اکسچنج و صرافی

صرافی Bithumb

همه چیز درباره صرافی Bithumb

تعداد زیادی صرافی ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی وجود دارد، زیرا این کشور از همان اوایل یکی از سردمداران رمزنگاری شده است. علاوه بر این تبادل، این لیست شامل (اما محدود نمی‌شود): Coinone، Korbit، Gopax و UPbit.

بسیاری از صرافی‌ها ادعا می‌کنند که سیستم آن‌ها ایمن و ایمن است. با این حال، Bithumb یک قدم جلوتر می‌رود و با جسارت می‌گوید که آن‌ها «امن‌ترین سیستم صنعت» را دارند. آن‌ها اشاره به داشتن گواهینامه ISMS و ۵-۵-۷ مقررات، کیف پول جداگانه و «راه حل‌های مختلف امنیتی» دارند. البته ما نمی‌توانیم بررسی کنیم که آیا سیستم آن‌ها از ایمن‌ترین سیستم در صنعت است یا خیر، اما این واقعیت که آن‌ها این جمله را می‌دهند نشان می‌دهد که آن‌ها خود از امنیت سیستم اطمینان دارند. بنابراین این همیشه چیزی است.

Bithumb سرمایه گذاران ایالات متحده را از تجارت در بورس خود منع نمی‌کند. در هر صورت، همه سرمایه گذاران ایالات متحده هنوز هم باید تجزیه و تحلیل مستقل خود را در مورد هرگونه مشکل ناشی از اقامت یا تابعیت خود انجام دهند. در بدترین حالت، آن‌ها هنوز از تجارت در یک یا چند صرافی که می‌توانند بهترین سایت صرافی ارز رمزنگاری شده برای آن‌ها باشد، منع شده اند.

آنچه درباره Bithumb شما باید بدانید

Bithumb پنج راه برای تجارت ارائه می‌دهد: تجارت فارکس، تجارت CFD، شرط‌بندی گسترده، معاملات اجتماعی، معاملات سهام. با استفاده از Bithumb حداقل ۵۰۰ دلار واریز خواهید کرد. برای آشنایی با پلتفرم Bithumb می‌توانید برای یک حساب آزمایشی ثبت نام کنید. Bithumb می‌تواند سطح مختلفی از معامله گران را تجربه کند، چه شما یک فرد باتجربه و چه یک مبتدی باشید.

تأیید حساب کربری با Bithumb.com

بیایید شروع به ایجاد یک حساب کاربری با Bithumb.com کنیم. همانطور که همه ما می‌دانیم، وب سایت‌هایی وجود دارند که انواع مختلف تأیید را ارائه می‌دهند، اگر این موارد را در Bithumb دارند، بررسی کنیم و با ایجاد یک حساب شروع کنیم. برای ایجاد یک حساب: ما باید به وب سایت آن‌ها برویم و روی دکمه ثبت نام واقع در سمت راست بالای وب سایت کلیک کنیم.
ایجاد یک حساب کاربری در این وب سایت آسان نیست. در واقع ما از اینکه چند مکان برای تکمیل فقط برای ایجاد یک حساب کاربری در آن‌ها وجود دارد شگفت زده شدیم. آیا این به دلیل مسئله اخیر هک است؟ اگر شما در سال ۲۰۱۶ با آن‌ها حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

یک سری اطلاعات واقعا حساس وجود داشت که ما نمی‌خواستیم مانند شماره تلفن همراه و نام کامل خود ارائه دهیم. ما فضای شماره تلفن همراه را خالی گذاشتیم و یک نام مستعار عالی ارائه کردیم. ما باید صادق باشیم ایجاد یک حساب کاربری با آن‌ها به آسانی تصور شما نیست! در نهایت شماره تلفن خود را ارائه ندادیم و فقط به تصویری از سیستم عامل تجارت آن‌ها نگاه کردیم.

ویژگی های Bithumb

وب سایت آن‌ها از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است که شامل Bithumb Cash، KRW Remittance و کوپن‌هایی است که هزینه معاملات شما را از ۰٪ به ۰.۰۷۵٪ کاهش می‌دهد. سیستم عامل تجارت وب سایت آن‌ها ممکن است مشکلی نداشته باشد اما برگه‌های وب سایت آن‌ها برخی از موارد تأخیر را دارند، این ممکن است تعداد معاملات یا چیز دیگری باشد. آن‌ها همچنین دارای یک حساب مجازی هستند که شما قادر به بازی با آن‌ها هستید اما مشتری آن‌ها را ملزم به تکمیل مراحل تأیید می‌کند.

