کسب درآمد اینترنتی

کلیک ورکر Clickworker کسب درآمد از انجام کارهای کوچک در خانه

کسب درآمد از انجام میکرو جاب و تسک

وضعیت: در حال پرداخت

Clickworker – این شرکت برای یافتن کار در زمینه نوشتن، ورود داده‌ها و تحقیقات برای مشتریان خود از پلتفرم جمع سپاری استفاده می کند.

شرکت Clickworker

Clickworker یک شرکت جهانی است که برای توزیع میکرو تسک ها در زمینه هایی از قبیل نوشتن، ترجمه، ورود داده ها و تحقیقات با بیش از 300000 کاربر فعال در سراسر جهان از سیستم جمع سپاری استفاده می کند. این سایت برنامه های خود را برای تمرکز بر روی کارهای کوچک تنظیم می کنند، که بیشتر آنها بخشی از پروژه های بزرگتر و پیچیده هستند.

مشتریان این شرکت – که شامل شرکت های بزرگی در چندین صنعت هستند – برای تکمیل پروژه های بزرگ با شرکت Clickworker قرارداد بستند. این شرکت سپس این پروژه ها را به کارهای کوچکتر تقسیم می کند، که می تواند توسط بسیاری از کاربران آزاد کار انجام شود.

ثبت نام و شروع به کار در Clickworker

در وب سایت Clickworker، بر روی “Register” در قسمت “منو” کلیک کرده و از بخش Earn money online وارد بخش ثبت نام شوید سپس نام، آدرس و ایمیل خود را پر کنید و با شرایط خدمات موافقت کنید. این شرکت برای پیوستن به Clickworker، ایمیلی برای شما ارسال می کند تا ارزیابی های خود را انجام دهد تا ببیند کدام پروژه را برای انجام کار واجد شرایط آن هستید.

متأسفانه، برای کشور ایران در حال حاضر به دلیل کمبود پروژه ثبت نام در دسترس نیست.

انواع فرصت های کاری برای کسب درآمد

آزادکاران در Clickworker کارهای کوچکی را از مجموعه پروژه های موجود انتخاب می کنند. انواع وظایف در اختیار فریلنسرها برای انتخاب از طریق صلاحیت آنها، که توسط عملکرد ارزیابی های ارائه شده در طی مراحل ثبت نام و کارهایی که قبلاً انجام شده اند تعیین می شود.

برخی از نمونه کارهایی که ممکن است در دسترس باشد شامل موارد زیر است:

نوشتن: شما برای اهداف بازاریابی آنلاین متن ها را بهینه کرده و می نویسید. این کار ممکن است شامل نوشتن توضیحات محصول یا دسته بندی محصولات برای مشتریان تجارت الکترونیکی باشد.

ورود داده ها: این شامل طبقه بندی و فهرست بندی بخش های بزرگی از داده ها نیز می شود. برای طبقه بندی آنها ممکن است نیاز به برچسب گذاری فیلم ها، محتوای صوتی و تصاویر داشته باشید. این کار همچنین شامل اعتبارسنجی داده ها با آزمایش آن یا تأیید اطلاعات و تحقیق در مورد پایگاه داده های آنلاین است. تأیید داده ها و تحقیقات دیگر نیز ممکن است در این بخش گنجانده شود.

ویرایش ادبی متن: انجام این کارها نیاز به توجه زیادی به جزئیات دارد و بیشتر به کیفیت نوشتار متمرکز می شود و اطمینان حاصل می کند که نویسنده به درستی دستورالعمل ها را رعایت کرده است. متن های نوشته شده قبلی باید برای هجی کردن و سایر مسائل دستوری و نگارشی تصحیح شوند.

اصلاح متن برای خواندن بهتر: برخلاف ویرایش ادبی، این وظایف تقریباً بیشتر در املا، دستور زبان و سبک نوشتن و خواندن متمرکز است، اگرچه باید اطمینان حاصل شود که نویسندگان از روشهای مناسب پیروی کرده اند.

نظرسنجی ها: این بسیار ساده است و شامل شرکت در نظرسنجی ها است. نظرسنجی هایی که در دسترس شما خواهد بود با معیارهای خاصی که مطابق با خواسته های مشتری است تعیین می شود.

عکاسی صنعتی: اینها کارهای مربوط به خرید هستند. اینها ممکن هستند شامل تأیید مکان فروشگاه یا رستوران یا ارائه اطلاعات فعلی درباره فروش یا نمای یک فروشگاه باشد. از عکسها برای تأیید اطلاعات استفاده می شود.

تست برنامه: این، دوباره، همان چیزی است که به نظر می رسد. اگر یک تلفن با سیستم عامل ندروید، آی او اس و یا یک تبلت دارید، با تست اپلیکیشن های ارائه شده و ارسال بازخورد، این کارها را انجام می دهید.

ترجمه: این شامل ترجمه متون کوتاه از زبان مادری دهها کشور است. بدیهی است که کاربران برای قبول این وظایف باید به زبان موردنظر مسلط باشند.

پرداخت و مزایا Clickworker

به کاربران ساعتی پرداخت نمی شود. پرداخت به صورت جداگانه انجام می شود و این بدان معنی است که درآمد ساعتی با توجه سرعت کار یک فریلنسر متفاوت است. کاربران برای هر شغل تکمیل شده مبلغ ثابتی دریافت می کنند. این شرکت به یورو یا دلار آمریکا پرداخت می کند.

از آنجا که Clickworker کاربران مستقل به کار می‌گیرد، این افراد واجد شرایط دریافت مزایا نیستند و هیچ تضمینی برای حداقل دستمزد دریافت نمی کنند. درآمد مشاغل تکمیل شده در Clickworker هفت روز پس از اتمام، به حساب PayPal یا یک حساب بانکی دیگر پرداخت می شوند.

کاربرانی که کارها را با کیفیت بالایی انجام دهند، می توانند برای بیشتر از نرخ مشخص شده پول دریافت کنند.

پیش نیازها و صلاحیت های لازم

برای کار در این شرکت باید از نظر قانونی بتوانید در حوزه که در آن زندگی می کنید کار کنید و یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت داشته باشید. شهروندان ایالات متحده باید حداقل سن 18 سال داشته باشند. کاربران برای دسترسی به کارها باید ارزیابی و تائید شوند.

این شرکت در سراسر جهان فعالیت میکند، اما شما باید در یک کشوری در منطقه پرداختی یورو (SEPA) یک حساب بانکی داشته باشید یا یک حساب PayPal معتبر داشته باشید که بتواند پرداخت را بپذیرد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x