کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول (SAMOURAI) چیست؟ کیف پولی امن

کیف پولی امن و محرمانه و اختصاصی بیت کوین

کیف پول (SAMOURAI) خود را به عنوان محبوب‌ترین کیف پول محرمانه برای بیت کوین معرفی می‌کند. این کیف پول فقط به BTC اختصاص دارد و از altcoins پشتیبانی نمی‌کند. سامورایی در دو سال گذشته جایگزینی برای سایر کیف پول‌های BTC بوده است. کیف پول پر از ویژگی‌های نوآورانه است که به آن اجازه می‌دهد تحت هر شرایط شبکه کار کند.
مقادیر زیادی بیت کوین نباید در کیف پول سامورایی شما ذخیره شود! اگر ایمن‌ترین کیف پول بیت کوین را می‌خواهید، باید از کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S یا TREZOR T استفاده کنید.

با سامورایی (SAMOURAI) از خود محافظت کنید

سامورایی (SAMOURAI) هنوز معتقد است که حفظ حریم خصوصی باید ذاتی استفاده از BTC باشد. به همین دلیل، کیف پول از آدرس‌های متناوب پشتیبانی می‌کند. برای تقویت امنیت، کیف پول از فناوری STONEWALL استفاده می‌کند، این ابرداده را که به اشخاص ثالث امکان می‌دهد کیف پول‌های مرتبط را شناسایی کنند، پنهان می‌کند.

شروع با کیف پول سامورایی

شروع کار با این کیف پول به آسانی بارگیری برنامه از فروشگاه Google است. مراقب باشید مطمئن شوید که از برنامه مناسب استفاده می‌کنید. برنامه‌های تقلبی ممکن است خود را به عنوان کیف پول نقاب زده و هر BTC که به آن‌ها ارسال شده را بدزدند. راه اندازی کیف پول جدید نیاز به محافظت سه برابر دارد. مطمئن شوید که یک قلم و کاغذ برای تهیه کپی از عبارت عبور، پین، اما مهمتر از همه، عبارت تولید کلید دارید.

کیف پول Samourai کاربر را وادار می‌کند که عبارت عبور را کپی کند، این کار بهتر است روی کاغذ انجام شود نه روی رایانه یا از طریق سرویس‌های ابری. عبارت عبور برای استخراج بذرها استفاده می‌شود و می‌تواند کیف پول را دوباره روی دستگاه دیگری راه اندازی کند. نوشتن کد، به ویژه در مکان‌های مختلف، پشتیبان مناسب برای کیف پول Samourai است.

معامله خصوصی

سپس کیف پول از کاربر درخواست می‌کند تا یک شناسه PayNym ایجاد کند. این نام مستعار ویژه به کاربران امکان می‌دهد تا دارای هویت قابل دسترسی برای به اشتراک‌گذاری آنلاین باشند، اما نمی‌توان آن را به آدرس BTC متصل کرد. این ابزار از حمله اولین لمس جلوگیری می‌کند که در آن کیف پول شخص قابل شناسایی و تفکیک برای ردیابی است.

چه کسی باید از کیف پول سامورایی (SAMOURAI) استفاده کند؟

این کیف پول برای کاربران متوسط یا پیشرفته BTC مناسب است، از طریق پذیرندگان جدید نیز می‌توانید آن را امتحان کنید.
نسخه موبایل با ساده‌ترین و بصری‌ترین کیف پول‌ها رقابت می‌کند. ذخیره مقادیر کمی BTC در سامورایی برای استفاده روزمره یک گزینه است. کیف پول موبایل هنوز در مرحله آزمایش باز است، به این معنی که اشکالات و مشکلات منتفی نیستند.

اجرای یک گره کامل

بارگیری Samourai Dojo ابزاری کامل برای اجرای یک گره ارائه می‌دهد، بنابراین دسترسی مستقیم به معاملات BTC دارد. دسترسی به گره‌ها ممکن است براساس اتصال متفاوت باشد. استفاده از سامورایی با یک گره خود میزبان، اتصال و امنیت را افزایش می‌دهد.

اجرای یک گره آفلاین یک ویژگی اضافی امنیتی و محرمانه است. سامورایی می‌تواند تراکنش‌های خارج از زیرساخت معمول اینترنت را که گره‌های بیت کوین را بهم متصل می‌کند، گسترش دهد. در عوض، کیف پول قادر به استفاده از پیامک یا شبکه‌های مش برای صرف هزینه آفلاین و تبلیغ یک معامله است.

ویژگی های اضافی (SAMOURAI)

کیف پول سامورایی (SAMOURAI) ویژگی‌های اضافی را برای انجام سریعتر و ارزان‌تر شدن معاملات ارائه می‌دهد. کیف پول SegWit فعال است و به فرم آدرس Bech32 اجازه می‌دهد. ویژگی Smart Miner Fees با بهینه‌سازی درج در یک بلوک، بدون انتظار زیاد و بدون اضافه پرداخت، هزینه‌های معامله را خراب می‌کند. این ویژگی همچنین از اشتباه پرداخت ناخواسته بیش از حد هزینه‌های ماینر جلوگیری می‌کند. کیف پول سامورایی همچنین اجازه می‌دهد تا معاملات دسته‌ای، انتقال غیر مرتبط را به یک معامله بسته شده متصل کند، فقط یک هزینه ماینر را پرداخت کند.

ویژگی‌های امنیتی موبایل

سامورایی (SAMOURAI) را می‌توان بصورت آفلاین یا همراه با کیف پول سخت افزاری آفلاین استفاده کرد. اما سامورایی به عنوان کیف پول موبایل در هنگام اتصال ذاتاً از امنیت کمتری برخوردار است. به همین دلیل، ویژگی‌های اضافی برنامه را روی صفحه تلفن همراه پوشانده و حضور آن را پوشانده است. صفحه ورودی پین علاوه بر این برای جلوگیری از حدس زدن درهم می‌رود. PIN نیز برای جلوگیری از اجبار بی‌رحمانه، یک طول ثابت نیست.

دستورات پیامکی از راه دور یک ویژگی انتخاب است که به کاربر اجازه می‌دهد کیف پول را از طریق پیام کوتاه غیرفعال کند، در صورت سرقت یا گم شدن تلفن همراه. با از دست دادن تلفن، کیف پول را می‌توان از طریق عبارت seed ۱۲ کلمه بازیابی کرد.

سامورایی منبع باز است

سامورایی برخلاف کیف پول‌های منبع محجبه، کد منبع کامل خود را ارائه می‌دهد. از طریق صفحه GitHub، کاربران پیشرفته می‌توانند برگه‌های کنترل را مشاهده کرده و تأیید کنند که کیف پول جعل نشده یا بدجنس جایگزین نشده است. این تیم اخلاق منبع باز ایجاد نرم‌افزار را برای تأمین اهداف حفظ حریم خصوصی دنبال می‌کند. هدف سامورایی بازگرداندن آزادی استفاده از بیت کوین است. این تیم همچنین خود را به عنوان اخلال در مدل‌های فعلی نرم‌افزار می‌داند: ما فعالان حریم خصوصی هستیم که زندگی خود را وقف ایجاد نرم افزاری کرده‌ایم که سیلیکون ولی هرگز ساخته نخواهد شد، تنظیم کننده‌ها هرگز اجازه نمی‌دهند و VC هرگز در آن سرمایه‌گذاری نمی‌کند. ما نرم افزاری را که شایسته بیت کوین است، می‌سازیم.

تیم پشتیبانی (SAMOURAI)

کیف پول Samourai یکی از معدود مواردی است که تیم پشتیبانی اختصاصی آن‌ها را در اختیار دارد. کیف پول‌ها معمولاً متناسب با کاربران پیشرفته هستند و بسیار بی‌رحمانه هستند. کیف پول سامورایی هنوز آزمایشی است و گزارش گاه به گاه اشکال را نیز دریافت کرده است.

یک تیم پشتیبانی اختصاصی ممکن است برخی از مشکلات را عیب‌یابی کند، خصوصاً در رابطه با مشاهده موجودی طی سالهای گذشته، سامورایی برخی از اشکالات گزارش شده را هموارتر کرده است. کیف پول Samourai همچنین به ایمیل‌های رمزگذاری شده بدون نام، برای یک لایه محرمانه دیگر پاسخ می‌دهد.

کیف پول (SAMOURAI) چگونه است؟

سرعت انتقال - 32%
راحتی در استفاده - 32%
ناشناسی - 23%
امنیت - 53%
پشتیبانی از ارزهای مختلف - 4%

29%

کیف پول (SAMOURAI) خود را به عنوان محبوب‌ترین کیف پول محرمانه برای بیت کوین معرفی می‌کند. این کیف پول فقط به BTC اختصاص دارد و از altcoins پشتیبانی نمی‌کند. سامورایی در دو سال گذشته جایگزینی برای سایر کیف پول‌های BTC بوده است. کیف پول پر از ویژگی‌های نوآورانه است که به آن اجازه می‌دهد تحت هر شرایط شبکه کار کند.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x