معرفی انواع ارز دیجیتال

پروژه کازموس یا کوسموس Cosmos و توکن اتم atom شبکه جهانی بلاکچین‌ها

معجزه بایننس

در پروژه کازموس یا کوسموس Cosmos و توکن اتم atom یک شبکه غیر متمرکز از کلکسیونهای مستقل ، مقیاس پذیر و قابل تعامل است و پایه و اساس یک اقتصاد جدید را ایجاد می کند. که به عنوان شبکه جهانی بلاکچین‌ها شناخته می‌شود. قبل از شبکه Cosmos کازموس، blockchain ها خاموش بودند و قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر نبودند. ساخت آنها دشوار بود و فقط می توانست تعداد کمی از معاملات در ثانیه را انجام دهد. کوسموس cosmos برخی از سخت ترین مشکلات مربوط به مقیاس پذیری ، قابلیت استفاده و قابلیت همکاری را حل می کند.

Customize this widget

کازموس یا کوسموس Cosmos و توکن (atom) اتم

کازموس Cosmos یک چارچوب مدولار سازگار با توسعه دهنده است، هر یک از الگوریتم اجماع اجماعی بیزانس مانند Tendermint BFT استفاده می کند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز خود را به طور کامل سفارشی کنند و روی منطق تجارت تمرکز کنند. در کوسموس Cosmos ، این ارز در حال ساخت اینترنت Blockchains است و یک شبکه رو به رشد می باشد و به قدرتمندترین اکوسیستم blockchain وصل شده است.

توکن (cosmos(atom چیست؟

اتم ATOM ها مانند ASIC هستند، دقیقا همانطور که ASIC ها یک قطعه از سرمایه مورد نیاز شما هستند تا بتوانید زنجیرهای POW مانند Bitcoin را استخراج کنید ، ATOM ها بخشی از سرمایه مورد نیاز شما هستند تا بتوانید در مرکز cosmos شرکت کنید و از طریق آن مرکز هزینه های معامله خود را بدست آورید. اگر بسیاری از ASIC ها در حال استفاده هستند ، حمله به شبکه بسیار دشوار است و به همین ترتیب اگر تعداد زیادی از ATOM در آن ذخیره شده باشد، خریدن بخش بزرگی از اتم ATOM ها برای حمله به شبکه بسیار دشوار است.
بنیاد (Interchain (ICF یک بنیاد غیر انتفاعی سوئیس است که برای حمایت از توسعه کازموس Cosmos و اکوسیستم که به شبکه کوسموس Cosmos کمک خواهد کرد، تشکیل شده است. صندوق بین المللی پول برنامه های دریافت کمک هزینه را پذیرفته است. All in Bits Inc یک شرکت توسعه نرم افزار است که توسط ICF برای توسعه شبکه کوسموس Cosmos با قرارداد منعقد شده است. Cosmos Hub اولین قطب در میان بسیاری از قطب های مرکزی است که در شبکه کوسموس Cosmos از blockchains های حاکمیتی راه اندازی شده است.

نشانه های (cosmos(atom

نشانه اتم ATOM برای کلیه سهام و معاملات در کل اکوسیستم کازموس Cosmos استفاده نمی شود. این فقط مختص Cosmos Hub است. کوین کوسموس Cosmos یکی از مراکز مناطق مختلف در اکوسیستم Cosmos است. امروزه مراکز دیگری مانند IRIS (که نشانه خاص خود را دارد) و Sentinel به دلیل راه اندازی در اواخر این ماه (که نشانه خاص خود را دارد ارسال می شود) وجود دارد. هر منطقه همچنین برای تحریک اعتبار سنجها برای تأمین امنیت منطقه خود، علامت خود را دارد. هزینه های معاملات پرداخت شده برای Cosmos Hub لازم نیست با استفاده از ATOM پرداخت شود، طیف گسترده ای از نشانه های مختلف قادر به استفاده از آن برای پرداخت هزینه های معامله مانند BTC ، ETH و غیره خواهند بود. بسته به تعداد ATOM های ذخیره شده، این هزینه ها در ارزهای مختلف بسته می شود.

نشانه های معامله با توکن atom

نشانه های سهام معمولا توسط مردم اشتباه فهمیده می شوند، این یک درآمد منفعلانه است که می تواند به دلیل انجام کاری جز 10٪ از گفتارهایشان 20٪ درآمد کسب کنند. پاداش ها با نادیده گرفتن نشانه های جدید از طریق تورم ایجاد می شوند، این با افزایش عرضه کل توکن ها ، دارایی هر نشانه را کاهش می دهد. برای مقابله با تأثیر منفی تورم، می توانید علائم خود را به عنوان پاداش افزایش دهید که بیشتر از افزایش تورم باشد. اگر تورم 20٪ وجود داشته باشد و 100٪ نشانه ها در آن ذخیره می شوند ، هیچ پاداشی نخواهد داشت. این درست خواهد بود که پروژه ها هنگام انجام مبادلات سکه مانند VEN رفتن به VET ، کل عرضه سکه ها را افزایش دهند و در نتیجه آنها کل کالای توکن را افزایش دادند و همه به همان نسبت دریافت کردند. کسانی که سهمی ندارند ، مجازات می شوند زیرا افزایش عرضه جدید را دریافت نمی کنند و بنابراین نسبت آنها رقیق می شود.

مثالی در رابطه با چگونگی کار کرد توکن atom

برای دیدن نحوه عملکرد آن ، یک مثال اساسی را مرور می کنیم. برای سادگی فرض کنید فقط 2 اعتبار سنج اعتبار سنج 1 و اعتبار سنج 2 وجود دارد و در حال حاضر تعداد کل 1000 توکن وجود دارد. 300 توکن با هر اعتبار سنجی مخلوط می شوند ، و اعتبار آن برای هر یک از 150 توکن که 150 امتیاز دارد و نمایندگان نیز 150 توکن دارند. 60٪ از كل عرضه در مرحله انباشته است ، در حالي كه 40٪ در آن جمع نشده است.بنابراین ، اگر کل عرضه 1000 و تورم 20٪ تعیین شود ، 200 توکن وجود دارد که باید طی یک سال از آن استفاده شود تا برای پاداش استفاده شود و به کل عرضه اضافه شود. بنابراین در حال حاضر عرضه کل 1200 می شود و 200 نشانه توزیع می شود.بنابراین اکنون که 200 نشانه به دست آمد ، کل تولید اکنون به 1200 نفر افزایش یافته است و می توانیم مقایسه کنیم که چه نسبتهای در عرضه تغییر کرده است.

قانونی که برای داشتن توکن atom در نظر گرفته شده است

Cosmos Hub برای محافظت ازعتبارخود کسانی که سهام خود را پس می گیرند ، یك دوره 21 روزه عدم امانت را اجرا می كند. در این دوره ، اتمهای ذخیره شده دیگر جوایزی دریافت نمی کنند ، اما کاهش برش هنوز امکان پذیر است. این بدان معناست که اتمهای شما 21 روزه غیرقانونی هستند.بعد از اینکه سابقه خود را درباره این توکن بد جلوه دهید تا زمان گذشت 21 روز ، شما قادر نخواهید بود که آنها را با صرافی ها تجارت کنید. با این حال مبادلات زیادی وجود دارد که در حال ارائه خدمات ارائه شده به اتم ATOM در مبادله آنها هستند و آنها را برای شما در نظر می گیرند. این مزایای توانایی تجارت روزانه و غیره را دارد ، در حالی که هنوز برای مقابله با تورم پاداش می گیرند. نکته منفی این است که آنها معمولاً کمیسیون بالایی را (30٪) شارژ می کنند ، به علاوه امنیت این نکته جالب نیست که همه بتوانند نشانه های خود را در بورس بگذارند همانطور که بارها و بارها ثابت شده است. مسئله بالقوه دیگر این است که اگر همه از آنها استفاده کنند که باعث ایجاد تمرکز می شود و ممکن است تمایل بیشتری برای رای دادن به حاکمیت به نفع خود داشته باشد ، به صرافی ها قدرت رای گیری زیادی در شبکه می دهد. EOS این مسئله را دارد.

عرضه فعلی توکن atom

تأمین کل اتم های ثابت وجود ندارد و میزان کل عرضه هر ساله به دلیل تورم بین 7 تا 20 درصد افزایش می یابد.
در واقع هر ساله 241,420,542.337727‬ ATOM اتم عرضه می شود.در این صورت شما باید حداقل 7٪ و حداکثر 20٪ تورم در سال داشته باشید ، بالاتر از این بستگی به میزان پیش بینی شده دارد.

منبع گردش توکن atom

تنها نشانه هایی که تحت یک دوره اختصاص داده شده است برای All in Bits Inc ، شرکتی است که تحت عنوان Tendermint فعالیت می کند. آنها در مجموع 23،619،895.81 ATOM اتم اختصاص داده شده به دو مجموعه را تقسیم میکنند ، که هر یک به شکلی انجام میشود.
مجموعه اول شامل 1،777،707 ATOM است که به 44 آدرس متعلق به بنیانگذاران ، پیمانکاران و کارمندان AiB ، فعلی و گذشته اختصاص یافته است. این اتم ها به مدت 12 ماه قابل انتقال نیستند ، اما می توانند برای رکود و حکومتداری مورد استفاده قرار گیرند. اینها در سیزدهم مارس 2020 باز خواهد شد.
هر ماه 992،826.76 از اینها (با شروع 13 مه 2019 و پایان دادن به 13 مارس 2021) منتشر می شود.

سود مؤثر را از نظر FIAT محاسبه کنید

اتم ATOM برای یک سال کامل معامله نشده است ، اما اگر مقدار اول را در CMC بدست آوریم که 6.44 دلار است و در حال حاضر 3.95 دلاره که کاهش 38.66٪ در هر اتم ATOM است. عملکرد پاداش سالانه 10.19٪ است بنابراین از نظر سود 10.19-38.66 = -28.47٪ به دست می آید.

سود مؤثر را از نظر BTC محاسبه کنید

در شروع معاملات هر ATOM به ارزش 0.00164490 satoshis بود ، از زمان این نوشتن اکنون آنها 0.00037155 ساتوشی هستند که کاهش 77.41٪ داشته اند.

کاربردهای این توکن در cosmos

از آن جا که بلاک چین کازموس cosmos بلاک چین های زیادی را به یکدیگر ارتباط می دهند به راحتی می تواند تعامل زیادی در اکوسیستم شوند .این امتیازها برای صرافی های غیر متمرکز است.
توکن های atomic swap به طور مشابه یک zone می تواند از خدمات های یک zone دیگر از طریق hube در کوسموس cosmos نفع ببرد.

نتیجه گیری

در واقع کازموس cosmos از جالب ترین پروژه ها محسوب می شود. در واقع آن ها سطح جدیدی را برای بلاک چین به وجود می آوردند چیزی که برای آن ها به شدت نیاز است. فقط زمان مشخص می کند که این پروژه از لحاظ قابلیت همکاری در چه سطحی نسبت به رقبای خود مانند کاردانو، AION، ICON و غیره قرار خواهد داشت. در واقع آن ها یک تیم جذاب هستند که هدف های بلند پروایی دارند و اگر بتوانند تمام تفکرات خود را پیاده کنند به طور حتم بسیار موفق خواهند بود. شاید بلاک چین Cosmos راه را برای انجام این عمر مهم باز کند.

کوسموس چیست؟

سرعت انتقال - 64%
مارکت کپ - 1%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 71%
ارزش معادل قیمت - 20%

51%

در پروژه کازموس یا کوسموس Cosmos و توکن اتم atom یک شبکه غیر متمرکز از کلکسیونهای مستقل ، مقیاس پذیر و قابل تعامل است و پایه و اساس یک اقتصاد جدید را ایجاد می کند.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x