iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

درباره ما

وبسایت کسب و کار بیگ والت

وبسایت کسب و کار بیگ والت از اول تابستان سال 1396 با حداقل بودجه لازم فعالیت خود را در عرصه اینترنت و دنیای مجازی شروع کرده است. بنده میلاد دهقان و برادرم فرهاد دهقان موسسان و مدیران این وبسایت میباشیم و درحال حاضر در ایران، خراسان شمالی، بجنورد ساکن هستیم.

رسالت و هدف ما

هدف ما از ایجاد وبسایت بیگ والت این است که با ایجاد محتواهای آموزشی در زمینه‌های مختلف کسب و کار بتوانیم اطلاعات مفیدی در اختیار دوستداران این زمینه قرار دهیم. زیرا در ایران کمبود دانش، اطلاعات و نبود آموزش کافی این فضا را غبارآلود کرده است و ما سعی بر روشن کردن افقی جدید در این زمینه هستیم.

تا امروز به لطف شما کاربران عزیز توانسته‌ایم جایگاهی ویژه در بین وبسایت‌های فارسی زبان بیابیم و چراغ راهی برای جوانانی که به دنبال کسب و کار، موفقیت، کارآفرینی و درآمد در زندگی شان هستند، باشیم.

فعالیت ما

بیگ والت به آدس bigwallet.ir مرجعی آموزشی، تحلیلی و خبری در حوزه کسب و کار، کارآفرینی، درآمدزایی به روشهای مختلف و ارزهای دیجیتال است.

با توجه به توانمندی ها و پتانسیل های موجود، کشور ایران نیز می تواند به یکی از قطب های فعال در حوزه کسب و کار در سطح جهانی تبدیل شود. پس دست در دست هم برای رسیدن به این مهم گام برمی داریم و در همین راستا از پیشنهادات و انتقادات شما با آغوشی باز استقبال خواهیم کرد.

سلب مسئولیت

توجه داشته باشید که مقالات وب سایت جنبه‌ی اطلاع رسانی، معرفی و آموزش دارند و هیچ وقت بدون پرس و جو و تحقیق کامل، و تنها با اتکا به مقالات سایت وارد هیچگونه حرفه‌کاری و سرمایه‌گذاری نشوید.
سلب مسئولیت

«بر کسی پوشیده نیست که هر نوع سرمایه‌گذاری و فعالیت کاری اعم از اینترنتی و غیراینترنتی همواره با ریسک همراه بوده، بنابراین با دقت کامل و در کمال صحت عقل، بررسی و انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را برای شروع فعالیت بگیرید.»

بیگ والت

تیم بیگ والت

میلاد دهقان
میلاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت
علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و ارزهای دیجیتال

فرهاد دهقان
فرهاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت
علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و طراحی گرافیک
دکمه بازگشت به بالا
بستن