سرمایه‌گذاری و استخراج ارز دیجیتالکسب درآمد اینترنتی

یوزبیت استخراج ارز دیجیتال ایرانی از طریق پردازنده

یوزبیت اولین شبکه تجارت الکترونیک ایران

یوزبیت قابلیت استخراج ارز دیجیتال از طریق پردازنده را متوقف کرده و به کار دیگری مشغول است که در ادامه توضیح داده شده.

یوزبیت اولین شبکه تجارت الکترونیک ایران می باشد که امکان ساخت، توسعه، مدیریت و ارتباط در شبکه مجازی اختصاصی را برای کاربران و کسب و کارها فراهم می سازد.
کسب و کارها و کاربران عادی میتوانند در یوزبیت رایگان صفحه شخصی خود را بسازند و از امکاناتی نظیر، ساخت شبکه اختصاصی و ارتباط دوطرفه طبق راهبرد یوزبیت، ارتقا حساب به حساب فعال و کسب درآمد از شبکه، کسب درآمد از استخراج با پردازنده، کسب درآمد از گردونه شانس، شرکت در مسابقات فروش و… بهره ببرند.
همچنین کاربرانی که محصول یا سرویسی برای ارائه دارند میتوانند از پتانسیل بازاریابی، تبلیغاتی و فروش یوزبیت برای توسعه کسب و کار خود بهره ببرند.

یوزبیت چیست؟

یوزبیت یک پلتفرم و شبکه تجارت الکترونیک است که کسب درآمد از اینترنت را بصورت آسان شده در دسترس کاربران ایرانی قرار میدهد. هر کاربر با استفاده از ظرفیت ها و استعداد های خود می تواند اقدام به ایجاد کسب و کار و کسب درآمد در شبکه یوزبیت نماید. برای آشنایی بیشتر با یوزبیت می توانید مقاله یوزبیت چیست؟ را مطالعه نمایید.

لینک ثبت نام

یوز رایگان با گردونه شانس

– در صورت برابر شدن سه شکل 1 یوز به کیف پول شما اضافه می شود.
– در صورت برابر شدن دو شکل 0.001 یوز به کیف پول شما اضافه می شود.
– با هر بار چرخاندن حتی در صورت برابر نشدن شکل ها 0.0001 یوز به کیف پول شما اضافه می شود.
– شما هر 1 ساعت مجاز به چرخاندن هستید.
– برای واریز به کیف پول حتما وارد حساب کاربری خود شوید.

برداشت موجودی

– در این صفحه فقط می توانید موجودی حساب خود را به حساب بانکی خود و موجودی یوز خود را به کیف پول اتریومی خود منتقل نمایید.
– مبلغ درخواستی شما به حساب بانکی یا کیف پول اتریوم ثبت شده در تنظیمات واریز می شود. یوزبیت در صورت غلط بودن اطلاعات هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
– برای انتقال یوز به کیف پول پیشنهاد می کنیم از کیف پول myetherwallet استفاده نمایید.
– حداقل مبلغ جهت برداشت موجودی حساب 10000 تومان می باشد.
– حداقل مبلغ جهت انتقال به کیف پول 50 یوز می باشد.
– ثبت درخواست برداشت شما به منزله پذیرش قوانین می باشد.
– هزینه خدمات سایت برای برداشت از حساب ریالی 4% و کارمزد انتقال به کیف پول 5 یوز ثابت می باشد.
– درخواست های برداشت کمتر از 1 روزکاری واریز می شوند.

مارکت یوزبیت

با افزودن محصول به مارکت اختصاصی خود علاوه بر داشتن یک فروشگاه اختصاصی، همزمان شبکه بازاریابان یوزبیت با بیش از 11 هزار بازاریاب فعال بر روی محصول شما فعال می شوند و به افزایش فروش محصول شما کمک می نمایند. همچنین کاربران شبکه ساز و بازاریاب می توانند با اشتراک محصولات موجود در مارکت و فروش آنها به اندازه درصد بازاریابی تخصیص داده شده پورسانت دریافت نمایند. برای دسترسی به مارکت یوزبیت میتوانید از منو سمت راست اقدام نمایید.
فروشگاه اختصاصی یوزبیت که محصولات مناسب برای شبکه بازاریابی و رشد کاربران قرار خواهد گرفت.

ترید و خرید و فروش یوز

یوز در صرافی غیرمتمرکز EtherDelta و ForkDelta لیست شد و توسط اتریوم قابل خرید و فروش می باشد،
همچنین یوز در صرافی داخلی بیدارز لیست شده است و توسط ریال قابل خرید و فروش می باشد.

شبکه سازی

یوزبیت یک پلتفرم شبکه سازی و کسب درآمد از اینترنت است . این پلتفرم تجارت الکترونیک به منظور ساخت و مدیریت شبکه اختصاصی و افزایش فروش با استفاده از الگوریتم های دیجیتال مارکتینگ ایجاد شده است. شما میتوانید شبکه اختصاصی خود را بر بستر امن و بومی یوزبیت ایجاد کرده و از امکانات پلتفرم یوزبیت برای ارتباط، مدیریت و مطالعه شبکه خود استفاده نمایید.
درآمد شما از یوزبیت با گستردگی شبکه‎تان رابطه مستقیم دارد یعنی هرچقدر شبکه گسترده‎تری داشته باشید به همان میزان درآمد بیشتری خواهید داشت. پس شبکه سازی امری حیاتی برای درآمدزایی مناسب از طریق پلتفرم یوزبیت است.
شما در ازای هر فعالیتی که در یوزبیت انجام میدهید پول دریافت میکنید. پس شبکه سازی هم رایگان و بدون سود نخواهد بود. هر کاربر که قصد فعالیت در یوزبیت و کسب درآمد بصورت ریالی را داشته باشد باید مبلغ جزیی را پرداخت کرده تا حساب کاربری عادی خود را به حساب کاربری ویژه یا شبکه ساز ارتقا دهد. پس از ارتقای عضویت، کاربر میتواند فعالیت خود را شروع کرده و اقدام به شبکه سازی نماید. برای این امر در پایین همین صفحه لینک اختصاصی بازاریابی شما قرار گرفته شده که به جهت شبکه سازی فقط کافیست این لینک را برای افراد بفرستید و توضیحات لازم را ارائه دهید. هر فردی که از طریق لینک اختصاصی بازاریابی شما وارد سایت شده، ثبت نام کرده و ایمیل خود را تایید کند، بعنوان زیرمجموعه شما ثبت میشود.
در ضمن بغیر از لینک اختصاصی، برای کاربرانی که دارای وبسایت،وبلاگ یا شبکه اجتماعی هستند بنرها و تیزر تبلیغاتی نیز قرار داده شده است.
در صورتی که زیرمجموعه شما با پرداخت هزینه لازم، حساب کاربری خود را ارتقا دهد، درصد قابل توجهی از هزینه پرداخت شده توسط زیرمجموعه به شما تعلق میگیرد.
حساب‎های ارتقا داده شده در یوزبیت مدت‎دار هستند و پس از انقضای تاریخ اعتبار آنها کاربر باید دوباره حساب خود را شارژ نماید و هر بار که این اتفاق بیوفتد شما که درواقع معرف کاربر زیرمجموعه خود هستید همان پورسانت را دوباره دریافت میکنید. پس شبکه سازی در یوزبیت درآمدی پیوسته و مستمر دارد.
شبکه سازی به منظور گسترده کردن شبکه و با هدف درآمد بیشتر از شبکه اختصاصی در آینده انجام میشود اما همین فعالیت نیز برای کاربر شبکه ساز سودآور بوده و درآمدی دائمی و پیوسته را نصیب کاربر شبکه ساز میکند.

هدف یوزبیت چیست؟

یکی از اهداف اصلی پورتال یوزبیت، پیاده سازی ساختار پورتال بر اساس پلتفرم های چندوجهی است. به عبارت دیگر هویت یوزبیت در گرو عملکرد کاربرانش می باشد که اهداف یوزبیت را محقق می سازند. درحال حاضر تکنولوژی بلاک چین امکان تحقق این رویا را فراهم می سازد. در همین راستا به عنوان اولین قدم ، توکن های بهاداری به نام یوز (Yooz) توسط تیم متخصص یوزبیت بر بستر بلاکچین اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 ایجاد شده است و خدمات پورتال یوزبیت با این توکن به صورت ویژه هماهنگ سازی شده است. همگام با توسعه یوزبیت و با توجه به نیازها از بلاک چین بیشتر استفاده خواهد شد. از آنجایی که توکن‎های یوز، کاربردی هستند بنابراین در آینده و با بیشتر شدن کاربرد یوز در پلتفرم یوزبیت، ارزش توکن‎های یوز افزایش پیدا خواهد کرد. میتوان بعنوان سرمایه‎گذاری بلندمدت نیز به توکن‎های یوز اعتماد کرد.

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
یوزبیت یوزکوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

7
نظرات کاربران

avatar
2 تعداد نظرات
1 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
3 نظرات
رضاmiladmilanسجاد نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
حسین
حسین

سلام
وقت بخیر
برای اطلاعات دقیق تر در مورد یوزبیت لطفا مقاله زیر را مطالعه بفرمایید:
https://yoozbit.com/blog/%DB%8C%D9%88%D8%B2%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

محمدهادی
محمدهادی

با سلام.
بسیار ممنون از این خبر.
هفته پیش که اومدم در اینجا ، مستطیله قرمز بود.
الآن که سبز شده است ، خیالم راحت تر شد.
من به تیم پشتیبانی شون هم گفتم که به مناسبت 22 بهمن
تغییراتی در سرعت استخراج و افزایش 10 برابر جوایزه گردونه شانس بدهند،
امیدوارم که عملی کنند.

علی
علی

ارزش هر یوز بیت 0.001دلار و ارزش هر مونرو 45دلار شما ۴۵دلار استخراج میکنید و یک یوز دریافت میکنید

محمد
محمد

استخراج در این سایت اصلا به صرفه نیست چرا؟
شما در اصل دارید مونرو استخراج مینید و انها به شما یوز می دهند توکن یوز اصلا قابلیت استخراج ندارد ارزش هر یوز در بازار های جهانی ده تومان است وارزش مونرو خیلی بیشتر خودتان ببیینید

رضا
رضا

میخام وارد بشم همش خطا میده.میگه اتصال شما امن نیست….درسش کنین.

سجاد
سجاد

سلام آقا این قسمت خرید استخراج ابری تو سایت نیست

دکمه بازگشت به بالا
بستن