exbonds
اخبار

4 معیار رشد ارزهای دیجیتال

معیارهای اصلی رشد ارزهای دیجیتال

امروزه ارز دیجیتال طرفداران زیادی پیدا کرده و به عنوان پدیده‌ ای نوظهور با کاربردهای فراوان از آنها یاد می‌شود، نیاز به شناخت و کسب آگاهی درباره ‌شان بیش از هر زمانی است. بانک‌ها، موسسات مالی، دولت‌ها و سرمایه‌گذاران زودتر از باقی افراد، متوجه این ارزها شده‌اند. اینها علاوه بر اینکه به اهمیت و ظرفیت ارز دیجیتال پی برده‌اند، از حضور این بازیگر تازه‌ وارد در بازار کمی احساس ترس و دل ‌نگرانی هم پیدا کرده‌اند.

آشفته نبودن دنیای ارز دیجیتال:

طبق گزارش شرکت سرمایه گذاری آندرسن هوروویتس دنیای ارز دیجیتال آشفته نخواهد بود. آندرسن هوروویتس اعلام کرد رشد شبکه های اجتماعی، توسعه دهندگان، قیمت ها و استارت آپ ها 4 موردی هستند که می توانند به معنای مناسب بودن ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران باشد.

دوره جدید ارز دیجیتال:

پیشرفت و ایده های نوآورانه ای که روز به روز باعث گسترش حوزه ارز دیجیتال می شوند، پتانسیل ایجاد دوره‌ی جدید ارزهای دیجیتال را به وجود آورده است كه در صورت سازگار بودن، می توانیم شاهد افزایش قابل توجه قیمت ارزهای دیجیتال مخصوصا قیمت بیت کوین و آلت کوین ها باشیم.

آندرسن هوروویتس همچنین گفت که اگرچه در چرخه های رمزنگاری هرج و مرج های جزئی ای دیده می شود اما در طولانی مدت آنها رشد مداومی را با ایده ها ، کد ها ، پروژه های جدید بدست می آورند. فن آوران و کارآفرینان در سالهای آینده به پیشبرد اهداف رمزنگاری خود ادامه خواهند داد. همه ما از دیدن آنچه آنها می سازند هیجان زده هستیم.

مشکلات احتمالی ارزهای دیجیتال:

در حال حاضر، یکی دیگر از مشکلاتی که ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند، راحت نبودن تبدیل آنها به پول های رایج است. در واقع بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال هنوز به عنوان راهی برای تبادل پول میان جامعه و صنایع جا نیفتاده‌اند. مشکلات تکنیکی و فنی به علاوه نبود نظارت‌های خاص، تبدیلات ارزهای دیجیتال به ارزهای معمولی را کمی سخت کرده است و مردم نیز هنوز آن قدر به این فناوری جدید اعتماد و اعتقاد ندارند.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن