vitrinnet
iraniantraders

irandogebank

UMO-Finance | Innovations

dogeminers

usdsolution stablecryptocapital
سرمایه‌گذاری و استخراج ارز دیجیتالکسب درآمد اینترنتی

کوین هش coin hash استخراج ابری بیت کوین ایرانی

کلود ماینینگ ایرانی بیت کوین

amadeusbank

کوین هش در حال پرداخت

کوین هش coin hash یک سایت خرید هش و کلود ماینینگ بیت کوین، اتریوم و لایت کوین در ایران است که به صورت رسمی با نام آينده سازان پيشگام اروند و شماره ثبت 7021 و شناسه ملی 14007773851 بامسئوليت محدود در شوراي عالي مناطق آزاد با آدرس خوزستان. منطقه آزاد اروند. آبادان. کوی بهار. کد پستی 6315653394 ثبت شده است و به تازگی در حال فعالیت است.

دوستان عزیز از تمام مسئولین سایت کوین هش تشکر میکنم بابت سایت خوبشون که تا الان توانسته اند به عنوان یک کارآفرین موفق در زمینه استخراج ارز دیجیتال با این همه سختی در ایران به کار خود ادامه بدهند.

بررسی سایت کوین هش

خلاصه سایت کوین هش coin hash:
ریسک سرمایه گذاری: 30%
حداقل میزان سرمایه گذاری: 73 هزارتومان
حداقل برداشت 0.0015 ساتوشی
بین 1 الی 5 درصد کمیسیون زیرمجموعه گیری
حساب ها: بیت کوین

شما قبل از هر نوع سرمایه گذاری می توانید با شرکت تماس گرفته و به صورت حضوری به دفتر این شرکت مراجعه کنید یا این که قبل از سرمایه گذاری های بالا به مزرعه ماین این شرکت مراجعه کنید.

کوین هش coin hash

شرکت کوین هش coin hash از تاریخ 02/06/ 1398 شروع به کار کرده است و شما می توانید خودتان با مراجعه به سازمان ثبت اسناد کشور به آدرس اینترنتی ilenc.ir از صحیح بودن اطلاعات شرکت خبردار شوید و آن را مورد بررسی قرار دهید. این شرکت قابلیت استخراج ارزهای دیجیتال BITCOIN، ETHEREUM، LITECOIN را دارا می باشد و شما با خرید پلن های استخراج می توانید در فرایند استخراج به مدت 2 سال شریک باشید و روند استخراج را ادامه دهید. حداقل برداشت 0.001 ساتوشی می باشد. حداقل میزان سرمایه گذاری 50 هزار تومان می باشد و حداکثری برای آن ندارد و شما هر میزان و به هر تعداد که بخواهید می توانید پلن خریداری نمایید و سرمایه گذاری کنید. بعد از خرید پلن از شرکت برای احراز هویت باهاتون تماس گرفته میشه و معمولا بین 1 تا 3 ساعت پلن شما فعال خواهد شد.

یکی دیگر از مواردی که می شود به این سایت اعتماد کرد این است که این سایت در ایران است و هاست این سایت توسط mihanmizban.com میزبانی می شود. طبق قوانین میهن میزبان موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

پلن های سرمایه گذاری در کوین هش

این سایت دارای 100 نوع پلن است شما بر اساس سرمایه خود می توانید در این سایت سرمایه گذاری کنید.
تمام قراردادها به صورت 2 ساله می باشد.

نمونه پلن سایت:
پلن انتخابی شما: 100 گیگاهش ( تا 100 تراهش میتوانید پلن انتخاب کنید.)
مدت قرارداد: ۲ سال
کمیسیون زیرمجموعه پلن انتخابی شما: 1 درصد (تا 5 درصد متفاوت است.)
هزینه پلن انتخابی شما: 655000 ﷼
هزینه هر تراهش در این پلن: 655000 ﷼ (شما میتوانید در هر پلن هر چقدر هش میخواهید بخرید.)

شما هر وقت بخواهید می توانید از پنل کاربری خود بخش برداشت، آدرس کیف پول خود را وارد کنید و برداشت بزنید فقط توجه داشته باشید حداقل برداشت 0.001 ساتوشی می باشد.
توجه: شما بدون خرید پلن نمی توانید از زیر مجموعه خود سود داشته باشید. شما طبق پلن های موجود، می توانید بین 1 الی 5 درصد کمیسیون بابت هر خرید زیرمجموعه ها دریافت کنید. هیچ محدودیتی در زیرمجموعه گیری وجود ندارد و شما می توانید بی نهایت زیرمجموعه داشته باشد.

محاسبه میزان ماین روزانه، هفتگی و ماهانه

خود سایت کوین هش در بخش سرویس ها در فوتر سایت برای این کار ماشین حساب استخراج دارد.
محاسبه میزان استخراج به ازای هر گیگاهش یا تراهش
تمامی مقادیری که داده میشود با کسر هزینه های جاری ماهانه مثل برق، اینترنت و استخر و هزینه های سرویس و نگهداری می باشد.

نحوه برداشت سود پلن ها

نحوه برداشت سود پلن چگونه است؟ شما هر وقت بخواهید میتوانید از پنل کاربری خود بخش برداشت، آدرس کیف پول خود را وارد کنید و ما برای شما انتقال خواهیم داد.

حداقل برداشت 0.0015 ساتوشی می باشد چرا که استخرها حداقل پرداخت آنها 0.001 می باشد
تمامی کیف پول ها حداقل کارمزدآنها 0.0005 می باشد که این هزینه شبکه می باشد و شرکت از این کارمزد به هیچ عنوان ذینفع نیست.

آیا میتوانم بدون خرید پلن،از زیرمجموعه سود کنم؟
خیر. ما عدالت و صداقت کاریمان در روند کاری با همه ی مشتریان حفظ میکنیم و همگی باید مثل زیر مجموعه های خود رفتار کنند

سخن ادمین سایت کوین هش coin hash

به نام خدا
سلام خدمت دوستان عزیزم 

هدف از ایجاد تیم Coin-hash.com و کانال تلگرام و پیج اینستاگرام اختصاصی؛ چند مورد خاص و ضروری هست که به ترتیب اولویت بهشون اشاره می‌کنم:

۱. مهم‌ترین هدف تیم ما آشنایی هم نوعان خودمان با دنیای آزادی و استقلال مالی و دارایی آنها توسط ارزهای دیجیتال می باشد

 شاید شما آشنایی لازم را با دنیای رمز ارزها رو داشته باشید ؛ ولی ما با تاسیس این سایت و این شرکت میخواهیم شما پایتان را فراتر بگذارید و از نظر درآمدی کاملا اصولی و حساب کتاب شده به سمت موفقیت قدم برداری

۲. هدف دوم ما ایجاد سهولت در استخراج این رمز ارزهای گرانبها می باشد

 ما تلاش بسیار زیادی کردیم تا زمینه استخراج (ماین) این ارزها برای کاربران آسان شود.چرا که همگی دانش و توانایی راه اندازی این دستگاه ها را ندارند و از یک طرف دوستانی هستند که شروع به راه اندازی دستگاه ها بصورت شخصی کردند ؛ ولی بعدها با مشکلات زیادی روبرو شدند و ما میگویم دیگر نیازی نیست؛ چرا که ما این زمینه را به صرفه تر از راه اندازی دستگاه های شخصیتان برایتان امکان پذیر کردیم.

 بسیاری از ایرانی ها برای سرمایه گذاری مورد سوء استفاده های زیادی توسط وب سایت های خارجی قرار گرفتند و ما خط قرمزی دور همه آنها کشیدیم و امنیت مالی وفکری برای شما ایجاد کرده ایم.

3 – هدف سوم ما بالا بردن دانش شما در این زمینه می باشد.

 شاید شما دارای دانش ارزشمندی در این زمینه هستید ؛ ما به شما احترام میگذاریم،پس اگر دانش بسزایی داری که چه خوب و میتوانی از کنار آموزش های ما بگذری ؛ ولی اجازه بدهید قدم های اصولی را با هم طی کنیم و در راهپیمایی موفقیت با ما هم قدم بشی.

اگر هم که به تازگی وارد دنیای رمزارزها شده ای ؛ ما آماده خدمت هستیم

4 – هدف چهارم ما ، پا گذاشتن به دنیای جدید از علم و فناوری می باشد و ما معتقدیم از اینجا به بعد زمان بلوغ دانش ایرانی ها فرا رسیده است و میخواهیم با بسیاری از شماها همسفر شویم و طی هر پیشرفتی که داشته باشیم ؛ شما هم سهیم باشید.

پس دست در دست من بگذار و با هم همسفر بشیم و من و تو پشتمان به تیمی دلسوز،خلاق و قوی گرم است

پلن های جدید کوین هش برای فرزندان زیر 18 سال شما

بیبی پلن می توانید از طریق پنل کاربری خودتان برای فرزندانتان پلن فعال کنید.
قابل ذکر است که:
چنانچه در سال های آتی،سن فرزندان شما بالای 18 سال برسد، میتوانید پنل آنها را تفکیک نمایید.
بیبی پلن را بر روی صفحه اصلی سایت مشاهده فرمایید.
برای ثبت نام فرزندان خود و فعال سازی پلن برای آنها از طریق : پنل کاربری >> بیبی پلن >> اقدام نمایید.

شرایط افراد VIP برای سفر به چین و بازدید از فارم ماینینگ شرکت کوین هش

افراد VIP 1: حداقل خرید 1500 تراهش
مزایا:
هزینه سفر رفت و برگشت رایگان + هتل رایگان+ یک روز سفر تفریحی رایگان در چین
افراد VIP 2: حداقل خرید 1000 تراهش
مزایا:
هزینه سفر رفت و برگشت 50% برعهده شرکت + هتل رایگان + یک روز سفر تفریحی رایگان در چین
افراد VIP 3: حداقل خرید 500 تراهش
مزایا:
هزینه سفر رفت و برگشت برعهده کاربر + هزینه هتل رایگان + یک روز سفر تفریحی رایگان در چین

اطلاعات تماس با سایت

تلفن تماس:
061-53265465 __ 061-53224101
ایمیل: info@coin-hash.com
پشتیبانی تلگرام: https://t.me/Coin_Hash_Support
آدرس :
دفتر مرکزی: آبادان.خیابان امیری.روبروی بانک تجارت مرکزی.ساختمان پارسا.طبقه پنجم.واحد13—– کوی بهار.ایستگاه 11.منازل شرکتی.
کدپستی 6315653394

در صورتی که سوالای دارید، میتوانید به صورت آنلاین یا از طریق پشتیبانی تلگرامی اقدام نمایید.

پرشین دوج کوین
برچسب ها

مطالب مرتبط

51
نظرات کاربران

avatar
22 تعداد نظرات
29 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
28 نظرات
سینامجتبیعلیرضامحمدکامی نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
سینا
سینا

با توجه به تجربه ای که بنده در دنیای ماینینگ دارم،انصافا کوین هش خیلی روش بسیار بهتریه برای ماین

علیرضا
علیرضا

سلام سایت کویین هش واقعا اسکمه؟اصلابازنمیشه خوب شدثبتنام نکردم ؟

مجتبی
مجتبی

نه بابا.سایت کوین هش معتبرترینه خیالت تخت.دوتا آدرس داره coin-hash.com و coin-hash.info

محمد ایمان
محمد ایمان

با پلیس فتا تماس گرفتید ؟ که سایت دوباره سایت های فعال امد ؟

سپاس
سپاس

سلام دوستان من فقط تجربه خودمو میگم: در ماههای اول برای سرمایه گذاری مناسب بود و میزان ماین خوبی داشت (من حدود 4 ماه است سرمایه گذاری کردم) ولی اخیرا میزان ماینش خیلی کمتر شده بعنوان مثال ماه پیش من با 64 ترا هش حدود 2400000ساتوشی استخراج داشتم (برای حدود 25روز) ولی در این ماه با همان سرعت و روز حدود 1700000ساتوشی استخراج شده است یعنی 700000ساتوشی کمتر بهانه شرکت سختی شبکه و گرانی قیمت برق عنوان شده – راستش پس از ارتباط تلفنی با شرکت این بهانه عنوان شد – ولی به نظرم این میزان سختی غیر منطقیه –… خواندن بیشتر »

ایران بیت کوین
ایران بیت کوین

امان از وقتی که کوین هش بیاد بی دلیل ۵۰ درصد بیت کوین استخراجی را بکشه بالا.واقعا مسخرس.کجای دنیا میان نصف درآمد استخراجشون را میدن هزینه برق و فی استخر و ….. خنده دار شده کوین هش

ارشیا
ارشیا

سلام،برای منم این مشکل پیش اومده،ولی شرکت گفته چند روز دیگه سیستم پرداختی اصلاح میشه و ساتوشی ها کامل و بدون کارمزد واریز میشه،البته امیدوارم هیچوقت اسکم نشه،چون من هش زیادی دارم تو سایت.

محمد
محمد

دوستان خودم ماینر بودم و با هزینه ها کاملا آشنایی دارم و خودم ماینرهارو فروختم و در سایت کوین هش سرمایه گذاری کردم.ببینید ماین زمانی که قیمت بیت پایین باشه و بخوای از استخراجت هزینه هارو بدی یه چیز طبیعیه چون نرخ هزینه ثابته و قیمت بیت پایینه پس میزان بیشتری رو از ماین خودتون رو باید برای هزینه ها بدید.حالا خودم با شرکت تماس تلفنی داشتم و ایده ی خوبی دارن و اون اینه که میخوان کاملا اختیاری بذارن که شما به ریال پرداخت کنید یا از بالانستون کسر بشه و اینن کاملا عادلانه ست.البته این رو هم بگم… خواندن بیشتر »

مجتبی
مجتبی

این ادرس جدید هست
coin-hash.info

افرا اعجمی
افرا اعجمی

سلام
بنده به شخصه از این مطلبی که راجع کوین هش درج کردید ناراحت هستم و اصلا این درست نیست.آقای دهقان لطفا دستاز این حرکت ناشایست بردارد و به کوین هش تهمت نزنید.بنده 4 ماه و نیم در حال فعالیتم و واقعا کوین هش در میزان شفافیت و وفاداری به کاربران همانند نداره.خواهشا مطلب بالارو همین الان اصلاح بفرمایید.محترمانه خدمتتون عرض کردم و امیدوارم شما هم آدم محترمی باشید و همین الان تذکر مارو به اجرا در بیارید

مجید ثانوی
مجید ثانوی

آقای دهقان،از خدا بترس.چرا به این بنده خداها تهمت میزنی؟ خودم امروز دوباره برداشت داشتم و حتی تماس گرفتم بهشون گفتم میتونم بیام شرکت و همه چی رو بررسی کنم؟ گفتن بیا در خدمتیم. الان اون شخص که اسمش کیانی فلوجانی هست هم تحت تعقیبه و میتونن برعلیه تو هم شکایت کنن.اونوقت برا خودت دردسر درست میکنیا.خجالت بکش این سایت رو از بخش های اسکم بردار. اگر برعلیهت شکایت کردن خودمم میام شهادت میدم ها.حالا گفته باشم.تا دفه دیگه به کسی تهمت نزنی

یاشار
یاشار

ثانوی رو بلاک کن از تیم خودشونه !

مسعود والامقام
مسعود والامقام

با سلام و وقت بخیر.آقای میلاد دهقان میشه لطفا حقیقت را به مردم بگید و خودتون خوب میدونید که قضیه فقط مربوط به شخص سجاد کیانی بوده که میخواسته از مدیر کوین هش باجگیری کنه و شما بدون تحقیق اومدین بر علیه کوین هش مطلب کذب و دروغ گذاشتین که اسکم شده.اصلا راه درستی را انتخاب نکردین.لطفا اسم کوین هش را از لیست سایت های اسکم حذف کنید وگرنه تمام کاربران کوین هش یکی یکی میان سراغون تا بفهمید کی درست گفته.لطفا به عنوان مدیر سایت بیگ والت برین مطالب چنل تلگرام کوین هش را مطالعه کنید و دست از… خواندن بیشتر »

رسول ابطحی
رسول ابطحی

این سایت معتبرترین و شفاف ترین سایت استخراج ابری بیت کوین در ایران است و آقای میلاد دهقان چرا شما بدون هیچ دلیل و مدرکی اومدین این سایت را اسکم اعلام کرده اید؟بنده شخصا سایت شما را به سازمان فیلترینگ معرفی کرده ام و مقاله ای هم بر علیه شما و سایتتون به انجمن بلاک چین ایران ارسال کرده ام.امیدوارم هر چه زودتر برای همیشه سایت شما که داره مردم ایران را به بیراهه میکشونه را برای همیشه بسته شده ببینم.

Aziz
Aziz

آقا با هر شایعه ای فوری نزنید اسکم،من امروز برداشت داشتم.

دکمه بازگشت به بالا
بستن