کسب درآمد از پخش کردن تراکت (فلایر)

کسب درآمد از کارت پخش کنی

پخش کردن تراکت و کسب درآمد

حتما تا به حال در خیابان کسانی را دیده اید که برگه های تبلیغاتی را پخش میکنن به این برگه ها تراکت میگویند. این افراد در قبال پخش این برگه ها از صاحب تبلیغ به ازای پخش تبلیغاتش پورسانت دریافت میکند.

تراکت چیست؟

تراکت (فرانسوی: Tract) یا فلایر (انگلیسی: Flyer) نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود.
تراکت‌ها گاهی روی در و دیوارها چسبانده می‌شوند و گاهی هم مستقیماً به درِ خانه‌های مردم پست می‌شوند.

شغل پخش کردن تراکت

این کار  آن قدر‌ها سخت نیست، فقط باید تمام طول روز سر پا بایستید و یک دسته کاغذی (معمولاً 1000تایی، کمتر یا بیشتر) را توزیع کنید؛ خیلی از شرکت ها هستند که به دنبال کسانی برای پخش تبلیغات خود پس پیدا کردن این کار چند دقیقه بیشتر طول نمیکشد. بعضی از شرکت ها کسانی را میخواهند که کار تراکت پخش کنی و ویزیتوری را با هم انجام دهند؛ با حقوق ثابت و پورسانت

چهار راه، برای پیدا کردن شغل تراکت پخش کنی:

پیدا کردن این کار به این صورت است که:
1- شرکت های واسطه هستند که تبلیغات را از شرکتها گرفته و به شما میدهند تا آنها را پخش کنید، این شرکت ها هزینه را از شرکت تبلیغ دهنده میگیرند و سپس با شما تسویه میکنند. شما میتوانید همچین شرکت های را هم تاسیس کنید.
2- گر در شهر شما همچین شرکت های وجود ندارند شما فقط کافی است به یکی از افرادی که این کار را انجام میدهد بگویید دنبال کار هستید او حتما به شما میگویید که باید از کجا این کار را گرفت.
3- همچنین می‌توانید تراکت را بگیرید و به آدرس شرکتی که روی آن نوشته شده است بروید و خودتان را معرفی کنید.
4- تو اینترنت جستجو کنید تراکت پخش کنی تو سایت های استخدامی، نیازمندی ها، و آگهی ها میتوانید این شغل رو پیدا کنید.

فقط  شماره تلفن و محدوده محل زندگی‌تان را از شما میخواهند. دیگر کار تمام است، در کمتر از دو ساعت با شما تماس می‌گیرند، بر سر مبلغی که برای هر ساعت به شما پرداخت می‌شود توافق می‌کنید و کار شروع می‌شود.

درآمد تراکت پخش کن ها:

درآمد این کار با توجه به شهری که در آن متفاوت است، در شهرهای کوچک کمتر ولی در شهرهای بزرگ پول بیشتری میدهند. حداقل ساعتی هزار تومان، و حداکثر ساعتی پنج هزار تومان درآمد به دستتان می‌رسد. پخش تراکت های بیشتر مساوی با پول بیشتر

امتیاز شما به این مطلب
[votes: 2 Rating: 3]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن