بدون دسته بندی

کسب درآمد از پخش کردن تراکت (فلایر)

کسب درآمد از کارت پخش کنی

پخش کردن تراکت و کسب درآمد

حتما تا به حال در خیابان کسانی را دیده اید که برگه های تبلیغاتی را پخش میکنن به این برگه ها تراکت میگویند. این افراد در قبال پخش این برگه ها از صاحب تبلیغ به ازای پخش تبلیغاتش پورسانت دریافت میکند.

تراکت چیست؟

تراکت (فرانسوی: Tract) یا فلایر (انگلیسی: Flyer) نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود.
تراکت‌ها گاهی روی در و دیوارها چسبانده می‌شوند و گاهی هم مستقیماً به درِ خانه‌های مردم پست می‌شوند.

شغل پخش کردن تراکت

این کار  آن قدر‌ها سخت نیست، فقط باید تمام طول روز سر پا بایستید و یک دسته کاغذی (معمولاً 1000تایی، کمتر یا بیشتر) را توزیع کنید؛ خیلی از شرکت ها هستند که به دنبال کسانی برای پخش تبلیغات خود پس پیدا کردن این کار چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد. بعضی از شرکت ها کسانی را میخواهند که کار تراکت پخش کنی و ویزیتوری را با هم انجام دهند؛ با حقوق ثابت و پورسانت

چهار راه، برای پیدا کردن شغل تراکت پخش کنی:

پیدا کردن این کار به این صورت است که:
1- شرکت های واسطه هستند که تبلیغات را از شرکتها گرفته و به شما میدهند تا آنها را پخش کنید، این شرکت ها هزینه را از شرکت تبلیغ دهنده میگیرند و سپس با شما تسویه میکنند. شما میتوانید همچین شرکت های را هم تاسیس کنید.
2- گر در شهر شما همچین شرکت های وجود ندارند شما فقط کافی است به یکی از افرادی که این کار را انجام میدهد بگویید دنبال کار هستید او حتما به شما میگویید که باید از کجا این کار را گرفت.
3- همچنین می‌توانید تراکت را بگیرید و به آدرس شرکتی که روی آن نوشته شده است بروید و خودتان را معرفی کنید.
4- تو اینترنت جستجو کنید تراکت پخش کنی تو سایت های استخدامی، نیازمندی ها، و آگهی ها میتوانید این شغل رو پیدا کنید.

فقط  شماره تلفن و محدوده محل زندگی‌تان را از شما میخواهند. دیگر کار تمام است، در کمتر از دو ساعت با شما تماس می‌گیرند، بر سر مبلغی که برای هر ساعت به شما پرداخت می‌شود توافق می‌کنید و کار شروع می‌شود.

درآمد تراکت پخش کن ها:

درآمد این کار با توجه به شهری که در آن متفاوت است، در شهرهای کوچک کمتر ولی در شهرهای بزرگ پول بیشتری میدهند. حداقل ساعتی هزار تومان، و حداکثر ساعتی پنج هزار تومان درآمد به دستتان می‌رسد. پخش تراکت های بیشتر مساوی با پول بیشتر

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن