iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

سایت‌های اسکم

7days capital سایت سرمایه گذاری با پرداخت سود در هفت روز

سرمایه گذاری هفت روزه

7days capital یک پروژه اسکم و کلاهبرداری است که، می توانید با استفاده از حساب های Bitcoin, Ethereum, Payeer, Perfect Money سرمایه گذاری کنید و روزانه 1.9% سود بگیرید. 3% از زیرمجموعه های خود درآمد داشته باشید.

7days.capital

این سایت اسکم است لطفا سرمایه گذاری نکنید.

سایت سرمایه گذاری 7days capital

سلام دوستان سرمایه گذار بیگ والت توجه داشته باشید این سایت غیر فعال شده است. این پروژه سرمایه گذاری از تاریخ 26/11/2018 شروع به فعالیت کرده است و روزانه بین 1.9%-2.60% سود برای هفت روز پرداخت می کند و از حساب های Bitcoin , Ethereum , Payeer , Perfect Money , Visa , Mastercard , litecoin , bitcoincash پشتیبانی می کند.

همچنین شما میتوانید 3% از زیرمجموعه ها هم درآمد داشته باشید. این پروژه به زبان انگلیسی است و حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10 دلار است.

نظر من در مورد سایت 7days capital

این سایت اسکم است، این شرکت در تمام صفحه های اجتماعی و شبکه های تلویزیونی فعالیت دارد. در صفحه اصلی سایت تمام پرداختی ها و دریافتی ها موجود است. این سایت دارای چت آنلاین است و این شرکت دارای بخش فنی عالی است. این شرکت به صورت رسمی با شماره ثبت 11616047 ثبت شده است. و در پایان این سایت دارای نوار سبز ssl است.

این شرکت دارای سه پلن برای سرمایه گذاری است

پلن اول 1.9% درصد سود روزانه که در پایان هفته 113.3%
پلن دوم 2.05% درصد سود روزانه که در پایان هفته 114.35%
پلن سوم 2.14% درصد سود روزانه که در پایان هفته 114.98% تمام پلن ها به صورت هفت روز هستند.

کمترین مقدار سرمایه گذاری $10.00 و بیشترین مقدار سرمایه گذاری $1000.00 در پنل اول این سایت است. شما میتوانید از موجودی سایت هم برای سرمایه گذاری استفاده کنید.

سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست و طبق تجربه احتمال اسکم و کلاهبردار بودن اینگونه سایت ها زیاد است.
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

3
نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
1 تعداد نظرات
2 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
3 نظرات
profile avatarmiladmilanprofile avatar نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
profile avatar
مهمان
علی

سلام خودتون توس سرمایه دارید و مجموعه سازی کردین؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن