مقالات آموزشی

12 راه کامل که شما می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

برای بسیاری از افراد، کسب درآمد آنلاین یک رویای مطلق است. اگر آنها بتوانند راهی برای کسب درآمد با یک وب سایت یا برخی دیگر از سرمایه گذاری های آنلاین را پیدا کنند، می توانند از شغل خود کناره گیری کنند تا روی کارآفرینی متمرکز شوند، زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و سرانجام کنترل زمان و زندگی خود را به دست بگیرند. نکته دیوانه کننده این است که کسب درآمد آنلاین یک رویا نیست. من نزدیک به یک دهه است که با وب سایت شخصی خود، این کار را انجام میدهم. همچنین هزاران نفر دیگر را می شناسم که با راه اندازی وب سایت ها، دوره ها یا استراتژی های منحصر به فرد بازاریابی، به روش آنلاین درآمد خود را کسب می کنند.

اکنون این خبر خوب است، اکثر استراتژی های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند. مانند هر مشاغل تجاری، درآمد آنلاین شما برای رشد به زمان احتیاج دارد. شما باید مایل باشید برای به دست آوردن ایده خود زمان و انرژی لازم را اختصاص دهید، اگرچه در شروع روند کندی را در پیش خواهید داشت.

1- سرویس قرار دادن تبلیغات توسط گوگل

اگر از هر سایتی بازدید کرده باشید، تبلیغات گوگل را مشاهده کرده اید. این تبلیغات در همه جا و به دلایل خوبی می باشند. نصب آنها نه تنها در هر وب سایت اصلی آسان است، بلکه می توانند پس از شروع وب سایت شما به میزان زیادی از ترافیک، سودآور باشند.

یکی از نکات جالب در مورد سرویس قرار دادن تبلیغات توسط گوگل این است که تنظیم آن بسیار آسان است. اگر یک وبلاگ یا وب سایت دارید، می توانید برای یک حساب کاربری رایگان سرویس قرار دادن تبلیغات توسط گوگل ثبت نام کنید. از آنجا، گوگل کد منحصر به فردی را به شما ارائه می دهد که بر روی وب سایت خود قرار دهید. گوگل آن را از آنجا می گیرد و نمای صفحه ، ترافیک و درآمد صفحه شما را از طرف شما دنبال می کند. هیچ عملیاتی برای نگهداری از این کارها وجود ندارد و این امر باعث می شود اگر از قبل وب سایت دیگری داشته باشید، این امر را به عنوان سرویس دهنده تبدیل کند.

Jeff Rose: چقدر درامد دارید؟ فکر می کنم بهترین ماه من با سرویس قرار دادن تبلیغات توسط گوگل در حدود ده سال گذشته تقریبا 5000 دلار بود. آن ماه شگفت انگیز ذهن من را از هم گشود، زیرا واقعاً نزدیک به آغاز سفر به وبلاگ نویسی من بود. وقتی از صفر به 5000 دلار در یک ماه می رسید ، دنیای شما را لرزیده میشود. برای من ، این موضوع حتی مرا هیجان زده تر کرد زیرا می دانستم راه های دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارد.

2- بازاریابی وابسته

چه وب سایت داشته باشید یا هنوز در حال ایده گرفتن برای وبلاگ باشید، می توانید به بازاریابی وابسته نیز نگاه کنید. با بازاریابی وابسته، با مارک ها و مشاغل موجود در محتوای وب سایت خود شریک می شوید. اگر به یک محصول یا خدمات اشاره می کنید، با استفاده از یک کد وابسته منحصر به فرد که هنگام ثبت نام در آن برنامه وابسته خاص دریافت کرده اید، به آن محصول یا خدمات پیوند می دهید. از آنجا، هر زمان شخصی یک محصول یا خدمات را از طریق پیوند شما خریداری کند، درآمد کسب می کنید.

