انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال پینک کوین PinkCoin با سمبل PINK چیست؟

پینک کوین سکه‌های خیریه

پینک کوین به انگلیسی PinkCoin با نماد معاملاتی PINK یک ارز دیجیتال برای موسسه خیریه و کمک به افراد نیازمند. شما از طریق استخر استخراج Donate4Life و با استخراج این ارز می توانید به افراد مختلف کمک کنید. ❤

سایت رسمی: getstarted.with.pink
سایت رسمی: pinkbuffaloz.com

پینک کوین Pinkcoin یک ارز بشر دوستانه

کمک‌های مالی به وسیله ارزهای دیجیتال، تعدادی از ارزهای دیجیتال با اهداف کمک‌های اجتماعی ایجاد شده‌اند که هدف‌شان حمایت از برنامه‌های غیرانتفاعی است.
به عنوان مثال Clean Water Coin برای جمع‌آوری پول برای موسسات خیریه غیرانتفاعی طراحی شده است و آب سالم را برای مردم در سراسر دنیا فراهم می‌کند.
Pinkcoin یک ارز بشردوستانه است که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا هم به موسسه خیریه کمک کند و هم در قبال سرمایه‌گذاری خودش به سود برسد. این ارز در صرافی‌های بزرگ برای خرید وجود دارد و عملکرد خوبی هم از خود نشان داده است.

آینده خیریه ها

در آینده، خیریه ها و بنیاد های بیشتری قادر به تولید ارز دیجیتال منحصر به فرد خود خواهند بود، و از طریق فروش آن ها یک مدل پایداری ایجاد می شود. شاید یک روز برای خرید و فروش توکن های خیریه یک صرافی خاص راه اندازی شود.
با این حرکت یک رویکرد مبتنی بر بازار در امور خیریه ایجاد می شود که در آن هم خیرخواهان و هم خیریه ها از راه ترید «ارزهای دیجیتال نیکوکارانه» سود میبرند.
با این کار فناوری ارزهای دیجیتال می تواند گام تازه ای در مسیر انسان دوستی بردارد. یک راه دیگر هم برای بنیادها و موسسات غیرانتفاعی وجود دارد، آن ها می توانند با هدف جذب سرمایه بیشتر ارز دیجیتال استخراج کنند.

کیف پول PinkCoin

از سایت رسمی نسخه Desktop و Mobile را می توانید دانلود کنید.

صرافی برای خرید و فروش PinkCoin

Bittrex, LiteBit.eu, SouthXchange, Trade Satoshi

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
PINK PinkCoin ارز دیجیتال پینک کوین ارز دیجیتال خیریه استخراج پینک کوین پینک کوین پینک کوین رایگان خرید پینک کوین فروش پینک کوین قیمت پینک کوین کیف پول پینک کوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن