواند به صورت آنی و یا با تأیید وام‌دهنده صورت پذیرد. چگونگی انعقاد معامله توسط وام‌دهنده به هنگام تنظیم پیشنهادش تعیین می‌گردد. اگر وضعیت وام‌دهنده به «خودکار» تنظیم شده باشد، به این معناست که او با انتقال فوری وجه به حساب وام‌گیرنده پس از توافق وام‌گیرنده با این وام موافقت کرده است.

از وضعیت به «دستی» تنظیم شده باشد، به این معناست که به محض آنکه وام‌گیرنده با شرایط وام موافقت نمود، وام‌دهنده یک اطلاع دریافت می‌کند. اگر وام‌دهنده با وام دادن به آن کارگزار مخصوص که با کماکان معامله موافق است موافق بود، معامله قابل انعقاد است. وام‌دهنده حق رد کردن وام‌گیرنده را دارد اگر، به عنوان مثال، وام‌دهنده از TS (امتیاز اعتماد) وام‌گیرنده خشنود نباشد.

معامله فقط زمانی تمام‌شده تلقی می‌گردد که پول از حساب تبادل اعتبار به حساب وام‌گیرنده منتقل شده باشد. وام‌گیرنده متعهد است که وام را در موعد مقرر به حساب وام‌دهنده بازپرداخت نموده یا پول وام‌گرفته را قبل از موعد بازگرداند.

توجه داشته باشید اگر قصد دارید وام با مبالغ بالا دریافت کنید، حساب خود را حتما وریفای کنید. وریفای حساب پرفکت مانی با قبض برق بسیار راحت است. شما می توانید در چند دقیقه حساب خود را وریفای کنید و آنگاه از وام های با مبالغ بالا با کارمزد پایین استفاده کنید.

4 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
فروزان
فروزان
8 ماه قبل

سلام ایا میتوان حضوری یا تلفنی با وام دهنده صحبت کنم

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x