مقالات آموزشی

کسب درآمد از راه تکمیل کردن نظرسنجی های آنلاین

کسب درآمد از طریق نظرسنجی آنلاین

کسب درآمد از راه تکمیل کردن نظرسنجی های آنلاین میتواند بنظر سخت و غیرقابل باور باشد؛برای این موضوع ما بیش از 50 ساعت را صرف کرده ایم که بتوانیم 12 سایت معتبر را مورد بررسی قرار دهیم. به دلیل روزهای قرنطینه شاید به فکر کسب درآمد در خانه و تکمیل نظرسنجی های آنلاین بیفتید.اگر چنین است، تجربه ما را در سال 2017 در نظر بگیرید: سه نفر از ما بیش از 50 ساعت در کل برای پاسخ دادن به سؤالات در این سایت ها صرف کردیم و درآمد مشترک ما به 90 دلار نرسید. بنابراین، نظرسنجی های آنلاین راهی موثر برای کسب درآمد نبودند.

پایین بودن درآمد نظرسنجی آنلاین

نظرسنجی آسان است و مطمئناً اگر در خانه اینترنت دارید، می توانید در خانه انجام دهید. 12 سایتی که آزمایش کردیم رایگان بوده و نیازی به آموزش و مهارت ندارند.

بسته به وب سایت، نظرسنجی ها می تواند یک روش ساده و البته کسل کننده باشد برای کسب چند دلار یا یک کار ناامید کننده که خیلی نمی ارزد.برخی از سایت ها بیشتر از سایرین پرداخت می کنند.برخی سایتها مقدار هزینه پرداختی را برای هر نظر سنجی بیان می کنند که ما از این سایت ها بسیار خرسندیم، برخی دیگر از سایتها به نظر سنجی شما امتیاز میدهند که باعث اذیت میشود.

البته باید صلاحیت فرد نظرسنجی کننده در ابتدا تایید شود.

هر سه ما که در سال 2017 نظرسنجی انجام دادیم ، زنان 20 ساله مجرد که در منطقه شهری سکونت می کنند بوده ایم. بسته به نظرسنجی، ما ممکن است شرکت کنندگان ایده آل بوده و یا نبوده باشیم.

بررسی ما از 12 سایت نظرسنجی

در زیر یافته های ما از تلاش برای صرف یک ساعت به مدت پنج روز در هر سایت است. در برخی روزها نظر سنجی کامل برای سایت ها موجود نیست.

ما بر اساس جستجوهای Google سایت ها را به ترتیب از محبوب ترین ها لیست کرده ایم.

Swagbucks

این سایت فرصت های زیادی را برای نظرسنجی ارائه می دهد، اما رد صلاحیت در آن بسیار زیاد است. بعضی اوقات ما فقط با کلیک روی پیوند یک نظرسنجی رد صلاحیت شدیم.

نظرسنجی ها از طریق شخص ثالث بررسی میشود، این به این معناست که این سایت نظرسنجی های شما را به روز رسانی میکند و امتیاز میدهد.

برای کسب امتیاز زمان زیادی لازم دارید، اما بازار پاداش های گسترده سایت صدها گزینه برای انتخاب دارد، از جمله کارت های هدیه، قرعه کشی و پرداخت های PayPal.

Survey Junkie

این سایت کمی کوچکتر است اما میتوان آنرا از چند مورد پرکاربرد نام برد.

این سایت داشبورد تمیز و با کاربردی آسان دارد و برای هر نظرسنجی که انجام می دهید، ارزش امتیاز بالایی را ارائه می دهد. سیستم امتیاز مستقیم است و به شما نشان می دهد که ارزش امتیازات شما به دلار در کیف پول چقدر است.

اما قبل از اینکه بتوانید از آن پول بگیرید، باید به هزار امتیاز، برابر با 10 دلار برسید.

InboxDollars

کاربران جدید پس از تأیید آدرس ایمیل خود 5 دلار جایزه دریافت می کنند. اما اینطور نیست که در هنگام انجام نظرسنجی در هر ساعت چقدر درآمد کسب کردیم – 41 سنت، کمترین نرخ در میان 12 سایتی که بررسی کرده ایم. در بعضی مواقع، به جای ارسال نظرسنجی سایت ما را به تبلیغاتی هدایت می کرد که به آدرس، شماره تلفن و تولد ما نیاز داشتند.

MyPoints

این سایت 75 فرصت نظرسنجی را ارائه داده است، میشود گفت بیشترین سایتی که ما آزمایش کرده ایم.اما همچنین کمترین میزان موفقیت، و نرخ متوسط پرداخت ساعتی پایین را داشت. بعلاوه، معمولا دلایل رد صلاحیت نظرسنجی اغلب ناشناخته بود. گاهی حتی برای نوشتن کلمه بنفش رد صلاحیت شدیم.

Opinion Outpost

برخی از سایت های نظرسنجی کاربران، فرصت ها را بمباران می کنند اما در مورد این سایت. وب سایت ساده و مشخصی است که این امکان را برای ما فراهم کرد تا پس از بررسی بدون هیچ گونه اندیشه ای نظرسنجی کنیم. ما به عنوان مبتدی از سایت امتیاز دهی که برای هر امتیاز 1 سنت پرداخت میکند تشکر میکنیم. مهمتر از همه، ما در واقع مقداری پول ساختیم. ما در Opinion Outpost به طور متوسط 1.50 دلار در ساعت و توانستیم دریافت کنیم.

i-Say

این سایت فقط از طریق Ipsos، شرکت تحقیق بازار که صاحب آن است، نظرسنجی ارائه می دهد.این سایت نظرسنجی های کمتری را نسبت به الباقی سایت ها ارائه می دهد، اما شما برای انجام هر نظرسنجی در i-Say می مانید و این باعث می شود تجربه کلی آسانتر شود. بعضی اوقات نظرسنجی هایی را که قبلاً امتحان کرده اید، نمایش می دهد، که گیج کننده است. می توانید با شروع از 500 امتیاز، جوایزی را دریافت کنید که معادل 5 دلار است.

OneOpinion

این سایت یک جمع آوری نظرسنجی با یک روند غربالگری است. میز اطلاعاتی خود را ارائه میدهد که باعث بالا رفتن اطلاعات است. بخش های مفیدی مانند فعالیت شما و فرم پشتیبانی مشتری را به نمایش می گذارد و می توان گفت در انتخاب نظرسنجی هایی که برای آنها واجد شرایط بودیم، این سایت بالاتر از حد متوسط بود. در مورد امتیازات اعطا شده در هر نظرسنجی، در ابتدا 500 یا 1000 امتیاز ممکن است زیاد به نظر برسد، اما وقتی به پول واقعی تبدیل می شود، 50 سنت یا یک دلار دریافت خواهید کرد. همچنین، تا زمانی که به 25.000 امتیاز معادل 25 دلار نرسید، نمی توانید وجهی دریافت کنید.

Toluna

بر خلاف بسیاری از سایت های دیگر، تولونا به کاربران اجازه می دهد تا مباحث نظرسنجی خود مانند الکترونیک یا مسافرت را انتخاب کنند و این باعث جالب تر شدن کار شده است.

پس از تبدیل امتیاز به پول نقد، تنها 71 سنت در ساعت درآمد کسب کردیم – یکی از پایین ترین نرخ برای تمام سایت هایی که آزمایش کردیم. امتیازات 5 ساعته ما برای بازخریدن ارزانترین کارتهای هدیه تقریباً کافی نبود.

VIP Voice

سایت نظرسنجی های مربوطه را ارائه می دهد که باعث موفقیت و رشد کاربران می شود اما اشکال بزرگی که این سایت دارد آن است که گزینه های پرداخت آن محدود به پیشنهادات مربوط به موارد حراج و ورودی های قرعه کشی است، بنابراین هیچ تضمینی برای کاربران و وجه دریافتی وجود ندارد.

CashCrate

بسیاری از سایت ها نحوه پرداختی خود را بیان نمی کنند اما این سایت بابت هر موضوع و کاری که انجام میدهید مبلغ جدا در نظر میگیرد، با این حال، در طول نظرسنجی ها، ما اغلب تلاش می کردیم تا تعیین کنیم که چگونه در واقع درآمد کسب می کنیم و چه زمانی تلاش می کنیم تا از فرصت های پولی برخوردار شویم. با توجه به اعلام شرایط دریافتی از طریق سایت اما بعد از گذشت 5 ساعت هیچ پولی را دریافت نکردیم.

Global Test Market

این سایت فرصت های مداوم برای نظرسنجی ها را داراست، به طور کلی کاربران نظرات مثبت ارائه دادن و البته نرخ ساعتی 1.92 دلار برای پرداختی ها در نظر گرفته شده است، دومین سایت برتری است که ما آزمایش کرده ایم .

MySurvey

دارای زمینه کاری مشخص و موارد مشخصی برای قبول صلاحیت شما دارد که این به ثابت نگه داشتن ملاحظات شما میشود. با این حال، ما با سایت با مشکلات متعددی روبرو شدیم که باعث شده تجربه نظرسنجی به طور کلی ضعیف باشد.

آیا این سایت ها ارزش وقت شما را دارند؟

درآمد حاصل از نظرسنجی در مقایسه با سایر فرصتهای کاری می تواند ناچیز باشد. برای مثال حداقل دستمزد فدرال 7.25 دلار در هر ساعت است و درآمد ساعتی ما از 41 سنت به 2.03 دلار رسیده است. بیشتر سایتهای نظرسنجی نیز قبل از اینکه بتوانیم آنها را برای جوایز بازخرید کنیم، به حداقل امتیاز نیاز داشتند. در بسیاری از سایت ها، ما بعد از پنج ساعت کار به حداقل مقدار نرسیدیم.

علاوه بر زمان خود، ما اطلاعات شخصی ارزشمندی را نیز در اختیار این سایت های نظرسنجی قرار دادیم. ما اغلب تاریخ تولد، کدهای پستی، درآمد، بیماریهای بهداشتی، قومیت ها، شرایط زندگی و موارد دیگر را فاش می کنیم.

اوا ولاسکز، رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز منابع سرقت هویت می گوید: “بزرگترین خطر عدم استفاده از این داده ها است.” “شما واقعاً خود را به زحمت این سایتها می اندازید و می گویید ،” خوب، من به شما اطمینان میدهم که مأمور خوبی از اطلاعاتی باشید که به شما می دهم. “ولاسکز می گوید ، اطلاعات ما می تواند برای مطالعات مشکوک مورد استفاده قرار بگیرد یا به عنوان مثال به بیمه شدگان فروخته شود.

بنابراین وقتی در حال پاسخ دادن به سؤالات هستید، این نکته را در خاطر داشته باشید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x