مقالات آموزشی

10 شغل آنلاین برای دانشجویان که می توانند آن را به اشتغال خانگی تبدیل کنند

بهترین روش های کسب درآمد آنلاین از خانه

مشاغل آنلاین برای دانش آموزان می توانند بسیار سودآور باشند، هزینه خوبی بپردازند و شما را در یک مسیر شغلی موفق قرار دهند. اگر آنها را به خوبی انتخاب کنید و مایل به انجام کار باشید، به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید.

ما در یک زمان فوق العاده زندگی می کنیم، جایی که شما می توانید یک مدرک دانشگاهی معتبر را از خانه دریافت کنید واز خانه نیز درآمد کسب کنید. پیدا کردن شغلی که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید، انعطاف پذیری بالایی به شما خواهد داد، بنابراین اگر از این چالش استقبال می کنید، ما این لیست از مشاغل را آماده کرده ایم که می توانید از راه دور کار کنید:

شغل های آنلاین زیر همیشه آسان بدست نمی آید، اما هنگامی که راه خود را پیدا کردید، می توانید مهارت های بلند مدت ایجاد کنید، که می تواند به یک حرفه یا یک شغل تبدیل شوید.

1. مدرس آنلاین

اگر در دانشگاه خوب تحصیل می کنید، فکر می کنید همه افراد نیز در درس ها و آموخته های دانشگاهی خیلی راحت هستند، اما حقیقت این است که بسیاری از افراد با گذراندن دوره های خود تلاش می کنند تا نمره یخوبی کسب کنند. شما می توانید با کمک به آنها و آموزش آنچه می دانید زندگی خود را تأمین کنید.

اما فقط به دانشجویان اکتفا نکنید. شما همچنین می توانید به بچه ها آموزش دهید از دبستان تا دبیرستان، بچه های زیادی هستند که می توانند از کمک شما استفاده کنند.

خوشبختانه، با اینترنت، شما نباید محدود به منطقه جغرافیایی محلی خود باشید. شما می توانید بچه ها و مردم را از سراسر جهان آموزش دهید.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا : 13-20 دلار در ساعت.
 • محل کار : Tutor.com و Wyzant .

2. ارزیاب موتور جستجو

موتورهای جستجو مانند Google و Bing به بازخورد کاربران متکی هستند تا الگوریتم های خود را به روش هایی که به مردم بهتر خدمت می کنند، به روز کنند.

شما می توانید یکی از افرادی باشید که فرم های بازخورد را پر می کند و به آنها اجازه می دهد تا برای پیشرفت بهتر بدانند که چه کاری باید انجام دهند.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا : 12-15 دلار در ساعت.
 • پیدا کردن کار : Leapforce و Lionbridge .

3. مدیر رسانه های اجتماعی

همه ما هر روز وقت زیادی را در رسانه های اجتماعی می گذرانیم – فیس بوک، اینستاگرام، اسنپ چت، توییتر و و صدها برنامه دیگر. اگر عادت دارید لایک یا نظر زیادی بدست آورید، یا در ایجاد انگیزه در دیگران از طریق پست های خود بسیار عالی هستید، ممکن است بخواهید این موضوع را به حرفه تبدیل کنید.

مدیران رسانه های اجتماعی، اجتماعاتی را برای شرکت ها در رسانه های اجتماعی ایجاد می کنند، این انجمن ها را در گفتگوها درگیر می کنند و آنها را ترغیب می کنند که به نوعی عملی (مانند خواندن پست وبلاگ ، ثبت نام درایمیل یا خرید یک محصول را انجام دهند)، مدیران رسانه های اجتماعی همچنین نقش اساسی در ایجاد آگاهی از برند برای یک شرکت دارند.

 • متوسط ​​حقوق ایالات متحده: در واقع ، 62000 دلار در سال برای کارمندان. اگر آزادکار باشید، به مهارت بازاریابی و مذاکره شما بستگی دارد.
 • از کجا کار پیدا کنید: بهترین فرصت ها در این زمینه از طریق شرکت های شبکه سازی و گله مستقیم است. برای شروع کار، آژانس های بازاریابی Googling را امتحان کنید و ببینید که آیا آنها در رسیدگی به مشتریانی که قبلاً از آنها خارج شده اند، به کمک نیاز دارند یا خیر.

4- نویسنده مستقل

مدیران رسانه های اجتماعی محتوا را ایجاد می کنند که روابط ایجاد کنند و فروش شرکت ها را ارتقا بخشند. نویسندگان مستقل مطالب را می نویسند. اکنون نویسنده ها بسیار زیاد است، زیرا بیشتر شرکت ها می خواهند اعتماد به نفس بلند مدت را با مخاطبان هدف خود ایجاد کنند، و این کار را با ارائه مطالب با کیفیت عالی انجام می دهند.

نویسندگان بزرگ آزاد در جریان روند بازاریابی و تحقیقات هستند و می دانند که چه نوع محتوا بهترین زمان کار می کند. آنها نه تنها در انتقال ایده های پیچیده مهارت دارند، بلکه می دانند چگونه این کار را به روشی انجام دهند که به بهترین شکل در قالب محتوا خاص تبدیل شود.

نویسندگان مستقل آزاد از “مزرعه های محتوا” و سایت های مناقصه ای دور می مانند، جایی که شما با همان صدها نویسنده دیگر برای همان پروژه ها رقابت می کنید و اگر خودتان به اندازه کافی نقل قول کنید، حیرت انگیز است. برای اینکه یک نویسنده مستقل و پرتحرک باشید، باید مانند سایر صاحبان مشاغل، به آنجا بروید و خود را به مخاطبان مورد نظر خود نشان دهید.

 • متوسط ​​حقوق ایالات متحده: طبق واقع ، 61000 دلار در سال برای کارمندان. اگر آزادکار باشید، به مهارت بازاریابی و مذاکره شما بستگی دارد.
 • از کجا کار بیابید: بهترین فرصتها در این زمینه هنگامی به وجود می آید که شبکه و به صورت فعالانه به شرکت ها می پردازید ، اما Freelance Writers ‘Den ، یک سایت عضویت 25 ماهه، اگر به دنبال پروژه های پردرآمد هستید مکان مناسبی برای شروع است. .

5. رزومه نویسنده

نوشتن رزومه ممکن است ساده به نظر برسد، اما بیشتر افراد صحبت کردن در موردشان دشوار است. اگر با توجه به رزومه کاری خود موفق به جلب توجه بسیاری از شرکت های بزرگ شده اید، خدمات خود را به دیگران ارائه دهید.

شما می توانید به آنها کمک کنید تا رزومه کاری خود را در مورد موفقیتهای خود و ارزش آنها برای ارائه شرکتها به روشی که برای استخدام کنندگان روشن باشد، صحبت کنند.

به همین ترتیب ، می توانید خدمات نوشتن پروفایل LinkedIn را ارائه دهید، زیرا بسیاری از استخدام کنندگان به دنبال کارمندان بالقوه در این شبکه اجتماعی حرفه ای هستند.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا: 15-25 دلار در ساعت.
 • از کجا کار را پیدا کنید: ResumeEdge .

6. رونویسی

رونویسی ها ملزم به گوش دادن به ضبط های صوتی، و نوشتن آنها هستند. نکته مهم در اینجا بسیار دقیق بودن است، بنابراین باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشید.

این شغل همچنین نیاز دارد که سریع تایپ کنید. و کاملا به نفع شما کار می کند: هرچه سریعتر تایپ کنید، در هر ساعت درآمد بیشتری کسب می کنید.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا: 15-25 دلار در ساعت.
 • که در آن برای پیدا کردن کار: TranscribeMe.

7. طراح وب مستقل

مانند طراحان آزاد، طراحان وب مستقل اگر بخواهند زندگی پایدار داشته باشند، باید خدمات خود را به بازار عرضه کنند. وب سایت هایی که ظاهراً کار بازاریابی را برای شما انجام می دهند، اغلب با قیمت بالایی همراه هستند.

وقتی مستقیماً خود را به مشتری ها معرفی می کنند، باید بیش از توانایی خود در طراحی وب سایت های زیبا اثبات کنند.

در حالی که شرکت ها به تصویر اهمیت می دهند، آنها اغلب به نتایج اهمیت بیشتری می دهند. بنابراین، طراحان وب مستقل و پر تغذیه اغلب کسانی هستند که می دانند چه چیزی در تجربه کاربر و CRO (بهینه سازی نرخ تبدیل) موثر است. آنها یاد می گیرند چگونه وب سایت هایی ایجاد کنند که بازدید کنندگان را به سمت بارگیری چیزی یا خرید یک محصول سوق دهد.

 • متوسط ​​حقوق ایالات متحده: در واقع ، 61000 دلار در سال برای کارمندان. اگر آزادکار باشید، به مهارت بازاریابی و مذاکره شما بستگی دارد.
 • از کجا کار بیابید: بهترین فرصت ها در این زمینه از طریق شبکه سازی و ارتباط مستقیم با شرکت ها ارائه می شود. برای شروع کار، آژانس های بازاریابی Googling را امتحان کنید و ببینید که آیا آنها در رسیدگی به مشتریانی که قبلاً از آنها خارج شده اند، به کمک نیاز دارند یا خیر.

8. میکرو آزاد در Fiverr

Fiverr بزرگترین بازار جهان برای خدمات دیجیتال است، جایی که تقریباً هر چیزی را می توانید ارائه دهید، از گرافیک و طراحی، بازاریابی دیجیتال، نوشتن و ترجمه، فیلم و انیمیشن، موسیقی و صد، برنامه نویسی و فناوری، تبلیغات، تجارت، سرگرمی و شیوه زندگی. این مکان برای کسب درآمد از خلاقیت و حرفه شماست.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا: از 5 دلار / گیگ شروع می شود.
 • از کجا کار را بیابید: Fiverr.com .

9. استخدام کننده مجازی 

استخدام کنندگان مشاغل آنلاین به دنبال کارمندان بالقوه در LinkedIn می گردند. آنها پروفایل های LinkedIn را که می یابند مطالعه می کنند و رزومه هایی را برای آنها ارسال می شود را بررسی و تصمیم می گیرند چه کسی می تواند نامزد خوبی باشد.

آنها اغلب مصاحبه تلفنی اولیه را انجام می دهند، سپس بهترین ها را برای ادامه روند غربالگری به مدیر مربوطه در شرکت منتقل می کنند.

استخدام کنندگان فقط به صورت آفلاین کار می کردند، اما همه چیز تغییر کرده است، و اکنون می توانید این کار را از خانه انجام دهید.

 • متوسط ​​حقوق آمریکا: 20-30 دلار در ساعت.
 • از کجا کار را پیدا کنید: SimplyHired و CareerBuilder .

10. تبدیل به یک اینفلوسر آنلاین شوید

آیا سرگرمی، اشتیاق یا زندگی جالبی دارید؟ آیا در مورد چیزی که بسیاری از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند، آگاهی دارید؟

در این صورت، ممکن است بخواهید وبلاگ، پادکست را راه اندازی کنید یا در یکی از شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی فعال باشید. گاهی اوقات می تواند سالها طول بکشد تا یک مخاطب به اندازه کافی بزرگ، مشغول به کار بسازد، اما اگر قبلاً عادت داشتید با افراد آنلاین به اشتراک بگذارید و مخاطبی داشته باشید که به شما اعتماد کند، شاید ارزش آن را داشته باشد که به عنوان یک تجارت رفتار کنید.

با افزایش مخاطبان شما ، می توانید به آنها خدمات (مانند مربیگری یا مشاوره) و محصولات بفروشید، اما شما نیز می توانید با توصیه محصولات دیگران و دریافت اسپانسر یا کمیسیون، درآمد خود را بدست آورید.

 • متوسط ​​حقوق ایالات متحده: این تغییر از فردی به شخص دیگر تغییر می کند. طبق این راهنمای، شما می توانید 5 تا 10 دلار برای ارسال هر چیزی در اینستاگرام برای هر 1000 دنبال کننده خود داشته باشید. به عبارت دیگر، اگر 30.000 دنبال کننده دارید، می توانید برای هر پست حامی که منتشر می کنید ، 150-300 دلار هزینه کنید.
 • از کجا کار پیدا کنید: هنگامی که مخاطبی ایجاد کردید، روش های زیادی برای ارتباط با مارک های تجاری وجود دارد. به عنوان مثال، اگر قبلاً موارد زیر را در اختیار دارید، می توانید برای پیوستن به استعدادهای مؤثر و آژانس های بازاریابی، مانند Viral Nation یا سیستم عامل هایی مانند Whalar، که تأثیرگذارهای اینستاگرام را با مارک های مربوطه متصل می کنند ، درخواست کنید.

پاناسمیک کروناویروس: یک فرصت جدید

در نتیجه شیوع COVID-19 ، شرکت ها کار روزانه خود را به صورت آنلاین انجام میدهند با این وجود، هنوز مشاغل زیادی وجود دارد که تعطیل شده اند و هزاران کارگر که شغل خود را از دست داده اند . این حقیقت غم انگیز سال 2020 است. با این حال ، اگر شما یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت دارید، فرصت های بی پایان و بی نظیری وجود دارد که حتی ممکن است از آنها اطلاع نداشته باشید! افراد بی شماری برای جستجوی شغل بعدی خود به دنیای آنلاین رفته اند.

در حالی که همه در خانه گیر کرده اید، می توانید کار راحتی از راه دور را در خانه خود شروع کنید. در اینجا 5 نمونه برای الهام گرفتن شما آورده شده است:

 1. آموزش انگلیسی: VIPKid ، Qkids و Magic Ears همه انگلیسی زبانان بومی را جذب می کنند تا کلاس های انگلیسی آنلاین را به بچه های جوان در چین آموزش دهند. اگر قبلاً دارای مدرک تدریس هستید، UoPeople یک مدرک تحصیلی را برای شما ارائه می دهد تا به شما در پیشبرد حرفه خود در این زمینه کمک کند.
 2. ویرایش محتوا: اگر در زمینه تحلیل کیفیت و بررسی خطاهای محتوا تجربه ای دارید ، Reedsy همیشه به دنبال افراد با استعدادی برای ویرایش آثار کتبی است.
 3. دستیار مجازی: اگر فردی سازمان یافته و با انگیزه هستید، سعی کنید یک شغل دستیار آنلاین پیدا کنید. از طریق برنامه ریزی جلسات و کنفرانس ها تا رسانه های اجتماعی و کار وب سایت، از طریق Boldly یا Belay می توانید کارهای تقریباً زیادی انجام دهید.
 4. خدمات حرفه ای: نگاهی به سایت هایی مانند را FreeUp ، SkipTheDrive نگاه بیندازید. در آنجا می توانید محتوا، توسعه وب، بازاریابی، طراحی و سایر مشاغل را پیدا کنید.

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های دیگر در جستجوی کارمند هستند. طبق گفته های FlexJobs، این شرکت ها در حال ارسال لیست شغل برای موقعیت های آنلاین هستند:

در هر مسیر شغلی که تصمیم دارید انتخاب کنید، اطمینان حاصل کنید که CV و رزومه خود متناسب با هر برنامه خاص است. علاوه بر این، حتما مهارت های خود را که باعث می شود یک کارمند موفق از راه دورشوید (مانند استقلال، مدیریت زمان، مسئولیت و ارتباطات) برجسته کنید.

برای پیشبرد فرصت های شغلی خود، می توانید از وقت خود در خانه نیز برای تحصیل دروس بدون شهریه با UoPeople استفاده کنید.

اکنون بیشتر از همیشه: مشاغل آنلاین برای دانشجویان در همه جا است

در مورد مشاغل “کار از خانه”، ما در بهترین زمانی که تاکنون بوده است زندگی می کنیم. اگر تنها ابزارهایی که این کارمندان به آن احتیاج دارند کامپیوتر و اتصال اینترنتی است، بیشتر شرکت ها اجازه کار از خانه را می دهند.

مشاغل فوق فقط چند نمونه عالی است. افراد همچنین از خانه به عنوان دستیاران مجازی، مترجمان، متخصصان ورود به اطلاعات، نمایندگان خدمات مشتری و افراد فروش فعالیت می کنند.

2 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x