پلتفرم تبلیغاتیکسب درآمد اینترنتی

یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران

پلتفرم تبلیغاتی یکتانت به معتبرترین رسانه ها دسترسی دارد.

با یکتانت تاثیرگذارترین رسانه‌ها در دسترس شماست.
بزرگترین و معتبرترین رسانه‌ها، یکتانت را برای همکاری در نمایش تبلیغات آنلاین انتخاب کرده اند پس چرا شما جزو این دسته نباشید.

yektanet بزرگترین پلتفرم تبلیغاتی آنلاین ایران؛ یکتانت با دسترسی به بیش از ۴۰۰ وبسایت از بزرگترین رسانه‌های ایران و ظرفیت بیش از یک میلیارد کلیک با کیفیت در ماه بیشترین ترافیک را برای کسب و کارها فراهم می‌کند.

یکتانت بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین در ایران است که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات به تبلیغ‌کنندگان، بیشترین درآمدزایی را برای رسانه‌های دیجیتال فراهم می‌کند تا آنها بتوانند محتوای بهتری به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کنند.

در این نوع سایت ها عده ای به عنوان نمایش دهنده پول میدهند تا برای خود تبلیغ کنند و عده ای با نمایش تبلیغات آنها کسب درآمد میکنند. این گونه سایتها واسطی بین نمایش دهنده‌گان و تبلیغ کنندگان هستند.

وبسایت رسمی

کسب بهترین نتیجه از تبلیغات آنلاین

شعار یکتانت صداقت، شفافیت، همدلی و نوآوری مستمر است و هدف آن ایجاد بهترین نتیجه برای تبلیغ‌کنندگان و درآمدزایی منصفانه برای رسانه‌هاست تا بتوانند محتوای بهتری برای مخاطبان فارسی‌زبان تولید کنند. تیم یکتانت همواره بر اساس داده‌ها تصمیم‌گیری می‌کند و تلاش روزمره‌اش در جهت بهبود عملکرد کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال است. از همین رو به کمک الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی یکتانت محصولات منحصر به فردی در حوزه تبلیغات آنلاین خلق کرده‌ است تا روز به روز خدمت بهتر و نتیجه بخش‌تری را به مشتریان خود ارائه دهد.

تبلیغ‌کنندگان و ساخت کمپین در یکتانت

تبلیغات کلیکی یا Pay Per Click) PPC)

در تبلیغات کلیکی شما تنها به ازای کاربری که به شما علاقه نشان داده و با کلیک روی تبلیغات، وارد وب‌سایت شما می‌شود هزینه می‌پردازید. با هدفمندسازی و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغات کلیکی می‌توانید تبلیغات‌تان را در زمان درست، تنها به مخاطبان هدف‌تان نمایش داده و بهره‌وری کمپین‌تان را افزایش دهید.

مزایای تبلیغات کلیکی یکتانت:

 • نمایش تبلیغات در معتبرترین رسانه‌های ایران
 • کنترل ۱۰۰٪ در تعیین قیمت کلیک و انتخاب رسانه‌ها
 • امکان نمایش تبلیغات کلیکی به مخاطبان هدف شما
 • تشخیص موضوعی صفحات وب و نمایش تبلیغات در صفحات مرتبط
 • امکان بهینه‌سازی‌کمپین به کمک گزارش‌های عملکرد
 • امکان هدف‌گیری مجدد مشتریان بالقوه از دست رفته
 • تضمین کلیک‌های واقعی و بازگشت هزینه در غیر این‌صورت
 • انواع هدفمندسازی تبلیغات کلیکی بدون هزینه اضافه

انواع هدفمندسازی تبلیغات کلیکی

 • موضوعی
 • زمانی
 • جغرافیایی
 • دستگاه نمایش
 • اپراتور
 • نمایش‌دهندگان

انواع تبلیغات کلیکی یکتانت

تبلیغات همسان کلیکی

تبلیغات همسان (Native)‌ به تبلیغاتی گفته می‌شود با قالب و ساختار ظاهری وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده هم‌خوانی دارند. حتما تبلیغات همسان یکتانت را در جایگاه‌هایی با عنوان‌های «مطالب پیشنهادی از سراسر وب»، «پیشنهاد روز» و … در وب سایت‌های مختلف ایران دیده‌اید. این تبلیغات بهترین اثربخشی را برای تبلیغات محتوا-محور شما دارند.

تبلیغات بنری کلیکی

یکتانت با ارائه بهترین جایگاه‌های بنری در پرمخاطب‌ترین و باکیفیت‌ترین رسانه‌های ایران، بهترین بستر را برای معرفی برند و خدمات‌تان در اختیار شما قرار می‌دهد. نمایش تبلیغات برند شما در این رسانه‌های معتبر، بهترین روش ایجاد اعتماد در میان میلیون‌ها مخاطب ایرانی فضای دیجیتال است.

تبلیغات ریتارگتینگ کلیکی

ریتارگتینگ یا هدفگیری مجدد بهترین راهکار برای بازگرداندن مشتریان بالقوه یا کاربران از دست رفته است. با ریتارگتینگ یکتانت شما می‌توانید افرادی را که قبلا به وب‌سایت شما علاقه نشان داده‌اند و از آن بازدید کرده‌اند، با ارائه پیشنهادهای ویژه مجددا هدفگیری کنید و نرخ تبدیل خود را چند برابر کنید.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود. افرادی که این پیام را دریافت می‌کنند،‌ کاربران وب‌سایت‌ها یا اپلیکیشن‌هایی هستند که دریافت پوش نوتیفیکشن را قبول کرده‌اند. شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در یک لحظه، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید و آن‌ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت می‌کنید.

مزایای تبلیغات پوش نوتیفیکیشن:

 • دریافت ترافیک باکیفیت‌
 • افرایش نرخ تبدیل کاربران
 • دسترسی بیشتر به کاربران
 • افزایش آگاهی از برند

تعرفه تبلیغات کلیکی یکتانت

در پلتفرم یکتانت تعرفه‌های ثابت وجود ندارد و تعیین هزینه هر کلیک کاملا در اختیار شماست. هر گونه هدفمندسازی یا اجرای کمپین های موضوعی هم هیچ هزینه اضافه‌ای برای شما ندارد. شانس نمایش هر تبلیغ در پلتفرم یکتانت بر اساس دو عامل تعیین می‌شود:

۱. قیمت کلیک
انتخاب قیمت کلیک در دستان شماست. هرچه قیمت کلیک بالاتری برای تبلیغ‌تان در نظر بگیرید، شانس نمایش آن بیشتر می‌شود؛ به زبان ساده، تبلیغ شما دفعات بیشتری به مخاطبان نمایش داده می‌شود.

۲. نمره جذابیت
هر چه تبلیغ شما بیش‌تر مورد استقبال کاربران قرار گیرد، نمره‌ی جذابیت و شانس نمایش بیش‌تری خواهد داشت؛ در نتیجه، شما می‌توانید تبلیغات با جذابیت بالا را با قیمت‌ کلیک پایین‌تری نمایش دهید.

نمایش دهندگان و کسب درآمد در یکتانت

شما با نمایش تبلیغات یکتانت میتوانید به ازای کلیک درآمد داشته باشید.
بیش از ۴۰۰۰ تبلیغ‌کننده از پلتفرم یکتانت استفاده می‌کنند و از همین‌ رو، یکتانت بالاترین درآمدزایی را برای رسانه‌هایش ایجاد می‌کند.

شفافیت در همکاری

همکاری ما با نمایش‌دهندگان بر پایه‌ی شفافیت و اعتماد متقابل شکل گرفته‌است. پلتفرم یکتانت این امکان را به نمایش‌دهنده می‌دهد که دیدی روشن از تمام فرآیندها و جزئیات نوع کسب درآمد خود داشته‌ باشد.

شناخت و حفظ کیفیت رسانه‌ها

برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد که نمایش تبلیغات، ‌خللی در تجربه کاربری مخاطبان یا سرعت وب‌سایت نمایش‌دهندگان ایجاد نکند. همچنین تایید محتوا در یکتانت با هدف حفظ کیفیت رسانه انجام می‌شود.

درآمدزایی حداکثر برای هر رسانه

سیستم هوشمند و الگوریتم‌های یکتانت به صورتی طراحی شده است که با نمایش تبلیغات به کاربر درست، در مکان درست و به شکل درست، درآمدزایی هر نمایش‌دهنده را به حداکثر می‌رساند.

نمایش آمار کاربران

یکتانت با نمایش جزئیاتی نظیر نوع مرورگر کاربران و سیستم عامل استفاده شده، نمایش‌دهندگان خود را در راستای شناسایی هر چه بهتر کاربران خود کمک می‌کند.

نمایش جزئیات درآمد

یکتانت با نمایش جزئیات میزان درآمد نمایش‌دهندگان، فضای تبلیغات آنلاین کشور را شفاف‌تر ساخته و اطلاعات دقیق درآمدزایی هر سایت را در اختیار مالکان قرار می‌دهد.

امکان نظارت و تایید تبلیغات

یکتانت این امکان را فراهم کرده‌است که نمایش‌دهندگان بتوانند بر آنچه که نمایش می‌دهند نظارت داشته باشند و تبلیغات همگون با سایت خود را برای نمایش انتخاب کنند.

تماس با یکتانت

آدرس: بلوار مرزداران، نرسیده به اشرفی اصفهانی، پلاک ۲۰۱، ساختمان کوروش، طبقه ۳ واحد ۹

شماره تلفن: ۴۵۱۹۵۰۰۰-۰۲۱

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
yektanet تبلیغات کلیکی تعرفه تبلیغات یکتانت سرویس یکتانت کسب درآمد با یکتانت

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن