مقالات آموزشی

وضعیت سایت های سرمایه گذاری هایپ

بررسی سایت هایپ

سایت سرمایه گذاری هایپ یکی از با ریسک ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است که با وجود تحریم ها جایی خود را بین ایرانی ها پیدا کرده است و افرادی از این راه درآمد خوبی کسب می کنند همچنین امکان این هست که یک سایت هایپ به روش های مختلف شروع به کلاهبرداری کند از این رو ما با بررسی سایت های هایپ تلاش می کنیم که آمار زیان ها را کاهش دهیم.

مانیتور سایت های هایپ

bigwallet.ir نسل جدید سایت ایرانی مانیتور هایپ است. هدف از ایجاد مانیتور ایرانی بیگ والت حداکثر رساندن اتوماسیون فرآیندهای جمع آوری اطلاعات در مورد پروژه ها و کسب اطلاعات مربوطه بوده است.

روزانه تعداد زیادی برنامه سرمایه گذاری با بازده بالا ظاهر می شود. کدام یک را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید، و کدام یک را می توانید دور بزنید؟ برای انجام این کار، قبل از هر چیز، شما باید تا حد امکان اطلاعات بیشتری راجع به پروژه جمع آوری کنید.

در بیگ والت کیفیت پروژه توسط تعداد زیادی پارامتر تعیین می شود که شما می توانید بر اساس اطلاعات بهترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

هدف دیگر خدمات ما جمع آوری اطلاعات در حد ممکن برای بسیاری از پروژه ها است. این داده ها می توانند هم به عنوان مرجع تاریخی و هم به عنوان مجموعه اطلاعاتی برای پردازش ، تجزیه و تحلیل و ساخت مدلهای ارزیابی کارآمدتر مورد استفاده قرار گیرند

از ما اغلب این سؤال پرسیده می شود – آیا xxx یک شرکت قانونی است یا کلاهبرداری؟

99.9٪ پروژه های سرمایه گذاری هایپ “HYIP” هیچ شباهتی با شرکت های قانونی ندارند.

یک پروژه هایپ معتبر یا در حال پرداخت هم می تواند در هر زمان به وضعیت “کلاهبرداری” برود.

وضعیت سایت های هایپ بر اساس پرداخت سود

وضعیت بررسی سایت های هایپ در بیگ والت

وضعیت جدید new در سایت هایپ

سایت های هایپی هستند که به تازگی شروع به فعالیت کرده اند و در روزهای اول شروع کار هستند این گونه سایت ها امکان دارد در روزهای اول شروع سود خوبی پرداخت کنند یا این که به زودی پروژه شکست بخورد.

وضعیت معتبر Legit در سایت های هایپ

سایت های هستند که دارایی مدارک معتبر و کنفرانس های زنده هستند و در کشورهای مختلفی شعبه دارند و برای مدت طولانی سود های سنگینی را پرداخت می کنند.

وضعیت در حال پرداخت Paying در سایت های هایپ

سایت های هستند که نه اسکم هستند و نه خیلی معتبر ولی پرداختی های سریعی دارند و هر روز سود ها رو پرداخت می کنند تا یک روز اسکم شوند.

وضعیت مشکوک WAITING در سایت های هایپ

سایت های هستند که به صورت کلی اسکم نیستند و به روش های مختلف در حال کلاهبرداری است مانند پرداخت نکردن سرمایه های بالا و بستن اکانت ها به روش های مختلف

وضعیت مشکل Problem در سایت های هایپ

این سایت های در حال پرداخت هستند ولی به دلیل تحریم یا هک شدن سایت پروژه نمی تواند سود ها را پرداخت کند و احتمال دارد که سایت به زودی درست شود و سود ها را پرداخت کند.

وضعیت اسکم (کلاهبردار) Scam در سایت های هایپ

این سایت ها با رسیدن به یک مبلغ مشخص سایت خود را جمع می کنند و پول کسی را پس نمی دهند و یا این که سایت هست ولی دیگر پولی به کسی پرداخت نمی کند و پشتیبانی سایت هم غیرفعال است.

1 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x