سایت‌های اسکم

7days capital سایت سرمایه گذاری با پرداخت سود در هفت روز

سرمایه گذاری هفت روزه

7days capital یک پروژه اسکم و کلاهبرداری است که، می توانید با استفاده از حساب های Bitcoin, Ethereum, Payeer, Perfect Money سرمایه گذاری کنید و روزانه 1.9% سود بگیرید. 3% از زیرمجموعه های خود درآمد داشته باشید.

https://7days.capital

این سایت اسکم است لطفا سرمایه گذاری نکنید.

سایت سرمایه گذاری 7days capital

سلام دوستان سرمایه گذار بیگ والت توجه داشته باشید این سایت غیر فعال شده است. این پروژه سرمایه گذاری از تاریخ 26/11/2018 شروع به فعالیت کرده است و روزانه بین 1.9%-2.60% سود برای هفت روز پرداخت می کند و از حساب های Bitcoin , Ethereum , Payeer , Perfect Money , Visa , Mastercard , litecoin , bitcoincash پشتیبانی می کند.

همچنین شما میتوانید 3% از زیرمجموعه ها هم درآمد داشته باشید. این پروژه به زبان انگلیسی است و حداقل مبلغ سرمایه گذاری 10 دلار است.

نظر من در مورد سایت 7days capital

این سایت اسکم است، این شرکت در تمام صفحه های اجتماعی و شبکه های تلویزیونی فعالیت دارد. در صفحه اصلی سایت تمام پرداختی ها و دریافتی ها موجود است. این سایت دارای چت آنلاین است و این شرکت دارای بخش فنی عالی است. این شرکت به صورت رسمی با شماره ثبت 11616047 ثبت شده است. و در پایان این سایت دارای نوار سبز ssl است.

این شرکت دارای سه پلن برای سرمایه گذاری است

پلن اول 1.9% درصد سود روزانه که در پایان هفته 113.3%
پلن دوم 2.05% درصد سود روزانه که در پایان هفته 114.35%
پلن سوم 2.14% درصد سود روزانه که در پایان هفته 114.98% تمام پلن ها به صورت هفت روز هستند.

کمترین مقدار سرمایه گذاری $10.00 و بیشترین مقدار سرمایه گذاری $1000.00 در پنل اول این سایت است. شما میتوانید از موجودی سایت هم برای سرمایه گذاری استفاده کنید.

کانال بیگ والت

گروه تلگرام بیگ والت

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

‫3 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن