سایت کلیکی

کسب درآمد پرسود در سایت کلیکی AdzBux PTC

درآمد روزانه بدون سرمایه گذاری در AdzBux PTC

AdzBux یکی از سایت های PTC (با کلیک برای کلیک) طی سالهای گذشته به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند است، زیرا فقط روشی نسبتاً بی‌عیب و نقص برای کسب پول نقد اضافی از اینترنت فراهم می‌کنند.

منظورم این است که به این فکر کنید، فقط باید درآمد کسب کنید تا درآمد کسب کنید. یکی از این وب سایت‌ها در اینترنت، سایت AdzBux PTC است.

خوشبختانه، AdzBux یک سایت قانونی PTC است که برای تماشای تبلیغات و انجام کارهای ساده دیگری به شما پول می‌دهد. اما آیا واقعاً می‌توانید با AdzBux درآمد کسب کنید؟ خوب، این یک داستان کاملاً جدید است.

یک مرور کلی

نام: AdzBux

وب سایت: https://adzbux.com

مالک: Global Advertising Service Ltd.

قیمت: برای ثبت نام رایگان

خلاصه: بله، شما می‌توانید از AdzBux مقداری درآمد کسب کنید. شما چندین روش برای کسب درآمد با آن‌ها دارید – مشاهده تبلیغات، زیرمجموعه اجاره‌ای، وظیفه، PTP، میدان جادویی، تماشای فیلم، بازی و غیره. شما همچنین شانس برنده شدن در یک مسابقه ارجاع ماهانه ۲۵۰ دلار و ماهانه ۲۵۰ دلار امتیاز مسابقه را دارید و تا ۱۰۰٪ از درآمد ارجاع خود درآمد دارید. با این حال، نکته منفی مهم این است که اگر عضویت خود را به روز نکنید، درآمد خوبی کسب نخواهید کرد. بنابراین، به نظر تا حدودی عالی است، اما ارزش ارتقا عضویت شما را ندارد.

AdzBux چیست؟

AdzBux یکی از هزاران سایت PTC است که ممکن است به صورت آنلاین با آن روبرو شوید. سایت AdzBux PTC از سال ۲۰۱۶ در این صنعت فعالیت می‌کند و بیش از ۵۰.۰۰۰ عضو و عضو دارد.

برای سال هایی که در این صنعت فعالیت می‌کنند، آن‌ها به طور قانونی به اعضای خود حقوق می‌دهند. با این کار، بدیهی است که این شرکت در صنعتی نیست که بتواند پول سخت شما را بدست آورد. با این حال، کسب درآمد مناسب از آن‌ها کاملاً سخت است.

AdzBux چگونه کار می کند؟

شروع سفر با AdzBux کاملاً ساده است زیرا فقط باید به عنوان عضوی از وب سایت آن‌ها ثبت نام کنید. روش ثبت نام بدون هنر است. فقط به وب سایت آن‌ها مراجعه کرده و فرم ثبت نام را پر کنید.

شما فرایند ثبت نام را کاملاً دوست خواهید داشت زیرا از شما خواسته نمی‌شود ایمیل خود را تأیید کنید.

توجه کنید که نباید با VPN روشن ثبت نام و یا ورود بزنید.

درست مانند سایر وب سایت‌های PTC که ممکن است به صورت آنلاین با آن‌ها روبرو شوید، AdzBux به شما امکان می‌دهد با مشاهده روزانه ۷۰ تبلیغ که اغلب تحت تبلیغات «rotator» منتشر می‌شوند، درآمد کسب کنید.

شاید، AdzBux سایتی است که بالاترین تعداد تبلیغات را ارائه می‌دهد که می‌توانید در مقایسه با سایر سایت‌های PTC هر روز کلیک کنید.

تبلیغات بیشتری که هر روز کلیک می‌کنید ممکن است درآمد اضافی برای شما ایجاد کنند یا نکنند. به طور کلی، تبلیغات AdzBux با هر کلیک حدود ۰.۰۰۰۵ دلار پرداخت می‌کند که کمتر از بیش از نیمی از سایت‌های PTC در اینترنت است.

شاید این پرداخت دلیل است که آن‌ها به شما فرصتی می‌دهند تا روزانه روی ۷۰ تبلیغ کلیک کنید. در اینترنت، ممکن است سایت‌های PTC را مشاهده کنید که تقریباً ۰.۰۰۱ دلار برای هر کلیک پرداخت می‌کنند.

چگونه با AdzBux درآمد کسب کنیم؟

اکنون در یک بخش مهم قرار داریم، «چگونه می‌توان از طریق سایت AdzBux PTC درآمد کسب کرد.» برای درک بهتر AdzBux، باید نحوه درآمدزایی با سایت را به شما نشان دهم. سایت‌های PTC در حال رشد هستند.

در حال حاضر، خبری نیست که آن‌ها علاوه بر مشاهده تبلیغات، روش های مختلف دیگری برای کسب درآمد ارائه می‌دهند. بنابراین، بدون آگاهی بیشتر، در اینجا چندین روش برای کسب درآمد از طریق AdzBux وجود دارد.

مشاهده تبلیغات

روش اصلی کسب درآمد از AdzBux مشاهده تبلیغات است. این تبلیغات معمولاً شما را ملزم می‌کند که وب سایت یک مروج را برای مدت زمانی خاص مشاهده کرده و پس از مشاهده موفقیت‌آمیز، حقوق دریافت کنید. مبلغ پرداختی برای این تبلیغات بین ۰.۰۰۰۱ تا ۰.۰۰۵ دلار است.

زیرمجموعه های اجاره شده

AdzBux زیرمجموعه های اجاره‌ای را به صورت AdBlox ارائه می‌دهد. قابل اطمینان و کاملاً آزمایش شده برای اطمینان از انصاف و ایمن بودن آن برای همه اعضا، AdBlox ابزاری است که به شما امکان می‌دهد از سایت سایت پول بیشتری بگیرید.

شما می‌توانید ابزار را فقط به مدت ۲۰ ثانیه به مدت ۵۰ روز اجاره کنید. کاری که برای افزایش درآمد و حتی بیشتر از آن باید انجام دهید این است که به دوستان و اعضای خانواده خود مراجعه کنید.

وظایف کوچک

از طریق کارهای رایگان و پرداختی می‌توانید پول نقد خوبی بدست آورید. تکمیل پیشنهادات، آزمایش سیستم‌ها، ارسال پیام در انجمن‌ها، بارگیری برنامه‌ها و انجام کارهای ساده دیگر. انجام وظایف غیرممکن است زیرا مرتباً به روز می‌شوند.

PTP

کلیک کنید، تماشا کنید و سپس حقوق دریافت کنید. به همین سادگی است. برای کلیک کردن روی وب سایت شرکت دیگری می‌توانید چند سنت دریافت کنید.

میدان جادویی (Magic Square)

کلیک کنید، مشاهده کنید و پاداش بگیرید. Magic Square به شما امکان می‌دهد تبلیغات promoter AdzBux را در صفحه بازشو و بدون قاب برای مدت زمان حدود ۱۵ ثانیه مشاهده کنید. پس از آن، شما یا اعتبار یا پول نقد برنده می‌شوید. اگر بخواهید عضویت خود را به روز کنید، می‌توانید درآمد بیشتری کسب کنید.

فیلم تماشا کنید

در اینجا می‌توانید فیلم‌های YouTube را برای حدود ۳۰۰ ثانیه تماشا کنید. برای هر ویدیو حداکثر ۵ سنت به شما پرداخت می‌شود. این فیلم را با صدا تماشا کنید یا نکنید، پول به حساب شما واریز می‌شود.

بازی کنید

شما می‌توانید پنی لوتو (Penny Lotto) را در AdzBux بازی کنید. سایت از شما می‌خواهد که بلیطی به ارزش ۱ سنت خریداری کنید و سپس شماره خوش شانس یا تصادفی خود را انتخاب کنید. تنها یک بلیط شما را قادر می‌سازد تا ۲ دلار برنده شوید.

ویژگی های بد AdzBux

شما باید برای کسب درآمد بیشتر، ارتقا دهید

AdzBux به شما امکان می‌دهد حساب عضویت خود را با اشتراک ماهانه، سالانه یا حتی مادام العمر ارتقا دهید. یک ارتقا فرصتی برای کسب درآمد بیشتر به شما ارائه می‌دهد.

هزینه آن برای به روزرسانی ماهانه ۱۰ دلار، برای به روزرسانی سالانه ۷۵ دلار است، در حالی که هزینه ارتقا در طول عمر ۲۵۰ دلار است. به نظر من پرداخت پول برای کسب درآمد بیشتر کار عاقلانه‌ای نیست.

پرداخت کم

AdzBux کمترین پرداخت را برای کلیک بر روی تبلیغات ارائه می‌دهد. به دفعاتی که برای تماشای تبلیغات نیاز دارید، فکر کنید شما اگر به ازای هر تبلیغ ۰.۰۰۰۱ دلار حقوق دریافت کردید، تا به حداقل پرداخت ۱ دلار برسید.

ویژگی های خوب AdzBux

  1. چندین سال است که در این صنعت فعالیت می کند.
  2. نیاز بسیار کم به پرداخت.
  3. چندین روش برای کسب درآمد.
  4. اثبات پرداخت.

آیا AdzBux کلاهبرداری است؟

AdzBux یک سایت قانونی است زیرا شما در واقع می‌توانید درآمد کسب کنید و پول دریافت کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما واقعاً می‌توانید از سایت درآمد زیادی کسب کنید.

به نظر من، احتمالاً ارزش وقت و سرمایه‌گذاری شما را ندارد. با این وجود، می‌توانید به سایت بپیوندید و شروع به ساختن چند دلار برای پرداخت برخی قبض‌ها کنید.

3 2 آراء
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x