exbonds
انواع روش کسب درآمد

11 گام آسان برای راه اندازی یک وبلاگ برای کسب درآمد در سال 2020 (بخش دوم)

کسب درآمد وبلاگ

بیایید شروع به برنامه ریزی وبلاگ جدید خود کنیم.در ادامه این مقاله به برنامه ریزی می پردازیم.

2. اهداف وبلاگ خود را یادداشت کنید.

همه نقل قول معروف آنتوان دو سنت اگزوپری را می دانند ، “هدف بدون برنامه فقط یک آرزو است.”

این درست است هنگام شروع یک وبلاگ جدید. پس از انتخاب طاقچه، به روشی برای پیگیری همه چیز احتیاج دارید – نه فقط ایده های مناسب و محتوا، بلکه اهداف، ایده ها و انگیزه های خود را. نکته اصلی در این مرحله، کم کاری چیزها نیست. وقتی این وبلاگ را شروع کردم، همه چیز را در یک سند ساده پیگیری می کردم.

اهداف وبلاگ شما

وقت آن است که به بزرگ فکر کنید و آنچه را که می خواهید با وبلاگ خود در کوتاه مدت و بلند به دست بیاورید بنویسید. اینها باید اهداف SMART باشند – خاص ، قابل اندازه گیری ، دستیابی ، مرتبط و به موقع.

چند نمونه از سند من هنگام شروع برنامه ریزی برای وبلاگ من آورده شده است:

 • پنج پست اول وبلاگ من با 2،000+ کلمه را تا 20 ژانویه بنویسید و منتشر کنید
 • صفحه درباره من را تا 25 ژانویه کامل کنید
 • پنج پست مهمان را تا اول فوریه منتشر کنید
 • 1000 بازدید کننده سایت وبلاگ / ماه تا 15 فوریه دریافت کنید
 • تا 15 فوریه 250 نفر را در لیست ایمیل من قرار دهید
 • تا 1 مارس 100 بک لینک به دست آورید

همانطور که مشاهده می کنید ، همه اینها اهداف قابل دستیابی کوتاه مدت با تاریخ موعد مشخص است.

نمایه وبلاگ شما

شما نیاز به مکانی دارید تا بتوانید ایده های تصادفی و نقاط فروش منحصر به فرد خود را برای پیگیری پیام های خود در طول زمان پیگیری کنید.

بخش های اینجا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • گزاره ارزش منحصر به فرد شما – AKA ایده خود را در یک میلیون ایده
 • عناوین و عنوانهای وبلاگ شما
 • مشکلی که حل کردید چیست؟
 • “زمینه آسانسور” وبلاگ شما – در 1-2 جمله ، چگونه می توانید وبلاگ خود را به راحتی برای یک غریبه توضیح دهید؟
 • پرسنل مشتری ایده آل شما
 • دسته اصلی برای وبلاگ شما چیست؟
 • ایده های محتوای آینده با کلمات کلیدی هدف و حجم جستجو

نکته مهم این است که این یک سند حقیقی باشد و به هر حال به نظر شما مناسب است.

برای برنامه ریزی یک وبلاگ، چند هدف ساده تنظیم کنید و مواردی را یادداشت کنید تا پیام وبلاگ خود بهتر بفهمید و مخاطبان شما را بشناسند. به یاد داشته باشید ، هنگام یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ ، شما باید از روز اول برنامه های مختلف و اهداف خود مانند یک تجارت را برنامه ریزی کنید.

بیایید به مرحله بعدی راه اندازی وب سایت خود برویم.

برای راه اندازی وبلاگ خود با Bluehost آماده هستید؟ فقط با 2.95 دلار در ماه (63٪ تخفیف از برنامه میزبانی خود) با لینک زیر در زیر شروع کنید:Bluehost را امتحان کنید

3. نام دامنه را انتخاب کنید.

در گذشته ، من در این مرحله وقت زیادی را صرف کردم. من هفته ها GoDaddy را شستشو می دادم تا بتوانم دامنه dot com کاملاً جذاب و خاص و جالب و جذاب را بیابم.در حالی که این مرحله مهم است ، احتمالاً آنقدر که فکر می کنید مهم نیست.

در گذشته ، برای کمک به رتبه بندی جستجوی شما می توانست نام دامنه کلمات کلیدی دقیقاً مطابقت را مانند cutboards.com بدست آورید. امروز ، این بسیار سخت تر است.

در حالی که توصیه رایج این است که “پایین کردن مکان” را انتخاب کنید و یک نام فوق العاده خاص را انتخاب کنید، توصیه می کنم نام وب سایت را انتخاب کنید که به اندازه کافی گسترده باشد تا در صورت لزوم بتوانید در آن محور باشید.

اگر تمرکز شما خیلی بالا است و ناگهان اشتیاق خود را برای طاقچه خود از دست میدهید یا از ایده های موضوع استفاده نمی کنید، در دامنه جدید خود گیر کرده اید. با این حال ، اگر کمی فوکوس خود را گسترده تر کنید، می توانید محتوای خود را گسترش داده و از سیالیت کافی برای حفظ قوام ، جلوگیری از ترک کردن، و ترقی بهتر وب سایت خود برای مسافت طولانی استفاده کنید.

در گذشته، من سعی کردم مشاغل آنلاین را شروع کنم و نامهای فوق العاده خاص را انتخاب کردم. وقتی موفقیت فوری را ندیدم ، دلسرد شدم و فکر کردم: “خوب ، شاید این طاقچه برای من نباشد. من باید کار دیگری را کنار بگذارم و امتحان کنم. “

در اینجا کارهایی که می توانید انجام دهید وجود دارد: یک نام گسترده تر را انتخاب کنید و نگران خاص بودن در پست ها و صفحات خود باشید.

1. قیمت دامنه.

شما باید نام دامنه وبلاگ خود را از یک شرکت ثبت دامنه خریداری کنید. این باید تقریباً 10 دلار در سال برای شما هزینه کند. اگر با هاستینگ وب Bluehost شروع به کار کنید، برای سال اول نام دامنه رایگان دریافت می کنید.

برای شروع کار فقط با 2.95 دلار در ماه (و 63٪ تخفیف از برنامه میزبانی خود را دریافت کنید) ، از لینک زیر استفاده کنید:Bluehost را امتحان کنید

2. نام شخصی شما به عنوان نام دامنه؟

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از نامهایشان برای وبلاگهای خود استفاده کنند (مثل شما واقعاً اینجا). دامنه های شخصی بر اساس هر نوع طاقچه خاص انعطاف پذیرتر هستند. در بسیاری از اوقات ، وبلاگ نویسان باید مطابق سناریوی متغیر طاقچه وبلاگ خود ، نام وبلاگ خود را تغییر دهند.

اما اگر نام شما دامنه شماست ، دیگر نیازی به تغییر آن نیست وقتی می خواهید عمودی بیشتری به طاقچه خود بیفزایید.

3. پسوند دامنه.

دامنه ها با پسوندهای مختلفی ارائه می شوند – .com ، .us ، .guru ، .sport ، .com ، و غیره.us مخفف ایالات متحده است.. guru برای مربیگری وبلاگها استفاده می شود و .sport برای وبلاگ های ورزشی استفاده می شود.با این حال ، .com دامنه سطح بالایی است که فراگیرتر است و بیشتر مورد علاقه موتورهای جستجو است.در اینجا نحوه استفاده کاربران اینترنتی برخی از حوزه های سطح بالا از نظر قابلیت اعتماد را در مقیاس 1 – 5 مشاهده می کنید:

موارد دیگری که هنگام انتخاب نام دامنه باید در نظر بگیرید:

 1. نام شما برای تایپ کردن نباید خیلی سخت و پیچیده باشد. همچنین باید به یاد ماندنی باشد و مطابق با برند شما باشد. به همین دلیل یک پسوند dot com یک گزینه عالی است.
 2. افراد را با املای دشوار اشتباه نیندازید، بنابراین اسم و تلفظ ساده آن را حفظ کنید.
 3. از استفاده از اعداد و تیرها در دامنه خود خودداری کنید زیرا این امر باعث سردرگمی افراد می شود.
 4. سعی کنید در صورت امکان کلمه کلیدی را که به بهترین نحو نمایانگر وبلاگ شما است درج کنید. مهم نیست که یک کلمه کلیدی به نام وبلاگ خود را برای SEO داشته باشید ، اما ممکن است به شما کمک کند تا فوراً بتوانید طاقچه وبلاگ خود را شناسایی کنید. 

