مقالات آموزشی

راه های کسب درآمد به دلار در ایران

درآمد دلاری با دیدن تبلیغات

کسب درآمد به دلار در ایران به خاطر وجود اینترنت و قیمت بالا دلار امکان پذیر است و فقط لازم است که یک اینترنت و سیستم داشته باشید. همه افراد جهان می توانند از طریق اینترنت درآمد دلاری داشته باشند و حتی سود میلیونی در خانه داشته باشند.

کسب درآمد به دلار در ایران

در این مقاله به کسب درآمد به دلار در ایران از طریق راه های مختلف می پردازیم مانند سایت های کلیکی معتبر خارجی که با دیدن تبلیغات و کلیک بر روی تبلیغات به شما دلار می دهد.
این روش به هیچ گونه سرمایه اولیه نیازی ندارد و افراد زیادی در ایران توانسته اند از این کسب و کار اینترنتی سود کسب کنند.
تنها مشکل افراد در این کسب و کار بودن تحریم است و این سوال همیشه مطرح می شود که ما چگونه درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنیم ما در جواب این سوال کیف پول های که با ایران مشکلی ندارند را معرفی می کنیم که در آن ها می توانید دلار یا ارز دیجیتال نگهداری کنید و توسط صرافی ها و افراد معتبر درآمد خود را به ریال تبدیل کنید.

لیست بهترین کیف پول های کسب درآمد اینترنتی

برای شروع شما باید کیف پول داشته باشید تا وقتی که درآمدی را کسب کردید به کیف پول خود انتقال دهید. این کیف پول ها باید امن و با ایران مشکلی نداشته باشند.

حساب بیت کوین
حساب دوج کوین
حساب پرفکت مانی (حساب دلاری)
حساب وب مانی
حساب اسکریل
حساب پاییر

درآمد دلاری با سایت های کلیکی

در اینترنت سایت های زیادی در زمینه کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغات به صورت سایت های کلیکی فعالیت می کنند. توجه داشته باشید اینترنت در حالی که پر درآمد و خوب است امکان دارد به همین اندازه هم برای تازه وارد ها خطرناک هم باشد. بعضی سایت ها با هدف کلاهبرداری ساخته شده اند که به این نوع سایت ها سایت های اسکم گفته می شوند. شما با دنبال کردن مطالب ما می توانید از وضعیت سایت های خبردار شوید. پس قبل از فعالیت در یک سایت باید شما خوب در مورد آن تحقیق کنید و از هدر رفتن سرمایه و وقت خود جلوگیری کنید.

لیست سایت های معتبر دیدن تبلیغات

کسب درآمد به دلار در ایران از این نوع سایت ها امکان پذیر است و شما با داشتن تلاش، صبر زیاد و یادگیری ترفند ها می توانید از این نوع سایت ها درآمد داشته باشید. شما در این گونه سایت ها باید ثبت نام کنید و بر روی تبلیغات کلیک کنید و توسط راه های افزایش درآمد مانند ریفرال گیری یا زیرمجموعه گیری درآمد خود را چند برابر کنید.

کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی اوجو Ojooo
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی نئوباکس NeoBux
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی پیدورتس Paidverts
کسب درآمد دلاری از سایت کلیکی استار کلیکس Star-Clicks
کسب درآمد بیت کوین از سایت کلیکی AdBTC
و… معرفی بهترین سایت های کلیکی خارجی

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x