COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
اخبار

پیشرفت کمپانی Crypto.com در اروپا

گسترش روز به روز کارت های کمپانی کریپتو

کمپانی Crypto.com ادعا می کند که کارت های شرکتش روز به روز در حال گسترش بوده و کارت های آن به چیز محبوبی در کل کشورهای قاره اروپا تبدیل شده است. طبق اعلامیه خود کمپانی Crypto.com که در تاریخ 15 می 2020 منتشر شد این شرکت به زودی کارت های خود را به 31 کشور دیگر نیز ارسال می کند.

تاییدیه Crypto.com برای فعالیت بهتر:

کمپانی Crypto.com در 27 کشورعضو اتحادیه اروپا به خوبی در حال فعالیت است. این شرکت ادعا میکند که از گسترده ترین کارت رمزنگاری موجود در جهان برخوردار است. مدیر عامل این شرکت نیز درباره نحوه گرفتن چراغ سبز این شرکت برای فعالیت در اروپا اینگونه توضیح داد که همه کشورهای اروپایی تحت پوشش موظف هستند که AMLD5 را به همه نقاط محلی منتقل کنند که نشان دهنده کمی اختلاف جزئی در صورت مسئله است اما این دستورالعمل توسط همه کشورهای اروپایی به خوبی و درستی رعایت شده است.

آینده کارت های رمز نگاری شده در سال 2020:

در سال 2020 رقابت شرکت های مختلف ارائه کننده کارت های رمزنگاری شده بیشتر از قبل شده است.در اوایل سال جاری Coinbase به اولین شرکت رمزنگاری تبدیل شد که به عنوان شریک اصلی ویزا مجوز گرفت. این بدان معناست که اکنون می تواند کارت های خود را بدون واسطه صادر کند.

در ماه جاری شرکت ویزا از پلتفرم خود که با همکاری شرکت بزرگ سامسونگ شکل گرفته رونمایی کرد. این پلتفرم به دارندگان خود این امکان را می دهد تا از طریق تلفن های هوشمند سامسونگ و ساعت های هوشمند سامانه مدیریت رمزگذاری را کنترل کنند.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x