برای تولید دامنه خود – 27 بهترین تولیدکننده نام – ابزارهای ذکر شده در این مقاله را بررسی کنید .اگر نام مورد نظر شما در دسترس نباشد ، بیشتر ابزارهای ذکر شده در مقاله فوق ، پیشنهادهای متناوب ارائه می دهند.

4. یک شرکت میزبان وبلاگ را انتخاب کرده و دامنه خود را ثبت کنید.

هر وب سایت به یک میزبان وب نیاز دارد تا سایت خود را روی یک سرور ذخیره کند تا افراد بتوانند به صورت آنلاین به آن دسترسی پیدا کنند. بدون داشتن حساب میزبانی ، وبلاگ شما در اینترنت قابل مشاهده نخواهد بود.

عملکرد وبلاگ شما به ارائه دهنده شما بسیار وابسته است ، بنابراین باید بهترین میزبانی وب را که می توانید انتخاب کنید. یک بستر خوب میزبانی وب سایت شما را بدون ایجاد مزاحمت نگه می دارد ، امنیت را فراهم می کند و با وردپرس ادغام می شود.

شما باید یک میزبان را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد و با قیمت مناسب ارائه شود. 

در این مرحله بهترین گزینه شما یک برنامه میزبانی مشترک مشترک است. من هنگام یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ ، Bluehost را به عنوان ساده ترین گزینه توصیه می کنم.

به علاوه ، دارای چندین ویژگی عالی:

 1. 99٪ آپ تایم سرور
 2. اقدامات امنیتی بالا پایان
 3. سرورهای پر سرعت
 4. داشبوردی با کاربرد آسان که برای مبتدیان مفید است
 5. گزینه های بیشماری میزبانی برای انتخاب وجود دارد
 6. پشتیبانی 24/7 مشتری
 7. گواهی SSL رایگان
 8. داشبورد cPanel آسان
 9. بر روی نصب وردپرس 1 کلیک کنید
 10. توصیه شده توسط WordPress به عنوان میزبان انتخاب
 11. قیمت گذاری مقدماتی کم
 12. تضمین بازگشت پول
 13. فقط هزینه 2.95 دلار در ماه (از طریق پیوندهای من در این صفحه)

در مرحله بعد ، دامنه شما را ثبت خواهیم کرد و یک شرکت میزبان وب را برای راه اندازی وبلاگ شما انتخاب می کنیم.

برای ثبت نام دامنه خود به همراه برنامه میزبانی وب خود ، این راهنمای گام به گام را دنبال کنید:

مرحله شماره 1: به bluehost.com بروید .

بر روی دکمه CTA “Started Start” در صفحه اصلی کلیک کنید.

مرحله شماره 2: برنامه میزبانی وب خود را انتخاب کنید.

در صفحه بعد ، چهار برنامه میزبانی مشترک را مشاهده خواهید کرد.این برنامه ها شامل Basic ، Plus ، Choice Plus و Pro است.در حالی که تمام این برنامه هاست مشترک برای وبلاگ جدید ایده آل است ، من شخصاً توصیه می کنم برای برنامه Basic مراجعه کنید .برای قدم برداشتن ، برنامه Choice Plus برنامه Domain Privacy را ارائه می دهد ، که به شما کمک می کند از اطلاعات خود محافظت کنید و از کلیه اطلاعات محرمانه خود ، از جمله نام کامل ، آدرس ایمیل ، آدرس مسکونی و شماره تلفن محافظت کنید.

مرحله شماره 3: نام دامنه خود را وارد کنید.

بنابراین ، شما قبلاً نام خود را انتخاب کرده اید (همانطور که در مرحله دوم مشخص شده است).اکنون پس از انتخاب برنامه میزبانی خود ، به صفحه جدیدی هدایت می شوید که از شما خواسته می شود نام دلخواه خود را وارد کنید.

اگر نام خود را قبلاً انتخاب کرده اید ، می توانید اطلاعات را در اینجا اضافه کنید. و اگر به یک مورد جدید نیاز دارید ، برای اولین سال نام دامنه خود را به صورت رایگان دریافت می کنید اگر برای یافتن نام وب سایت به زمان بیشتری نیاز دارید ، همیشه می توانید ثبت نام کنید و دامنه خود را بعداً انتخاب کنید.در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود که حساب کاربری خود را ایجاد کنید ، که مرحله نهایی روند است.

مرحله شماره 4: جزئیات خود را وارد کنید.

در اینجا جزئیات “اطلاعات حساب” که باید برای ایجاد حساب کاربری خود وارد کنید آورده شده است.حتماً جزئیات صحیح ، از جمله نام و نام خانوادگی ، نام تجاری در صورت کاربرد ، کشور ، آدرس و غیره را وارد کنید.پس از پیمایش به پایین ، بخش “اطلاعات بسته بندی” را مشاهده می کنید .این شامل انتخاب مدت زمانی است که می خواهید برای انتخاب برنامه و میزان پیشرفتی که مایل هستید هزینه پرداخت کنید.

این امکان را به شما می دهد تا 12 ، 24 ، 36 یا 60 ماه از پیش پرداخت کنید و قیمت های بیشتری را برای مدت طولانی تر به شما می دهد. اگر مطمئن هستید که مدت طولانی وبلاگ خود را اجرا می کنید ، می گویم با “قیمت 36 ماهه نخست” همراه باشید تا کمترین قیمت ممکن ماهانه را بدست آورید. همچنین می توانید با پرداخت سالانه به جای ماهانه ، پرداخت پیش فرض کم دریافت کنید.می توانید Codeguard Basic و SiteLock Security را بردارید. این موارد غیر ضروری هستند و می توانند با سایر افزونه های رایگان وردپرس تکثیر شوند.

در آخر گزینه پرداخت خود را انتخاب کنید. می توانید پرداخت را از طریق کارت اعتباری یا پی پال انجام دهید.

این تمام چیزی است که برای ثبت نام لازم است!

آماده راه اندازی وبلاگ خود هستید؟ 

مرحله شماره 5:

شما برنامه میزبانی خود را با موفقیت ثبت کرده اید.تبریک می گویم – شما میزبان خود را برای اولین بار تنظیم کرده اید. اکنون با Bluehost به سیستم وارد شده اید ، این بدان معناست که شما اولین قدم اساسی در یادگیری نحوه شروع یک وبلاگ را انجام داده اید.

مرحله شماره 6: حساب خود را ایجاد کرده و رمز عبور خود را تنظیم کنید.

شما تقریباً تمام شده پس از دریافت ایمیلی برای تأیید حساب کاربری ، نام دامنه خود را وارد کرده و پسورد خود را برای حساب خود ایجاد کنید.

مرحله شماره 7: به حساب کاربری خود وارد شوید.

برای ورود به حساب کاربری خود از رمز عبوری که تازه تنظیم کرده اید استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید با Google نیز وارد سیستم شوید.

و شما تنظیم شده اید! اکنون که تنظیم میزبانی وب خالی است ، اکنون زمان آن رسیده است که به نصب وردپرس و ورود به داشبورد وبلاگ خود بپردازید.

5- WordPress را به عنوان سیستم مدیریت محتوای وبلاگ خود (CMS) نصب کنید

بعد از گذراندن مرحله اول برنامه ریزی وبلاگ خود و انتخاب میزبانی وب ، گام بعدی انتخاب وردپرس به عنوان سکوی وبلاگ نویسی خود است.سکوی وبلاگ شما که به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیز شناخته می شود ، جایی است که می خواهید پست های وبلاگ خود را بنویسید ، شخصی سازی و منتشر کنید. به طور طبیعی، شما به چیزی کاربرپسند ، قدرتمند و مقرون به صرفه نیاز دارید.

سکوهای وبلاگ نویسی پولی و رایگان برای انتخاب وجود دارد.نگاهی به برخی از سیستم عامل های برتر وبلاگ نویسی و استفاده از آنها داشته باشید:

بیشتر افراد وبلاگ های خود را در وردپرس اجرا می کنند، که از آمار فوق مشخص است. 

WordPress همچنین چندین افزونه رایگان ، مضمون و روشهای مختلف برای اصلاح وبلاگ شما ارائه می دهد.برای شروع نیازی به دانش کدگذاری فنی ندارید.با بیشتر میزبان ها ، شما به سادگی از نصب 1-کلیک WordPress استفاده می کنید و در داشبورد وردپرس خود قرار می گیرید.با این حال ، قبل از شروع کار ، باید تفاوت بین نسخه های .com و .org وردپرس را بدانید.

WordPress.com در مقابل WordPress.org – کدام یک را باید انتخاب کنید؟

در اینجا برخی از تفاوت های متداول بین این دو ذکر شده است:

اگر هدف نهایی شما کسب درآمد از طریق وبلاگ خود است ، قبل از انتخاب WordPress.org خود میزبان دیگر فکر نکنید .وبلاگ افزودنی از برند شخصی شماست و باید چیزی باشد که شما کاملاً صاحب آن باشید. برای میزبانی وبلاگ خود نباید به یک سایت فرعی یا وبلاگ مانند Tumblr اعتماد کنید.نسخه .com دارای گزینه های حداقل است و به شما امکان نمی دهد تنظیمات را تغییر دهید یا نام دامنه دلخواه را انتخاب کنید. (به عنوان مثال: yourite.wordpress.com ). اگر می خواهید از یک نام سفارشی استفاده کنید ، باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید.همچنین با گزینه های کسب درآمد و تجزیه و تحلیل محدود همراه است. از این گذشته ، با گزینه .com نمی توانید افزونه ها و مضامین را از خارج از وردپرس بارگذاری کنید.

از طرف دیگر WordPress.org به شما آزادی کامل می دهد تا ابزارها و مضامین را از سیستم عامل های مختلف بارگیری کنید ، طراحی وبلاگ خود را سفارشی کنید ، از تلاش های بلاگ نویسی خود استفاده کنید و موارد دیگر.به طور طبیعی ، پیشنهاد می شود هنگام شروع یک وبلاگ تنظیم شده برای موفقیت طولانی مدت، از WordPress.org استفاده کنید.

با استفاده از Bluehost می توانید وردپرس را نصب کرده و در مدت چند دقیقه وبلاگ خود را اجرا کنید.

WordPress را با یک مرحله نصب یک کلیک نصب کنید.Bluehost به طور خودکار یکبار کلیک WordPress را از داشبورد میزبان شما نصب می کند.بعد از اتمام تنظیم رمز ورود به حساب ، از شما خواسته می شود یک موضوع را انتخاب کنید.

بسیاری از مضامین جذاب وردپرس رایگان برای انتخاب وجود دارد، از جمله مضامین وبلاگ رایگان.با این حال ، اگر می خواهید موضوع خود را بعداً انتخاب کنید ، می توانید در حال حاضر با کلیک روی گزینه “Skip This Step” در انتهای صفحه این مرحله را پرکنید.

از اینجا ، شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید که باید روی گزینه “شروع ساخت” کلیک کنید.

در مرحله بعد ، نوع سایتی را که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید و وردپرس به شما کمک می کند تا در فرآیند با درخواست ها کمک کنید. همچنین می توانید برای رفتن به سمت داشبورد خود ، فقط روی “من نیازی به کمک ندارم” کلیک کنید.

در آخر ، “عنوان سایت” و “توضیحات سایت” خود را وارد کنید.از اینجا، شما به یک صفحه جهت تصمیم گیری در مورد چگونگی وبلاگ خود هدایت می شوید. می توانید با ویرایشگر صفحه یک صفحه اصلی ایجاد کنید یا به سادگی میزبان پست های وبلاگ اخیر خود در صفحه اصلی خود باشید. 

از اینجا ، مدتی را صرف کنید تا خود را با ویژگی های وبلاگ جدید وردپرس خود آشنا کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام ویژگی ها را امتحان کرده و با موضوعات مختلف بازی کنید تا یکی از مناسب ترین ها را انتخاب کنید.

این ما را به مرحله بعدی خود می برد – انتخاب یک موضوع.

6. موضوع وبلاگ خود را انتخاب کنید.

اکنون که یک حساب کاربری وردپرس دارید ، باید موضوع وردپرس خود را انتخاب کنید.

یک موضوع وردپرس مجموعه ای از قالب ها ، پرونده ها و شیوه نامه هایی است که ظاهر و طراحی وب سایت با وردپرس شما را دیکته می کند.

در حال حاضر ، وبلاگ شما ممکن است چیزی شبیه به این باشد:

این موضوع پیش فرض وردپرس است، و در سمت چپ منو سفارشی سازی ظاهر شما است که به شما کمک می کند تا موضوع خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.در حالی که این موضوع پایه بهترین نیست ، می توان از آن برای آشنایی با ویرایشگر ظاهر استفاده کرد. 

در ویرایشگر ظاهر تم، می توانید ویرایش کنید:

 • هویت سایت – نام کسب و کار ، آرم و سایر موارد ناوبری.
 • رنگ ها – می توانید رنگ ها را برای قلم ها ، دکمه ها ، بلوک ها و موارد دیگر انتخاب کنید.
 • منوها – می توانید محل قرارگیری ناوبری فهرست خود را ویرایش کنید و کدام صفحات را شامل شود.
 • CSS اضافی – این مکانی است که می توانید به جای پیام رسانی با پرونده های ویرایشگر موضوع خود ، CSS سفارشی را قرار دهید.

برخی از اصول طراحی وبلاگ وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. 

به عنوان مثال ، قلم ها باید بین 14 تا 17 نقطه ، خوانا و خواندن آسان باشند. همچنین باید ناوبری منو داشته باشید که از نظر موبایل و دسکتاپ خوب به نظر می رسد.وب سایتهایی که دارای طرح بندی ضعیفی هستند، حرکت و مختل کردن تجربه کاربر وبلاگ شما دشوار است.

به یاد داشته باشید ، در صورت پیدا کردن یک مورد رایگان که دوست دارید ، لزوماً برای نصب مضمون پرداختی نباید هزینه کنید. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که به نظر خوب ، به سرعت بارگیری می شود ، و خوانندگان می توانند به راحتی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند.سرانجام ، از طرح خود غرق نشوید – یک وبلاگ باید کاملاً کاربردی و بدون عارضه باشد.

یک تم جدید برای وبلاگ خود نصب کنید.

در اینجا نحوه نصب تم جدید برای وبلاگ وردپرس شما آورده شده است:

ابتدا به حساب وردپرس خود وارد شوید (صفحه سرپرست).همیشه می توانید با مراجعه به yourdomainname.com/wp-admin به صفحه ورود به WordPress خود دسترسی پیدا کنید .در مرحله بعد ، اعتبار ورود به سیستم WordPress خود را اضافه کنید. پس از ورود به سیستم ، داشبورد وردپرس شما چیزی شبیه به این است.

برای جستجوی گزینه های موضوع وردپرس ، روی دکمه “افزودن جدید” در بالای صفحه کلیک کنید.

قبل از انتخاب یکی برای وبلاگ خود ، می توانید به عنوان بسیاری از مضامین مورد نظر پیش بروید و پیش نمایش کنید.همچنین می توانید موضوعات را بر اساس سه دسته فیلتر کنید: “موضوع” ، “ویژگی ها” و “طرح بندی”.فیلترها را باریک کنید تا گزینه های خود را محدود کنید. سپس می توانید بر روی تصویر کوچک کلیک کنید و یک پیش نمایش فوری از آنچه وبلاگ نهایی شما به نظر می رسد دریافت کنید.

اگر یک موضوع خاص را دوست دارید ، می توانید بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید.

اگر نمی خواهید از یک موضوع وردپرس سهام استفاده کنید ، سایتهای زیادی مانند GeneratePress ، StudioPress و CSSIgniter وجود دارند که مضامین پرداختی را می توانید خریداری کنید. هنگام خرید یک موضوع ، یک فایل پستی از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. 

برای نصب این مضمون خارجی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که به “ظاهر” – “مضامین” بروید و روی “افزودن جدید” کلیک کنید تا پرونده پستی را بارگذاری کرده و روی نصب کلیک کنید.

تبریک می گویم ، اکنون یک سایت وردپرس دارید که یک موضوع جدید نصب شده است.

بیایید در اینجا چگونگی شروع یک راهنمای وبلاگ را در جایی که ما در اینجا قرار داریم را بازگو کنیم.

 • شما طاقچه وبلاگ خود را بر اساس فاکتورهای بازار و نه احساسات انتخاب کرده اید.
 • شما دلیل بیانیه خود را می دانید و اهداف وبلاگ خود را یادداشت می کنید.
 • شما نام وبلاگ خود را انتخاب کرده اید و آن را ثبت کرده اید.
 • شما برنامه میزبانی خود را انتخاب کرده و وردپرس را نصب کردید.
 • شما موضوع خود را نصب کرده اید و چارچوب وبلاگ خود را آماده رفتن دارید.

این پیشرفت زیادی دارد! ما حدوداً از طریق این راهنما عبور می کنیم و مراحل زیر شامل تنظیم وبلاگ شما برای موفقیت و شروع روند تولید و تبلیغ محتوای شما می باشد.

نکاتی اضافی در مورد انتخاب موضوع مناسب.

 1. توضیحات مربوط به مضامین مختلف وردپرس را بخوانید تا از ویژگی های آنها ایده ای کسب کنید. این به شما کمک می کند تا ایده ای در مورد اینکه آیا موضوع با طاقچه شما سازگار خواهد بود ، به شما کمک می کند.
 2. یک موضوع پاسخگو را انتخاب کنید که به خوبی در هر دو دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه کار کند (اکثر آنها).
 3. WordPress همچنین به کاربران این امکان را می دهد که به مضامین خود رتبه بندی کنند – مطمئن شوید که برای بررسی کیفیت موضوع ، بررسی ها را بررسی کنید.
 4. قبل از نصب یک موضوع ، حتما نسخه آزمایشی یا پیش نمایش آن را بررسی کنید تا بدانید چه چیزی در ظاهر خواهد بود.

همچنین می توانید تعداد زیادی از مضامین وردپرس را از سایر سایت های معروف مانند:

 • جنگل
 • استودیوپرس
 • مضامین شکوفا.
 • عنصر
 • مضامین زیبا.
 • CSS Igniter

مضامین رایگان ، پریمیوم و سفارشی.

بسیاری از مضامین بلاگ رایگان در WordPress وجود دارد. با این حال ، گاهی اوقات اینها با گزینه های محدود طراحی همراه هستند.به این ترتیب ، شما همیشه می توانید وبلاگ خود را با یک موضوع رایگان شروع کنید و بعد از اینکه مطالب خود به پایان رسید ، به شخصی شخصی تر بروید. تا زمانی که سریع بارگیری شود و به شما امکان دهد انتشار مطالب را شروع کنید ، دلیلی وجود ندارد که بعداً شروع به کار کنید و نگران طراحی کامل خود باشید.

مضامین پریمیوم بیشتر در محدوده قیمت 30 تا 500 دلار است. اگر به دنبال یک موضوع توسعه یافته سفارشی هستید ، می توانید یک توسعه دهنده استخدام کنید و انتظار دارید مبلغ 500-5000 دلار برای وبلاگ جدید خود بپردازید.اکنون که موضوع شما تنظیم شده است ، بیایید به گسترش قابلیت وبلاگ خود با افزونه های وردپرس بپردازیم.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن