کسب درآمد اینترنتی

32 راه اثبات شده برای کسب درآمد سریع

32 روش کسب درآمد در هر مکان

روش های کسب درآمد سریع را میدانید؟

در یک بند، به پول نقد سریع احتیاج دارید؟

ما در اینجا در مورد سرمایه های کوچک صحبت نمی کنیم، میلیون ها دلار – به اندازه کافی برای برآورده کردن آرزوهای خود درآمد کسب کنید.

در 32 راه اثبات شده که برای کسب درآمد سریع ذکر می شود برخی از آنها راحت تر از سایرین هستند، اما تقریباً همه آنها به سرمایه بسیار کمی نیاز دارند.

برخی از این راهکارها برای به دست آوردن پول، شما را در محلی خاص قرار می دهد، در حالی که برخی دیگر مستقل از موقعیت مکانی هستند، اما همه اینها باعث می شود که شما درست انتخاب کنید.

بخش اعظم این مربوط به طرز فکر است. وقتی کمبود پول دارید، کمبود تفکر وارد می شود. افکار ما به صورت غیر قابل باوری قوی هستند. ما روزانه 60.000 فکر داریم که بسیاری از آنها در ذهن ناخودآگاه ما به وجود می آید. که بخش اعظم آن ها تکراری است. ما باید مباشر افکار خود باشیم. هنگامی که افکار منفی به سراغمان می آید، باید ذهن خود را از این امر دور کنیم.اگر می خواهید زندگی عالی داشته باشید، افکار درست را اصلاح و پرورش دهید.

روانشناسی کسب درآمد

یک روانشناسی مهم وجود دارد که باید قبل از ورود به استراتژی ها به آن اشاره کرد.

اگر مدل ذهن فروید را مطالعه کنید، دستگاه روانشناختی را کشف خواهید کرد. این سازه سه بخشی در ذهن شماست که کنترل کننده تمام رفتارهای شما است. این سه شاخصه نهاد،خود . فراخود از ابتدای تولد در ضمیر ناخودآگاه شما هستند، این ها منبع نیازهای ناگهانی و غریزی ما است. وقتی خودتان را در حال انجام آنچه نباید است قرار میدهید، نهاد خودتان را سرزنش کرده اید.

فرا خود بعداً در زندگی شکل می گیرد تا تعادل بین هویت برقرار شود. این امر از طریق تربیت، هدایت والدین و جامعه و عقاید ما شکل می گیرد واز نهاد جدا می شود. افرادی که پیگیر پول خود هستند می توانند از فراخود خودشان تشکر کنند.

قسمت خود ناخودآگاه هر شخص مسئول تصمیم گیری است این تصمیم گیری بین شیطان (نهاد) و فرشته (فراخود) بر روی هر شانه (بله ، تمام آن کارتونهایی که تا به حال دیده اید، تا حدودی درست است). ما در ذهن خود صداهایی داریم و این وظیفه خود است که تصمیم بگیرد کدام یک را تحقق ببخشید.

طرح های سریع ثروتمند شدن و رژیم های لاغری کوتاه مدت به طور طبیعی محبوب هستند زیرا در ضمن شرکت در فراخود، قسمت خود ذهن را راضی می کنند. هنگامی که چیزی شبیه به این را می بیند، کار این قسمت کامل است. جذابیت کار و یا عمل “سریع” ناشی از تمایل فطری افراد در کسب رضایت فوری است، بنابراین هنگام تلاش برای بدست آوردن سریع پول، هرآنچه که به نظر می رسد خیلی مناسب است، ممکن است برای شما خطرناک باشد.

بهترین راه های کسب درآمد سریع کدامند؟ اگر آنلاین جسجو کنید، میلیون ها نتیجه را به همراه خواهد داشت، اما همه این موارد قانونی نخواهد بود. فیلتر کردن به اصطلاح سر و صدا های ضمیر ناخودآگاه ذهنتان بر عهده شماست. این 32 استراتژی به شما کمک می کند تا به اهداف خود نزدیک تر شوید، حتی اگر به روشی بسیار کوچک باشد.