به طور کلی، شما می خواهید با شرکت های مرتبط با مفهوم وبلاگ خود شریک شوید. از آنجا که من یک مشاور مالی هستم، من بسیاری از انرژی وابسته خود را به محصولات مالی مانند حساب پس انداز، کارت های اعتباری و حساب های سرمایه گذاری متمرکز کرده ام.

علاوه بر ثبت نام در برنامه های وابسته به فرد، می توانید در یک شبکه تبلیغاتی وابسته نیز ثبت نام کنید که تعداد زیادی ازوابسته های مختلف را یک جا ارائه می دهد. به این ترتیب، می توانید درمرور زمان مشاهده کنید چه چیزی کار می کند و به چه چیزی کار نمی کند.

اگر به دنبال ایده گرفتن هستید، دوست من میشل شرو در افتتاح کننده وب سایت Making Sense of Sense به متخصص در همه امور بازاریابی وابسته تبدیل شده است. میشل بیش از 100000 دلار در ماه از وبلاگ خود درآمد کسب می کند و بخش عمده درآمد او از فروش شرکت های وابسته است. میشل آنقدر موفقیت در بازاریابی وابسته داشته است که حتی دوره خودش را با نام ایجاد حس بازاریابی وابسته نیز پشت سر گذاشته است.

در حالی که میشل با تعداد زیادی از وابستگان در صنعت خدمات مالی همکاری می کند، یکی از بزرگترین شرکت های وابسته او یک شرکت میزبان وبلاگ به نام Bluehost است. این فقط نشان می دهد که اگر مخاطب خود را بشناسید می توانید با تقریباً هر شرکت یا شرکت وابسته درآمد کسب کنید و از ایجاد ترافیک کافی برای ایجاد فروش استفاده کنید.

3- مشاوره

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین از طریق مشاوره است. اگر در هر زمینه ای متخصص هستید ، می توانید افرادی را پیدا کنید که مایل به پرداخت هزینه برای مشاوره در مورد اهداف شخصی یا شغلی خود باشند. ممکن است فکر کنید به اندازه کافی مهم نیست که برای شرکتهای بزرگ مشاوره بدهید، اما می توانید از انواع تخصص هایی که مردم برای آنها هزینه می کنند تعجب کنید.

همکار من رابرت فارینگتون از کالج سرمایه گذاری نمونه خوبی از کسی است که در یک صنعت بعید مشاوره آنلاین داشته است. رابرت به من گفت كه ، پس از چند سال وبلاگ نویسی، چند برند با او تماس گرفتند تا از او در زمینه رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین یاری بخواهند.

رابرت گفت که او بسته به برنامه و کار خود، به طور متوسط ​​4 تا 6 عدد از این حرکات را در هر سال انجام می دهد. بهترین قسمت این است که او نرخ صافی را که معمولاً تا 100 دلار در ساعت کار می کند، شارژ می کند. و به یاد داشته باشید، این پولی بود که وی به او می داد تا به مردم در مورد بهترین راه های استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و پینترست برای رشد مارک های خود توصیه کند.

اگر می خواهید مشاوره را شروع کنید اما مطمئن نیستید که در مرحله بعد چه اقداماتی انجام دهید، می توانید از طریق Clarity.fm یک حساب کاربری رایگان تنظیم کنید. این وب سایت اجازه می دهد تا هر کسی که می خواهد مشاوره ارائه دهد یک پروفایل رایگان را تنظیم کند. پس از تنظیم نمایه شما، افراد شما را پیدا می کنند و جلسه ای را که برای آن پول دریافت می کنید رزرو می کنند.

4- دوره های آنلاین

اگر مهارت خاصی دارید که می توانید به دیگران آموزش دهید ، همچنین می توانید یک دوره آنلاین را راه اندازی کنید که می توانید بصورت آنلاین بازاریابی کنید. شما می توانید دوره های آنلاین را پیدا کنید که از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی نوشتن آزاد به شما آموزش می دهند. من حتی دوره شخصی خودم را برای مشاوران مالی که می خواهند مشاغل خود را بصورت آنلاین انجام دهند ارائه می دهم – فرمول رشد مشاوره آنلاین.

بیشتر افراد دوره آنلاین خود را از طریق بستری مانند Teachable.com برپا می کنند. با Teachable می توانید مطالب درسی خود را بارگذاری کرده و از سیستم عامل برای مدیریت مشتریان و پذیرش پرداخت استفاده کنید.

5- پادکست

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین با میزبانی پادکست آنلاین است.

نگاهی به کارآفرینان در آتش پادکست به میزبانی جان لی دوماس انجام دهید. براساس جدیدترین گزارش درآمد این نمایش، این پادکست درآمد خالص بالغ بر 400000 دلار را در مارس 2018 به ارمغان آورده است. حالا، این دیوانه کننده است.

نکته مهم در پیشبرد پادکست ، یافتن طاقچه شما ، افزایش مخاطبان و سپس یافتن راه هایی برای کسب درآمد و ارتباط با حامیان مالی است. این ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین نیست زیرا تعداد زیادی لجستیک وجود دارد که به نوشتن ، ضبط و ویرایش پادکست می روند ، اما هنوز هم باید در نظر گرفته شود.

6- فروش کتاب

در حالی که صنعت انتشار در چاپ بسیار سنگین بود، می توانید این روزها تمام مراحل نوشتن، انتشار و بازاریابی کتاب را به صورت آنلاین انجام دهید. وب سایت هایی مانند کریت اسپیس به شما امکان می دهد بدون اینکه ناشر رسمی در آن شرکت داشته باشد، کتاب خود را بارگذاری و چاپ کنید و حتی می توانید کتاب خود را در Amazon.com دریافت کنید تا مردم بتوانند آن را در آنجا خریداری کنند.

اگر فکر می کنید می توانید کتابی بنویسید که مردم مایل به خرید آن هستند ، این یک استراتژی هوشمند است که باید در نظر بگیرید زیرا هزینه های راه اندازی می تواند حداقل باشد و احتمالاً شما درهر حال یک نرم افزارواژه سازی و رایانه را دارید.

7- فروش های برتر

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین با جمع آوری سرمایه گذار است. مراحل اصلی برای انجام کارهای فروش اصلی شما باید شامل راه‌اندازی یک وب سایت ، مراجعه به وب سایت و اطمینان از جمع‌آوری منجر به پرداخت هزینه واقعی شخصی باشد.

در اصل، خریداران اصلی مایل به پرداخت اطلاعات شخصی هستند که از افرادی که از وب سایت من ان هارا جمع اوری می کنند ، پرداخت می کنند. این برد برای همه است از آنجا که من برای خریداران پول دریافت میکنم و بازدید کنندگان وب سایت من با شخصی در ارتباط هستند که می تواند به آنها کمک کند.

اگر بخاطر داشته باشید ، می توانید در بسیاری از صنایع مختلف منجر به فروش سرمایه شوید، نه فقط بیمه عمر، واقعاً شما فقط باید یک طاقچه را بفهمید، یک وب سایت و ترافیک درست کنید و ببینید که چه میزان می توانید برای سرمایه ای که جمع می کنید درامد کسب خواهید کرد

8- نوشتن آزاد

اگر مهارت نوشتن و استعداد خلاق دارید، می توانید برای ایجاد محتوای آنلاین نیز هزینه دریافت کنید

یک وبلاگ نویس ، در واقع بیش از 200000 دلار در سال ایجاد محتوا برای وب سایت های دیگر می کند او نوشتن مطالب را در سال 2011 آغاز کرده است. در آن زمان، او هنوز هم به طور تمام وقت کار می کرد اما به طور پاره وقت برای تکمیل درآمد خود محتوا ایجاد می کرد. با گذشت زمان، او توانست نرخ خود را دو برابر و سه برابر کند تا اینکه بتواند تمام وقت خود را برای نوشتن ترک کند

کلید اصلی ساختن وی به عنوان نویسنده مستقل، کشف یک طاقچه، ایجاد ارتباط با افرادی که ممکن است شما را استخدام کنند، و ارائه 100٪ از زمان با کیفیت بالا

9- پست های حمایت شده

اگر وب سایت یا رسانه اجتماعی بزرگی را دنبال می کنید، می توانید با دنبال کردن پست ها و تبلیغات حمایت مالی ، درآمد کسب کنید. اما چگونه این کار انجام میشود؟ اصولاً شرکت ها مایل هستند برای تبلیغ محصولات و خدمات خود، به بلاگ نویسان و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی بپردازند. اگر پلتفرمی دارید، خواه از آن وبلاگ باشد، چه در اینستاگرام عظیم، می توانید از آن استفاده کنید.

برای انجام محتوای حمایت مالی نیازی به وب سایت ندارید، زیرا در صورت داشتن تعداد زیادی از دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی، می توانید هزینه دریافت کنید.

10- وبینارها

با استفاده از یک وبینار، شما در واقع نکات و توصیه های زیادی را به صورت رایگان، معمولاً در قالب زنده ارائه می دهید. در پایان هرچند، شما می توانید محصول و یا خدمات پرداخت شده خود را با هدف تأمین معامله چند منظوره تنظیم کنید.

مهم نیست که شما در حال فروش چه چیزی هستید، راه اندازی یک وبینار و جذب افراد برای ثبت نام با یک آهنربای سرمایه یا تبلیغات فیس بوک کار سختی نیست. اگر به اندازه کافی سخت به نظر می رسد، می توانید یک وبینار رایگان در مورد نحوه ایجاد اولین وبینار خود پیدا کنید.

11- یوتیوب

یوتیوب سکوی دیگری است که امکان کسب درآمد آنلاین را برای افراد فراهم کرده است. اگر فکر کنید می توانید یک کانال یوتیوب در هر موضوعی در خارج از کشور داشته باشید میتوانید در ازای افراد دنبال کننده خود برای فیلم و زمان خود مقداری پول کسب کنید

می توانید از طریق یوتیوب با استفاده از شبکه تبلیغاتی خود پلتفرم یا با دریافت پست های حمایت مالی، درآمد کسب کنید. اگر دوست دارید فیلمبرداری کنید، شروع یک کانال یوتیوب می تواند یک روش جالب برای به دست آوردن پول در کنار آن باشد.

12- ایجاد یک انجمن آنلاین

نکته آخر اینکه، همچنین می توانید با ایجاد یک انجمن آنلاین درآمد کسب درآمد کنید، اگرچه استراتژی های کسب درآمد که می توانید دنبال کنید بسته به اهداف شما متفاوت است. برای مثال می توانید یک انجمن با یک وبلاگ ایجاد کنید. همچنین می توانید یک فروم آنلاین ایجاد کرده و افراد را برای عضویت در آن تشویق کنید. شما حتی می توانید یک گروه فیس بوک ایجاد کنید و از نفوذ خود در آنجا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.

اگر این موضوعی است که شما نسبت به ان اشتیاق دارید و می خواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید، آنگاه یک انجمن آنلاین چیزی است که حتما باید در نظر بگیرید.

خلاصه راه هاي متفاوت و زيادي براي كسب درآمد آنلاين وجود دارد كه شما مي توانيد با تنها يك رايانه يا حتي گوشي موبايل، با انجام كارهای متفاوت حتي ساختن ويديو هاي فان در يوتيوب، به راحتي درآمد كسب كنيد تنها لازمه ی كار زمانيست كه شما به كار خود اختصاص مي دهيد و علاقه و اشتياق شما به انجام كار مي باشد.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x