کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول سخت افزاری کول والت اس Cool Wallet s

کول والت بهترین کیف پول سخت افزاری

کیف پول Cool Wallet s یک کیف پول سخت افزاری موبایل است که به گونه ای طراحی شده است که مانند یک کارت اعتباری به نظر می رسد و در کیف پول شما قرار می گیرد. در سال 2016 راه اندازی شد نسل اول کول ولت اولین کیف پول سخت افزار موبایل جهان را به نمایش گذاشت.

این کیف پول متعلق به یک شرکت تایوانی که در سال 2014 تأسیس شده است که قصد دارد بهترین کیف پول موبایل جهان را برای دارایی های دیجیتال ایجاد کند.

کیف پول کول والت اس Cool Wallet s چیست؟

کیف پول سخت افزاری روی تلفیق امنیت و حمل و نقل متمرکز شده است. این کیف پول یک طراحی کارت اعتباری منحصر به فرد ارائه می دهد و فقط از طریق اتصال بلوتوث از یک برنامه تلفن همراه کنترل می شود. تمیز و ساده با استفاده از یک انتخاب در حال رشد رمزنگاری به همراه مبادله داخلی. تمیز و ساده است.

طراحی کیف پول کول والت اس

طراحی سبک کارت اعتباری Cool Wallet s مورد توجه بسیاری از افراد در این صنعت قرار گرفته و به دلیل قابلیت حمل آن مورد ستایش قرار گرفته است. کیف پول نیز ضد آب ، ضد آب و قابل خم شدن است.

بررسی سخت افزار Cool Wallet s

از ابتدا از طریق کیف پول سخت افزاری Cool Wallet s چشمگیر است. این به اندازه یک کارت اعتباری با یک صفحه نمایش و دکمه داخلی است. صفحه نمایش ویژگی مهمیست زیرا به این معنی است که هیچ اطلاعات حساسی روی تلفن همراه شما نشان داده نمی شود که ممکن باشد به خطر بیفتد.
یک کارت بسیار سبک و در عین حال سبک وزن بسیار سخت است ، باور کردن آن تقریباً سخته که بتوانید cryptocurrency را از درون آن ذخیره و ارسال کنید.این کیف پول همچنین ضد آب است.
صفحه نمایش آن بسیار کوچک است ولی به راحتی قابل خواندن هست و شما بیشتر از آن می توانید برر روی تلفن همراه خود اتصال و از آن استفاده کنید.
مقادیر کیف پول و نمادهای باتری به راحتی قابل خواندن هستند ، بنابراین می دانید که از باطری و دیگر چیزا تا چه حد استفاده می کنید و بر آن تصلط کامل دارید.

روش شارژ کردن سخت افزار کول والت اس

شارژ کردن این کارت بسیار آسان است و فقط کافیست همراه کارت که به شما یک USB میدهند کارت را بر روی آن بکشید و از آن برای 3 ماه شارژ را نگه دارید و به راحتی استفاده کنید.

شروع به کار کردن با Cool Wallet s

شروع کار با کیف پول Cool Wallet s سریع و بدون دردسر است ، شما می توانید آن را در کمتر از 5 دقیقه انجام دهید. اتصال از طریق بلوتوث برقرار می شود که تقریباً فوراً جفت می شود.دارای اتصال بلوتوث رمزگذاری شده AES256 (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) است تا فقط با دستگاه مجاز ارتباط برقرار کند.همچنین کنترل کاملی بر دارایی های رمزنگاری شما ارائه می دهد.کول ولت اس فقط اطلاعات معامله غیر ضروری را منتقل می کند و اطلاعات مهم آن را فقط خود شما می توانید مشاهده کنید.عبارت Seed برای تهیه نسخه پشتیبان با استفاده از تلفن یا مستقیماً روی کارت برای امنیت بیشتر تنظیم شده است.

مزایا

  • با شکلی شبیه به کارت بانکی وبسیار سبک و قابل حمل
  • ظاهر بسیار زیبا و شکیبایی دارد.
  • قابلیت بازیابی موجودی ارز دیجیتال
  • تایید 3 مرحله ای در تراکنش
  • خیالتان را از بابت امنیت راحت می کند.

تعدادی از ارزهای پشتیبانی شده در Cool Wallet s

روش تهیه کیف پول کول والت

شما می توانید این کیف پول را از فروشگاه های اینترنتی و مراکز کامپیوتری تهیه نمایید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x