مقالات آموزشی

صفر تا 100 سرمایه گذاری در Altcoins

سرمایه گذاری در Altcoins

Altcoin ترکیبی از Alternative Coin یا Alternative Bitcoin است. در هر صورت، معنی آن روشن است: همه ارزهای دیجیتال که بیت کوین نیستند. بیشتر مردم نام بیت کوین را شنیده‌اند، اما بسیاری از سرمایه گذاران تازه کار حتی نمی‌دانند که هزاران ارز رمزپایه دیگر نیز وجود دارد. و وقتی از هزاران حرف می‌زنیم منظورمان هزاران است. پیشخوان CoinMarketCap اکنون بیش از ۵۷۰۰ ارز رمزپایه و توکن مختلف است و این تعداد بسیار سریع در حال رشد است. به تمام ارزهای رمزپایه‌ای که بیت کوین نیستند، Altcoins گفته می‌شود.

بنابراین، اگر به Bitcoin Cash نگاهی بیندازیم، این ارز در میان Altcoins حساب می‌شود. گرچه یک فورک سخت بیت کوین است، اما دیگر بیت کوین نیست.

چرا Altcoins؟

بیش از ۲۰۰۰ Altcoins در بازار وجود دارد و انصافاً باید گفت که دسته‌ای از آن‌ها کاملاً بی‌فایده هستند. با این حال، بیش از حد نادیده انگاشتن این پیشنهاد است که هیچ یک از آن‌ها به هیچ چیز بر نمی‌خورند. مشکل این است که پیش بینی میزان موفقیت آن‌ها دشوار است. اگر بیت کوین مسائل فنی خود را حل کند، آیا جایی برای رقابت سایر سکه‌ها از نظر جایگزینی ارز فیات وجود دارد؟

با این اوصاف، برخی ازAltcoins صنایع مختلفی برای برهم زدن دارند. اول، شما باید تصمیم بگیرید که آیا مسئله‌ای که ظاهرا توسط Altcoins حل شده است یک نگرانی قانونی است یا خیر. در مرحله بعدی، مهم است که بررسی کنیم آیا این مشکل توسط سیستم بلاک چین که از نشانه‌ها استفاده می‌کند، به بهترین وجه حل می‌شود؟ واقعیت این است که سیستم‌های بلاکچین به قدرت محاسباتی زیادی احتیاج دارند و این برای کاربر هزینه دارد. بنابراین، گاهی اوقات استفاده از بلاکچین برای اهداف خاص می‌تواند ناکارآمد باشد.

چندین Altcoins اغلب برای حل یک مشکل با هم رقابت می‌کنند. به عنوان مثال فضای ذخیره‌سازی غیر متمرکز را در نظر بگیرید. چندین پروژه با نشانه‌های بومی وجود دارد که به دنبال امکان اشتراک دیسک سخت کاربران با هزینه‌ای اندک است. کدام یک برنده خواهد شد؟ احتمالاً یکی با بهترین فناوری. آیا شما به عنوان یک سرمایه گذار در موقعیتی هستید که بتوانید تفاوت‌های ظریف بین دو سیستم بلاکچین را قضاوت کنید؟ اگر شما هستید، پس برای شما خوب است. اما بسیاری از افراد برای تصمیم گیری در مورد سرمایه‌گذاری مناسب باید به بازاریابی هر پروژه و نظرات دیگران اعتماد کنند.

در چه مواردی باید سرمایه گذاری کنید؟

طی حدود دو سال اخیر در مورد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه صحبت‌های زیادی شده است. نوآوری مالی ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر بلاکچین، دنیا را طوفانی می‌کند. افراد بیشتری درمورد چگونگی سیستم fiat فعلی تشنه یک گزینه جایگزین، یعنی بازار ارزهای رمزپایه هستند، می‌آموزند. این یک دوره هیجان‌انگیز در تاریخ بشریت است. برای اولین بار، ما یک کلاس دارایی داریم که کاملاً در برابر سانسور مقاوم است، کمبود واقعی ارائه می‌دهد و غیرقابل توقیف است. چنین خصوصیاتی در یک سیستم پولی بسیار جذاب است. بیت کوین همه موارد بالا و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. با این حال، در سال‌های پس از راه اندازی آن، نشانه‌های جدید زیادی وجود داشته است که به دنبال بهبود در طراحی اصلی هستند. این آلت کوین‌ها از نظر سرمایه‌گذاری ممکن است وسوسه‌انگیز به نظر برسند و بسیاری از آن‌ها واقعاً می‌توانند برای صنایع مختلف نوآور باشند. امروز، ما از نظر سرمایه‌گذاری به Bitcoin و altcoins خواهیم پرداخت. به یاد داشته باشید، با این حال، این به عنوان توصیه سرمایه‌گذاری در نظر گرفته نمی‌شود و فقط به عنوان نقطه شروع تحقیقات گسترده خود استفاده می‌شود.

بهترین Altcoins

 Ethereum

لیست بهترین Altcoins ‌ها باید با Ethereum آغاز شود، که دومین ارز رمزنگاری شده پس از بیت کوین است. سرمایه فعلی آن ۶۴.۳۵ میلیارد دلار است! Ethereum در ژوئیه ۲۰۱۵ توسط اعجوبه معروف جهان رمزنگاری – ویتالیک بوترین – راه اندازی شد.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، قیمت Ethereum از ۹ دلار در ژانویه ۲۰۱۷ به ۱.۳۸۹ دلار در ژانویه ۲۰۱۸ افزایش یافت که بازدهی بیش از ۱۷۰۰۰٪ است. قیمت آن ماه گذشته تقریباً دو برابر شد و از ۳۹۶ دلار در ابتدای آوریل (۲۰۱۸) به ۶۴۸ دلار امروز رسید.

Ethereum چگونه منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است، اما Ethereum علاوه بر آن چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. Ethereum بستری را به توسعه دهنده ارائه می‌دهد که در آن می‌توانند قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاکچین و برنامه‌های غیرمتمرکز ایجاد کنند. اتریوم اولین ارز رمزنگاری شده بود که قراردادهای هوشمند را معرفی کرد، که اکنون به عنوان مهمترین چیز بعدی در نظر گرفته شده است.

توجه: قراردادهای هوشمند قراردادهایی هستند که روی بلاکچین کدگذاری شده‌اند و در صورت تحقق برخی شرایط از پیش تعیین شده، خود را اجرا می‌کنند.

Ethereum همچنین بهترین پلت فرم برای راه اندازی پیشنهادات اولیه سکه (ICO) است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ICO، به راهنمای ICO چیست مراجعه کنید. بنابراین، اینها برخی از موارد کلیدی است که Ethereum را از بیت کوین جدا می‌کند و آن را برای توسعه دهندگان و سرمایه گذاران جذاب می‌کند.

رویدادهای آینده

یکی از بزرگترین چالش‌هایی که اتریوم با آن روبرو شده مقیاس‌پذیری است. شبکه Ethereum در حال حاضر تقریباً از ۱۵ تراکنش در ثانیه پشتیبانی می‌کند. این در مقایسه با ۵۶۰۰۰ پیام معامله در هر ثانیه VISA چندان خوب نیست.

انتظار می‌رود Ethereum فناوری خود را از Proof-of-Work به Proof-of-Stake در سال ۲۰۲۰ ارتقا دهد. این مقیاس‌پذیری آن را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

Ethereum را از کجا بخریم؟

به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه‌ای که به طور گسترده در دسترس است، می‌توانید Ethereum را از هر صرافی محبوب خریداری کنید. بسیاری از این صرافی‌ها علاوه بر انتقال بانکی از کارت‌های اعتباری / بدهی پشتیبانی می‌کنند. می‌توانید Ethereum را از Coinbase، Coinmama، CEX. io یا Gemini خریداری کنید.

Litecoin

Litecoin، یکی از قدیمی‌ترین Altcoins، در سال ۲۰۱۱ توسط یک کارمند سابق گوگل، چارلی لی ایجاد شد. مانند بیت کوین، Litecoin نیز فقط ارز دیجیتال است اما با پیشرفت‌هایی همراه است. در حقیقت، دلیل راه اندازی Litecoin برطرف کردن برخی از کاستی‌های بیت کوین، به ویژه سرعت پایین معاملات آن بود.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

در بازار ارزهای رمزنگاری شده غیرقابل پیش بینی که سکه‌ها خیلی سریع وارد بازار می‌شوند، Litecoin بیش از ۷ سال است که در بازار حضور دارد. رشد کرده و با سرمایه بازار ۸.۲ میلیارد دلار به یکی از بهترین altcoin‌ها تبدیل شده است.

