درباره ما

آشنایی با بیگ والت

خلاصه‌ای از بیگ والت

وبسایت بیگ والت از اول تابستان سال 1396 فعالیت خود را در عرصه اینترنت و دنیای مجازی شروع کرده است.
بنده میلاد دهقان و برادرم فرهاد دهقان موسسان و مدیران این وبسایت میباشیم و درحال حاضر در بجنورد ساکن هستیم.

در بیگ والت سعی ما بر این است که با ایجاد محتواهای آموزشی در زمینه‌های مختلف کسب و کار بتوانیم اطلاعات مفیدی در اختیار دوستداران این زمینه قرار دهیم.

زمینه های تولید محتوای ما:

ارز دیجیتال, سایت های کلیکی, طرح توجیهی, بازاریابی, فروش, بورس, فارکس, حسابداری و امورمالی, مشاغل خانگی و…
همچنین در کنار آموزش های کاری مقالاتی مرتبط با سبک زندگی برای داشتن یک زندگی صحیح و سالم و لحظه‌ای فاصله از کار برای شما دوستداران قرار میدهیم.

ما همواره سعی کرده‌ایم تا یک محیط دوستانه و ایمن همراه با مقالات آموزشی مفید در فضای مجازی ایجاد کرده باشیم. تا به بالا بردن سطح اطلاعات مردم هرچند کم گامی مفید برداشته باشیم.

معرفی وبسایت‌های زیرمجموعه بیگ والت

ما همواره در تلاش هستیم تا برای جلب رضایت شما عزیزان خدمات خود را گستره تر کنیم و راه رسیدن به درآمد را به شما نشان دهیدم.

وبسایت اصلی

آدرس: bigwallet.ir

در این بخش تمامی روشهای کسب درآمد اینترنتی و غیراینترنتی به صورت کاملاً رایگان معرفی و بررسی میشوند تا شما بتوانید راحت تر انتخاب کنید کدام راه را پیش بگیرید. همچنین مقالاتی در رابطه با موفیت و رهبری، بازاریابی و سبک زندگی کاری هم گذاشته میشود.

انجمن

آدرس: bigwallet.ir/forum

هدف از ایجاد این وبسایت این بوده که کاربران بتوانند بیشتر با یکدیگر در تعامل باشند و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و اگر مشکلی بود بتوانند با همکاری هم بهترین راه را برای رفع آن پیدا کنند.

فاست

آدرس: bigwallet.ir/faucet

در این وبسایت هم تمامی فاست های ارزدیجیتال گردآوری شده تا فقط با داشتن آن به تمامی فاست ها دسترسی مستقیم داشته باشید و لازم نباشد که تمامی فاست ها را در مرورگر خود ذخیره کنید.

قیمت لحظه‌ای

آدرس: bigwallet.ir/all-price

این یکی از وبسایت های ماست به صورت لحظه ای نرخ قیمت ها را میتوانید در آن مشاهده کنید. درحال حاضر فقط قیمت زنده ارزهای دیجیتال را دارد و قصد داریم در آینده ارزها و کالاهای دیگر را اضافه کنیم.

فروشگاه

آدرس: bigwallet.ir/store

همانطور که مشخص است اینجا هم فروشگاه ماست و میتوانید محصولات مرتبط با کسب و کار و درآمدزایی را از آن بخرید. مثل: پکیج‌ها و کتاب‌های آموزشی، اسکریپت های ساخت وبسایت‌های درآمدزایی، طرح های توجیهی آماده و…

خدماتی دیگر به زودی…

سلب مسئولیت

توجه داشته باشید که مقالات وب سایت جنبه‌ی اطلاع رسانی، معرفی و آموزش دارند و هیچ وقت بدون پرس و جو و تحقیق کامل، و تنها با اتکا به مقالات سایت وارد هیچگونه حرفه‌کاری و سرمایه‌گذاری نشوید.

«بر کسی پوشیده نیست که هر نوع سرمایه‌گذاری و فعالیت کاری اعم از اینترنتی و غیراینترنتی همواره با ریسک همراه بوده، بنابراین با دقت کامل و در کمال صحت عقل، بررسی و انتخاب کنید و تصمیم نهایی خود را برای شروع فعالیت بگیرید.»

خواندن متن کامل سلب مسئولیت

 

تیم بیگ والت

میلاد دهقان

میلاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت

علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و ارزهای دیجیتال

ارشد حسابرسی

تلگرام  ایمیل

فرهاد دهقان

فرهاد دهقان

مدیر و موسس وبسایت بیگ والت

علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی و طراحی گرافیک

مهندسی شیمی

تلگرام  ایمیل

دکمه بازگشت به بالا
بستن