یکی از مهمترین ویژگیهای این وب سایت صفحه راهنمای آن‌هاست. در اینجا همه چیز به درستی از طریق تصاویر (با ترجمه انگلیسی) در مورد نحوه ایجاد حساب توضیح داده شده است (به زبان کره ای). نکته جالب این است که آن‌ها یک شماره تلفن خدمات مشتری دریافت کرده‌اند که شما می‌توانید از طریق شماره ۸۲-۱۶۶۱-۵۵۵۱ با آن تماس بگیرید که در ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال فعال است.

نمای تجاری Bithumb

صرافی‌های مختلف دیدگاه‌های تجاری متفاوتی دارند. و هیچ «این نمای کلی بهترین است» وجود ندارد. شما باید خود تعیین کنید که کدام نمای تجاری مناسب شماست. آنچه که معمولاً در این دیدگاه‌ها مشترک است این است که همه آن‌ها کتاب سفارشات یا حداقل بخشی از کتاب سفارشات، یک نمودار قیمت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان می‌دهند. آن‌ها معمولاً جعبه‌های خرید و فروش نیز دارند. قبل از اینکه صرافی را انتخاب کنید، سعی کنید نگاهی به نمای معاملات بیندازید تا بتوانید از نظر شما احساس خوبی داشته باشید.

چه چیزی می توانید با Bithumb تجارت کنید؟

توجه داشته باشید که نهادهای مختلف تحت برند Bithumb به دلیل محدودیت‌های نظارتی، ابزارهای مختلف تجاری را ارائه می‌دهند. ابزارهای تجاری ارائه شده ممکن است براساس کشور محل اقامت مشتری متفاوت باشد.

شما می‌توانید ابزارهای متنوعی را با بیش از ۵۶ ابزار Bithumb با Bithumb تجارت کنید. اگر به دنبال معاملات جفت ارز هستید Bithumb بیش از جفت ارز ارائه می‌دهد.

هزینه هایBithumb

هزینه های تجارت Bithumb

هزینه معاملات بسیار مهم است. تعدادی از مبادلات رمزنگاری برتر وجود دارد که هزینه‌های مختلفی بین گیرندگان و سازندگان دریافت نمی‌کنند. معمولاً گفته می‌شود که هزینه تجارت این صرافی‌ها «مسطح» است. Bithumb یکی از صرافی‌هایی است که هزینه‌های معاملات مسکن را دریافت می‌کند. هزینه معاملات مسطح آن‌ها ۰.۲۵٪ است. مدت زمان متوسط صنعت جهانی ۰.۲۵٪ بوده است، اما اکنون شاهد تغییر جهت کارمزدهای تجاری بسیار پایین‌تر هستیم. به نظر می‌رسد میانگین صنعت جدید در حال ظهور ۰.۱۰ درصد باشد. با توجه به این موضوع، Bithumb در هنگام بررسی هزینه‌های معاملات خود کمی در سطح بالایی قرار دارد.

هزینه های برداشت Bithumb

Bithumb هنگام برداشت BTC هزینه برداشت را به مبلغ ۰.۰۰۱ BTC اخذ می‌کند. این کمتر از ۰.۰۰۳ BTC قبلی است. همچنین با متوسط صنعت، احتمالاً حتی در قسمت پایین، مطابقت دارد.

روش های سپرده گذاری Bithumb

بیتمب هم از طریق کارت‌های اعتباری و هم از طریق انتقال وجه سپرده می‌پذیرد. البته بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری این مسئله را بسیار مثبت می‌دانند. به طور کلی باید به دنبال هزینه‌های مختلف ودیعه‌ای باشید که توسط صرافی‌های واریز ارزهای فیات از طریق انتقال سیم یا کارت‌های اعتباری دریافت می‌شود، و گرچه ممکن است برای شما بی‌تفاوت باشد که آیا شما باید از طریق انتقال سیم یا کارت اعتباری سپرده‌گذاری کنید، این ممکن است هزینه‌های بسیار متفاوت باشد.

این صرافی، بابت سپرده‌های KRW (که تنها ارز فیات است که می‌توانید سپرده‌گذاری کنید) هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

حریم خصوصی و امنیت

از نظر حریم خصوصی، bithumb به دلیل نیاز دولت کره جنوبی به نیاز به تأیید هویت برای تجارت ارزهای رمزپایه، هیچ گمنامی ارائه نمی‌دهد. از این رو، افراد و شرکت‌ها ملزم به ارائه اسناد مختلف تأیید به bithumb هستند. لازم به ذکر است که برای برداشت، باید در سطح ۲ احراز هویت شوید. مهاجرت از احراز هویت سطح ۱ به سطح ۲ مستلزم آن است که یک نسخه از گذرنامه و سند تأیید آدرس خود را ارائه دهید. روند احراز هویت ممکن است از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت طول بکشد اما در عمل فقط چند ساعت طول می‌کشد.

از نظر امنیت، بیتومب برای محافظت از امنیت بورس از اقدامات زیر استفاده می‌کند:

1- احراز هویت ۲ عاملی.
2- رمزگذاری SSL.
3- ۲۴/۷ نظارت بر سرورها.

پشتیبانی مشتری

اکثر مبادلات ارزهای رمزپایه از پشتیبانی مشتری برخوردار نیستند و انتظار می‌رود همین مورد از Bithumb باشد. با کمال تعجب، پشتیبانی مشتری در bithumb قابل ستایش است. این سرویس بصورت ۲۴ساعته و ۷ روز با زبان انگلیسی برای پشتیبانی بین المللی در دسترس است. می‌توانید با تیم پشتیبانی یا از طریق ایمیل یا مستقیماً از طریق تلفن با آن‌ها تماس بگیرید.

آیا Bithumb ایمن است؟

هنگام انتخاب کارگزار مانند Bithumb، نهاد اداری و وضعیت نظارتی کارگزار بسیار مهم است. کارگزارانی که تجارت را بدون نظارت بر یک نهاد نظارتی انجام می‌دهند، به تشخیص خود این کار را انجام می‌دهند. هر سرمایه‌ای که سرمایه‌گذاری کنید در معرض خطر است. Bithumb در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده و به مدت ۱۱ سال در حال فعالیت است و دفتر مرکزی در هنگ کنگ دارد. Bithumb تنظیم نشده است. این بدان معناست که Bithumb تحت نظارت هیچ نهاد نظارتی نیست. کارگزاران تنظیم شده قیمت‌های بازار را دستکاری نمی‌کنند. هنگامی که شما یک درخواست برداشت را به Bithumb ارسال می‌کنید، از این کار تقدیر می‌شود. هرگونه پرداختی که توسط بازرگانان به حساب‌های Bithumb انجام می‌شود، در یک حساب بانکی جداگانه نگهداری می‌شود. برای امنیت بیشتر، Bithumb از بانک‌های ردیف ۱ برای این کار استفاده کنید. سطح ۱ معیار رسمی سلامت و قدرت مالی بانک‌ها است. وقتی با Bithumb کار می‌کنید دو حساب ایجاد کنید. یکی حساب واقعی، با پول واقعی شما و دیگری حساب آزمایشی شما. حساب آزمایشی حساب آزمایشی شماست.

مزایا و معایب

مزایا

1- پشتیبانی 24/7.
2- هزینه های رقابتی.
3- پشتیبانی چند زبانه.
4- بستر تجاری کاربر پسند.
5- انتخاب گسترده ارزهای رمزپایه.

معایب

1- ارزهای اصلی فیات پشتیبانی نمی شود.
2- جفت ارز رمزنگاری شده ارائه نمی دهد.
3- امنیت مبادله مورد تردید است.

نتیجه گیری

فقدان ویژگی‌ها در صرافی bithumb، آن را به یک بستر بسیار کاربرپسند، به ویژه برای معامله گران مبتدی ارزهای رمزنگاری شده، تبدیل کرده است. علاوه بر این، کم هزینه‌ها و طیف گسترده‌ای از ارزهای رمزپایه‌ای که از طریق bithumb پشتیبانی می‌شوند، مطمئناً ارز را به گزینه‌ای ایده آل تبدیل می‌کند. با این وجود، اگر یک حسابدار حرفه ای هستید، باید هزینه‌های تبدیل و نقل و انتقال را نیز در نظر بگیرید و این ممکن است مزایایی را که از نظر هزینه‌های پایین به دست می‌آورید، نفی کند. علاوه بر این واقعیت که صرافی قبل از ایجاد شک و تردید در مورد امنیت بورس هک شده بود.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x