این در حالی است که در سال ۲۰۱۷ بازدهی چشمگیری داشته است که از ۴ دلار در ژانویه ۲۰۱۷ به ۳۵۰ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ رسیده است. این بازده ۸۰۰۰٪ است! همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، Litecoin از آوریل ۲۰۱۸ که حدود ۱۲۱ دلار بود، رشد اقتصادی را بدست آورده و در حال حاضر با قیمت ۱۴۵ دلار معامله می‌شود.

Litecoin چگونه منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

Litecoin پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در فناوری Bitcoin برای افزایش سرعت معاملات ایجاد کرده است. دلیل اینکه Litecoin نامیده می‌شود سرعت آن ۴ برابر بیت کوین است.

انجام معامله بیت کوین حدود ۱۰ دقیقه طول می‌کشد اما معامله Litecoin در ۲.۵ دقیقه انجام می‌شود. این باعث می‌شود Litecoin مقیاس پذیرتر از بیت کوین باشد زیرا می‌تواند تراکنش‌های بیشتری را در هر ثانیه انجام دهد. Litecoin بر اساس خود فناوری Bitcoin ساخته شده است و به عنوان نزدیکترین رقیب Bitcoin شناخته می‌شود. بیشتر به این دلیل که هر دو هدف یکسانی دارند: ارائه جایگزینی برای ارزهای فیات مانند USD، EUR، CAD و غیره

رویدادهای آینده

Litepal که اولین پردازنده پرداخت Litecoin است، در فوریه ۲۰۱۸ راه اندازی شد. این هنوز در دست انجام است و انتظار می‌رفت در Q۲ یا Q۳ ۲۰۱۸ منتشر شود.

خرید، ارسال و دریافت Litecoin (یا هر ارز رمزنگاری شده) روندی بسیار پیچیده است. انتظار می‌رود LitePal انجام معاملات در Litecoin را بسیار ساده‌تر کند. LitePal همچنین با ادغام آسان در اکثر سیستم عامل‌های تجارت الکترونیکی موجود، خدمات و پشتیبانی را برای بازرگانان فراهم می‌کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، این سرویس می‌تواند Litecoin را به جریان اصلی و یکی از امیدوار کننده‌ترین آلت کوین‌ها تبدیل کند.

از کجا Litecoin بخریم؟

مانند Ethereum، خرید Litecoin بسیار آسان است زیرا توسط صرافی‌های برتر ارزهای رمزپایه ارائه می‌شود. Litecoin را می‌توانید از Kraken، Coinbase، Coinmama یا Bitsquare خریداری کنید.

NEO

NEO که در ابتدا AntShares نامیده می‌شد، در سال ۲۰۱۴ توسط Da Hongfei در چین ایجاد شد. این بزرگترین ارز رمزنگاری شده از چین است.

NEO، مانند Ethereum، بستری است که برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps)، قراردادهای هوشمند و ICO طراحی شده است. به دلیل این شباهت زیاد به Ethereum، از NEO غالباً به عنوان «Ethereum چینی» یاد می‌شود.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

NEO یکی از بهترین altcoinهای سال ۲۰۱۷ بوده و بازدهی فوق العاده‌ای داشته است. در ژانویه ۲۰۱۷ از حدود ۰.۱۶ دلار به ژانویه ۲۰۱۸ به حدود ۱۶۲ دلار رسید. این رقم در حدود ۱۱۱.۴۰۰٪ بازده سرمایه‌گذاری است که بسیار زیاد است!

NEO در حال حاضر عملکرد خوبی دارد زیرا از حدود ۴۴ دلار در ابتدای آوریل ۲۰۱۸ به ۸۲ دلار امروز رسیده است. تقریباً دو برابر شده است!

یکی از مهمترین عواملی که باعث رشد NEO می‌شود حمایت از دولت چین و فناوری قوی آن است.

NEO چگونه منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

NEO نیز مانند Ethereum بستری را برای توسعه قراردادهای هوشمند و Dapps ارائه می‌دهد. از طرف دیگر، بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است که چنین بستری را ارائه نمی‌دهد. NEO مزایای تکنولوژیکی بسیاری نسبت به Ethereum دارد. NEO می‌تواند حدود ۱۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را مدیریت کند در حالی که بلاکچین Ethereum در حال حاضر حدود ۱۵ تراکنش در ثانیه را پشتیبانی می‌کند.

NEO از برنامه‌نویسی به چندین زبان مانند C ++، C #، Go و Java پشتیبانی می‌کند، در حالی که Ethereum فقط از یک زبان پشتیبانی می‌کند – Solidity. این امر باعث محبوبیت NEO در بین جامعه توسعه دهندگان شده است، زیرا آن‌ها می‌توانند از پلتفرم NEO به زبانی که قبلاً می‌دانند استفاده کنند تا اینکه مجبور به یادگیری زبان جدید باشند.

رویدادهای آینده

انتظار می‌رود NEO در سال ۲۰۱۸ زیرساخت‌هایی را برای دستیابی به چشم‌انداز خود در زمینه ساخت – اقتصاد هوشمند ایجاد کند. ایده اساسی اقتصاد هوشمند حول محور دیجیتال‌سازی دارایی‌های فیزیکی در دنیای واقعی مانند اتومبیل، خانه یا هر چیز دیگری است که فکرش را می‌کنید.

این دارایی‌های دیجیتالی شده می‌توانند از طریق قراردادهای هوشمند به فروش، معامله و اهرم اهرم برسند. با چنین برنامه‌های تهاجمی، تیم خوب و افزایش قیمت‌ها، NEO قطعاً یکی از بهترین altcoins ۲۰۲۰ است.

NEO را از کجا بخریم؟

گزینه‌های زیادی برای خرید مستقیم NEO با استفاده از ارز فیات مانند USD یا GBP وجود ندارد. ساده‌ترین راه این است که ابتدا Bitcoin را از Kraken، Coinbase خریداری کنید و سپس آن را با NEO مبادله کنید. شما می‌توانید در بسیاری از مبادلات بزرگ مانند Bitfinex یا Binance Bitcoin را با NEO مبادله کنید.

 (Cardano (ADA

کاردانو در سپتامبر ۲۰۱۷ توسط چارلز هوسکینسون، یکی از بنیانگذاران Ethereum تاسیس شد. کاردانو نه تنها بستری را برای Dapps و قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد بلکه بسیاری از پیشرفت‌های تکنولوژیکی را نسبت به Ethereum و سایر بلاک چین‌ها ارائه می‌دهد.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

کاردانو یکی از جدیدترین ارزهای رمزپایه است اما با سرمایه‌گذاری ۸.۸۶ میلیارد دلاری همچنان توانسته است به یکی از برترین آلت کوین‌ها تبدیل شود.

گرچه به اندازه سایر سکه‌های برتر بازدهی بالایی نداشته است، اما به دلیل قول ساخت یک بلاکچین بسیار قوی که مزایایی نسبت به Ethereum دارد، همچنان در بین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان محبوب است.

Cardano در اکتبر ۲۰۱۷ از حدود ۰.۲۰ دلار رشد کرد و در ژانویه ۲۰۱۸ قیمت ۱.۲۰ دلار را لمس کرد. این بازده در مدت ۳ ماه حدود ۵۰۰ درصد است.

کاردانو چگونه منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

Cardano نه تنها پیشرفت‌های تکنولوژیکی زیادی نسبت به بیت کوین بلکه در مورد Ethereum نیز ارائه می‌دهد. در حالی که بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است، Cardano یک بستر سازنده dApp با واحد پول بومی خود – ADA است.

Cardano برای حل سه مسئله مهم در پروژه‌های زنجیره بلوک نسل ۱ و ۲ – مقیاس‌پذیری، قابلیت همکاری و پایداری طراحی شده است. نه تنها این، بلکه هدف کاردانو رسیدگی به مشکلات انتقال پرداخت بین المللی است که اغلب وقت و هزینه زیادی می‌برد. این کار بر کاهش زمان معامله پرداخت‌های بین المللی از چند روز به چند ثانیه متمرکز است.

کاردانو را از کجا بخریم؟

اگر می‌خواهید Cardano را مستقیماً با استفاده از کارت اعتباری / بدهی خریداری کنید، تنها یک گزینه وجود دارد – Coinmama. در همه صرافی‌های دیگر که کاردانو را ارائه می‌دهند، ابتدا باید Bitcoin، Ethereum، Litecoin یا Bitcoin Cash را خریداری کنید و سپس آن را با Cardano عوض کنید.

شما می‌توانید Cardano را با بیت کوین در Binance، Bittrex یا Changelly خریداری کنید.

 EOS

EOS یک Altcoins نسبتاً جدید است که پیشنهاد اولیه سکه (ICO) آن در ژوئن ۲۰۱۷ راه اندازی شد. EOS توسط Dan Larimer ایجاد شد، وی همچنین به دلیل تاسیس Bitshares مبادله ارز رمزنگاری شده و سایت وبلاگ‌نویسی مبتنی بر بلاکچین Steemit اعتبار گرفت.

EOS نیز مانند Ethereum بستری را برای توسعه دهندگان ایجاد می‌کند تا برنامه‌های غیرمتمرکز بسازند. همانطور که به زودی خواهیم دید، فناوری آن متفاوت است.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

EOS ۷۰۰ میلیون دلار از طریق ICO خود جمع آوری کرد و تبدیل به یکی از موفق‌ترین ICOهای ۲۰۱۷ شد. در واقع، سیستم عامل EOS هنوز در دست توسعه است اما سرمایه بازار آن در حال حاضر حدود ۱۵.۶۹ میلیارد دلار است، و این پنجمین ارز رمزنگاری شده در جهان است.

همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، حتی قبل از راه اندازی سیستم عامل خود، EOS پاسخ فوق العاده‌ای از سرمایه گذاران دریافت کرده است. در ژوئیه ۲۰۱۷ از ۴ دلار رشد کرد و در ژانویه ۲۰۱۸ به بالاترین قیمت ۱۸ دلار رسید.

آنچه EOS را به یکی از بهترین Altcoins ۲۰۲۰ تبدیل کرده این است که از بالاترین قیمت قبلی خود پیشی گرفته و در حال حاضر با قیمت ۱۸.۷۷ دلار معامله می‌شود.

چگونه EOS منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

بیت کوین فقط یک ارز دیجیتال است در حالی که EOS یک ارز دیجیتال و یک بستر بلاکچین برای DApps و قراردادهای هوشمند است. بنابراین بهتر است که EOS را با Ethereum مقایسه کنیم.

EOS از مکانیزمی به نام Delegated Proof-of Stake (DPoS) در برابر اثبات کار Ethereum (PoW) استفاده خواهد کرد. این باعث می‌شود که EOS بسیار مقیاس پذیرتر از Ethereum باشد.

مزیت دیگری که EOS نسبت به Ethereum دارد، زبانهای برنامه‌نویسی سازگار آن است. Ethereum فقط از یک زبان به نام «Solidity» پشتیبانی می‌کند، در حالی که EOS از چندین زبان از جمله C ++ پشتیبانی می‌کند. اگر توسعه دهنده باشید این ویژگی بسیار جذابی است.

رویدادهای آینده

سال ۲۰۲۰ سال بسیار مهیجی برای EOS خواهد بود زیرا انتظار می‌رفت پلتفرم آن در ژوئن ۲۰۱۷ منتشر شود. این یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت اخیر است.

EOS یکی از مهمترین Altcoins های تماشای سال ۲۰۲۰ است.

EOS را از کجا بخریم؟

اگر می‌خواهید EOS را مستقیماً با دلار آمریکا بخرید، بهترین گزینه Bitfinex است. اگر می‌خواهید بیت کوین را با EOS عوض کنید گزینه‌های مختلفی وجود دارد. می‌توانید به Binance، Shapeshift یا Kraken بروید.

 DASH

مانند بیت کوین، Dash نیز یک ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۱۴ توسط ایوان دافیلد راه اندازی شد. در زمان راه اندازی آن Xcoin نامیده می‌شد و سپس به Darkcoin تغییر نام یافت. در سال ۲۰۱۵ بود که سرانجام به Dash تغییر نام داد.

Dash از Litecoin فورک شده است، که خود براساس فناوری Bitcoin ساخته شده است. Dash محبوبیت خود را بدست آورده است زیرا مزایای قابل توجهی نسبت به Bitcoin دارد.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

قیمت Dash در سال ۲۰۱۶ شروع به افزایش کرد و سرانجام در سال ۲۰۱۷ افزایش یافت. قیمت آن از ۱۰ دلار در ابتدای ۲۰۱۷ به بالاترین قیمت ۱۵۴۰ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ رسید. آیا می‌توانید درصد بازده را حدس بزنید؟

بله، تقریباً ۱۵۰۰۰٪ است!

با سرمایه بازار ۳.۷۹ میلیارد دلار، Dash شاید بتواند یکی از بهترین altcoinها برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۰ باشد.

چگونه دش منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

Dash پیشرفت‌های چشمگیری در فناوری ایجاد کرده است و حریم خصوصی بهتر و سرعت معامله بالاتر از بیت کوین است.

برخلاف بیت کوین که آدرس عمومی فرستنده و گیرنده برای همه جهان شناخته شده است، Dash آدرس‌ها را پنهان نگه می‌دارد. بنابراین معاملات Dash را نمی‌توان از مبدا جستجو کرد، در حالی که معاملات بیت کوین قابل پیگیری هستند.

Dashهمچنین دارای یک مکانیسم منحصر به فرد برای تأمین بودجه است که در آن ۱۰٪ از کل پاداش استخراج به Dash برمی گردد. این صندوق برای بهبود و رشد بیشتر Dash استفاده می‌شود. این ویژگی‌های منحصر به فرد باعث می‌شود Dash یکی از امیدوار کننده‌ترین Altcoins‌ های موجود باشد.

Dash توانایی پذیرش در اقتصاد جریان اصلی را دارد که احتمالاً آن را به یکی از بهترین Altcoins ۲۰۲۰ تبدیل می‌کند.

Dash را از کجا بخریم؟

اگر می‌خواهید Dash را با استفاده از انتقال بانکی یا کارت اعتباری خریداری کنید، می‌توانید CEX. io یا Kraken را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صرافی‌های رمزنگاری مانند Shapeshift، Bitfinex و Poloneix Bitcoin را با Dash عوض کنید.

 BitDegree

وقتی به انتهای این راهنما می‌رسیم، احساس می‌کنم ذکر BitDegree تقریباً اشتباه است. من احساس می‌کنم در اینجا شایسته ذکر هستیم، زیرا ممکن است مورد توجه شما هم باشد. ما اولین پلت فرم آموزش آنلاین با بلاکچین جهان هستیم

ما در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شدیم و هدف ما ایجاد انقلابی در سیستم آموزشی است. به این فکر کنید که Coursera و HackerRank با هم ادغام شده‌اند و از فناوری بلاکچین غیرمتمرکز پشتیبانی می‌کنند.

با BitDegree، دانش آموزان و معلمان هر دو حقوق دریافت می‌کنند. فراهم آوردن توانایی کسب درآمد از طریق یادگیری یکی از روشهای بسیاری است که در آن ما در حال نوآوری در آموزش مدرن هستیم.

روندهای سرمایه‌گذاری تاریخی

BitDegree جدیدترین سکه در اینجا ذکر شده است، بنابراین سابقه سرمایه‌گذاری زیادی برای نشان دادن وجود ندارد. در حال حاضر با قیمت ۰.۰۳۹ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن ۱۴.۰۴۰، ۳۳۷ دلار است.

چگونه BDG منحصر به فرد و متفاوت از بیت کوین است؟

BDG فقط یک ارز رمزپایه نیست بلکه یک کل پلتفرم با هدف مقرون به صرفه و بدون مرز آموزش است. پلت فرم منحصر به فرد ما میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان قادر می‌سازد تا از قدرت بلاکچین برای یادگیری و رشد استفاده کنند.

آن‌ها در حال حاضر دارای MVP در حال کار هستند که به دانشجویان امکان می‌دهد هنگام گذراندن دوره‌ها، رمزهای BitDegree را بدست آورند. بنظر جالب می‌آید؟ می‌توانید در BitDegree اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها کسب کنید.

رویدادهای آینده

سال ۲۰۲۰ برای BDG سال بزرگی است زیرا بسیاری از پرتاب‌های مهم در صف قرار گرفته اند. ایده این است که از حمایت‌های مالی قوی استفاده کنید که می‌تواند در توسعه دوره‌های متقاضی کمک کند.

BitDegree را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید BDG را در برخی از صرافی‌ها مانند Tidex و Cobinhood خریداری کنید.

حرف آخر

بنابراین، شما هم اکنون برترین Altcoins‌های موجود در بازار را می‌شناسید. شما همچنین در مورد تاریخچه، فن آوری و رویدادهای آینده آن‌ها می‌دانید. من جزئیات اساسی در مورد Ethereum، Litecoin، EOS، NEO، Cardano، Dash و البته BitDegree را شرح داده ام! با در دست داشتن این اطلاعات، باید بتوانید Altcoins مورد علاقه خود را برای تماشای سال ۲۰۲۰ انتخاب کنید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x