درباره ما

درباره بیگ والت : از سال 1396 که تیم قدرتمند بیگ والت شروع به کار کرد تمام تلاش این تیم برای ایجاد مرجعی برای آموزش واقعی و صحیح کسب و کار و سرمایه گذاری بوده است مرجعی که کمک می کند زندگی بهتری برای خود و اطرافیانمان بسازیم.

بررسی حوزه بیگ والت

در حالت کلی سایت بیگ والت تمام روشهای کسب درآمد را بررسی می کنند مانند: سایت های فاست و ارز دیجیتال رایگان، سایت های کلیکی و دیدن تبلیغات، سایت های سرمایه گذاری هایپ و… که در این راستا همیشه به آموزش و یاد دادن نکات آموزشی هم می پردازد.

بیگ والت به زبان های جهانی

همچنین سایت بیگ والت به زبان فارسی است و قلب این سایت کشور دوست داشتنی ایرانی است ولی به زبان های مختلفی شروع به کار می کند.

در حال حاضر بیگ والت با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، پرمخاطب‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت مانیتورینگ کشور است.

درباره بیگ والت وب سایت کسب و کار اینترنتی

بیگ والت مرجعی برای پیدا کردن روش های کسب و کار جدید

بیگ والت به صورت رایگان آموزش می دهد.

ما اعتقاد داریم ثروت زمینه ساز رشد انسان در سایر ابعاد زندگیست و با آموزش روش های درست موفقیت مالی و سرمایه گذاری، نه تنها خودمان به ثروت دست خواهیم یافت بلکه وطنی ثروتمند خواهیم داشت.

رسالت و هدف ما

هدف ما از ایجاد وبسایت بیگ والت این است که با ایجاد محتواهای آموزشی در زمینه‌های مختلف کسب و کار بتوانیم اطلاعات مفیدی در اختیار دوستداران این زمینه قرار دهیم. زیرا در ایران کمبود دانش، اطلاعات و نبود آموزش کافی این فضا را غبارآلود کرده است و ما سعی بر روشن کردن افقی جدید در این زمینه هستیم.

تا امروز به لطف شما کاربران عزیز توانسته‌ایم جایگاهی ویژه در بین وبسایت‌های فارسی زبان بیابیم و چراغ راهی برای جوانانی که به دنبال کسب و کار، موفقیت، کارآفرینی و درآمد در زندگی شان هستند، باشیم.

فعالیت ما

تیم بزرگ بیگ والت همواره در تلاش است جدیدترین و بروز ترین روش های کسب درآمد به صورت سنتی و دیجیتالی را به کاربران عزیز معرفی کند از این رو هر کسی با توجه به فعالیت و علاقمندی به کسب و کار خود می تواند با کمک این وب سایت به کسب درآمد بپردازد.

با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود، کشور ایران نیز می تواند به یکی از قطب های فعال در حوزه کسب و کار در سطح جهانی تبدیل شود. پس دست در دست هم برای رسیدن به این مهم گام برمی داریم و در همین راستا از پیشنهادات و انتقادات شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

توسعه اینترنت باعث شده است که افراد به سمت شغل های جدید اینترنتی گرایش پیدا کنند. در این راستا سایت های کلاهبردار زیادی هستند که افراد با آموزش می توانند از این سایت ها دوری کنند یا روش های کسب درآمد از این گونه سایت ها رو یاد بگیرند.

کلاهبرداری بیگ والت

دوستان سایت بیگ والت هیچ گونه کلاهبرداری ندارد و فقط به بررسی سایت کسب درآمد اینترنتی میپردازد که این گونه سایت ها همیشه دارای ریسک می باشند. و کاربر قبل از شروع به کار باید تمام قوانین را قبول کند. همچنین بیشتر مقالات توسط نویسنده ها معرفی می شود و بیگ والت نمی توانید هیچ سایتی رو تضمین کند. پس لطفا قبل از شروع درباره بیگ والت بیشتر بدانید.

توجه داشته باشید که مقالات وب سایت جنبه‌ی اطلاع رسانی، معرفی و آموزش دارند و هیچ وقت بدون پرس و جو و تحقیق کامل، و تنها با اتکا به مقالات سایت وارد هیچگونه حرفه‌کاری و سرمایه‌گذاری نشوید.
سلب مسئولیت

«بر کسی پوشیده نیست که هر نوع سرمایه‌گذاری و فعالیت کاری اعم از اینترنتی و غیراینترنتی همواره با ریسک همراه بوده، بنابراین با دقت کامل و در کمال صحت عقل، بررسی و انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را برای شروع فعالیت بگیرید.»

بیگ والت

بخش های جدید پروژه درباره بیگ والت

بیگ والت در راستا پیشرفت بخش های جدیدی به مجموعه خود اضافه می کند.

خود سایت بیگ والت: با شعار مرجع کسب و کار اینترنتی https://bigwallet.ir/

انجمن بیگ والت: مکانی برای گفت و گو در مورد کسب و کار ها https://forum.bigwallet.ir/

کانال تلگرامی بیگ والت: جدید ترین اخبار کسب درآمد https://t.me/bigwalletir

گروه بیگ والت: گروهی برای رفع مشکلات دوستان: https://t.me/joinchat/Dr5s6Uv4-vOxPF73mqgwSA

گروهی برای زیرمجموعه رایگان: https://t.me/free_affiliate_bigwallet

دکمه بازگشت به بالا