YESSS
wssavior

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dogeminers-biz

کارآفرینی و اشتغالزاییمشاغل خانگی

پردرآمدترین مشاغل خانگی کدامند؟

مشاغل خانگی با بهترین درآمد

پردرآمدترین مشاغل خانگی: مشاغلی آسان و سودآور

این سوالی است که شاید تا کنون چندین بار از خود پرسیده اید. اما کسب درآمد می‌ تواند با کمی خلاقیت و زمان گذاشتن درخانه به وجود آید.

پردرآمدترین مشاغل خانگی دنیا از مهم ترین اطلاعاتی است که برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی لازم دارید.

امروزه خیلی ها دنبال راه‌اندازی یک کسب و کار یا یک شغل دوم خانگی پردرآمد هستند. اگر چه کار در خانه برای همه مناسب نیست اما قطعاً امتیازات ویژه ی خودش را دارد. زمانی برای رفت و آمد وجود ندارد، حواس پرتی کمتری از طرف همکاران وجود دارد و البته قادر خواهید بود در آرامش و راحتی در درون تخت خواب کارهایتان را انجام دهید.

در شرایطی که مشکلات اقتصادی امرار معاش را برای افراد سخت کرده است شاید پرسیدن این سوال بیراهه نباشد. از سوی دیگر حجم بالای بیکاری در کشور گاهی باعث می‌شود که افراد از سر ناچاری تن به پذیرش شغل‌هایی با درآمد پایین بدهند. جمعیت عظیمی از نیروی کار معتقد است که امروزه درآمد و هزینه با هم همخوانی ندارد. یعنی هزینه ها بسیار بیشتر از درآمدهاست.

برخی از این شغل‌ها صاحبان خود را به درآمدهای میلیونی می‌رسانند.

پُردرآمدترین شغلهای خانگی

بازاریابی تلفنی:

بازاریابی تلفنی می تواند برای شما یک درآمد 1 تا 3 میلیونی را مهیا کند. افراد می توانند با مراکزی که نیاز به بازاریابی برای محصولشان دارند قرارداد ببندند و بسته به فعالیت خود از 1 تا 3 میلیون مزد دریافت کنند.

عروسک سازی:

کار عروسک دوزی در خانه با مقداری آموزش و با تهیه ابزار نه چندان گران قیمت در خانه امکان پذیراست. بسته به آنکه چقدر در کار تبحر پیدا کنید و چه میزان فعالیت داشته باشید می توانید درآمدی بالای 1 میلیون در ماه را برای خود متصور شوید.

خیاطی:

خیاطس معروف ترین و پردرآمدترین مشاغل خانگی برای دختران و بانوان است. البته برای این منظور باید مهارت و تجربه کافی داشته باشید و پس از آن می توانید به درآمدی مناسب برسید.

فرش بافی:

یکی از پردرآمدترین مشاغل خانگی فرش بافی است. که خواهان زیادی دارد به خصوص صادراتش؛
فرش بافی از آن دسته مشاغلی است که می تواند درآمد سرشاری را برای افراد متقاضی شغل خانگی ایجاد کند. برخی از کارگاه های فرش بافی با دادن آموزش های لازم اطلاعات اولیه را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و بعد از تهیه وسایل لازم می توان کار فرش بافی را در منزل شروع کرد. برخی از افراد تا ماهی 5 میلیون تومان هم از این شغل درآمد کسب می کنند.علاوه بر این مسئله اشتغال زایی خوبی برای سایر افراد جویای کار فراهم می کنند.

شیرینی پزی:

شما می توانید از هنر آشپزی خود نیز درآمد کسب کنید و حتی بدون نیاز به مغازه محصولات خود را در خانه خود به فروش برسانید یا اینکه محصولات خود را به شیرینی فروش ها بدهید. این کار نیز بسته به فعالیت شما می تواند درآمد بالایی برایتان ایجاد کند. راه اندازی شیرینی پزی و قنادی

صنایع دستی:

هنر و خلاقیت همیشه طرفداران خاص خودش را دارد اگر بتوانید محصولات خاص خودتان را تولید کنید و بازاریابی خوبی داشته باشید از طریق بافتنی، گلدوزی،ساخت وسایل تزئینی و حتی خیاطی هم می توان ثروتمند شد.

پرورش گیاهان خانگی:

زندگی شهری و دوری از طبیعت همه انسان ها را دلتنگ سر سبزی کرده اگر بتوانید در محیط خانه گیاهان کوچک تزئیینی و حتی گیاهان دارویی پرورش بدهید با استفاده از کمترین فضا می توانید بهترین درآمد را داشته باشید . البته لازمه این کار این است که مطالعه و تحقیق خوبی داشته باشیم تا بهترین شکل ممکن از عهده کار بر آییم.

کسانی که در این شغل‌ها فعالیت دارند بدون آنکه ماه‌ها در صف طولانی برای یافتن شغل بمانند برای خود درآمدی را دست و پا کرده اند. مشاغل خانگی برای ایجاد اشتغال از اهمیت بالای برخوردار است تا جای که دولت نیز از کارآفرینان این بخش حمایت میکند.

[تعداد: 0 امتیاز: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن