finllo

YESSS
wssavior

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dogeminers-biz

سایت‌های اسکم

کمپانی ساکسز فکتوری successfactory و ارز پر حاشیه دگ کوین dagcoin

بررسی دگ کوین

بررسی کمپانی ساکسز فکتوری successfactory این کمپانی بستر خودش رو به نام dagchain ایجاد کرده و بر این بستر کوینی به نام دگ کوین dagcoin را عرضه کرده و با فلسفه بسیار متفاوتی این بستر و کوین رو بالا آورده و هدف کمپانی تا اینجا کار کلاهبرداری است.

successfactory.com

بررسی ساکسز فکتوری successfactory

شاید این پروژه پرداختی کمی داشته باشد ولی Success Factory و Dagcoin یک پروژه پانزی و کلاهبردار است و بیشتر بازدید سایت فقط ایرانی هستند.

دگ (DAG) چیست؟

به گفته خود سایت نه واقعیت!!!

دگ کوین dagcoin به عنوان یک تکنولوژی مستقل در سال ۲۰۱۵ به وجود آمد. پیش از آن تنها بلاک چین به صورت زنجیره ای از بلوک ها به صورت غیر متمرکز در حال فعالیت بود. دگ یک ساختار گراف داده است که برای مشکلات پردازش داده ها و برنامه ریزی و پیدا کردن بهترین مسیر در ناوبری و فشرده سازی داده ها مورد استفاده قرار می گیرد و توالی آن تنها از قبل به بعد می تواند ادامه پیدا کند.
پروژه هایی نظیر آیوتا , iot chain , byteball از پلتفرم دگ بهره می برند.

هر چه تعداد معاملات در شبکه دگ بیشتر باشد عرض شبکه برای انجام معاملات بعدی وسیع تر می گردد در حالی که در بلاک چین بیت کوین و اتریوم در هر زمان تنها یک بلاک وجود دارد که کلیه ی معاملات در آن قرار دارد و سرعت تشکیل بلاک ها محدود است و معدنچیان در حال حل بلاک ها هستند در حالی که در پلتفرم دگ هیچ معدنچی وجود ندارد .

پلتفرم دگ می تواند در هر ثانیه تا ده هزار تراکنش را انجام دهد و با هزینه کارمزدی نزدیک به صفر , در حالی که هزینه کارمزد در بیت کوین و اتریوم آنقدر بالاست که برای تراکنش های کوچک به صرف نیست.

به طور ساده، بلاک چین و DAG یک نوعی از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (DLT) می‌باشند که DAG بسیار سبک تر از بلاک چین است. در DAG عملیات ماینینگ انجام نمی‌شود و به جای تکیه بر کاربران برای تایید تراکنش‌ها، تراکنش‌ها با تایید تراکنش‌های قبل از خود تایید می‌شوند. تعداد تراکنش‌ها در ثانیه و سرعت تراکنش‌ها در حال حاضر با استفاده از DAG از سایر پارادایم‌های رمزنگاری بیشتر است.

توی سایت رسمی دگ کوین https://dagcoin.org هرگز به شرکت successfactory.com لینک داده نشده است اگر حتی این ارز واقعی باشد.

پلن های سرمایه گذاری ساکسز فکتوری successfactory


پلن basic: معادل ۲۰ یورو یا ۵۶ دگ کوین(در حال حاضر) که در سال سوم ۵ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلن Beginner: معادل 100 یورو یا 278 دگ کوین(در حال حاضر) که در پایان سال دوم ۵% و در پایان سال سوم ۱۰ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلنBoostsr: معادل ۲۵۰ یورو یا ۶۹۵ دگ کوین(در حال حاضر) که در پایان سال دوم ۵ درصد و در پایان سال سوم ۱۵ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلن explorer: معادل 500 یورو یا 1389 دگ کوین(در حال حاضر) که در پایان سال اول ۵% و در پایان سال دوم ۱۰ درصد و در پایان سال سوم ۲۵ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلن explorer: معادل 500 یورو یا 1389 دگ کوین(در حال حاضر) که در پایان سال اول ۵% و در پایان سال دوم ۱۰ درصد و در پایان سال سوم ۲۵ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلن explorer: معادل 500 یورو یا 1389 دگ کوین(در حال حاضر) که در پایان سال اول ۵% و در پایان سال دوم ۱۰ درصد و در پایان سال سوم ۲۵ درصد به ارزش آن اضافه میشود.
پلن advanced: معادل ۱۰۰۰ یورو یا ۲۷۷۸ دگ کوین که در پایان سال اول 5%، در پایان سال دوم ۱۵% و در پایان سال سوم ۴۰ % به ارزش آن اضافه میشود.
و الی آخر….

سود مجموعه:
سود مجموعه در شرکت ساکسز فکتوری معادل ۱۰ درصد میزان سرمایه گذاری دست سبک تر می‌باشد که به صورت هفتگی پرداخت می‌شود.

[تعداد: 0 امتیاز: 0]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

8
نظرات کاربران

avatar
3 تعداد نظرات
5 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
5 نظرات
مممعادلعادلمیلاد دهقانعطا نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
ممم
ممم

دوست عزیز در مورد دگچین چندین مقاله نوشته شده اصلا قابل انکار نیست و با یک سرچ ساده پیدا میشه ، سایت دگ کوین موجوده اما اسمی از ساکسس فکتوری نبرده

عادل
عادل

ببخشید بر چه اساس میگید که کلاهبرداریه؟

عطا
عطا

خواهشمندم وقتی در مورد تکنولوژی dagcoin و dagchain اطلاعات درستی ندارید مردم و گمراه نکنید. با تشکر

دکمه بازگشت به بالا
بستن