کیف پول گرم Hot Wallet چیست؟

کیف پول آنلاین

کیف پول گرم (به انگلیسی: Hot Wallet) یک نوع کیف پول است که به اینترنت متصل و آنلاین است. در پست قبلی در بیگ والت به توضیح کیف پول سرد Cold Wallet پرداخیتم و یافتیم که همه کیف‌ها به صورت کلی به دو نوع گرم یا سرد طبقه‌بندی می‌شوند.

کیف پول گرم Hot Wallet

کیف پول های وب یک نوع کیف پول گرم است که این کیف پول‌ها معمولا کمترین سطح امنیت ذخیره ارزهای دیجیتالی را دارند، چرا که شما به کلید خصوصی دسترسی ندارید. به بیان ساده، شما فقط از یک نفر درخواست می‌کنید که این ارزها را برایتان نگه دارد.

این کیف پول‌ها بیشتر در معرض خطر هکرها قرار دارند، چرا که روزنه‌های امنیتی بسیار زیادی دارند. هم از طرف سایت ارائه دهنده خدمات کیف پول و هم از طرف سیستم شما هکر ها کیف پول های گرم را راحت تر میتوانند هک کنند.

افرادی که دارای ارز دیجیتال هستند مقدار کمی از آن را در کیف پول گرم نگهداری میکنند و مقدار بیشتر را در کیف پول سرد نگهداری میکنند. پس شما هم اشتباه تازه کارها رو انجام ندهید و ارزهای خود را در کیف پول وب نگهداری نکنید. بهترین گزینه استفاده از کیف پول سرد است.

کیف پول‌ رومیزی:

این نوع کیف پول Hot Wallet، کلید خصوصی شما را بر روی رایانه ذخیره می‌کنند. این در صورتی است که رایانه شما فاقد بدافزارها و هرگونه ضعف امنیتی باشد خیلی سخت است که بتوان رایانه‌ی شخصی را ایمن نگه داشت. پس باید از یک آنتی ویروس امن استفاده کنید.

 کیف پول‌ تلفن همراه:

کیف پول‌های تلفن همراه کلید خصوصی را بر روی تلفن همراهتان ذخیره می‌کنند. کیف پول‌های تلفن همراه از لحاظ امنیتی خیلی ضعیف است و حریم خصوصی حفظ نمی شود.

امنیت کیف پول آنلاین برای ذخیره سازی

در کل پیشنهاد نمی شود ولی این کیف پول ها در حال تلاش برای امن نگه داشتن حساب ها هستند که بهترین به نظر من سایت معروف بلاک چین (Blockchain) است.

امتیاز شما به این مطلب
[votes: 2 Rating: 5]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

2
دیدگاه بگذارید

1 نظر داده ها
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین موافقت یا مخالفت
پرطرفدارترین نظر
2 نظر نویسندگان
  اشتراک در  
جدیدترین نظرات قدیمی‌ترین نظرات نظراتی با رای بیشتر
اطلاع از
نوتی زهی

با سلام
آیا کیف پول Coinpayments.net قابل اطمینان است ؟ چون سایت بلاکچین برایم باز میشه اما وقتی مشخصاتم را برای ثبت نام وارد می کنم به صفحات بعدی نمیره !!!

بستن