مقالات آموزشی

19 راه برای یافتن سریع پول

19 روش کسب درآمد سریع

اکنون به پول نقد احتیاج دارید، اما پرداختی شما چند روز یا هفته ها فاصله دارد. چه کار میکنید؟

روش هایی وجود دارد که بدون اینکه در معرض کلاهبرداری قرار بگیرید، پول نقد در موارد بحران بیابید. امروز 19 راهکار برای به دست آوردن سریع پول نقد در اینجا آورده شده است، بعلاوه نکاتی در مورد چگونگی کاهش هزینه ها، افزایش درآمد و ایجاد صندوق اضطراری، بنابراین شما دفعه بعد نگران پرداختی های خود نیستید.

فروش لوازم الکترونیکی یدکی

شما می توانید تلفن یا تبلت قدیمی خود را در سایت هایی مانند Swappa و Gazelle بفروشید ، اما برای دریافت پول بهتر است از ATM استفاده کنیم

کارت های هدیه استفاده نشده را بفروشید

کیوسک های Cardpool برای کارت های هدیه با ارزش بین 15 تا 1000 دلار پول نقدی فوری ارائه می دهند.این شرکت حداکثر 85٪ از ارزش کارت را در کیوسک خود پرداخت می کند، در حالی که اگر از طریق وب سایت بفروشید، 92٪ آن را پرداخت می کند.

Pawn (وثیقه) کنید

به عنوان راهی برای وام گرفتن، وام های کارگاهی عالی نیست. اما آنها سریع هستند، و اگر نمی توانید وام را پرداخت کنید، بورد فروشی کالای مورد استفاده شما را به عنوان وثیقه نگه می دارد.این خیلی بهتر از اعتبار خراب شده است .

شما اغلب میتوانید بجای قرض گرفتن مستقیم پول در برابر یک کالا، پول از فروشگاه به طور موقت بگیرید.جواهرات ، آلات موسیقی ، سلاح گرم و …. بهترین این کالا ها هستند

برای فردا امروز کارکنید

جستجوی این عبارت آنلاین نتایج زیادی را به همراه خواهد داشت.

ما 26 کار جانبی قانونی را بررسی کرده ایم که می توانند یک افزایش سریع درآمد داشته باشند، از رانندگی یا بسته های مختلف کاری آزاد در خانه.

همچنین می توانید بخش های مشاغل Cigigslist را امتحان کنید، که اغلب دارای پست هایی برای کار کوتاه مدت در سرویس های مواد غذایی، خانه داری و کار عمومی هستند.

به دنبال وام و کمک به جامعه باشید

سازمان های جامعه محلی ممکن است وام یا کمک کوتاه مدت برای کمک به پرداختی های آب و برق یا سایر موارد اضطراری ارائه دهند. NerdWallet یک بانک اطلاعاتی از گزینه های وام روزپرداخت را که در دسترس تقریباً دوازده ایالت برای ساکنان قرار دارد، گردآوری کرده است.

کلیساهای محلی ممکن است وام های اندکی با نرخ پایین بپردازند.مراکز جامعه و انجمن های غیرانتفاعی در منطقه شما نیز ممکن است وام های کمی را ارائه دهند.

مدت پرداخت قبوض خود را بدانید

برای تأمین نیازهای اضطراری از هزینه‌هایی که واجب نیستن و با دیر پرداخت کردن ضرری نمی بینید دوری کنید .از صورتحساب که صرفه‌جویی کرده اید استفاده کنید.

در خیلی از موارد پرداختی وام ها مهمتر است

پیش پرداخت حقوق را درخواست کنید

از کارفرمای خود بخواهید مبلغ پیش پرداخت پول خود را بپردازد، که معمولاً هیچ هزینه ای برای شما ندارد و از طریق کسر حقوق و دستمزد شما بازپرداخت می کنید. برخی از شرکت ها همچنین برای کارگران در بحران وام کم هزینه ارائه می دهند. شما همچنین ممکن است Earnin را در نظر بگیرید، برنامه ای که به کارگران پیشرفت هایی را ارائه می دهد که در مبلغ روزانه بدون هیچ گونه بهره پرداخت می کنند، بازپرداخت می کنند.

از حساب بازنشستگی خود وام بگیرید

در صورت بازپرداخت پول در مدت 60 روز، می توانید سالی یک بار از IRA خود قرض بگیرید. اما، اگر 90 روز پرداخت نکنید، وام درآمد مشمول مالیات در نظر گرفته می شود. از این طریق می توانید در صورت نیاز پول کمی بدست آورید.

در مقابل بیمه عمر خود وام بگیرید

اگر دارای بیمه نامه زندگی هستید که دارای ارزش نقدی است، که بعضاً آن را بیمه عمر دائمی می نامند، می توانید در مقابل آن وام بگیرید و مابقی عمر خود را برای بازپرداخت آن داشته باشید. اما نمی توانید در مقابل یک بیمه نامه عمر، که نوع متداول تر است، وام بگیرید.

اگر بازپرداخت نکنید، شرکت بیمه وقتی می میرد، پول را از حسابتان کم می کند.

پرداخت نقدی را فراموش کنید

اگر کارت اعتباری دارید و حساب کاربری خوبی دارد، پیش پرداخت پول گزینه بسیار ارزان تر از وام پرداخت روزانه است. شما هزینه ای را پرداخت می کنید، به طور معمول حدود 5٪ مبلغی که وام می گیرید، به علاوه بهره ، که می تواند حدود 30٪ باشد.

به دنبال وام جایگزین باشید

برخی از اتحادیه های اعتباری پیشرفت های نقدی کوتاه مدت دارند که به عنوان وام های جایگزین روزپرداخت شناخته می شوند. این ارزان نیست، اما بسیار بهتر از وام های پرداخت روزانه است که دارای APR های سه رقمی هستند.

وام شخصی بگیر

بعضی از وام دهندگان می توانند وام شخصی را در یک روز تأمین کنند.اگر اعتبار خوبی داشته باشید، احتمالاً گزینه های زیادی خواهید داشت. اگر اعتبار شما یک ریسک است، باید یک وام دهنده پیدا کنید که نه تنها پول نقد سریع ارائه می دهد بلکه اعتبار ضعیف نیز می پذیرد. شما ممکن است وام دهندگان دیگری را پیدا کنید که بودجه سریع و بدون چک اعتباری ارائه می دهند، اما نرخ بهره سه رقمی را پرداخت می کنید.

اجاره یک اتاق

قوانین محلی را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که اجاره کوتاه مدت مجاز است. ایجاد لیست در سایت رایگان است، اما در صورت انجام رزرو، هزینه خدمات 3٪ نیز وجود دارد. می توانید خانه خود را به صورت کوتاه مدت اجاره دهید.

سکونتگاه سگ

در اینجا فناوری نیز با سایتهایی از جمله Care.com و Rover همراه است، و صاحبان حیوانات اهلی را با نگهدارندگان سگ مطابقت می دهد. شما می توانید میزبان سگ شوید یا در خانه صاحب خانه بمانید. قیمت ها در بیشتر مناطق بین 20 تا 60 دلار در هر شب است، هرچند بسته به موقعیت مکانی و میزان کار مربوطه می توانند کم و زیادتر یا پایین بیایند.

تبدیل به یک پیک و یا راننده شوید

اینها کارهایی است که می توانید عصرها یا آخر هفته ها با استفاده از ماشین و موتور شخصی خود انجام دهید.شرکت هایی مانند Uber و Lyft شما را با افرادی که مایل به پرداخت برای راننده هستند، مطابقت می دهند و خدمات تحویل مانند OrderUp و Postmates برای تحویل گرفتن اقلام شما پرداخت می کنند.

حق بیمه خود را کاهش دهید

یکی از رازهای کثیف صنعت بیمه اتومبیل این است که حق بیمه یک راننده با همان پوشش می تواند صدها دلار از شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد. هر بیمه گذار ریاضیات خود را انجام می دهد؛ به همین دلیل است که می تواند قیمت بیمه اتومبیل را متفاوت کند.

بدهی خود را تحکیم کنید

اگر در تلاش هستید تا از پرداخت چندین بدهی در امان بمانید، ممکن است بتوانید آن مانده ها را از طریق کارتهای اعتباری، قبض های پزشکی، تأمین اعتبار فروشگاه یا سایر هزینه های خود تحکیم کنید و پرداختهای خود را با یک وام شخصی کاهش دهید. برخی از وام دهندگان می توانند وام را در یک روز تأمین کنند.

وام دانشجویی خود را تامین کنید

وام گیرندگان از نرخ بهره کم و بازار رقابتی برای بازپرداخت وام دانشجویی خصوصی بهره مند می شوند و گزینه های بازپرداخت برای افراد با طیف وسیعی از نمرات اعتباری در دسترس است.

برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهید

اگر نسبت به خرید تلفن جدید برای جیب خود ارزش قائل هستید، به ارائه دهندگان تلفن همراه مراجعه کنید که نرخ پایین سنگ را ارائه می دهند. FreedomPop خدمات صوتی و داده اولیه را به صورت رایگان ارائه می دهد. بنابراین شاید شما هنوز نمی خواهید تلفن قدیمی خود را کاملا بفروشید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x