اخبار

کلاهبرداران دنیای سرمایه گذاری! طرح پانزی | سایت سرمایه گذاری هایپ

سرمایه گذاری با سود بالا

حتما در این روزهای بی ثبات و ملتهب اقتصادی با کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های اینترنتی برخورد کرده اید که در ازای پرداخت سرمایه برای یک فعالیت مولد، به شما وعده پرداخت سودهای قطعی ماهیانه می دهند. (منظور سایت هایپ با سود بالاست)

اما واقعیت پشت پرده این تبلیغات اغواگریانه چیست؟

پشت پرده این تبلیغات مجرمینی قرار گرفته اند که با بهره برداری از طرح پانزی به دنبال جذب سرمایه علاقه مندان به سرمایه گذاری هستند. در روش معرفی شده توسط این مجرمین شما در ابتدا سود ماهیانه نسبتاً بالایی را دریافت می کنید، حتی در ازاء معرفی افراد دیگر، سود بیشتری به جیب خواهید زد اما این تمام ماجرا نیست. با چشم بر هم زدنی پرداخت این سود از سوی شرکت سرمایه‌گذاری متوقف خواهد شد، زیرا این شرکت عملا فعالیت اقتصادی نداشته است؛ آن زمان متوجه می‌شوید که  در یک حقه پانزی گرفتار شده‌اید!

چگونه یک طرح سرمایه گذاری کلاهبردارانه را بشناسیم؟

• همیشه به تبلیغات وسوسه انگیز شک کنید، سودهای وعده داده شده در این تبلیغات توجیه اقتصادی نداشته و غیر منطقی است.
• فریب ظاهر وب سایت را نخورید، هر وب سایت معتبری قابل جعل است. 
• تنها به ظاهر مطالب پیرامون مجوزها و  نظارت مراکز معتبر برای کسب و کارهای اینترنتی اکتفا نکنید و حتماً برای اطمینان از اصالت مجوزها به صورت مستقیم از این مراکز اعتبارسنجی کنید.
• دقت داشته باشید استفاده از ارزهای دیجیتال و کیف پول مجازی در این وب سایت ها امکان سوءاستفاده از سرمایه شما را افزایش می دهد زیرا تراکنش های مرتبط با ارزهای دیجیتال  به صورت ذاتی بر پایه عدم شناسایی هویت طرفین طراحی شده است.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن