مقالات آموزشی

6 راه دریافت پول رایگان از دولت

دریافت پول رایگان از دولت

هر کس گفت “هیچ چیز در زندگی رایگان نیست” برنامه های دولت را در نظر نگرفته است که به مردم کمک می کند تا هزینه هایی مانند کالج، مراقبت روزانه و یک خانه جدید را بپردازند.

بیشتر این برنامه ها توسط مالیات ها تأمین می شوند، بنابراین از نظر فنی چیزی را خودتان می پردازید، اما به همان اندازه نزدیک هستند که بتوانید از دولت پول دریافت کنید. توجه داشته باشید که همه گیری COVID-19 ممکن است در دسترس بودن برخی از این برنامه ها تأثیر بگذارد.

1.کمک گرفتن از صورتحساب

آیا نیاز به پرداخت هزینه قبض یا تلفن خود دارید؟ این برنامه ها ممکن است بتوانند به شما کمک کنند:

  • برنامه  کمک به انرژی در منازل کم درآمد، به خانواده های کم درآمد کمک می کند تا هزینه های گرمایش و سرمایش را تأمین کنند. کمک های مالی از طریق ایالت ها صادر می شود که از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بودجه دریافت می کنند. هر ایالت واجد شرایط بودن خود شامل سطح درآمد را تعیین می کند.
  • برنامه Lifeline خدمات تلفنی و اینترنتی با تخفیف ارائه می دهد. Lifeline یک برنامه مبتنی بر درآمد است، بنابراین شما باید شرایط خاصی را برای واجد شرایط بودن داشته باشید.

2. برای مراقبت از کودک پول دریافت کنید

مراقبت روزانه برای بسیاری از خانواده ها هزینه اصلی است. هزینه های سالانه مراقبت از نوزادان فقط از 5000 دلار در می سی سی پی تا بیش از 22600 دلار در واشنگتن دی سی متغیر است، طبق گفته موسسه سیاست اقتصادی، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر کارگران کم درآمد و متوسط ​​است.

صندوق مراقبت و توسعه کودکان می تواند به کاهش بار خانواده های کم درآمد کمک کند. این صندوق که توسط وزارت بهداشت، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده اداره می شود، به ایالت ها، سرزمین ها و قبیله ها پول می دهد تا برای کمک به پرداخت هزینه های مراقبت از کودکان به خانواده ها توزیع کند. کمک هزینه های مالی مبتنی بر درآمد است و به طور معمول مراقبت از کودکان زیر 13 سال را تحت پوشش خود قرار می دهد.

3. بازیابی پول مطالبه نشده

این پول، رایگان نیست، همان پولی است که شما طلب کار هستید. این می تواند یک سپرده مدت طولانی فراموش شده به یک شرکت خدمات شهری، یک باند پس انداز پس انداز شده، مزایای بیمه عمر بدون اعلام یا یک چک چک نشده باشد.

این صندوق های بدون ادعا هنگامی که مالک نمی توانند در آن قرار بگیرند، اغلب به دلیل خطا شرکتهایی که آدرس قدیمی در پرونده دارند، به دولت برگردانده می شوند. مشاهده unclaimed.org، یک سایت وابسته به انجمن ملی خزانه دولت، برای پیدا کردن پول مطالبه نشده شماست.

در طول سال مالی 2018، ویرجینیا غربی و مین هرکدام در حدود 17 میلیون دلار بودجه غیرقابل انکار درآمد داشتند. در سال 2019 فلوریدا 323 میلیون دلار بارپرداخت کرد.

4- كمك پرداخت بگیرید

شما می خواهید خانه بخرید اما قادر به پرداخت پیش پرداخت نیستید. کمک هزینه پرداخت مستقر در دولت را وارد کنید. این کمک های مالی و وام به شما کمک می کند تا هزینه های اولیه خرید خانه را تأمین کنید.

“کمک های مالی و وام به شما کمک می کند تا هزینه های اولیه خرید خانه را تأمین کنید. “

به عنوان مثال، در نوادا، صاحبان خانه های آینده دار که واجد شرایط هستند می توانند مبلغی را پرداخت کنند و حداکثر 5٪ از ارزش وام خانه خود را دریافت کنند تا بتوانند هزینه های پرداخت و بسته شدن را کاهش دهند. کمک برای وام گیرندگان کم درآمد محفوظ نیست. برای وام های دولتی، برنامه اعطای کمک مالی نوادا برای افرادی که درآمد سالانه آنها زیر 98.500 دلار است، در دسترس است.

5. اعتبار بیمه مالیاتی را پیدا کنید

آینده قانون مراقبت مقرون به صرفه در بهترین حالت تیره است. اما در حال حاضر، اعتبارات مالیاتی حق بیمه صادر شده از طریق این برنامه خوب است. در اینجا نحوه کار آنها آورده شده است:

افراد و خانواده هایی که از طریق بازار بیمه درمانی دولت ( Health.gov ) تحت پوشش بیمه خریداری می کنند می توانند از اعتبار حق بیمه خود برخوردار شوند. اعتبار را می توان مستقیماً به ارائه دهنده بیمه خود پرداخت کرد، مبلغ ماهانه خود را کم کرد، یا وقتی پرونده خود را بازپرداخت می کنید، به عنوان اعتبار مالیاتی پرداخت می شود.

6. درخواست کمک هزینه های دانشگاهی کنید

کمک های مالی کالج مانند فدرال  پل گرانت می تواند پرداخت هزینه کالج را آسانتر کند. دانشجویانی که واجد شرایط دریافت Grant Pell هستند، می توانند برای سال جایزه 2020 تا 211 بالغ بر 6،345 دلار دریافت کنند. مبلغ دقیق اعطا شده براساس عواملی شامل نیاز مالی، هزینه حضور و ثبت نام است. دانش آموزان می توانند با تکمیل برنامه رایگان کمک هزینه دانشجویی فدرال  یا FAFSA ، برای کمک هزینه گراند درخواست کنند. این برنامه همچنین برای واجد شرایط بودن در بسیاری از کمک های مالی و بورس های دولتی و نهادی مورد استفاده قرار می گیرد .

کمک های دیگر فدرال برای کالج شامل:

  • کمک هزینه تحصیلی تکمیلی تحصیلی فدرال.
  • کمک به آموزش معلمان برای کالج و کمک هزینه تحصیلات عالی.
  • کمک هزینه خدمات عراق و افغانستان.

مراقب کلاهبرداری باشید

در حالی که راه هایی برای دریافت پول رایگان از دولت وجود دارد ، کلاهبرداری های اعطایی نیز وجود دارند که ادعا می کنند به امید سرقت از شما می توانند از دولت رایگان پول دریافت کنند. فریب نخور دولت به ندرت به مردم با پیشنهادهای رایگان پول دست می یابد و وقتی این کار را انجام دهد، هرگز از طریق رسانه های اجتماعی صورت نمی گیرد.

1 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x