رانندگی برای Uber یا Lyft

شرکت هایی مانند Uber و Lyft فرصت بسیار خوبی را برای کسب درآمد سریع در اختیار میگذارند.شما با رانندگی با احتیاط، یک ماشین نسبتاً جدید و گواهینامه رانندگی برای کار در هریک از این شرکت ها نیاز دارید. اگر همه این موارد را دارید، می توانید به راحتی مشغول به کار شوید. در ساعات شلوغ شهر و یا حتی در روزهای تعطیل.

شرکت کننده در تحقیقات بازار

این پول نسبتاً سریع است و در ازای کار زیادی نیست. شرکت هایی که به دنبال نظرات مصرف کنندگان در مورد انواع محصولات و خدمات هستند شما را در اتاقی قرار می دهند تا نظر شما را در رابطه با آن محصول بدانند. که اغلب شامل نوشتن یا بیان نظر شما، پاسخ دادن به نظرسنجی ها است. که گاهی نظرات درست نیست ولی گاهی قابل اعتماد و قابل استناد است.

فروش بازی های قدیمی و کتابهای استفاده شده در آمازون

آمازون لیست و فروش کتاب های قدیمی، بازی ها و دستگاه های قدیمی را در بازار خود در دسترس قرار داده است. اگر کتابهای درسی دانشگاهی خود را هنوز دارید، می توانید بیش از چند دلار درآمد کسب کنید. مطمئن باشید که کتاب ها در وضعیت خوبی قرار دارند. اگر اقدام به فروش کتابهایی کنید که فرسوده و قدیمی هستند و یا بازی هایی که خراشیده شده اند، نقدهای منفی دریافت خواهید کرد. در هر صورت نقد منفی در کسب و کارتان مشکل ساز میشود.

فروش یا فروش مجدد، فناوری مورد استفاده در کریگزلیست

کریگزلیست بازار لوازم الکترونیکی استفاده شده گسترده ای است. میتوانید برای لوازم جانبی گوشی آیفون و مک بوک خود به راحتی از این بازار استفاده کنید میتوانید گوشیهای دست دوم خود را در سایت Gazelle به فروش بگذارید. در این قبیل سایت ها فرقی نمیکند چه مدل تلفن همراه به فروش میرود.

از TaskRabbit استفاده کنید

در این سایت با افرادی که به دنبال شغل و یا ارائه محصول خود هستند روبه رو اید

اما لزوما به این معنا نیست که دادوستد های کوچک در آن در حال انجام باشد. در این سایت حتی میتوانید با گروه های نوسازی منازل هم کار کنید. حتی سایت آمازون هم با عنوان سرویس های آمازون در این وبگاه ها خدمات رسانی میکند.

کار در پست میت (postmate)

در پست میت می توانید به عنوان یک پیک مشغول به کار شوید به این صورت که کالاهای اطراف منزل خود را که نیاز به فرستاده شدن دارند شناسایی و به وسیله حتی دوچرخه به مقصد مورد نظر تحویل دهید. این برنامه ادعا میکند میتواند به افراد 25 دلار در ساعت پول بدهد. همچنین می توانید نکاتی را در این فرآیند کسب کنید، بنابراین این گزینه برای افرادی که به دنبال انجام کاری در اوقات فراغت خود هستند، می تواند یک گزینه عالی باشد.

قراردادهای ملکی و مستغلات

اگر فکر میکنید این کار غیر قانونی است، بیشتر راجع به آن تحقیق و بررسی کنید. شما با امن کردن قراردادهای املاک و در اختیار قراردادن فروشنده و خریدار می توانید چند دلار در روز را کسب کنید، نیاز به ملک و یا مکان برای انجام این کار نیست میتوانید در خانه و از پشت سیستم خود اینکار را دنبال کنید.

شرکت هایی مانند REWW وجود دارند که به آموزش نحوه انجام این کار اختصاص داده شده اند.

فروش در کافه پرس و یا استی

اگر می توانید موارد دیجیتالی را طراحی کنید، می توانید آنها را برای دریافت سود در سایتی مانند CafePress بفروشید. محصولاتی که میتوانند آرمهای سفارشی و یا متون الهام بخش و طرح های موضعی و از این قبیل محصولات باشد.

شما می توانید یک طراح را استخدام کنید تا در این امر به شما کمک کند، اما هنوز هم باید ایده ها را خود طراحی کنید.

موارد چاپ شده و در صورت تقاضا تحویل داده می شوند. شما فقط سهمی از درآمد را دریافت می کنید. سایت استی هم به همین حالت است طراحی و ایده خود را به فروش می رسانید.

به سوالات در سایت justanswer پاسخ دهید

افرادی وجود دارند که به صورت آنلاین به دنبال تخصص هستند. سایت justanswer و سایتهای مانند آن به پزشکان، وکلا، مهندسین و سایر دانشمندان دارای دانش پیشرفته اجازه می دهد فقط با پاسخ دادن به سؤالات افراد درآمد کسب کنند.

این بستر منبع درآمد خوبی برای مردم است. اگر به دنبال کسب درآمد سریع در مدت کوتاه هستید گزینه انتخابی خوبی پیش رویتان است. اما انتظار میلیاردر شدن در این سایت ها را نداشته باشید.

طرح های گرافیکی ارائه دهید

fivver بستری مناسب برای خدمات دیجیتال مانند طراحی گرافیک، طراحی وب، ایجاد فایل صوتی کوتاه یا کلیپ ویدیویی، خدمات ویرایش، نوشتن و غیره فوق العاده است. Fivver پنج دلار برای هر گیگ پرداختی دارد. fivver pro در سیستم عامل خود نصب و کسب درآمد کنید

سگ ها را به گردش ببرید

سایت های وجود دارد که صاحبان سگ را به واکر های سگ متصل میکند. rover یکی از بزرگترین این سایتها است.

البته، شما همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی استفاده کنید یا فقط برای تبلیغ خدمات خود به درهای همسایه بروید، اما می توانید به راحتی از یکی از این خدمات استفاده کنید.

پرستار بچه شوید

والدین در همه جا و همیشه به پرستار کودک و نوزاد احتیاج دارند. از این طریق به راحتی میتوانید کار کنید و کسب درآمد کنید.

وب سایت هایی مانند Care.com والدین را با پرستار بچه متصل می کند. این شرکت کلیه بررسی های پس زمینه و سایر اقدامات دقیق را انجام می دهد تا ذهن والدین را راحت کند.

البته، می توانید مستقیماً در شبکه شخصی خود درخواست تجدید نظر کنید، اما اگر به دنبال ایجاد درآمد مکرر هستید با یک بازاریابی سایت به والدینی که به دنبال خدمات مراقبت از کودک هستند، مراجعه کنید.

فروش تصاویر

از کار عکاسی لذت میبرید؟ البته، شما باید در این امر خوب باشید تا بتوانید پولی بدست آورید. می توانید عکس هایی را در ShutterStock یا iStockPhoto (به همراه بسیاری دیگر) بفروشید تا درآمد کسب کنید.

با گرفتن عکس، به افرادی که در جستجوی عکاسان هستند تا بتوانند عروسی، نامزدی، تولد کودک یا هر رویداد زندگی دیگری را ثبت کنند متصل می شوید. شما به یک دوربین خوب و تجربه احتیاج دارید، اما مطمئناً می توانید از این طریق مقداری درآمد مورد نیاز خود را بدون توجه به محل اقامت خود کسب کنید.

مربی شخصی شوید

اگر فیتنس کار کرده باشید، می توانید یک مربی شخصی باشید. مردم به فردی که بتواند آنها را در مسیر اهداف خود قرار دهد پول می پردازند.می توانید ضمن اینکه به خودتان از لحاظ مالی کمک می کنید ، به ارزش کار و حرفه خود بیفزایید.

همچنین می توانید به افراد در برنامه های غذایی و غیره کمک کنید. شما می توانید در سالن ورزشی محلی خود از مراجعین بخواهید برای شما و خرید بسته های شما مراجعه کنند، اما بسته به جایی که در آن زندگی می کنید، ممکن است برای انجام این کار احتیاج به صدور گواهینامه باشد. همچنین می توانید از سایتی مانند FitnessTrainer برای تبلیغات خدمات خود استفاده کنید.

معلم خانگی شوید

والدین همیشه مایل به سرمایه گذاری آینده فرزندان خود هستند. اگر دانش زیادی در مباحثی از قبیل ریاضی، علوم یا رایانه دارید، می توانید برای این شغل اقدام کنید.

هر دو Real.com و Care.com فرصتهای تدریس به دانشجویان محلی ارائه می دهند. می توانید هر کدام از این ها را انتخاب کرده یا مشتری خود را از طریق شبکه شخصی یا رسانه های اجتماعی پیدا کنید.

برای شرکت هایی که دارای بسته بندی اتومبیل هستند تبلیغ کنید

سیستم عامل هایی مانند Carvertise مارک ها و شرکت ها را به رانندگان متصل می کنند. این روند ساده است، موافقت کنید که اتومبیل خود را به یک بیلبورد متحرک تبدیل کنید. در صورت واجد شرایط بودن، می توانید مبلغ ماهانه تعیین شده برای تبلیغات را بدست آورید.

برای انجام این کار دیگر نیازی به پرداخت هزینه نخواهید بود، اما به یک رانندگی تمیز و یک ماشین نسبتاً جدید احتیاج دارید. شما باید ماشین را به اندازه کافی برانید که ارزش آن را برای مارک های پرداخت کننده داشته باشد. اگر همه این موارد را دارید، می توانید از این طریق اندکی درآمد زود بازده کسب کنید.

باغبانی کنید

ارائه خدمات خود به عنوان یک باغبان محلی می تواند به اندازه کافی درآمد زایی برای مخارج کوچک شما را داشته باشد.برای این کار گزینه های زیادی از قبیل چمن زنی و کشیدن علفهای هرز تا برنامه ریزی باغ و دکوراسیون وجود دارد.اگر به اندازه کافی به همسایگان خود صمیمی شوید، میتوانید مشتری خود را پیدا کنید.

تمیزکاری منزل

وبسایت های متنوعی به صورت آنلاین وجود دارد که می توانید برای انجام این کار به آن مراجعه کنید، یا می توانید به سادگی محله خود را تمیز کنید و در رسانه های اجتماعی پست کنید.می توانید برای این کار از خدمات خانگی آمازون نیز استفاده کنید، یا می توانید وب سایت ساده و یک صفحه ای را برای تبلیغات ایجاد کنید.در هر صورت، این یک روش بسیار شگفت انگیز است تا بتوانید 20 دلار به ازای هر ساعت یا بیشتر دریافت کنید که اغلب تقاضای زیادی دارد. اگر عملکرد خوبی داشته باشید میتوانید سرمایه بلند مدتی را داشته باشید.

منازل دیگران را سازمان دهید

شما به راحتی می توانید سازماندهی منازل دیگران را انجام دهید، صنعتی که از اولین سریال های Netflix Tidying Up with Marie Kondo محبوبیت زیادی کسب کرده است.

اگر خودتان فردی مرتب و منظم هستید و در سازماندهی فضاها خوب هستید، چرا خدمات خود را به افراد اطراف خود ارائه نمی دهید؟ خیلی از افراد به دنبال شما می گردند.

باز هم، سایتی مانند Care.com به ارتباط سازمان دهندگان خانه با افرادی که به دنبال این نوع خدمات هستند، کمک می کند.

فرش بشورید

یک دستگاه شستشوی فرش اجاره و یا خریداری کنید. به احتمال زیاد بسیاری از افراد به چیزی شبیه این نیاز دارند، اما به طور فعال به دنبال این سرویس نبوده اند. می توانید فرش هایی را در خانه ها شستشو داده و یا خارج از منزل تمیز کنید.

اهدای خون

بسته به اینکه گروه خونی شما نادر باشد یا رایج، می توانید حدود 20 تا 50 دلار برای هر نوع اهدای خون دریافت کنید.همچنین می توانید پلاسما اهدا کنید.کمک های پلاسما به افرادی که با سرطان خون و سایر اختلالات ایمنی بدن مبارزه می کنند، کمک می کند. این کمی پیچیده تر و درگیر تر از اهدای خون است اما شما چیزی بیشتر از اهدا خون دریافت نخواهید کرد.

خانه تزیین کنید

این ممکن است شامل قرار دادن چراغ هایی داخل یا خارج، تزئین درختان، تنظیم بازی ها و دکوراسیون برای مناسبت ها باشد.

از شبکه اینترنت و رسانه های اجتماعی برای یافتن مشتری استفاده کنید، یا به سادگی تبلیغ در محله خود داشته باشید. گزینه های زیادی وجود دارد که می توان کارهای مانند این را انجام داد.

در مطالعات پزشکی شرکت کنید

در مطالعات پزشکی یا آزمایش های دارشما باید شرکت هایی را که مطالعات پزشکی را انجام می دهند بیابید و مسئولیت عوارض جانبی را داشته باشید. اگر می توانید با آن کنار بیایید، مطمئناً بدون تلاش زیاد می توانید سریع درآمدزایی کنید.شرکت ها مبلغ قابل توجهی را به شرکت کنندگان پرداخت می کنند.

یک اتاق یدکی را در AirBnB اجاره کنید

AirBnB می تواند یک بستر فوق العاده برای اجاره اتاق باشد. می توانید پول خوبی کسب کنید ، به خصوص اگر در یک مکان توریستی زندگی می کنید. اگر دغدغه همسایه را ندارید، قطعاً این گزینه خوبی است.

میکروسکوپ های مکانیکی Turk را انجام دهید

برای انجام این کار نیازی به صلاحیت جدی ندارید. معمولاً این شامل کلیک بر روی لینک ها، انجام نظرسنجی، اظهار نظر، انجام برخی دسته بندی های سبک یا سایر کارهای اطلاعاتی انسان می شود.

لباسهای خود را به فروش بگذارید

اگر به لباس های خود دیگر احتیاجی ندارید میتوانید آنها را به در یک مغازه پر زرق و برق به فروش گذارید

یک حساب جایزه باز کنید

با مراجعه به بانک محلی خود ببینید که آیا برای افتتاح حساب جایزه نقدی دریافت می کنند یا خیر. 100 دلار سرمایه کنید و سود زیادی برداشت کنید.

یک میکرولوآن کوچک بگیرید

اگر به دنبال وام شخصی بسیار كوچك هستید، می توانید وام كسب وكار كوچك (بسیار كم) در Fundera یا Prosper دریافت كنید. بسته به اعتبار و شرایط شغلی خود، می توانید مانند این چند هزار دلار وام بگیرید.

انجام یک وبینار

خوب ، به نظر می رسد غیرقابل درک است، اما وبینارها یکی از بهترین راه های کسب سریع پول هستند. GoToWebinar تاکنون بزرگترین پلتفرم است. Webinar Jam یکی از سیستم عامل های بسیار غنی است که در آنجا وجود دارد

ماشین بشویید

داوطلب شست و شو ماشین همسایگان خود باشید همانطور می توانید برای تبلیغ کار خود از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

شستشو در درب منزل به افراد این امکان را میدهد که بتوانند در وقت خود صرفه جویی کنند.

تورهای پیاده روی را در Viator انجام دهید

اگر در یک مکان توریستی زندگی می کنید، به انجام تورهای پیاده روی در Viator، که یکی از بزرگترین سیستم عامل های اپراتورهای تور در جهان است، توجه کنید. برای تبلیغ کار خود تورهای رایگان ارائه دهید.

با وسایل با ارزش خود وام بگیرید

اگر در آینده نزدیک قرار است پولی به دست شما بیاید می توانید وام دریافت کنید به صورتی که وسایل با ارزش خود را به کسی اهدا و در ازای آن پول قرض بگیرید

در صورتی که پول را به موقع پرداخت نکنید دچار ضرر می شوید

32 روش بالا راه های کسب درآمدی است که به طور معمول به آن فکر نمی کنید اما میتوان با انجام آنها به سرمایه مناسب برای کارهای بزرگ دست یافت.

4 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x