COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
مقالات آموزشی

5 عامل تاثیر گذار بر طول عمر هایپ

عوامل موثر بر سرمایه گذاری هایپ

طول عمر هر هایپ به شرایط زیادی بستگی دارد. با این حال، به راحتی می­توان گفت که مدت عملیاتی پروژه­ها با سطوح بازده متفاوت، یک مقدار ثابت است. در این مقاله به وابستگی دوره کاری هایپ به قدرت درآمدی آنها پرداخته شده است.

1 هایپ با بازده حدود 2٪ – طول عمر 90 روز است

طبق مشاهدات جامع ما، اگر پروژه تقریباً 2٪ در روز پرداخت کند، میانگین عمر آن 90 روز است. اگر مدیر حریص نبوده و به درستی پروژه خود را مدیریت نماید، سه ماه قابل دستیابی است. پس از گذشت سه ماه از کار، ورود سرمایه­گذاران ضعیف­تر گشته، و ارزش مبالغ پرداختی نیز کمتر می­شود.

2 طرح با بازده حدود 1٪ – طول عمر 100-110 روز است

مردم تمایلی به سرمایه­گذاری در چنین پروژه­هایی ندارند، بنابراین طول عمر زیاد افزایش نمی­یابد. به عنوان یک قاعده، در چنین هایپ­هایی برنامه­های طولانی ارائه می­گردد یا برای همیشه متوقف می­شوند. سپرده در 100 روز قابل برداشت است. و چون مدیر می­بیند که هیچ جریان ورودی وجود ندارد، پروژه در طی 105-110 روز تبدیل به کلاهبرداری می­شود.

3 طرح با بازده حدود 3٪ قرار است طی 40-45 روز فعال باشد

هرچه درصد بالاتر باشد، هایپ کمتر کار می­کند. در آغاز، یا احتمالاً طی 15 روز خطر کلاهبرداری وجود دارد. زمان عمده فعالیت – 40-45 روز است.

4 سریع­ا وارد چنین پروژه­هایی نشوید، زیرا شانس پیروزی به صفر می­رسد

5 همیشه در قانون استثناء وجود دارد

نمونه­های زنده پروژه­هایی وجود دارد که توانسته­اند مدت زمان طولانی بیشتری کار کنند، اما این استثناء در قانون است. ما ارقام متوسط را ارائه می­دهیم.

جهت به دست آوردن سود حاصل از سرمایه­گذاری آنلاین، باید زمان ورود و خروج از سیستم هایپ را با دقت انتخاب کنید. با رعایت چند قانون ساده، می­توانید بدون ضرر و زیان مالی این کار را انجام دهید:

سعی کنید وقتی هایپ تازه فعالیت تبلیغاتی خود را آغاز کرده وارد پروژه شوید. به محض اینکه بررسی جدیدی از این پروژه در وب سایت ما صورت گرفت، می­توانید در پروژه سرمایه­گذاری کنید.

در کوتاه­ترین طرح، یا مورد بهینه از نظر بهره سرمایه­گذاری نمایید.

پس از اتمام یک چرخه سرمایه­گذاری، مجدداً سود را سرمایه­گذاری کنید. اگر بیش از آنچه بوده سپرده­گذاری کنید، تقریباً ضرر را تضمین کرده­اید.

ما بسیار سخت تلاش می­کنیم تا تنها بهترین پروژه­ها را انتخاب نماییم و تمام سعی خویش را برای فعالیت هایپ تا حد امکان انجام دهیم. بنابراین، ارقام داده شده برای 90٪ موارد مربوط به هایپ­های بخش حق­بیمه باید مناسب باشد.

هیچ کس حتی مدیر نمی­داند هایپ­ها چه مدت فعالند. بنابراین، مطمئن­ترین روش این است که 10٪ از 10 پروژه را بگیرید. در یکی از هایپ­ها کلاهبرداری می­شود، دیگران آن را نجات می­دهند. این چیزی است که به طور مداوم در مجموعه کارهای ما اتفاق می­افتد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
محسن
محسن
4 ماه قبل

سلام. هایپ هایی مثل Keeper-money که به گفته خودش از 2013 فعالیت داره و مانیتورینگ تقریبا 5ماهه داره و همچنین تبلیغات وسیع ، تا چه مدت میشه به ادامه فعالیتش درآینده اطمینان داشت؟؟

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  محسن
4 ماه قبل

سلام تا ورودی پول باشه

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x