مقالات آموزشی

چگونه مانند یک فرد حرفه‌ای پروژه هایپ را انتخاب کنیم

تشخیص سایت هایپ معتبر

شما بیش از ۶۰۰ سایت هایپ را در مانیتورها میتونید ببینید، اما بیش از ۴۰۰ تا از آنها حتی برای سرمایه‌گذاران اولیه هم سودآور نیستند. ۲۰۰ تای دیگر به احتمال 80% سودآور خواهند بود. من به شما کمک می کنم که بتوانید این 200 سایت هایپ را شناسایی کنید.

تشخیص سایت هایپ معتبر

من چند سالی است که در هایپ سرمایه گذاری میکنم. من هر ماه استراتژی سرمایه گذاری‌ ام را تغییر داده ام. من ترافیک سایت، اطلاعات اولیه، میزان تبلیغات و نمودارهای تکنیکی هایپ را آنالیز کرده ام. و الان دارم همین کار را انجام میدهم و اطلاعاتی را که به دست می آورم بهم کمک می کند که از هایپ سود کسب کنم و سرمایه‌گذاران را راهنمایی کنم. بانک اطلاعاتی چندین مانیتور در حال حاضر 618 پروژه هایپ در حال پرداخت را نشان می دهد. یک شخص این طیف از اطلاعات را آنالیز نمی کند، من به شما میگم که نه تنها تعداد هایپ‌های موفق و آینده دار را 4 برابر کاهش دهید بلکه پروژه‌ای را انتخاب کنید که سودآور باشد.

همچنین من میخواهم یک تکنیک پنهان را برای پیدا کردن اطلاعات یکسان بین همه سایت ها کشف کنم. من دیگر در سایت‌هایی که ظاهر و سیستم یکسان دارند سرمایه‌گذاری نمیکنم اینها 99% اسکم هستند.

مشخصه‌های اصلی برای جستجوی هایپ معتبر و سودآور

  • طراحی و دیزاین منحصر به فرد
  • اسکریپت منحصر به فرد و معتبر
  • حالت در حال پرداخت یا انتظار
  • فقط دامنه‌های .com, .biz ,.net. چون دامنه‌های club. و mobi. در صنعت هایپ اعتباری ندارند.

سرمایه‌گذاری در این هایپ ها درست نیست

همانگونه که گفتم من در هایپ های طراحی یکسان سرمایه‌گذاری نمیکنم. به لطف مانیتورهای متعدد ما میتوانیم هایپ های مشابه را شناسایی کنیم اما نه همه آنها را. پروژه‌ای با طراحی جذاب و منحصر به فرد اخیرا محبوب شده بود. من پی بردم که ادمین سایت طراحی را از یک سایت بازی و شرط بندی ناشناخته دزدیده است، پروژه بعد از دو پرداخت اسکم شد!

چگونه ما منحصر به فرد بودن یک سایت را تشخیص می دهیم؟

صفحه اصلی سایت را باز می کنیم.
Ctrl+Shift+I
F5
لیستی از عکس های پروژه را در پنجره سمت راست بدست می‌آوریم
آدرس عکس اصلی را کپی می کنیم
از طریق گوگل سرچ عکس مشابه را جستجو می کنیم.
اگر سایتی را با طراحی مشابه یافتید در آن هایپ سرمایه‌گذاری نکنید.

زمان سرمایه‌گذاری

صنعت هایپ همیشه به‌ روز است، اما من به شما پیشنهاد می کنم که در هایپ های جدید در طول تعطیلات سرمایه‌گذاری نکنید. از ۲۲ دسامبر تا ۱۴ ژانویه و از ژوئن تا آگوست. این‌ها روزهای اسکم هستند!
در طول این دوره ها سرمایه‌گذاران می توانند در پروژه‌های قدیمی دپوزیت کنند. بر طبق این اطلاعات، یک یا دو هفته قبل از شروع این دوره ها افراد فقط پروژه های ساعتی یا سریع که زود پولشان را پس بدهد انتخاب می‌کنند که این پروژه ها خیلی خطرناک هستند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x