سایت کلیکی

سایت کلیکی جدید ADS UAP

بررسی شرکت ADS UAP

وضعیت: درحال پرداخت

شرکت ADS UAP یک وب سایت PTC است که برای مشاهده تبلیغات و انجام سایر کارهای ساده به اعضا پول پرداخت می کند. می توانید چند روش کسب درآمد را در سایت پیدا کنید. با این حال، ممکن است بهترین وب سایت برای کسب درآمد منفعلانه در اینترنت به دلیل پاداش کم نباشد. اما اگر به دنبال روش های آسان برای کسب درآمد اضافی از اینترنت هستید، می توانید به سایت های PTC (پرداخت با کلیک) بپردازید.

یک بررسی اجمالی شرکت ADS UAP

نام: شرکت ADS UAP
وب سایت: https://ads.uap.company
مالک: فاش نشده است
قیمت: رایگان برای عضویت
خلاصه: بله، شما می توانید با ADS UAP هر روز بصورت رایگان درآمد اضافی کسب کنید. شما با کلیک کردن بر روی تبلیغات کار خواهید کرد، تا 50٪ از مراجع خود درآمد کسب کنید، و180٪ وجه نقد در “PU180” دریافت کنید. شما به عنوان عضو طلا تبلیغات برتر PTC دریافت می کنید. با این حال، نقطه ضعف مهم این است که در پایان روز کار زیادی نخواهید کرد. بنابراین، می توانم بگویم این فرصت عالی است، اما بسیار محدود است.
رتبه کل اعتبار: 4.3 از 10

اگر در این نوع سایت ها مبتدی باشید، آنها معمولاً انواع مختلفی از پاداش های آنلاین هستند که به اعضای خود برای مشاهده تبلیغات و انجام سایر کارهای بی دردسر پاداش می دهند.

یکی از چنین سایتی که می توانید برای کسب درآمد تبلیغات خود را مشاهده کنید، ADS UAP است. این وب سایت با کلیک برای پرداخت، قول می دهد که بابت تماشای تبلیغات، تکمیل برخی از پیشنهادات ساده و موارد دیگر، مقداری پول نقد به اعضا پرداخت کند.

مسئله اینجاست که سایت های کلاهبرداری بی شماری نیز به صورت آنلاین وجود دارد. در نتیجه، توصیه می شود همیشه قبل از ثبت نام با هرکدام از آنها محتاط باشید.

بنابراین، آیا شرکت ADS UAP قانونی است یا یک سایت کلاهبرداری است؟ اجازه دهید فوراً به این سال پاسخ دهم. این یک وب سایت کلاهبرداری نیست.

در واقع، شما برای مشاهده تبلیغات و انجام کارهای ساده به شما هزینه می دهد. با این وجود، این تنها چیزی نیست که باید تعیین کنید که آیا باید در سایت ثبت نام کنید.

شرکت ADS UAP چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد، ADS UAP یک سایت Paid to Click است که برای مشاهده تبلیغات به شما پول می دهد. مشاهده تبلیغات معمولاً فرصت اصلی کسب درآمد در بیشتر سایتهای PTC است. به گفته صاحبان، ADS UAP یک بستر تبلیغاتی آنلاین ساده است. خدمات تبلیغاتی می فروشد.

برخی از محصولات و خدماتی که می توانید در این بستر پیدا کنید شامل ترافیک گسترده خارجی با یا بدون تقسیم سود، تبلیغات راه اندازی اولیه، تبلیغات PTC، تبلیغات بنر ورود به سیستم، تبلیغات luckybox، تبلیغات بنر PPC و تبلیغات بنری است. به عنوان یک تبلیغ دهنده، می توانید از این خدمات برای بازاریابی تجارت یا برنامه های خود برای همه اعضای ثبت شده استفاده کنید.

با این حال، شما پول خوبی روی سیستم عامل نمی گیرید. بیشتر اوقات، بهتر است سایر گزینه های کسب درآمد آنلاین را جستجو کنید.

شرکت ADS UAP چگونه کار می کند؟

وقتی صحبت از سایت های PTC می شود، برای شروع کسب درآمد باید ثبت نام کنید و ADS UAP نیز از این قاعده مستثنی نیست. ابتدا باید در وب سایت رسمی آنها ثبت نام کنید و سپس با مشاهده تبلیغات مقداری پول نقد را شروع کنید. این واقعیت را دوست دارید که عضویت در ADS UAP کاملا رایگان است. عضویت در ADS UAP به عنوان یک عضویت رایگان به شما امکان می دهد با مشاهده تبلیغات LuckyBox و تبلیغات PTC درآمد کسب کنید.

مشاهده تبلیغات یک فرآیند ساده است زیرا شما فقط باید تبلیغ را باز کنید، آن را برای چند ثانیه تماشا کنید و سپس منتظر بمانید تا پول نقد به حساب شما واریز شود. یکی از مواردی که من در مورد ADS UAP دوست دارم این است که شما می توانید بدون خرید تبلیغاتی در وب سایت یا حتی مراجعه هایی که تحت نظر شما هستند، درخواست برداشت کنید.

چگونه می توان با شرکت ADS UAP درآمد کسب کرد؟

اکنون، برای شناخت کامل فرصت های کسب درآمد سایت ADS UAP PTC، باید روش های مختلف کسب درآمد از وب سایت PTC را ارزیابی کنیم. بنابراین، در اینجا نحوه کسب درآمد از سایت ADS UAP PTC آورده شده است.

خرید PU180

این روش اصلی برای کسب درآمد از ADS UAP است. به طور کلی، این یک روش منحصر به فرد است زیرا بیشتر کاربران با مشاهده تبلیغات به کسب درآمد در سایت های PTC عادت کرده اند. این روش کسب درآمد به این معنی است که شما برای دریافت بازپرداخت روزانه نیاز به خرید PU180 دارید. به زبان ساده، PU180 بسته های تبلیغاتی هستند.

کاربران می توانند با خرید PU180 تجارت خود را در شبکه تبادل ترافیک سایت انجام دهند. این بسته تبلیغاتی 100 دلار هزینه دارد و اعضا 25000 اعتبار PTC Ads به علاوه یک اعتبار ترافیکی خارجی عظیم دریافت می کنند که معمولاً یک اعتبار پیوند ویژه است. استفاده از این اعتبارات تبلیغاتی اجباری است.

به عنوان وسوسه، هر زمان که شرکت سود کسب می کند، آن را با اعضای خریداری کننده PU180 به اشتراک می گذارد. با خرید بسته، به طور خودکار واجد شرایط دریافت سهمی از سود هستید.

با این حال، توجه به این نکته ضروری است که سود شما به فروش محصولات و خدمات بستگی دارد. ADS UAP نوید هیچ گونه سود یا سرعت کسب از طرح تقسیم سود را نمی دهد.

مشاهده تبلیغات

این روش کسب درآمد اصولاً در سایتهای Paid to Click) PTC) معمول است. اما از یک زمان به زمان دیگر، ممکن است در سایت های GPT (دریافت Paid To) با آن روبرو شوید، اما پیشنهادات در اینجا زیاد نیست. برای کسب چند دلار فقط باید روی تبلیغات کلیک کنید. با کلیک بر روی یک تبلیغ، صفحه جدیدی باز می شود که تبلیغاتی را که باید تماشا کنید نمایش می دهد. بارگیری کامل آگهی معمولاً دو ثانیه طول می کشد. در بیشتر موارد، باید مطمئن شوید که مشاهده تبلیغات را به طور کامل به پایان رسانده اید، یک captcha را تکمیل کنید.

به طور کلی، captcha شما را ملزم می کند بر روی تصویری کلیک کنید که با آنچه برای کلیک روی آن نیاز دارد مطابقت دارد. به عنوان مثال، اگر captcha یک گذرگاه را نشان می دهد، در انتخاب های داده شده فقط باید روی پیاده رو کلیک کنید. پر کردن captcha روند کار را کامل می کند و پاداش وعده داده شده را به شما می دهد. هر تبلیغی که مشاهده می کنید برای شما چند سنت درآمد دارد.

مبلغی که تهیه می کنید قابل توجه نیست، اما با توجه به اینکه این روند سریع است و چند ثانیه طول می کشد، چند سنتی که به دست می آورید کاملا مناسب است.

با این وجود، حقیقت زشت این است که این روش کسب درآمد واقعاً پول خوبی برای شما ایجاد نخواهد کرد. این فقط یک روش بدون دردسر برای کسب درآمد است و تبلیغات زیادی برای مشاهده منظم وجود دارد.

انواع مختلفی ADS UAP

علاوه بر این، ADS UAP انواع مختلفی از تبلیغات را ارائه می دهد. بسته به زمانی که برای مشاهده آنها در نظر گرفته شده، پرداخت متفاوت است. انواع تبلیغاتی که در شرکت ADS UAP با آن روبرو خواهید شد شامل تبلیغات افراطی است که مشاهده آنها در حدود 60 ثانیه طول می کشد، تبلیغات حرفه ای که 30 ثانیه طول می کشد، تبلیغات گسترده ای که 12 ثانیه طول می کشد، تبلیغات استاندارد که 6 ثانیه زمان می برد و تبلیغات ترافیکی که طول می کشد یه لحظه.

قابل ذکر است، هرچه مدت زمان مشاهده یک تبلیغ بیشتر باشد، حقوق آن نیز بالاتر است. از طرف دیگر، آگهی ای که برای مشاهده کمترین زمان لازم است، کمترین مبلغ را پرداخت می کند.

اثبات پرداخت

برنامه ارجاع

درست مثل اکثر سایتهای Paid to Click، شرکت ADS UAP همچنین یک برنامه ارجاع ارائه می دهد که در آن می توانید با دعوت از دوستان نزدیک و اعضای خانواده خود برای ثبت نام در سایت، درآمد کسب کنید. مطمئناً، اعضایی که دعوت می کنید باید برای کسب درآمد در این سیستم ثبت نام کنند.

شما می توانید برای همه آگهی هایی که افراد بعدی شما روز بعد کلیک کرده اند کمیسیون ایجاد کنید. با این حال، برای اینکه روز بعد کارمزد خود را از مراجع دریافت کنید، باید حداقل 4 تبلیغ در روز مشاهده کنید.

بنابراین، بگذارید بگوییم شما تعداد تبلیغاتی را که برای ایجاد کمیسیون باید مشاهده کنید مشاهده کرده اید، پس از آنکه مراجعه مستقیم شما از تبلیغات روز بعد 0.4 دلار درآمد کسب می کند، کمیسیونی از آن دریافت خواهید کرد که توسط شرکت ADS UAP تعیین می شود.

درصد کارمزد دریافتی براساس سطح عضویت شما خواهد بود و بین 1٪ تا 10٪ است. در حال حاضر، شرکت ADS UAP هفت سطح عضویت ارائه می دهد. برای کسب درآمد بیشتر از موارد ارجاع ، باید سطح عضویت خود را ارتقا دهید.

حقایق زشت شرکت ADS UAP فاش شد!

فرصت های کسب درآمد محدود

وقتی نوبت به راه های کسب درآمد از طریق شرکت ADS UAP می رسد، ناراحت خواهید شد که بدانید این شرکت فقط سه فرصت کسب درآمد را در اختیار شما قرار می دهد. به طور کلی، در مقایسه با سایر سایت های PTC که حداکثر 10 روش کسب درآمد را ارائه می دهند، این تعداد ناچیز است.

حداکثر و حداقل محدودیت های بالا برای برداشت

حداقل مبلغ پرداختی در اولین وجه نقد 20 دلار است. این مبلغ هر بار که وجه نقد می کنید 20 دلار افزایش می یابد تا اینکه به حداقل مبلغ ثابت برای پرداخت 100 دلار برسد. با توجه به اینکه ساخت 20 دلار ماه ها طول می کشد، قبل از اینکه پول نقد را به کیف پول خود وارد کنید، چند ماه کار خواهید کرد.

گزینه های پرداخت محدود

در حال حاضر، فقط می توانید از طریق بیت کوین، Perfect Money یا Payeer پول دریافت کنید. همچنین، از مبلغی که برداشت می کنید، شرکت ADS UAP 5٪ هزینه کسر می کند که بسیار زیاد است. مورد دیگری که شما باید نگران روند برداشت باشید این است که زمان پردازش می تواند تا 20 روز کاری طول بکشد.

با توجه به اینکه شنبه ها و یکشنبه ها روز کاری نیستند، پردازش پول می تواند یک ماه طول بکشد. این زمان زیادی است زیرا شرکت هایی وجود دارند که فقط 2 تا 3 روز کاری طول می کشد.

پول برگشت داده نمیشود

به دلیل دیجیتال بودن محصولات و خدمات سایت، هیچ گونه استرداد وجهی پرداخت نمی شود. با توجه به شرایط و ضوابط شرکت ADS UAP، خرید تبلیغات قابل استرداد نیست.

ویژگی های خوب شرکت ADS UAP

1- در سطح جهانی موجود است
2- مراجعه نامحدود
3- کمیسیون های ارجاع بالا

آیا شرکت ADS UAP کلاهبرداری است؟

نه، سایت 100٪ قانونی است. هر وب سایتی که ادعای بازگشت سرمایه داشته باشد (ROI) اما محصولی را ارائه نمی دهد کلاهبرداری است.

شرکت ADS UAP فضای تبلیغاتی مشابه تبلیغات در تلویزیون یا بیلبوردها را به فروش می رساند. این روش همچنین راه های دیگری برای کسب درآمد دارد که مدارک پرداخت را می توان از وب سایت آنها دریافت کرد.

وقتی نوبت به کسب درآمد آنلاین با سایت های ptc می رسد، نمی توانید انتظار درآمد واقعی داشته باشید. بنابراین، اگر به دنبال درآمد واقعی برای راه حل پول خود هستید، ممکن است بهترین گزینه برای شما نباشد.

گزینه های بسیار بهتری وجود دارد. به معنای واقعی کلمه، هزاران روش برای کسب درآمد مناسب و آنلاین. اگر شما علاقه مند به درآمدزایی آنلاین هستید، کمی وقت بگذارید و بهترین برنامه پیشنهادی من را بررسی کنید.

می توانید به صورت رایگان شروع کنید. بدون کارت اعتباری یا جزئیات بانکی مورد نیاز است. برای کمک به شما در کسب درآمد از طریق اینترنت، یک وب سایت رایگان، میزبانی رایگان و چندین آموزش رایگان دریافت خواهید کرد.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x