اخبار

ویزا، مسترکارت و ای‌بی از پروژه لیبرا خارج شدند؛ فیسبوک تنها‌تر از همیشه

انجمن لیبرا

به نقل از کوین‌دسک و به گزارش فایننشال تایمز در روز جمعه (19 مهر)، پس از اعلام عدم پشتیبانی پی‌پال از پروژه لیبرا در هفته گذشته، ای‌بی و استرایپ نیز به دنبال فشارهای قانون‌گذاری از ائتلاف لیبرا کناره‌گیری کردند. سخنگوی مسترکارت نیز در مصاحبه‌ای با کوین‌دسک این خبر را تایید کرده و اعلام کرد این شرکت نیز به زودی از این انجمن خارج خواهد شد.

قرار است انجمن لیبرا با 23 عضو باقی‌مانده‌ی خود، اولین نشست رسمی خود را در هفته آینده برگزار کند و اساس‌نامه گروه به امضای جمع برسد. سخنگوی فیس‌بوک روز جمعه تایید کرد که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این نشست برگزار خواهد شد.

با اعلام اولیه طرح پروژه‌ی این ارز دیجیتال، 28 عضو اصلی انجمن لیبرا نیز فاش شده بودند، در حالی‌که این اعضا تنها مفاد نامه‌های غیر الزام‌آور را امضا کردند.

شرکت‌های غیرانتفاعی کیوا (Kiva) و مرسی کرپس (Mercy Corps)، شرکت سرمایه‌گذاری اندرسن هوروویتز (Andreessen Horowitz)، ارائه‌دهنده خدمات سرویس نگهداری انکوریج (Anchorage) و کیف پول ژاپو (Xapo) همگی در روز جمعه به کوین‌دسک اعلام کردند که همچنان بر تصمیم خود مبنی بر حضور در انجمن لیبرا پایبندند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x