معاملات آنلاین

Binance DEX چیست؟

Binance DEX

Binance DEX آماده راه اندازی مبادلات غیرمتمرکز خود در Q2 – 2019 است که به کاربران امکان می دهد وجوه خود را کاملاً کنترل کنند. بودجه در کیف پول کاربران ذخیره خواهد شد. رمز BNB از شبکه Ethereum در بلاک چین خود – Binance Chain منتقل می شود.

آموزش ثبت نام در بایننس

Binance Chain چیست؟

Binance یکی از محبوب ترین و بزرگترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده است که روزانه حدود 3 میلیارد دلار معامله می کند. سکه BNB در سال 2017 به عنوان رمز ایجاد شد و براساس بلاک چین Ethereum به عنوان رمز ERC-20 ساخته شد. سپس Binance اعلام کرد که به سراغ بلاک چین شخصی خود بنام Binance Chain رفته است. این خبر حتی بیشتر از گذشته مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

BNB چیست؟

BNB یک دارایی قابل معامله است، مقدار کل آن 200 MLN است ~ 1،600،000 BNB توکن توسط Binance سوزانده می شود تا سکه های باقیمانده ارزش بیشتری داشته باشند. هنگامی که آزمایش از نظر کارآیی تأیید شد، Binance یک مبادله رمز را آغاز می کند که پیش بینی می شود در مارس 2019 انجام شود. Binance DEX در Binance Chain راه اندازی می شود، کاربران باید از BNB به عنوان هزینه معاملات استفاده کنند.

پس از راه اندازی Binance Chain، به اندازه سکه های BNB که قبلاً در شبکه Ethereum سوزانده شده اند سکه های BNB سوزانده می شوند و این روند ادامه خواهد یافت. همه کاربران BNB باید توکن های خود را به Binance Chain منتقل کنند تا تعادل رمز BNB خود را حفظ کنند. برای مدیریت Binance Coin می توانید از کیف پول اتمی استفاده کنید. در زنجیره Binance هیچ معدنی وجود نخواهد داشت. Binance сhain از توافق BFT (تحمل خطای بیزانس) و PoS (اثبات سهام) استفاده می کند. این شبیه برخی از سیستم های blockchain معروف مانند EOS یا NEO است.

در Binance Chain می توانید:

1- دارایی ها را ارسال و دریافت کنید.

2- رمز خود را آزاد کنید.

3- Burn / mint and freeze tokens

4- در Binance DEX و دارایی های تجاری جفت های تجاری ایجاد کنید.

و مهمتر از همه، بر مبنای Binance Chain مبادله غیرمتمرکز ارز رمزنگاری جدید – Binance DEX ایجاد خواهد شد.

مبادله غیرمتمرکز (DEX) چیست؟

تبادل غیرمتمرکز (DEX) نوع جدیدی از ارز رمزنگاری شده است که در آن بازرگانان کلید خصوصی خود را دارند و وجوه خود را کنترل می کنند. این مسئله مشکلی را حل می کند مانند این که صرافی های متمرکز کلیدهای خصوصی را در پایگاه های خود ذخیره می کنند و به قول معروف: نه کلیدهای شما – نه بیت کوین شما. “صرافی های غیرمتمرکز وقتی کاملاً کاربردی باشند، پایان هرگونه کنترل بالقوه توسط دولت ها و آغاز بزرگترین رونق اقتصادی در تاریخ بشر خواهد بود “.

Binance DEX چیست؟

Binance DEX بر اساس پروتکل (Peer-to-Peer (P2P و به کاربران امکان می دهد دارایی های رمزنگاری را مستقیماً بین یکدیگر مبادله کنند. مزیت اصلی Binance DEX سیستم تطبیق است. Binance DEX در یک موتور بلاک چین قدرتمند “Tendermint Core” با بار بلوک یک ثانیه ایجاد می شود که سرعت را فراهم می کند ، که همان مبادلات متمرکز است.

“با فناوری هسته Binance Chain Binance DEX می تواند همان حجم معاملات را که امروز Binance.com اداره می کند، کنترل کند. این مسئله بسیاری از مبادلات غیرمتمرکز دیگر را با سرعت و قدرت حل می کند. (CZ ، مدیر عامل شرکت Binance)

نحوه کار Binance DEX

تفاوت در این است که صرافی متمرکز دائماً با سفارشات مطابقت دارد و در Binance DEX همه سفارشات همزمان با اضافه شدن به بلوک اجرا می شوند. اگر سفارش ظرف 72 ساعت کامل نشود لغو می شود. در اینجا اطلاعاتی است که Binance درباره جزئیات مسابقات سفارش ارسال می کند:

1- سفارشات با بهترین قیمت پیشنهاد با سفارش با بهترین قیمت درخواست مطابقت دارند. اگر سفارشات یک قیمت را نمی توان با سفارشات مخالف کاملاً پر کرد: برای سفارشاتی با همان قیمت، ابتدا سفارشات از بلوک های قبلی انتخاب و پر می شوند.

2- اگر سفارشات از همان قیمت و ارتفاع بلوک یکسانی برخوردار باشند و به طور کامل قابل پر شدن نیستند، اجرا به هر سفارش متناسب با مقدار آنها اختصاص می یابد (درصورتیکه تعداد تعداد زیادی قطعه داشته باشد). اگر تخصیص به درستی تقسیم نشود، یک مصوبه قطعی تضمین می کند که هیچ تعصبی پایدار نسبت به هرگونه سفارش وجود ندارد: طبق توالی طبقه بندی شده از شناسه سفارش تصادفی عملاً.

بررسی اجمالی Binance DEX / Binance Chain

علی رغم این واقعیت که ایده مبادله غیرمتمرکز قبلاً عملی شده است، و در حال حاضر مبادله ای با یک رزرو سفارش غیرمتمرکز وجود دارد، مانند Waves Platform، به عنوان مثال Binance DEX به نظر می رسد یکی از اولین راه حل های عمومی است در منطقه DEX. در نتیجه، در اینجا مزایای اصلی Binance DEX وجود دارد:

1- کلیدهای خصوصی تحت کنترل کاربر

2- رزرو سفارشات غیرمتمرکز

3- تطبیق با زمان بلوک یک ثانیه ای

مجموعه این سه عامل می تواند واقعاً بازار ارزهای رمزپایه را به سطح جدیدی برساند.

برای دریافت آدرس BNB خود در Binance Chain، کیف پول اتمی غیر حضوری را بارگیری کنید که از 300+ دارایی ارز رمزنگاری شده، ارز داخلی و خدمات “خرید رمزنگاری با کارت اعتباری” پشتیبانی می کند. هنگامی که Binance Chain راه اندازی می شود آدرس BNB خود را دریافت می کنید و قادر خواهید بود برای انتقال BNB خود به Binance Chain مبادله رمز را انجام دهید.

ویژگی های کلیدی:

1- عملکرد: Binance DEX از یک بستر تجارت مبتنی بر وب استفاده می کند و از UI مشابه Binance.com استفاده می کند. این همچنین شامل نمودارهای TradingView است که شامل طیف کاملی از شاخص های فنی است. علاوه بر این، این پلتفرم به کاربران امکان می دهد کیف پول ایجاد کنند و کلیدهای شخصی خود را در دست داشته باشند و DEX همچنین از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری جایگزین پشتیبانی می کند و با کیف پول Trust و Ledger Nano S ادغام می شود.

2- فناوری: این مبادله به فناوری اصلی Binance Chain متکی است و دارای یک ثانیه زمان بلوک با نهایی بودن معامله فوری است. در نتیجه، Binance DEX می تواند از حجم معاملات مشابه Binance.com پشتیبانی کند، اگرچه از یک موتور تطبیق متفاوت استفاده می کند. Binance DEX از یک حراج دوره ای برای مطابقت با همه سفارشات موجود استفاده می کند و همانطور که مسابقه برای همه سفارشات با قیمت یکسان در هر حراج به طور همزمان اتفاق می افتد، مفهوم Makers and Takers را از بین می برد.

3- امنیت: این پلتفرم حضانت وجوه را به عهده نمی گیرد و بازرگانان کنترل کلیدهای خصوصی خود را حفظ می کنند. Binance Chain از سازوکار اجماعی مبتنی بر تحمل عیب بیزانسی (BFT) و اثبات سهام (PoS) استفاده می کند که شامل یک سری اعتبار سنج های واجد شرایط است و تعدادی از مکانیزم های ضد جبهه را برای حفظ یکپارچگی آج استفاده می کند.

4- پشتیبانی مشتری: به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز، Binance DEX در طیف گسترده ای از کشورها در دسترس معامله گران است و تیم پشتیبانی بالایی را در مقایسه با سایر DEX های رقیب ارائه می دهد. آنها یک صفحه Github و یک بخش سوالات متداول ارائه داده اند که به تعدادی از مسائل اساسی می پردازد. همچنین یک انجمن وجود دارد و تیم یک گروه تلگرام و توییتر را حفظ می کند….

تیم Binance به قول خود پایبند بوده و نسخه غیرمتمرکز مبادله خود را همانطور که وعده داده شده تولید کرده است. برای معامله گران با تجربه تر، این امر به آنها امکان می دهد تا ضمن کنترل منابع مالی خود، با یک بستر آشنا و قابل اعتماد ارتباط برقرار کنند. نمودارهای UI و TradingView به معامله گران اجازه می دهد تا بر اساس انواع متنوعی از شاخص های فنی ، در استراتژی های پیچیده تری شرکت کنند.

درباره SWIPE

شبکه SWIPE ضمن اینکه به کاربران اجازه می دهد تا از نحوه استفاده از داده های خود اطلاعاتی را که به خریداران داده است ارائه می دهد، اطلاعات آنها را به صورت ناشناس به اشتراک می گذارد. کلیه معاملات داده ها با قراردادهای هوشمندی که قابلیت ردیابی و پاسخگویی را دارند، دقیقاً اجرا می شوند. ما با کنترل دانش و حریم خصوصی بیشتر اطلاعات کاربران را قادر می سازیم و یک مدل اشتراک داده را ایجاد می کنیم که به نفع آنها و خریداران داده است که اکنون به یک منبع داده مطمئن دسترسی دارند. وقت آن است که اعتماد و پاسخگویی به نحوه استفاده و پردازش داده ها را بازیابی کنیم.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x