مقالات آموزشی

آنچه در مورد وظایف کوتاه Short Tasks باید بدانید

وظایف کوتاه یا میکرو کارها کارهای ساده ای هستند که می توانید در حدود یک ساعت با آرامش در خانه خود به اتمام برسانید، برخلاف مشاغل آزاد، معمولاً این مشاغل نیازی به مهارت و دانش زیادی ندارند، آنها کار منعطف، پاره وقت و خانگی هستند که به رایانه و یا دستگاه تلفن همراه نیاز دارند.

بسیاری از سایت هایی که این نوع کار از راه دور را ارائه می دهند، ثابت کرده اند که قابل اعتماد بوده و راه های آسان و فوق العاده ای را برای کسب درآمد اضافی ارائه می دهند. اساساً کاری که شما انجام می دهید این است که شما مانند یک هوش مصنوعی برخی کارهای کوچک کمپانی ها برای آنها انجام میدهید.

سایت های وظایف کوتاه چیست؟

یک سایت وظایف کوتاه (Short Task) یک وب سایت است که در آن کاربران کارهایی متنوع کوچکی انجام می دهند (که گاهی اوقات خرده کاری نیز نامیده می شود) و در مقابل پول میگیرند. این سایت ها به اسم Crowdsourcing (جمع سپاری) هم شناخته می‌شوند.

راه اندازی این سایت های کاری و نوع کارهای ارائه شده ممکن است بسیار متفاوت باشد. عامل مشترک این است که یک خریدار خدمات (یک شخص یا نهاد) و یک فروشنده (یک شخص) در مورد عملکرد و پرداخت یک کار به توافق می رسند. این می تواند خریدار یا فروشنده باشد که در ابتدا کار را تبلیغ می کند.

سایت‌های وظایف کوتاه چطور کار می کنند؟

این کارها ممکن هستند کاملاً بصورت آنلاین انجام شوند و نیازی به تعامل حضوری نیست. یا، ممکن است محل کار یک بازار آنلاین باشد که تخصص آنها در مدیریت مشاغل عجیب و غریب در دنیای واقعی است. برخی از وب سایت های انجام وظیفه، به سادگی یک فروم (تالار) را برای اتصال این خریداران و فروشندگان را فراهم می کنند، و مبلغی را که قرار است مبادله شود را از قبل در نظر می گیرند. سایر سایت های وظیفه با استفاده از یک پلتفرم شلوغی مشغول به کار هستند که در آن سایت های دیگر این کارهای کوچک خود را در پلتفرم به اشتراک می‌گذارند. در واقع این پتلفرم شرکت های کار و اشخاص انجام دهنده کار را به هم متصل میکند.

چه نوع کاری ارائه می دهند؟

انواع کارهای کوتاه انجام شده در این سایت ها شامل مشاغل عجیب غیر حضوری (خرید، تمیز کردن، تعمیرات)، خدمات حرفه ای (نوشتن، ویرایش، ترجمه، رونویسی، ورود اطلاعات)، کارهای کاملاً آنلاین (تست قابلیت استفاده از وب سایت، کارهای رسانه های اجتماعی، نظرسنجی ها، تحقیقات آنلاین) و ترکیب کارهای روزمره و واقعی (مشاغل عکاسی، پاس کردن چک ها)

این سایت ها چگونه پول ها را پرداخت میکنند؟

هنگامی که سایت ها هزینه انجام کارها را به صورت نقدی پرداخت می کنند، اغلب از طریق PayPal و دیگر حساب های اینترنتی این کار انجام می شود، و بعضی اوقات آنها آستانه پرداختی دارند، برای مثال، شما باید قبل از انتقال پول به حساب خود 50 دلار درآمد کسب کنید. با این حال، این سایت های کار نیز می توانند برنامه های دعوت، پاداش و امتیازگیری داشته باشند و کارت هدیه یا جوایز به جای پول نقد پرداخت کنند. برخی از این سایت ها هزینه را حتی به صورت ارز دیجیتال هم پرداخت می کنند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x