کلیکس یونیون “اسکم”

clixunion | سایت کلیکی خارجی پردرآمد

کلیکس یونیون( clixunion ) یک سایت کلیکی است که در تاریخ 22/08/2017 شروع به فعالیت کرد و جز سایت های معتبر بود ولی دیگر پرداختی ندارد. و جز سایت های اسکم شناخته می شود.

وضعیت کلیکس یونیون:

اسکم

در این سایت روزی 15 تبلیغ ثابت برای کلیک کردن وجود دارد و قیمت هر کلیک 0.001 دلار است. کمترین مقدار قابل برداشت هم پنج دلار است که می توانید هر 10 روز درخواست برداشت بزنید. در کلیکس یونیون از درآمد زیرمجموعه ها 30 درصد رو به شما میداد و تا هفت لول زیر مجموعه می توانستین کسب درآمد داشته باشید. ولی در نسخه رایگان نمی توانید بیشتر از 50 زیرمجموعه مستقیم داشته باشید همچنین فقط می توانید 200 زیر مجموعه اجاره کنید.

این سایت انجمنی غیرفعال دارد و دیگه اصلا پرداختی ندارد. بیگ والت فعالیت در سایت های کلیکی رو پیشنهاد نمی کند بجز چند تا سایت خاص برای فعالیت که اگر وقت بزارید میشه به عنوان منبع دوم کسب درآمد روش حساب کرد.

می توانید از بخش سایت های کلیکی بهترین سایت های کلیکی رو بیابید و نظر خود را مطرح کنید تا دوستان سرمایه گذاری اشتباه نکنن.

به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام ما پیج اینستاگرام ما کانال آپارات ما (ویدیوهای آموزشی)

برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن