درباره ما

آشنایی با بیگ والت

خلاصه‌ای از بیگ والت

وبسایت بیگ والت از اول تابستان سال 1396 فعالیت خود را در عرصه اینترنت و دنیای مجازی شروع کرده است. بنده میلاد دهقان و برادرم فرهاد دهقان موسسان و مدیران این وبسایت میباشیم و درحال حاضر در بجنورد ساکن هستیم. در بیگ والت سعی ما بر این است که با ایجاد محتواهای آموزشی در زمینه‌های مختلف کسب و کار بتوانیم اطلاعات مفیدی در اختیار دوستداران این زمینه قرار دهیم.

زمینه های تولید محتوای ما:

ارز دیجیتال, سایت های کلیکی, طرح توجیهی, بازاریابی, فروش, بورس, فارکس, حسابداری و امورمالی, مشاغل خانگی و… همچنین در کنار آموزش های کاری مقالاتی مرتبط با سبک زندگی برای داشتن یک زندگی صحیح و سالم و لحظه‌ای فاصله از کار برای شما دوستداران قرار میدهیم. ما همواره سعی کرده‌ایم تا یک محیط دوستانه و ایمن همراه با مقالات آموزشی مفید در فضای مجازی ایجاد کرده باشیم. تا به بالا بردن سطح اطلاعات مردم هرچند کم گامی مفید برداشته باشیم.

سلب مسئولیت

توجه داشته باشید که مقالات وب سایت جنبه‌ی اطلاع رسانی، معرفی و آموزش دارند و هیچ وقت بدون پرس و جو و تحقیق کامل، و تنها با اتکا به مقالات سایت وارد هیچگونه حرفه‌کاری و سرمایه‌گذاری نشوید. «بر کسی پوشیده نیست که هر نوع سرمایه‌گذاری و فعالیت کاری اعم از اینترنتی و غیراینترنتی همواره با ریسک همراه بوده، بنابراین با دقت کامل و در کمال صحت عقل، بررسی و انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را برای شروع فعالیت بگیرید.»

خواندن متن کامل سلب مسئولیت 

تیم بیگ والت

میلاد دهقان

میلاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت

علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و ارزهای دیجیتال

ارشد حسابرسی

تلگرام  ایمیل

فرهاد دهقان

فرهاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت

علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و طراحی گرافیک

مهندسی شیمی

تلگرام  ایمیل

دکمه بازگشت به بالا
بستن