معاملات آنلاینمقالات آموزشی

مزایای سرمایه گذاری بین المللی چیست؟

مزایای سرمایه گذاری اوراق بهادار خارجی

سرمایه گذاری بین المللی اوراق بهادار نوعی سرمایه گذاری است که یک سرمایه گذار در خارج از کشور انجام می دهد. یک سرمایه گذاری پرتفوی خارجی می تواند شامل دارایی های مختلفی باشد که در کشورهای خارجی نگهداری می شوند، از جمله اوراق قرضه، سهام و معادل نقدی آن. آنها می توانند توسط متخصصان امور مالی مدیریت شوند یا مستقیماً توسط یک سرمایه گذار نگهداری شوند.

بیشتر سرمایه گذاری های اوراق بهادار خارجی منفعلانه توسط سرمایه گذار نگهداری می شود. اگرچه نقدینگی آنها به نوسان بازار خارجی که در آن نگهداری می شوند بستگی دارد، سرمایه گذاری های نمونه کارها خارجی می تواند بسیار نقدینگی باشد. سرمایه گذاری در نمونه کارهای خارجی فواید بسیاری دارد. این به سرمایه گذاران راهی برای متنوع سازی منابع خود و بهره مندی از متنوع سازی سرمایه گذاری بین المللی ارائه می دهد.

سرمایه گذاری اوراق بهادار خارجی

سرمایه گذاری اوراق بهادار خارجی به سرمایه گذاران این فرصت را می دهد تا در تنوع بین المللی دارایی های نمونه کارها شرکت کنند، که به نوبه خود به دستیابی به بازدهی بالاتر تعدیل شده توسط ریسک کمک می کند. بورس جهانی سهام به گونه ای کار می کند که عواملی که بورس اوراق بهادار لندن را در هر زمان مشخص پیش می برد با عواملی که برای مثال در تایوان حاکم است متفاوت است. این بدان معنی است که سرمایه گذار دارای سهام در کشورهای مختلف نوسان کمتری را در کل نمونه کارها تجربه خواهد کرد. منابع مالی شما منابع ثبات جایگزین دارند. به عبارت دیگر، اگر پول شما در بین کشورهای مختلف پخش شود یک سقوط اقتصادی در یک کشور بر سایر سرمایه گذاری ها تأثیر نخواهد گذاشت.

ناگفته نماند که با ایجاد تنوع، درک متفاوتی از اقتصاد و بازارهای مختلف جهانی نیز حاصل می شود، اما با کمک یک مشاور مالی یا کمی تحقیق، توانایی انجام آگاهی های جهانی را خواهید داشت که همیشه بهتر از رویکرد “تخم مرغ در یک سبد”.

اعتبار بین المللی

سرمایه گذاران دارای سبد سرمایه گذاری خارجی از اعتبار بالاتری برخوردار هستند زیرا در کشورهای خارجی که سرمایه گذاری قابل توجهی دارند می توانند به اعتبار دسترسی پیدا کنند. این امر هنگامی سودمند است که منابع اعتباری موجود در خانه به دلیل عوامل مختلف گران باشد یا در دسترس نباشد. توانایی دریافت اعتبار با شرایط مطلوب و در اسرع وقت می تواند تعیین کند که آیا یک بنگاه اقتصادی پروژه جدیدی را اجرا می کند یا خیر.

از نرخ ارز در سرمایه گذاری بین المللی بهره مند شوید

نرخ ارز بین المللی مداوم تغییر می کند. گاهی اوقات ممکن است ارز کشور اصلی سرمایه گذار قوی باشد و گاهی نیز ضعیف باشد. زمان هایی وجود دارد که ارز قوی تری در کشور خارجی که یک سرمایه گذار دارای سبد سهام است ممکن است به نفع سرمایه گذار باشد.

دسترسی به بازار بزرگتر در سرمایه گذاری بین المللی

بازارهای داخلی در ایالات متحده بسیار رقابتی شده است، زیرا بسیاری از مشاغل ارائه دهنده خدمات مشابه هستند. با این وجود بازارهای خارجی بازاری کمتر رقابتی و گاه بزرگتر ارائه می دهند. به عنوان مثال یک تجارت ممکن است فروش بیشتری در فروش کفش در یک کشور آفریقایی نسبت به کل ایالات متحده داشته باشد.

نقدینگی

درجایی که سرمایه گذاری های اوراق بهادار خارجی بسیار روان است، می توان آنها را به سرعت و به راحتی خرید و فروش کرد. نقدینگی بالاتر به معنای قدرت خرید بیشتر سرمایه گذاران است، زیرا به آنها امکان دسترسی به جریان نقدی آماده را می دهد. این بدان معناست که سرمایه گذاران دارای سرمایه گذاری در نمونه کارهای خارجی در موقعیت بهتری قرار دارند که در صورت بروز فرصت های خوب خرید به سرعت اقدام کنند.

نمونه ای از سرمایه گذاری اوراق بهادار خارجی

سرمایه گذاری اوراق بهادار خارجی زمانی اتفاق می افتد که یک غیر مقیم یک کشور خارجی با هدف خرید اوراق بهادار، معادل پول نقد یا سایر دارایی های نمونه کارها در آن کشور در یک معامله مرزی شرکت کند. به عنوان مثال اگر یک سرمایه گذار مستقر در ایالات متحده سهام یک شرکت مستقر در ژاپن را خریداری کند، این می تواند نمونه ای از سرمایه گذاری در نمونه کارهای خارجی باشد. این نباید با سرمایه گذاری مستقیم خارجی اشتباه شود، که در آن فرد غیر مقیم برای یک سرمایه گذاری در یک کشور خارجی تأمین مالی می کند، و در نتیجه سهام مالکیت و درجه ای از کنترل مدیریت را دریافت می کند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور به معنای گزینه های بیشتر است.

درست مانند تنوع در سرمایه گذاری در سطح بین المللی، گزینه های زیادی نیز وجود دارد که نوبت به نحوه سرمایه گذاری در امور مالی می رسد. و با افزایش محبوبیت سرمایه گذاری بین المللی، گزینه های سرمایه گذاری موجود در بازار امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به امری عادی هستند.

سه مورد از محبوب ترین انواع سرمایه گذاری های بین المللی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و دریافت سپرده های آمریکایی (ADR) هستند. و اگرچه صندوق های سرمایه گذاری یک شکل معمول سرمایه گذاری است، ETF و ADR مانند سهام تجارت می کنند و بنابراین برای پیمایش کمی دانش مالی بیشتری می گیرند.

حفظ و محرمانه بودن سرمایه گذاری بین المللی

اگر شما نوعی سرمایه گذار هستید که نگران ترس های مالی مرتبط با سلب مالکیت و دادخواست ها هستید، سرمایه گذاری در سطح بین المللی یک مزیت محافظت از دارایی دارد. با سرمایه گذاری در خارج از کشور، بسیاری از موسسات مالی خارجی قادر به محافظت از سرمایه گذاری های شما در برابر توقیف و تهدیدات دیگر هستند.

به همین ترتیب، سرمایه گذاری در سطح بین المللی نیز با رازداری در مورد امور مالی شما همراه است. از نظر قانونی موسسات مالی بین المللی ملزم به افشای جزئیات پولی شما به کسی نیستند. محرمانه بودن به این معنا نیست که سرمایه گذاری های بین المللی از موارد قانونی معاف هستند، اما آنها از آزادی های بیشتری برخوردار هستند.

رشد سرمایه گذاری در سطح بین المللی

از نظر درآمد خانوار، قدرت واردات / صادرات، جمعیت جوان کارگر و تمایل به سیاست های اقتصادی بازار آزاد، سرمایه گذاری در سطح بین المللی پتانسیل رشد بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در ایالات متحده دارد، که به معنی افزایش پتانسیل بازگشت در سرمایه گذاری های خارج از کشور.

در واقع طبق صندوق بین المللی پول، انتظار می رود که ایالات متحده تا دو سال آینده در مورد رشد اقتصادی، زیر بقیه جهان قرار گیرد. به همین دلیل، شرکت هایی مانند Fisher Investments Institutional Group در حال سرمایه گذاری در زمینه سرمایه گذاری های بین المللی در شرایط اقتصادی قوی در سراسر جهان هستند.

متنوع سازی اوراق بهادار را تقویت می کند.

دقیقاً مانند سرمایه گذاری بین المللی، در مقایسه با سرمایه گذاری کل دارایی ها در اقتصاد یک کشور، تعداد پرتفوی شما را ایمن می کند، تفاوت های ارزی نیز از کشوری به کشور دیگر داشته باشید. در رابطه با دلار آمریکا، بسیاری از کشورهای جهان ارزهای قوی تری دارند که به افزایش بازده در طول زمان کمک می کند.

طرف مقابل این سکه این ایده است که نوسانات نقاط قوت ارز می توانند به همان راحتی که می توانند آن را تقویت کنند، در برابر نمونه کارها قرار بگیرند. عاقلانه است که به نرخ ارزهای بین المللی و چگونگی مقایسه آنها با دلار آمریکا توجه داشته باشید، اما هرگز فقط براساس نرخ سرمایه گذاری نکنید زیرا پول یک کشور می تواند یک شبه کاهش یابد.

کاهش مالیات در سرمایه گذاری بین المللی

در غیر این صورت به عنوان پناهگاه مالیاتی شناخته می شود، بسیاری از کشورهای جهان انگیزه های مالیاتی جذابی را به سرمایه گذاران خارجی ارائه می دهند. این انگیزه ها به منظور تقویت محیط سرمایه گذاری سایر کشورها و همچنین جذب ثروت خارجی است.

این انگیزه های مالیاتی به دلیل افزایش مالیات به طور فزاینده در این کشور، به ویژه برای سرمایه گذاران آمریکایی جذاب است. در نتیجه، دولت ایالات متحده در مورد مقررات تشویقی مالیات سرمایه گذاری بین المللی محدودیت ها و قوانین تعریف شده تری را ایجاد می کند.

پتانسیل سرمایه گذاری در ایالات متحده کاهش می یابد.

از آنجا که ایالات متحده هم بزرگترین اقتصاد دنیا و هم بورس سهام را دارد، به دلیل سرمایه گذاری بیش از حد، فرصت های مالی تقریباً بیشتر می شود. از سوی دیگر، بازارهای نوظهور در کشورهای دیگر از نظر اندازه و قدرت در حال رشد هستند، که به سرعت منجر به اقتصاد قوی تر و فرصت های سرمایه گذاری بیشتر می شود.

با نادیده گرفتن پتانسیل سایر بازارهای جهانی، شما همچنین از اقتصادهای جهانی و بازارهای سهام که در مقایسه با ایالات متحده پتانسیل سرمایه گذاری پیش بینی نشده ارائه می دهند چشم پوشی می کنید، چیزی که هر سرمایه گذار باید در ذهن داشته باشد. بنابراین، از متنوع سازی سبد سهام تا رشد سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در سطح بین المللی یک روش عالی برای گسترش افق های مالی شما است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x