کارآفرینی و اشتغالزاییمشاغل خانگی

کسب درآمد از بافتن لیف حمام در خانه

بافتن لیف و کسب درآمد در منزل

اصلاً کی فکرش را میکرد با بافتن لیف حمام هم بشود درآمد زایی کرد. ما راه را به شما نشان خواهیم داد. از هر راهی که فکرش را بکنید میتوانید در این جامعه درآمدزایی کرد.

پس در خانه بیکار ننشینید و همین حالا دست به کار شوید و برای خود یک کسب و کار خانگی به‌پا کنید. یه کار ساده و باور نکردنی!

ایده درآمدزایی با بافتن لیف حمام

برای شروع این کار شما به سرمایه خیلی خیلی کمی نیاز دارید، چون تمام چیزی که برای این کار باید تهیه کنید چند کلاف کاموا رنگی و دومیل است. سعی کنید کامواهای زیادی بگیرید تا در وسط کار کم نیاد و بتوانید از فروشنده هم کمی تخفیف بگیرید.

حال بعد از تهیه وسایل لازم باید بتوانید با کاموا و دومیل کار کنید و به لطف استعداد و سلیقه خود لیف های زیبا و مشتری پسند درست کنید.

با توجه به میزان یادگیری شما در بافتنی که بتوانید بافت پایه بلند، پایه کوتاه, بافت گرد, بافت مثلثی, بافت مربعی و… لیف مد نظر خود را بسازید، و آماده فروش کنید. بافتن لیف یا میتوانید از دوستان و آشنایان و یا کلاس های آموزش بافتنی یاد بگیرید.

فروش لیف های دست ساز خانگی

حال بعد از بافتن لیف ها و آماده کردن آنها نوبت به قسمت مهم کار یعنی فروش لیف های دست ساز میرسد. ابتدا به دوستان و آشنایان پیشنهاد دهید و فروش خود را آغاز کنید اگر لیف های شما جذاب باشند همین دوستان میتوانند برای شما مشتری جذب کنند.

حالا از خانه بزنید بیرون و به خرازی ها، عطاری ها، مغازه های فروش لباس زیر ، حوله فروشی ها، در لاک فروشی ها و… خلاصه لیف دیگر در همه جا پیدا میشود.
شما باید قیمتی را برای لیفهای خود در نظر بگیرید که مغازه داران هم کمی سود کنند تا با شما کار کنند پس خیلی توقع خود را بالا نبرید.
شما می توانید قبل از شروع این کار با این مغزاه های مشورت کنید و در صورت داشتن سود قابل توجه کار خود را شروع نماید.

به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[votes: 7 Rating: 3.4]
کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن