iraniantraders

irandogebank

Roboton
dogeminers

فارکسر

LoanTech
مقالات آموزشیموفقیت و رهبری

پندهای بزرگان در مورد سرمایه‌گذاری و معامله‌گری

سخنان بزرگان درباره سرمایه گذاری

اغلب افراد در سرمایه‌گذاری و بازارهای مالی با سه حس درگیر هستند: غافلگیرشدن، عصبانیت و ترسیدن.

سرمایه‌گذاری گاهی اوقات می‌تواند بسیار پیچیده باشد ولی با خواندن جملات کوتاه از بزرگان سرمایه‌گذاری و افراد سرشناس، می‌توانیم دیدگاه آنها نسبت به سرمایه‌گذاری را در کمترین زمان متوجه شویم.
علاوه بر این، سرمایه‌گذاران موفقیت‌آمیز نیاز به تمرکز دارد و برای تمرکز داشتن نیز باید بدانید چه چیز مهم است و چه چیزهایی مهم نیست. این جملات به شما کمک می‌کند موارد مهم سرمایه‌گذاری را بدانید.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاری برای افراد عادی یک معمای بی‌انتهاست و سوالات بی‌پایانی وجود دارد. اما بیایید به نکاتی که بزرگان سرمایه‌گذاری و افراد موفق این حوزه در طی سال‌ها به آن اشاره کرده‌اند توجه کنیم.

با وجودی که بازارها ممکن است تغییر کنند، اما توصیه‌های سرمایه‌گذاری خوب، هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شوند، بنابراین توصیه می‌کنیم جملات کوتاه بزرگان درباره سرمایه‌گذاری را در ادامه بخوانید.

تودور جونز – سرمایه‌گذار مطرح

تودور جونز
تودور جونز

من همیشه به جای اینکه به پول درآوردن فکر کنم به ضرر کردن فکر می‌کنم. روی پول درآوردن تمرکز نکنید، روی محافظت از چیزی که دارید تمرکز کنید.

Paul Tudor Jones

جسی لیورمور – یکی از بزرگترین معامله‌گران تاریخ

جسی لیورمور
جسی لیورمور

کنترل احساسات مهمترین فاکتور معامله‌گری است. وقتی بازار بر وفق مرادت نیست، هرگز کنترل احساساتت را از دست نده. روی پیروزی‌هایت خیلی مغرور نشو و از شکست‌هایت خیلی ناراحت نباش ترفند پایین بخر و بالا بفروش اشتباه است ،بلکه باید بالا خرید و بالاتر فروخت. البته باید برای معامله‌ها یک ارزش زمانی نیز در نظر گرفت و پیش از انجام، زمان بسته شدن معامله را دانست. در بازارهای سرمایه‌گذاری، صبر کردن بیشتر از فکر کردن سودآور است. همه‌ی ما یک اشتباه تکراری داریم، که اغلب ممکن است روند معامله را خوب تشخیص دهیم اما با حجم پول زیاد و زود هنگام وارد معامله شویم. نتیجه‌ی این کار خستگی، نا امیدی و ضرر در معامله است. معامله ما درست بود اما ما اشتباه بازی کردیم.

Jesse Livermore

اکی ماتسوموتو – مدیر عامل بروکر ژاپنی

اکی ماتسوموتو
اکی ماتسوموتو

من معتقدم که بازار ارزهای دیجیتال شبیه بازار مشتقات خواهد شد. اگر پیش بینی‌هایم درست باشد، بازارهای ارز دیجیتال می توانند بخش قابل توجهی از کل حجم معاملات جهانی را شامل شوند.

Oki Matsumoto

مارک ریچی – معامله‌گر

مارک ریچی
مارک ریچی

اگر حس کنم برای موفقیت در یک معامله باید دست به دعا بردارم، سریعا آن معامله را خواهم بست!

mark ritchie

بیل ویلیامز – معامله‌گر

بیل ویلیامز
بیل ویلیامز

با بازار برقص و شاد باش، بازاری که همواره با حرکات موزون، به بالا و پایین در حال حرکت است باید اعتماد داشت، قدردان آن بود و حتی خیلی بیشتر دوستش داشت

Bill Williams

مارک دی – معامله‌گر

مارک دی
مارک دی

ضرر، بخش جدایی ناپذیر از سود است. ضرر دقیقا همان سرمایه‌ا‌ی است که شما باید از دست بدهید تا بقیه‌ی دارایی‌هایتان حفظ شود.

