iraniantraders

irandogebank

Roboton
dogeminers

فارکسر

LoanTech
شبکه‌های اجتماعیکسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد از بیت تیوب bit tubers سرویس بهتر از یوتیوب

BitTube چیست؟

بیت تیوب Bit.Tube یک پلتفرم انتشار ویدیو مانند پخش آنلاین ویدیو یوتیوب است که مبتنی بر بلاک چین است. این سرویس بازار عادلانه و پر سود تری برای محتوای ویدیویی دارد. این پلتفرم به همراه خود یک رمزارز به نام (BitTube (TUBE هم دارد که سازندگان ویدیو می توانند با استفاده از محتوایی که تولید می کنند، بدون نیاز به تبلیغات، کسب درآمد کنند.

تماشا ویدیو و دریافت بیت تیوب رایگان

مشخصات ارز دیجیتال BitTube
نماد: TUBE
نمایش قیمت آنلاین در CoinMarketCap
عرضه کلی این کوین: ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰
صرافی ها برای خرید و فروش: Bittrex – TradeOgre – Upbit – Livecoin – Crex24
قابل دریافت از راه تماشا ویدیو و گرفتن بازدید برای ویدیو ها ساخته شده به صورت رایگان

کسب درآمد از بیت تیوب Bit.Tube

در بیت تیوب نه تنها روش پرداخت از طریق یک رمزارز نامتمرکز انجام می شود، بلکه خود پایگاه داده مورد استفاده هم از فناوری IPFS استفاده می کند که یک فناوری نامتمرکز و بر اساس دفترکل توزیع شده است. پس در Bit.Tube از پروتکل IPFS برای نگهداری داده ها استفاده می شود. این پلتفرم اهداف انگیزه ای کاربران را از طریق IPFS و BitTube Coin که قبلا به عنوان IBPC-Interplanetary Broadcast Coin شناخته شده بود، تحقق می بخشد. هدف اصلی این سیستم از بین بردن سانسور ویدیو است زیرا این سیستم هیچگونه سرور مرکزی ندارد پس هیچ کشور یا کمپانی امکان کنترل اطلاعات را ندارد.

سازندگان ویدیو می توانند از طریق استخراج رسانه یا Media Mining در این شبکه کسب درآمد کنند.

در پس زمینه هنگامی که بازدیدکننده، ویدئویی را تماشا می کند، یک هش ریشت نهایتا تا 30 هش بر ثانیه از قدرت پردازش سیستم او برای استخراج رمزارز BitTube دریافت می شود که بخشی از اعتبار به خود بازدیدکننده و بخشی دیگر به سازنده ویدیو اختصاص می یابد و این همان کسب درآمدی است که سازنده ویدیو خواهد داشت.

شرکت بیت تیوب ۱۰ درصد از درآمد استخراج را به عنوان درآمد شرکت برای بازاریابی و بقا دریافت می کند. بنابراین بیت تیوب برای هر کاربری جذاب است زیرا ۹۰ درصد از درآمد در میان آنها توزیع می شود که در حال حاضر چنین چیزی در هیچ پلتفرمی دیده نمی شود. تولید کنندگان محتوا ۷۰ درصد از این سهم را دریافت می کنند و بینندگان نیز برای وقتی که می گذارند، ۲۰ درصد دریافت خواهند کرد.

آموزش فعالیت در bit tubers

وارد سایت رسمی بیت تیوب شوید.
می توانید بیت تیوب را برای ویندوز و لینوکس دانلود کنید همچنین با نصب افزونه BitTube AirTime, Donations, Adblocker, Wallet می توانید تمام امکانات را یکجا داشته باشید.
برچسب ها
پرشین دوج کوین

فروشگاه چیکن دیوایس

مطالب مرتبط

8
نظرات کاربران

profile avatar
4 تعداد نظرات
4 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
2 نظرات
میلاد دهقانسلطانامین نظرات اخیر
  اشتراک در  
اطلاع از
امین
امین

سلام داداش من هنوز نفهمیدم باید چه جوری ارز جمع کنم ویدیو رو میبنم ولی چیزی تو ولتم نمیاد بعد لازمه حتما ویدیو رو کامل دید؟

سلطان
سلطان

سلام داداش چه جوری باید پول جمع کنیم ی اموزش بده بعد با ویدیو دیدن ماهی چقد میشه کاسب شد

امین
امین

ودیو دیدیم از کجا یفهمیم چقد کوین گرفتیم و کجا ذخیره میشه

امین
امین

یعنی با ویدیو دیدن هم میشه پول دراورد ؟ارزش داره یا نه ؟ماهی چقد میشه دراورد

دکمه بازگشت به بالا
بستن