کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول LEDGER NANO X چیست؟کیف پولی بسیار ارزان

کیف پول LEDGER NANO X چیست؟ کیف پولی بسیار ارزان

کیف پول LEDGER NANO X چیست؟کیف پولی بسیار ارزان. Ledger Nano S همیشه یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های سخت افزاری در بازار بوده و دلیل خوبی هم داشته است. در مقایسه با کیف پول‌های سخت افزاری دیگر، Ledger Nano X بسیار ارزان‌تر است. و همچنین دستگاه پشتیبانی گسترده‌ای از انواع ارزهای رمزپایه جایگزین را ارائه می‌دهد. این مجموعه عوامل تضمین می‌کرد که Ledger Nano S شاید پر فروش‌ترین کیف پول سخت افزاری در طی سال‌های ۲۰۱۷ باشد.

امکانات

Ledger Nano X شباهت‌های زیادی با هم مدل خود Ledger Nano S دارد. طراحی کم و بیش یکسان به نظر می‌رسد و همچنین در زیر کاپوت به نظر می‌رسد، از بسیاری از فناوری‌ها و سخت افزارهای مشابه برای ساخت دستگاه استفاده شده است. ایمن‌سازی Ledger Nano X در واقع تفاوت اساسی ندارد. Ledger Nano X در درجه اول ادامه مسیری است که Ledger با Nano S طی کرده است. بنابراین Ledger Nano S لزوما بهتر از مدل قبلی نیست، اما Nano X موارد بیشتری را ارائه می‌دهد. و این عمدتا به دلیل دو ویژگی مهم است، یعنی اضافه شدن قابلیت بلوتوث و گسترش فضای موجود برای نصب برنامه ها.

فضای بیشتر برای برنامه ها

فضای محدود با Ledger Nano S قدیمی‌تر، کمی دردناک است. شکایتی که معمولاً در مورد Ledger Nano S شنیده می‌شود این است که این تصور ایجاد شده است که دستگاه همزمان از ده‌ها ارز رمزپایه پشتیبانی می‌کند، اما این در واقعیت است مشخص شد که حداکثر ۲ تا ۳ برنامه می‌توانند همزمان روی آن قرار بگیرند. اگر می‌خواهید برنامه‌های بیشتری نصب کنید، ابتدا باید با حذف نصب برنامه‌های دیگر، فضا را آزاد کنید. کاملاً دردسر ساز و بسیاری از مردم این موضوع را کمی گمراه کننده می‌دانند.

بلوتوث

همچنین جدید این است که Ledger Nano X دارای بلوتوث است. این اضافات عمدتا به منظور سهولت پرداخت‌های تلفن همراه است. مدل قبلی Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری عالی است، اما به خصوص وقتی از آن در ترکیب با رایانه رومیزی استفاده می‌کنید. کابل‌های OTG برای فروش وجود دارد که می‌توان Ledger Nano S را با آن به تلفن همراه متصل کرد. اما بسیار کاربر پسند نیست و دستگاه به وضوح برای آن طراحی نشده است. علاوه بر این، هنگامی که می‌خواهید در حین پرداخت هزینه پرداخت کنید، کار با کابل‌ها دردسر ساز است.

با استفاده از Ledger Nano X، این به لطف افزودن بلوتوث بسیار بهتر تنظیم می‌شود. با این کار اتصال دستگاه به تلفن همراه (یا دستگاه دیگر) و پرداخت آسان‌تر «پرداخت» آسان است.اتفاقاً افزودن بلوتوث خطرات امنیتی جدیدی ندارد. کیف پول‌های سخت افزاری به گونه‌ای کار می‌کنند که کلید خصوصی هرگز کیف پول سخت افزاری را بدون رمزگذاری ترک نمی‌کند. فقط معاملات رمزگذاری شده و امضا شده پخش می‌شود. اینکه آیا این اطلاعات از طریق بلوتوث، USB یا به صورت عمومی از طریق اینترنت ارسال می‌شود اهمیتی ندارد، زیرا این محافظت عمدتا در رمزگذاری است.

نصب و راه اندازی

نصب Ledger Nano X همانند نصب Ledger Nano S قدیمی است. هنگامی که دستگاه را برای اولین بار روشن می‌کنید، از شما خواسته می‌شود برای ایجاد کیف پول جدید یا وارد کردن کیف پول موجود انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک کیف پول جدید ایجاد کنید، صفحه نمایش کیف پول سخت افزاری ۲۴ کلمه را که عبارت بازیابی کیف پول جدید شما را تشکیل می‌دهند، در اختیار شما قرار می‌دهد. این ۲۴ کلمه انگلیسی است که به عنوان یک نوع کد دسترسی برای کیف پول شما عمل می‌کند.

گاهی اوقات به این عبارت عبارتی، عبارت دانه یا عبارت عبور نیز گفته می‌شود، اما Ledger عبارت بازیابی نام را ترجیح می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که این ۲۴ کلمه را ایمن نگه دارید! این رشته ۲۴ کلمه‌ای تمام مواردی است که برای دسترسی به کیف پول و بنابراین بیت کوین‌های موجود در آن لازم است. اگر هرگز آن‌ها را گم کردید، ردیابی آن‌ها غیرممکن است. و اگر هرگز می‌خواهید از نرم‌افزار جدید کیف پول استفاده کنید، برای دسترسی به بیت کوین‌های خود به این عبارت بازیابی احتیاج دارید.

نرم افزار

بعد از ایجاد کیف پول، نوشتن عبارت بازیابی مربوطه و تنظیم کد پین، خود دستگاه آماده استفاده است. مرحله بعدی نصب نرم افزاری است که می‌خواهید کیف پول سخت افزاری را با آن کار کنید. در بیشتر موارد این نرم‌افزار Ledger Live خواهد بود که Ledger برای این کار در دسترس قرار می‌دهد.

یک نسخه دسک تاپ از این نرم‌افزار وجود دارد که Ledger Nano S نیز با آن کار می‌کند، اما از آنجا که Ledger Nano X دارای بلوتوث است، برنامه موبایل Ledger به خصوص جالب توجه است. هم برای iOS (از iOS ۹.۱) و هم برای Android (از Android ۷.۰) در دسترس است. اتصال Ledger Nano X به تلفن همراه مانند هر دستگاه بلوتوث دیگری کار می‌کند و در طول تست ما به راحتی پیش رفت.

برنامه Ledger Live یک برنامه دلپذیر و بدون زنگ و سوت غیر ضروری است. اندکی پس از شروع کار برای اولین بار و اتصال دستگاه به آن، از شما خواسته می‌شود یک حساب کاربری راه اندازی کنید. این یک حساب کاربری نیست، اما در واقع شما می‌خواهید انواع کیف پول‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید. در بیشتر موارد، کافی است که به سادگی Bitcoin را در اینجا انتخاب کنید، اما در صورت تمایل، می‌توانید کیف پول برای ارز رمزنگاری شده دیگری را نیز تنظیم کنید.

استفاده کنید

و این استفاده بسیار خوب عمل می‌کند. در بیشتر موارد، پرداخت تلفن همراه با استفاده از کدهای QR کار می‌کند، که اسکن آن‌ها از طریق برنامه Ledger Live آسان است. با استفاده از برنامه، هزینه کارگر استخراج را برای استفاده انتخاب می‌کنید. سپس معامله از طریق بلوتوث به کیف پول سخت افزاری ارائه می‌شود. برخی از داده‌های معامله برای تأیید در صفحه کیف پول سخت افزاری نشان داده می‌شود، پس از آن کاربر می‌تواند از طریق دکمه‌های فیزیکی Ledger Nano X معامله را تأیید کند. پس از تأیید، کیف پول سخت افزاری تراکنش را امضا می‌کند و کاملاً رمزگذاری شده و از طریق آن ارسال می‌شود برنامه به شبکه بیت کوین.

نظرات

با این وجود می‌توانید نظرات انتقادی نیز بدهید. یک کیف پول سخت افزاری معمولی با کابل ممکن است به اندازه Ledger Nano X برای پرداخت‌های تلفن همراه مفید نباشد. اما ممکن است کمی بیشتر از نظر جسمی کیف پول سخت افزاری وجود داشته باشد. به هر حال، Ledger Nano X فقط یک وسیله کوچک است که شما جداگانه با خود حمل می‌کنید.

احتمالاً می‌توانید از کابل ارائه شده برای اتصال Ledger Nano X به یک حلقه کلید استفاده کنید. اما در اینجا ممکن است در برابر ساییدگی آسیب‌پذیر باشد و همچنین بیرون آوردن هر بار کیف پول دیجیتال بهینه نیست. از کلیدهای خود استفاده کنید همچنین می‌توانید سوال کنید که آیا امنیت بالای کیف پول سخت افزاری برای پرداخت‌های روزمره موبایل ضروری است یا خیر. به هر حال، بسیاری از مردم کیف پول سخت افزاری را نوعی گاوصندوق در نظر می‌گیرند. در جایی که پس‌انداز می‌کنند. و شاید شما نمی‌خواهید با تمام پس‌انداز خود در جیب خود روزانه راه بروید، بلکه دسترسی به آن را با خیال راحت در خانه حفظ کنید.

نتیجه گیری

در حالی که Ledger Nano S هنوز از بعضی جهات کمی شبیه نمونه اولیه است، Ledger Nano X محصولی کاملاً بالغ‌تر است. کیفیت ساخت بسیار بهتر است، گسترش حافظه RAM برای بسیاری مورد استقبال قرار خواهد گرفت و افزودن بلوتوث و صفحه نمایش بزرگتر باعث می‌شود تا Ledger Nano X نسبت به مدل قبلی قابل استفاده‌تر باشد. از طرف دیگر قیمت بالاتری نیز وجود دارد. Ledger Nano X با برچسب قیمت ۱۱۹.۰۰ یورو، دو برابر Ledger Nano S گران است که قیمت آن در حال حاضر ۵۹.۰۰ یورو است. هنوز در مقایسه با کیف پول‌های سخت افزاری سایر تولیدکنندگان گران نیست، اما نمی‌توانید بگویید ارزان‌ترین است. و این دقیقاً یکی از نقاط قوت Ledger Nano S بزرگتر است.

نتیجه نهایی

اینکه آیا Ledger Nano X گزینه مناسبی برای شماست. بستگی به این دارد که آیا ویژگی‌های اضافی برای شما جذاب است. این امر در صورتی اتفاق می‌افتد که بخواهید پرداخت‌های زیادی از طریق تلفن همراه انجام دهید. یا اگر بخواهید علاوه بر بیت کوین، بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر را با همان دستگاه مدیریت کنید. اگر فکر می‌کنید داشتن یک محصول کمی سفت و محکم با ظاهری لوکس‌تر، Ledger Nano X نیز می‌تواند مورد توجه شما باشد.

با این وجود، آیا قصد پرداخت کم یا کم پرداخت موبایل را دارید و فقط به بیت کوین علاقه دارید؟ پس ممکن است Ledger Nano S قدیمی‌تر نیز به همان اندازه مناسب باشد. کیفیت ساخت کمتر است، اما برای استفاده پراکنده به اندازه کافی خوب است. با پولی که پس‌انداز می‌کنید، احتمالاً می‌توانید Ledger Nano S دوم را بخرید و این ممکن است مزایایی بیش از راحتی بلوتوث داشته باشد.

کیف پول LEDGER NANO X چیست؟

سرعت انتقال - 37%
راحتی در استفاده - 46%
ناشناسی - 31%
امنیت - 61%
پشتیبانی از ارزهای مختلف - 27%

40%

کیف پولی بسیار ارزان. Ledger Nano S همیشه یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های سخت افزاری در بازار بوده و دلیل خوبی هم داشته است. در مقایسه با کیف پول‌های سخت افزاری دیگر، Ledger Nano X بسیار ارزان‌تر است

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x