Mark D

دنیل مارکین – معامله‌گر

دنیل مارکین
دنیل مارکین

در هنگام انجام معاملات اعداد را خیلی جدی نگیرید، جهت و هدف اصلی بازار از هر چیزی مهم‌تر است.

daniel marquin

جیسون استیپلتون – معامله‌گر و مربی

جیسون استیپلتون
جیسون استیپلتون

هوش، تضمینی برای موفقیت در معاملات نیست. بلکه نظم و ترتیب است که شما را به موفقیت می‌رساند. وقتی از من میپرسند که نقطه‌ی ورود به فلان معامله کجاست؟ در جواب میگم حد ضررت چقدره؟ پیدا کردن یک حد ضرر مناسب برای من از نقطه‌ ورود مهم‌تر است.

Jason Stapleton

کای ونشنگ – سرمایه گذار مطرح

کای ونشنگ
کای ونشنگ

من تا ماه ژانویه امسال، فقط یک بیت کوین داشتم که آن را هم برای فان خریده بودم. اما وقتی آینده بیت کوین و بلاک چین به من ثابت شد، برای خرید و نگهداری 10,000 بیت کوین هدف گذاری کردم.

Cai Wensheng

جیمز ریکاردس – اقتصاددان

جیمز ریکاردس
جیمز ریکاردس

طلا یک راه عالی برای حفظ ثروت است، اما جابه جایی آن سخت است. نیاز به یک جایگزین است و بیت کوین می‌تواند آن جایگزین باشد. تعجبی نخواهم کرد اگر این اتفاق رخ دهد.

james rickards

ون تارپ – معامله‌گر و نویسنده

ون تارپ
ون تارپ

اگر میخواهید از انجام معاملاتتان نتیجه‌ای متفاوت بگیرید، باید کارهایی انجام دهید که قبلا تا به حال انجام نداده‌اید. اگر همان روش‌های قبلی را تکرار کنید، هیچگاه نتیجه‌ای که میخواهید به دست نمی‌آورید.

Van K Tharp

پیتر لینچ – مدیر صندوق سرمایه‌گذاری

پیتر لینچ
پیتر لینچ

در حرفه‌ی سرمایه‌گذاری، اگر از هر 10 معامله، 6 معامله‌ی موفق داشته باشید یعنی خوب عمل کرده‌اید. هرگز دنبال این نباشید که از این 10 معامله، حتما 9 معامله‌ی موفقیت آمیز داشته باشید.

Peter Lynch

جان تمپلتون – یکی از بزرگترین معامله‌گران تاریخ

جان تمپلتون
جان تمپلتون

بازارهای صعودی در بدبینی متولد می‌شوند، در شک رشد می‌کنند، در خوش‌بینی به اوج خود می‌رسند و در سرخوشی می‌میرند. اگر می‌خواهید نسبت به بقیه‌ی معامله‌گران عملکرد بهتری داشته باشید، باید متفاوت‌تر عمل کنید. در معامله‌گری چهار واژه‌ی خطرناک وجود دارد: این دفعه فرق میکنه

John Templeton

لیندا برادفورد – معامله‌گر

لیندا برادفورد
لیندا برادفورد

معامله‌گران موفق خودشان را از چشم دیگران دور نگه می‌دارند و به دنبال شهرت نیستند. در بازارهای مالی سرمایه حرف اول را نمیزند بلکه روش معاملاتی و متد شما مهم است. روش کسب سود در اولویت اول و داشتن سرمایه الویت بعدی است پس نگران نباشید که سرمایه ندارید.

Linda Bradford

جیمی دیمون – مدیر عامل جی پی مورگان

جیمی دیمون
جیمی دیمون

ابتدای 2017 گفتم شما نمی توانید کسب و کاری داشته باشید که افراد از طریق آن به یکباره به سود دست یابند و فکر کنید که آنهایی که اقدام به خرید بیت کوین نموده اند چه افراد هوشمندی هستند. اما در اواخر 2017 حرف های خود را پس گرفتم و همه چیز را به زمان سپردم.

Jamie Dimon

ری دالیو – مدیر صندوق سرمایه‌گذاری

ری دالیو
ری دالیو

هر تصمیم گیرنده‌ای ممکن است اشتباه کند. اما تفاوت در علت اشتباهات و تکرار کردن آنهاست. در معامله‌گری هایتان همزمان هم دفاعی باشید هم تهاجمی. اگر تهاجمی نباشید، سود را از دست میدهید و اگر دفاعی نباشید، نمیتوانید پولتان را نگه دارید.

Ray Dalio

اندرو جیکن – معامله‌گر

اندرو جیکن
اندرو جیکن

چرا وقتی هزاران روش برای امتحان کردن پیش رو دارید، بازهم در معاملاتتان همان اشتباه قبلی را تکرار می‌کنید؟ کمی ریسک را تجربه کنید و اشتباهات جدید مرتکب شوید شاید این‌بار روش‌تان اشتباه نبود!

andrew jaken

ریچارد دری هاوس – مدیر صندوق سرمایه‌گذاری

ریچارد دری هاوس
ریچارد دری هاوس

معامله‌گری از یک فرد به فرد دیگر منتقل نمیشود بلکه هرکس مجبور است خودش با تلاش و تجربه در طول زمان به دست آورد. آموزش‌هایی که می‌گذرانید فقط به شما کمک میکند، ولی در نهایت زحمت اصلی بر دوش خودتان است.

Richard Hawes

دوقلوهای وینکلواس – ثروتمندان بیت کوین

دوقلوهای وینکلواس
دوقلوهای وینکلواس

ما معتقدیم که بیت کوین یکی از چیزهایی است که طلا را از گردش خارج خواهد کرد.

winklevoss twins

جردن بلفورت – دلال سهام اسبق آمریکایی

جردن بلفورت
جردن بلفورت

معامله‌گری سخت‌ترین روش برای به دست آوردن پول مفت است.

Jordan Belfort

مارتین شوارتز – معامله‌گری در وال استریت

مارتین شوارتز
مارتین شوارتز

تجربه به من آموخته است که پس از دریافت یک سود خوب، به عنوان پاداش برای خودم مدتی از بازار دور باشم. درک میکنم که تمایل طبیعی این است که همچنان معامله را ادامه دهیم تا آخر بازی تمام شود. اما طی این سال‌ها متوجه شده‌ام استراحت بین بازی به نفع خودم است.

Martin S Schwartz

ویشال مالکان – معامله‌گر و نویسنده

ویشال مالکان
ویشال مالکان

رعایت قوانین در معاملات بسیار شبیه به رژیم غذاییست. فهمیدنش آسان و عمل کردن به آن دشوار می‌باشد.

vishal malkan

فلیپ لوو – استاد اقتصاد دانشگاه استرالیا

فلیپ لوو
فلیپ لوو

معامله‌گران در دو نقطه از بازار نظم و قواعد معاملاتی خودشان را نادیده می‌گیرند: یکی در کف بازار یکی در اوج بازار

Philip Lo

نیل وینتراپ – معامله‌گر و مربی

نیل وینتراپ
نیل وینتراپ

طلا یک راه عالی برای حفظ ثروت است، اما جابه جایی آن سخت است. نیاز به یک جایگزین است و بیت کوین می‌تواند آن جایگزین باشد. تعجبی نخواهم کرد اگر این اتفاق رخ دهد.

nil winthrop

لری هیت – رییس صندوق پوشش ریسک

لری هیت
لری هیت

من برای معاملات و زندگی شخصی‌ام دو قانون مهم دارم اگر شرط نبندم و ریسک نکنم برنده نمی‌شوم و اگر همه‌ی دارایی‌هایم را ببازم دیگر نمی‌توانم شرط ببندم.

Larry Hilt

برایان تریسی – سخنران انگیزشی

برایان تریسی
برایان تریسی

سود کردن بدون ریسک، تجربه کردن بدون خطر، پاداش گرفتن بدون تلاش مانند این می‌ماند که بدون اینکه متولد شوید انتظار زندگی کردن داشته باشید.

Brian Tracy

آری کیف – مربی معامله‌گری

آری کیف
آری کیف

بعضی از معامله‌گران، زمانی که به میزان مشخصی از سود میرسند در حفظ نظمی که موفقشان کرده است دچار مشکل می‌شوند

Ari kif

مارک کوک – معامله‌گر

مارک کوک
مارک کوک

همانطور که برای مهندس یا وکیل شدن نیاز به سال‌ها تحصیل و کسب تجربه است، چرا فکر می‌کنید برای معامله‌گر شدن راه ساده است؟ آن هم وقتی قرار است مستقیما با پول در ارتباط باشید!

mark kock

هنری لیو – مدیرعامل شرکت YGC

هنری لیو
هنری لیو

فیس بوک به سرعت رشد کرد اما در مقایسه با بلاک چین مانند ماشینی در برابر یک قطار تندرو است.

Henry Liu

اکبر سبحانی – بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت اسفاکس

اکبر سبحانی
اکبر سبحانی

ویزا که در هر ثانیه هزاران تراکنش انجام میدهد با بیت کوین که در هر ثانیه تنها 7 تراکنش انجام میدهد، قابل مقایسه نیست. زیرا بیت کوین به عنوان لایه‌ی تسویه‌ی پرداختی عمل می‌کند ولی ویزا نهایتا یک الی دو بار در روز برای تسویه‌ی پرداخت‌ها با بانک‌ها ارتباط برقرار می‌کند.

Akbar Sobhani

مایک نووگراتز – تحلیلگر مطرح وال‌استریت

مایک نووگراتز
مایک نووگراتز

این حقیقت که دیوید سوئنسن (مدیر بخش سرمایه‌گذاری دانشگاه ییل) روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است، حاوی یک پیام است. بعضی از باهوش‌ترین افراد در دنیای سرمایه‌گذاری آن را به عنوان یک ذخیره ارزش در نظر می‌گیرند. ارزش بازار طلا در حال حاضر بین رقم 7.5 تا 8 تریلیون دلار در نوسان است. بازار ما در حال حاضر صد برابر عقب‌تر از این‌چنین ارزشی است. اما قرار نیست که طی یک یا دو سال آینده، بیت کوین بازاری به همین ارزش پیدا کند. اما در یک بازه بیست ساله چطور؟ امکان وقوع این اتفاق وجود دارد؟ به‌راحتی و به‌راحتی این اتفاق امکان‌پذیر است.

Mike novogratz

دارن سوتو – یکی از اعضای کنگره آمریکا

دارن سوتو
دارن سوتو

ارزهای مجازی و فناوری پایه بلاک چین پتانسیل عمیقی به عنوان محرک در رشد اقتصادی دارند و این دلیلی است که ما می‌خواهیم از پرچم‌دار بودن ایالات متحده در این زمینه مطمئن شویم.

Darren Soto

کریس دیکسون – مقام ارشد ای‌بی

کریس دیکسون
کریس دیکسون

شاهد سه دوره از ارزها بوده‌ایم: ارزهای مبتنی بر کالا، ارزهای مبتنی بر سیاست و حالا ارزهای مبتنی بر ریاضی.

Chris Dixon

یادگیری نکاتی که افراد موفق هر حوزه به آن اشاره می‌کنند لذت‌بخش است، به همین خاطر تصمیم گرفتیم این جمله کوتاه درباره سرمایه‌گذاری را گردآوری کنیم تا شما نیز از آنها استفاده کنید.
برچسب ها
پرشین دوج کوین

فروشگاه چیکن دیوایس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن