دانستنی‌های کسب و کارمقالات آموزشی

کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات | سایت کلیکی

آموزش کار در سایت کلیکی

ایران کوین ماین

کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات مثل سایت های کلیکی سوال همیشگی شما از ما است که آیا کسب درآمد اینترنتی امکان دارد؟ آیا میشه پولی کسب کرد؟ می شود درآمد دلاری یا ریالی داشت؟ در جواب ما می گویم بله این کار خیلی وقت است که در حال گسترش است و کارها به سمت اینترنت کشیده شده است و امکان کسب درآمد ریالی یا دلاری با گسترش ارز های دیجیتال در حال گسترش شدید است و شما نباید از این قطار پر از سود جا بمانید.

کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات – کلیک کردن بر روی تبلیغات

در این پست می خواهیم شما را با یکی از راه های کسب درآمد بدون هیچ سرمایه با داشتن اینترنت و یک گوشی به صورت کاملا آسان آشنا کنیم. کسب درآمد از طریق کلیک کردن بر روی تبلیغات یکی از قدیمی ترین روش های کسب درآمد از اینترنت است و دارای سابقه طولانی است این نوع کسب درآمد در خارج به اسم Paid To Click یا PTC به معنی پرداخت برای کلیک خیلی وقت است در حال فعالیت است و در ایران هم به خاطر کسب درآمد به دلار دارای محبوبیت زیادی است و بیشتر کاربران این گونه سایت ها ایرانی ها هستند. ولی راه آسان تر با سود کمتر فعالیت در سایت های کلیکی ایرانی است که مستقیم به صورت ریال به کارت بانکی شما پرداخت می کنند.

روش کار سایت های کلیکی

خب حتما از خود میپرسید چرا این سایت ها باید به ما پول بدهند؟ در جواب باید بگویم که این سایت ها در اصل واسط بین مشتری و فروشنده هستند. به عنوان مثال من فروشنده یک کالا هستم یا یک سایت دارم که نیاز به بازدید دارم باید به سایت های کلیکی مراجعه کنم و در آن تبلیغ کنم تا بازدید یا فروش من بالا برود. زیرا این سایت ها دارای افراد زیادی هستند که بابت کلیک کردن پول دریافت می کنند و از سایت یا کالا من بازدید می کنند. مانند شما که از این سایت می خواهید درآمد کسب کنید و تبلیغات زیادی را مشاهده می کنید پس برای گذاشتن تبلیغ به این سایت کلیکی باید مبلغی را پرداخت کنم که شما با کلیک کردن بر روی تبلیغ من کمی از این مقدار را دریافت می کنید. در این وسط سایت کلیکی به عنوان پاداش حق خود را بر می دارد.

آیا می توان از طریق سایت های کلیکی درآمد کسب کرد؟

شما اگر تازه وارد هستید می توانید از سایت های کلیکی ایرانی استفاده کنید شما می توانید حدود 10000 هزار تومان درآمد داشته باشید و با زیرمجموعه گیری و کلیک روزانه به درآمد بالاتری برسید. ولی در کل سایت های ایرانی درآمد کمی دارند. شما با توجه به قیمت بالایی دلار که الان حدود 14000 هزار تومان است می توانید به سمت سایت های کلیکی خارجی بروید و با کلیک کردن حداقل 1 دلار درآمد داشته باشید. فقط باید توجه داشته باشید خیلی از این سایت ها اسکم می باشند و هرگز درآمد شما را پرداخت نمی کنند پس از سایت های معتبر استفاده کنید.

چگونه پس از درآمد دلار خود را دریافت کنید؟

بیشتر سایت های کلیکی خارجی حساب دلاری پرفکت مانی را دارند زیرا این حساب با ایرانی ها مشکلی ندارد و به خاطر سودی که کاربران ایرانی برای این گونه سایت ها دارند این کیف پول را برای ایرانی ها داخل سایت گذاشتن تا ایرانی ها هم بتوانند از این گونه سایت ها استفاده کنند و راحت دلار برداشت کنند ولی دیگه کار با آمدن ارزهای دیجیتال خیلی راحت تر شده زیرا تحریم ها هم نمی توانند کاری کنند و شما در هر گوشه از جهان می توانید ارز دیجیتال را دریافت کنید و به هر ارز دیگری تبدیل کنید. آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

آیا کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات رایگان است؟

بله شما به صورت رایگان در این گونه سایت ها به فعالیت می پردازید و فقط نیاز به اینترنت و یک سیستم دارید. اگر دیدید سایتی از شما پول میگیرد تا به شما مبلغی پرداخت کند بدانید که این گونه سایت ها اسکم می باشند و باید خیلی مراقب باشید. ولی باز هم بعضی از سایت های معتبر کلیک کردن رایگان است ولی برای ارتقا عضویت و خرید زیرمجموعه باید مبلغی را پرداخت کنید.

[votes: 1 Rating: 4]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها
ثبت نام سایت کلیکی درآمد از سایت کلیکی سايت کلیکی معتبر سایت کلیکی ایرانی با پرداخت روزانه سایت کلیکی با بیشترین پرداخت سایت کلیکی با پرداخت روزانه سایت کلیکی بدون ریفرال سایت کلیکی به دلار سایت کلیکی به یورو سایت کلیکی پرداخت به پرفکت مانی سایت کلیکی چیست سایت کلیکی خارجی با پرداخت بیت کوین سایت کلیکی ها سایت کلیکی وب مانی سایت کلیکی وبمانی سایت های کلیکی کلاهبردار

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن