iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

ارز دیجیتال و کریپتومقالات آموزشی

ارز دیجیتال کومودو Komodo با نماد KMD چیست؟

پول امن و خصوصی کومودو

کومودو به انگلیسی Komodo یک ارز دیجیتال با نماد معاملاتی KMD که بر روی یک بلاکچین منبع باز قرار دارد. این پلتفرم از فورک Zcash حاصل شده است.

سایت رسمی: komodoplatform.com

ارز دیجیتال کومودو Komodo چیست؟

پول امن و خصوصی با دروازه پرداخت مستقل است. این ارز از الگوریتم Delayed Proof Of Work یا dPoW استفاده می‌کند به این صورت که تمامی تراکنش ها با هزینه‌ی بسیار پایین تایید می‌شود.

پلتفرم Komodo

پلتفرم کومودو ترکیب موفقی از Zcash و dPoW و SuperNET می‌باشد. پلتفرم این ارز همچنین قراردادهای هوشمند و راه حل های مبتنی بر بلاک چین را برای صنایع ارز های دیجیتال ارائه خواهد کرد. این پلتفرم با ایجاد امنیت و حمایت از بلاک چین های شخص ثالث، برنامه های کاربردی قدرتمند، با ویژگی های مخصوص ارائه می دهد. همچنین کومودو با ارائه راهکارهایی برای دستیابی به پایداری قیمت به صنایع ارز های دیجیتال کمک می کند.

سکه های ارز دیجیتال کومودو

سکه های این ارز دیجیتال را می توان به ۳۲ ارز مختلف کومودو تبدیل کرد. این ارزها به ارزهای فیات محلی تقسیم شده و بنابراین ارزش پایدار را حفظ می کنند. هر ارز دارای بلوک های خاص خودش است و در این خصوص مانند هر نوع رمزنگاری دیگر رفتار می کند. ارزهای این ارز به آسانی به ادغام زیر ساخت های بلاک چین های موجود می پردازند.

کیف پول Komodo

همانطور که می دانید کیف پول Ledger Nano S محبوب ترین و مورد اعتماد ترین کیف پول برای ذخیره سازی و نگهداری ارز مجازی دیجیتال می باشد. برای نگهداری سکه های کومودو بهترین راه استفاده از کیف پول Ledger Nano S است.

ولی شما از سایت رسمی این ارز دیجیتال میتوانید کیف پول خود ارز را دانلود کنید.

صرافی برای خرید و فروش Komodo

UPbit, Binance, Bittrex, CoinBene, HitBTC, Crex24, Bitbns, CoinExchange
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن