معاملات آنلاین

فیوچر بایننس Binance Future

شروع تحلیل ترید اهرم دار در بایننس

بایننس (Binance) یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است که به کاربرانش امکان تجارت روزانه 100 ارز رمزپایه را می دهد. بایننس (Binance) به عنوان یک مبادله معاملات نقطه ای آغاز به کار کرد، جایی که معامله گران تنها در صورت افزایش ارزش ارز رمزنگاری شده می توانستند سود کسب کنند. با این حال، بایننس (Binance) اکنون “Binance Futures” را راه اندازی کرده است، یک پلتفرم معاملات آتی که به معامله گران اجازه می دهد از اهرم نیرو استفاده کنند و موقعیت های کوتاه و بلند را باز کنند.

قبل از شروع اگر در صرافی بایننس ثبت نام نکرده اید از لینک زیر وارد آموزش ثبت نام بایننس شوید

1- ویژگی های پلتفرم Binance Future

Binance Futures یک بستر تجاری جذاب است زیرا به معامله گران امکان انجام دو کار را می دهد:

1- وارد موقعیت های کوتاه شوید
2- تجارت با اهرم
این دو ویژگی بسیار مهم برای معامله گران است زیرا به آنها روش های مختلفی را برای سودآوری هنگام معامله ارز رمزنگاری شده می دهد. قیمت بیت کوین همیشه به سمت بالا حرکت نمی کند و به طور منظم با شدت کاهش قیمت روبرو می شود. با Binance Futures، معامله گران می توانند هنگامی که بیت کوین به سمت بالا یا پایین می رود سود کسب کنند. امکان معامله با اهرم نیز بسیار مهم است، زیرا به شما اجازه می دهد تا معامله گران بتوانند بازده خود را به حداکثر برسانند و قادر به تجارت بیش از 100 برابر وجوه موجود در حساب خود هستند.

کوتاه مدت

روند اشتیاق را می توان به شرح زیر خلاصه کرد: خرید ارز رمزنگاری شده با قیمت مشخص، قیمت ارز رمزنگاری شده افزایش می یابد، سپس ارز رمزنگاری شده را به قیمت جدید افزایش یافته خود می فروشد و بازدهی دارد.

به عنوان مثال:

بگویید که قیمت بیت کوین در حال حاضر با 10،000 دلار معامله شده است و شما تصمیم دارید 1 BTC بخرید. این باعث می شود قیمت خرید شما 10 هزار دلار باشد. اکنون، اگر قیمت بیت کوین به 11000 دلار افزایش یابد و شما بفروشید، این بازدهی 10 درصدی را به همراه خواهد داشت، منهای منفی از هر گونه هزینه تجارت، سود 1000 دلاری را بدست می آورید. این فرآیند به عنوان طولانی مدت ارز رمزنگاری شده شناخته می شود و روش اصلی است که بسیاری از معامله گران جدید در آن تمایل به سرمایه گذاری دارند.

این در تضاد با روند کوتاه مدت ارز رمزنگاری شده است که به طور خلاصه می تواند به شرح زیر باشد: قرض گرفتن ارز رمزنگاری شده از وام دهنده ای که حاضر است بلافاصله با قیمت بازار فروخته شود، قیمت ارز رمزنگاری شده کاهش می یابد، ارز رمزنگاری شده مجدداً با یک بار دیگر خریداری می شود. هزینه پایین تر و سپس به وام گیرنده بازگشت.

به عنوان مثال:

باب 1 BTC از امی وام می گیرد که بلافاصله آن را با قیمت 10،000 دلار در بازار می فروشد. قیمت 1 BTC سپس به قیمت 8000 دلار سقوط می کند که در آن زمان باب 1 BTC را پس می گیرد و سپس آن را به امی بازمی گرداند. نتیجه خالص این سود 2000 دلار برای باب است و همچنین امی 1 BTC خود را دریافت کرده است.

اکنون که دانستیم چه انتظاراتی از پلتفرم Binance Futures داریم ، بیایید نگاهی به نحوه افتتاح حساب بیندازیم.

2- افتتاح حساب Binance Futures

شروع کار در Binance Futures بسیار ساده است. قبل از اینکه بتوانید حساب Binance Futures را باز کنید، ابتدا باید یک حساب Binance معمولی باز کنید. اگر از قبل آن را ندارید، به Binance.com بروید و روی «ثبت نام» در گوشه سمت راست بالای صفحه وب کلیک کنید. همچنین می توانید با کلیک روی اینجا در Binance ثبت نام کنید، سپس این مراحل را از نزدیک دنبال کنید:

1- آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید.

افتتاح حساب در Binance future

2- سپس بر روی “ایجاد حساب” کلیک کنید.

3- سپس باید یک پیام تأیید در ایمیل خود دریافت کنید. برای تکمیل ثبت نام، دستورالعمل های موجود در ایمیل را دنبال کنید.

حال، اگر قبلاً یک حساب Binance معمولی داشته اید (یا به تازگی یک حساب کاربری ایجاد کرده اید)، می توانید با رفتن به صفحه اصلی Binance، حساب Binance Futures خود را باز کرده و ابتدا روی دکمه “Trade” کلیک کنید و سپس روی “Futures” کلیک کنید.

دستورالعمل ها

اکنون باید به رابط Binance Futures نگاه کنید. برای باز کردن حساب Binance Futures خود کافیست بر روی “اکنون باز شود” کلیک کنید و حساب Binance Futures شما اکنون باید باز باشد!

باز کردن حساب Binance future

3- بودجه حساب Binance Futures

اکنون وقت آن است که مقداری وجه به حساب Binance Futures خود واریز کنید تا بتوانید تجارت خود را آغاز کنید. کلیه قراردادهای آتی موجود در این پلتفرم در(Tether (USDT معامله می شوند، بنابراین قبل از شروع معاملات در بستر Binance Futures باید مقداری USDT را واریز کنید.

می توانید وجوه خود را از Spot Wallet (این کیف پول مورد استفاده شما در Binance معمولی است) به کیف پول Futures (که کیف پول مورد استفاده شما در بستر Binance Futures خواهد بود) منتقل کنید. برای انتقال وجه به Future Wallet خود، کافیست روی “انتقال” در پایین سمت راست صفحه کلیک کنید. سپس می توانید در مورد مقدار USDT که می خواهید منتقل کنید تصمیم بگیرید و بر روی “تأیید انتقال” کلیک کنید. سپس باید وجوه اضافه شده به Future Wallet خود را مشاهده کنید.

Spot wallet در Binance future

اگر USDT در کیف پول Spot خود ندارید، ابتدا باید مقداری USDT را در حساب binance عادی خود خریداری کنید و سپس می توانید وجه را به Futures Wallet خود منتقل کنید. شما می توانید USDT را از طریق کارت خریداری کنید یا آن را در Spot Wallet خود واریز کنید. اگر کاملاً مطمئن نیستید که چگونه کیف پول Spot خود را با USDT تأمین مالی کنید، نگاهی به این راهنما بیندازید (این یک فرآیند بسیار آسان است و نباید طولانی شود): نحوه واریز در Binance.

4- رابط Binance Futures

مراحل خرید در Binance future

اکنون به نظر می رسد که در تصویر بالا اتفاقات زیادی در حال انجام است ، اما بیایید هر بخش را جدا کنیم:

1- انتخاب قرارداد و معامله

اینجاست که می توانید قراردادی را که می خواهید معامله کنید انتخاب کنید و همچنین اهرم خود را تنظیم کنید. Binance قراردادهای بی شماری برای انتخاب دارد که مشخصاً قرارداد اصلی آن قرارداد BTCUSDT است. اهرم پیش فرض در سیستم عامل 20 برابر است، اما می توانید تا 125 برابر از این اهرم استفاده کنید. در اینجا می توانید بین ضربدری و حاشیه جدا شده جابجا شوید.

2- سفارش

این نمودار شماست، می توانید بین نمودار قیمت جابجا شوید (با کلیک بر روی دکمه اصلی یا نمایش تجاری) و قیمت های معلق را مشاهده کنید و سفارش دهید.

3- مشاهده اطلاعات سفارشات معلق

در اینجا می توانید یک اطلاعات مستقیم از سفارشات معلق به همراه گرافیکی که قیمت های آماده سفارش را نشان می دهد، مشاهده کنید.

4- بررسی موقعیت

در اینجا شما می توانید فعالیت تجاری خود را بررسی کنید. همچنین می توانید بین برگه ها جابجا شوید تا وضعیت موقعیت های فعلی را که در آن هستید بررسی کنید. این شامل اطلاعاتی از قبیل: مانده مارجین، قیمت ورودی و قیمت مارک است.

5- وارد کردن سفارشات Binance Future

در اینجا شما می توانید سفارشات خود را وارد کنید و همچنین بین انواع مختلف سفارشات جابجا شوید.

همچنین یک آزمایشگاه Binance Futures وجود دارد که در آن می توانید با سیستم عامل بازی کرده و به تمام ویژگی های آن عادت کنید.

5- قرار دادن اولین تجارت خود Binance Future

اکنون که به سرعت در ایجاد و تأمین اعتبار حساب Binance Futures خود آماده هستید، وقت آن است که اولین معامله خود را انجام دهید.

انجام تجارت بسیار مستقیم است. ابتدا می خواهید نوع سفارش را انتخاب کنید ، سه گزینه دارید:

1- سفارش بازار
2- محدود کردن سفارش و
3- توقف سفارش را متوقف کنید
اگر می توانید از استفاده از سفارش بازار خودداری کنید، زیرا معمولاً هزینه های بیشتری را پرداخت می کنید. در عوض، قرار دادن معاملات از طریق سفارشات محدود یا سفارشات توقف محدود، هزینه ها را کاهش می دهد و باید روش اصلی در انجام معاملات شما باشد. اگر بخواهید ضرر توقف را وارد کنید یا هدف سود خود را در معاملات خود قرار دهید، می خواهید از یک حد مجاز توقف استفاده کنید.

6- سیگنال Futures Binance

در حال حاضر، معامله در بازارها می تواند دشوار باشد، زیرا دانستن زمان خرید یا فروش می تواند مشکل باشد. با استفاده از سیگنال های MYC، برای تعیین زمان خرید و فروش، نیازی به انجام انواع تجزیه و تحلیل بازار نیست، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

MYC Signals بخشی از انتشارات Mycryptopedia.com است. MYC Signals دارای تیمی از معامله گران ارز رمزنگاری شده است که علائم تجاری را برای شما ارسال می کنند که دقیقاً زمان خرید و فروش را به شما می گویند.

در اینجا نحوه شروع دریافت سیگنال های تجاری Binance Futures ما ذکر شده است:

1- اگر تلگرام دارید، مطمئن شوید که به مدیر MYCSupport @ و همچنین پیوستن به گروه سیگنال رمزنگاری رایگان آنها، MYC Signals کمک می کنید. متناوباً، اگر تلگرام ندارید، در صورت تمایل از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید: contact@mycryptopedia.com و ما شما را در چگونگی شروع کار راهنمایی خواهیم کرد.

2- ما برای پیوستن به شما 2 کانال برتر ارائه می دهیم: MYC BitMex Signals VIP و MYC Binance Futures Signals VIP. عضویت از طریق ارز رمزنگاری شده انتخابی شما یا از طریق کارت در صفحه پرداخت های آنها قابل پرداخت است.

3) وقتی همه ثبت نام کردید و یک عضو حق بیمه هستید، ما با شما کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم که می توانید سیگنالهای ما را به آسانی دنبال کنید و همچنین مشکلات شما را برطرف کنید. ما 24/7 خدمات مشتری داریم بنابراین بدون توجه به اینکه در کدام منطقه زندگی می کنید، مطمئن باشید که سریع پاسخ خواهید گرفت.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x